Skocz do zawartości

Poradnik dla Panów - jak nas wyrwać na tinderze?


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, BumTrarara napisał:

przyznaje się publicznie do gwałtów na dzieciach. Przecież pewnie odebrał dobrą lekcję i teraz jest wspaniałym człowiekiem... no i seksownym ciachem

To jest kuwa straszne. Ale niektóre laski są tak puste, że ręce opadają. A będzie coraz gorzej, bo kolejne pokolenia są coraz głupsze i bardziej płytkie.

Patrzcie na te wszystkie idiotki co pisują listy do więźniów ??

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

16 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

O co chodzi z tym chloroformem?

Hmm to głupi żart o gwałcie, dawniej chloroform był używany w anestezjologii jako środek podawany obok eteru dietylowego oraz podtlenku azotu jako środek do głębokiej narkozy.
W żarcie chodzi o to, że jedynym sposobem aby dziewczyna się z tobą przespała to zastosowanie środka do narkozy i zadziałanie na tzw. śpiocha.

 

(Jest to jak najbardziej gwałt, oficjalnie nie popieram takiego działania to kurwa chore jeśli to rozważasz drogi czytelniku proszę zgłoś się do najbliższej placówki psychiatrycznej.)

7 minut temu, Lalkaa napisał:

Zastanawiam się czy spamiętam który jest czyim ojcem ?, a jeśli prześpię się z dwoma dzień po dniu i potem nie będę wiedzieć który z tych chadow był tatą ?.

To proste, sprzedaj bajeczkę obu, że są ojcami i ciągnij kasę od obydwu!

 

Edytowane przez Reflux
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Libertyn napisał:

To ja powinienem mieć harem :P Bo umiem zaciekawiać i zaimponowa

A wiesz, że akurat teraz czytam książę o haremach ?. Idealnie w punkt. A żeby mieć harem musisz tylko móc go utrzymać. Nie musisz być ciekawy i interesujący. 
 

Ej to ja już nie wiem ?. Poddaje się ?.  Może ja nie jestem normalna albo typowa. 

Edytowane przez Lalkaa
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MalVina napisał:

To jest kuwa straszne. Ale niektóre laski są tak puste, że ręce opadają. A będzie coraz gorzej, bo kolejne pokolenia są coraz głupsze i bardziej płytkie.

Patrzcie na te wszystkie idiotki co pisują listy do więźniów ??

Albo laski same były gwałcone za dzieciaka, albo same o tym fantazjują. Albo wszystko powyższe. 

Bo takie niestety istnieją. 

 

Albo ciekawość. Mam znajomą która umawiała się z psychopatą. Z ciekawości. 

Ja sam bym się umówił z @ViolentDesires. Z ciekawości. Ile dziewczyn wzdychało do Hannibala Lectera. Ile do np. Lestata. Ile fantazjuje o gwałcie. Ilu mężczyzn fantazjuje o wojnie. 

 

To nie płytkość. Nas po prostu fascynuje zło. Fascynuje i przeraża. Dlatego dostawaliśmy orgazmu patrząc na gladiatorów czy egzekucje. Dlatego uwielbiamy slashery, kryminały, muzea tortur są jednymi z najchętniej odwiedzanych

 

3 minuty temu, Reflux napisał:

Nie chcesz, to drogi biznes jest tak po prawdzie.

Bym został alfa cuckoldem i bym jeszcze zarabiał xD 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Libertyn said:

Ile fantazjuje o gwałcie. Ilu mężczyzn fantazjuje o wojnie. 

Bo takie fantazje polegają na tym, że laska wyobraża sobie przystojnego, młodego, umięśnionego i ładnie pachnącego milionera, który ją troszkę przymusi, żeby mogła udawać, że nie chciała i że jest cnotliwa, a tylko ten zboczek ją wykorzystał. A gostek fantazjuje, że dokonuje czynów niezłomnej odwagi, wszyscy go podziwiają, jest twardym Rambo, kobiety mdleją z zachwytu, a mężczyźni chcą go naśladować. (Prawie) nikt nie fantazjuje o tym, że gwałci ich tłusty, paskudny 55-letni incel z popsutymi zębami, nawalony wódą, albo że przed pierwszą bitwą sikają po nogach ze strachu, a po pierwszej bitwie umierają z jelitami na wierzchu. 

 

Ludzie są, po prostu, bezdennie głupi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trop napisał:

Oj kobietki... Macie tyle kont na tych tinderach a później dziwicie się że tyle wśród Was samotnych matek

No to ja nieuświadomiona jestem. Mi kiedyś kolega powiedział, że Tinder to miejsce na sex randki, więc nawet tam konta nie zakładałam. Gupia ja, a trza było, skoro to portal samotnych mateczek ???

59 minut temu, Libertyn napisał:

Ile do np. Lestata

Hola. Lesio ma w sobie magnetyzm jak nikt inny ? Nie jest żadnym psychopatą, jeno bardzo charyzmatycznym księciem ?

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Nas po prostu fascynuje zło

To prawda. Aczkolwiek ta fascynacja powinna kończyć się na obserwowaniu z daleka, nie podchodzeniu, nie wnikaniu w to zło. 

 

Choć fascynacja gwałcicielem dzieci to już podchodzi pod kryminał.. skoro nie widzą w tym nic złego to pewnie nie miałyby oporów by samemu spróbować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Sundance Kid napisał:

Bo takie fantazje polegają na tym, że laska wyobraża sobie przystojnego, młodego, umięśnionego i ładnie pachnącego milionera, który ją troszkę przymusi, żeby mogła udawać, że nie chciała i że jest cnotliwa, a tylko ten zboczek ją wykorzystał.

Tak. I to jest norma. Nie mniej zdarzyło mi się gadać z laskami marzącymi o stosunku z grubym 70 letnim gburem. 

Cytat

A gostek fantazjuje, że dokonuje czynów niezłomnej odwagi, wszyscy go podziwiają, jest twardym Rambo, kobiety mdleją z zachwytu, a mężczyźni chcą go naśladować. (Prawie) nikt nie fantazjuje o tym, że gwałci ich tłusty, paskudny 55-letni incel z popsutymi zębami, nawalony wódą,

To co wyżej

Cytat

albo że przed pierwszą bitwą sikają po nogach ze strachu, a po pierwszej bitwie umierają z jelitami na wierzchu. 

U mnie to były marzenia o śmierci. Od zbłąkanej kuli. Pod Borodino albo innym Langemarck

Cytat

 

 

6 minut temu, MalVina napisał:

Choć fascynacja gwałcicielem dzieci to już podchodzi pod kryminał.. skoro nie widzą w tym nic złego to pewnie nie miałyby oporów by samemu spróbować ?

Albo same fantazjują o byciu ofiarą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Libertyn said:

U mnie to były marzenia o śmierci. Od zbłąkanej kuli. Pod Borodino albo innym Langemarck

Czyli fantazje turystyczne. Malownicza śmierć w malowniczych okolicznościach, o których piszą w książkach historycznych.

"Poznaj ciekawych ludzi i zwiedź nowe kraje z armią Napoleona!".

Też tak miałem, ale nie z wojną. Fantazjowałem sobie na temat tego, że uczestniczę w Masakrze Peterloo albo że jestem czartystą na zsyłce w Australii.

Ale wyrosłem z tego. ;)

 

1 hour ago, Libertyn said:

Nie mniej zdarzyło mi się gadać z laskami marzącymi o stosunku z grubym 70 letnim gburem. 

Ha, więc jest jeszcze nadzieja, że sobie na starość poużywam, o ile przytyję.

Albo że przynajmniej jakaś laseczka sobie o mnie pofantazjuje.

(Nie wiem, czy mi w tym wieku stanie, ale w jej fantazjach na pewno będę jurnym staruszkiem, nie?)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Albo ciekawość. Mam znajomą która umawiała się z psychopatą. Z ciekawości.

A skąd wiedziała, że jest psychopatą, miał diagnozę? Pytam bo to tez ciężko na oko tak stwierdzić i ciekawość ?. Czy może jakieś przesłanki? 
 

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Z ciekawości. Ile dziewczyn wzdychało do Hannibala Lectera. Ile do np. Lestata. Ile fantazjuje o gwałcie. Ilu mężczyzn fantazjuje o wojnie. 

Ludzie niektórzy maja skłonności sadomasochistyczne, skierowane na siebie. Np. Kanibal z Rottenburga znalazł sobie ofiarę czyli mężczyznę któremu się marzyło by ktoś mu -nazwijmy to - zrobił krzywdę (nie chce tu wchodzisz w szczegóły bo są no lekko drastyczne). Więc niektórzy po prostu sami chcą być np. zjedzeni. 

 

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Nas po prostu fascynuje zło. Fascynuje i przeraża. Dlatego dostawaliśmy orgazmu patrząc na gladiatorów czy egzekucje. Dlatego uwielbiamy slashery, kryminały, muzea tortur są jednymi z najchętniej odwiedzanych

Nie każdego. To są bardziej zaburzenia. Czasami jest to tez ciekawość. Zależy tez jak daleko to idzie. Wszystko „zależy”. To nie jest aż takie proste. 
Inność i odmienność nas tez ciekawi. 

Edytowane przez Lalkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MalVina napisał:

To jest kuwa straszne. Ale niektóre laski są tak puste, że ręce opadają. A będzie coraz gorzej, bo kolejne pokolenia są coraz głupsze i bardziej płytkie.

Patrzcie na te wszystkie idiotki co pisują listy do więźniów ??

Nie tylko młode.

Tego pana kojarzysz?

Cytat

 

z wiki

zbrodnie:

W czasie odbywania służby wojskowej porwał i wykorzystał seksualnie chłopca ze szkoły podstawowej, za co sąd wojskowy skazał go na karę jednego roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata[2]. Kilka tygodni po uprawomocnieniu się wyroku dopuścił się molestowania seksualnego 12-letniego chłopca i otrzymał kolejną karę – 1,5 roku pozbawienia wolności[2]. Odwieszono mu również poprzedni wyrok, co zwiększyło karę do 2,5 roku[3]. W czasie przerwy w odbywaniu kary (udzielonej w związku z chorobą matki celem opieki nad nią), 4 lipca 1988 roku, zwabił do swojego mieszkania przy ulicy Działkowej w Piotrkowie Trybunalskim[4] przypadkowo spotkanego, 13-letniego Wojciecha Pryczka. Następnie chłopca molestował i udusił. Ciało ofiary zakopał w lesie[5].

29 lipca 1988 roku, w podobnych okolicznościach, zwabił do swojego mieszkania i zabił nożem trzech chłopców: 11-letniego Tomasza Łojka oraz 12-letnich Artura Kawczyńskiego i Krzysztofa Kaczmarka. Ciała wszystkich ofiar po kilku dniach wywiózł do lasu i podpalił[5]. Ich zwłoki znalazł grzybiarz[5][6].

 

Znalazł żonę siedząc na dożywociu w psychiatryku. Ta kobieta dała sporo wywiadów i są tam prawdziwe perełki ? w stylu:

Cytat

- ''Ci chłopcy sami są sobie winni, że Mariusz ich zabił''
- "Jestem dumna z bycia panią Trynkiewicz", "W 80 procentach ofiary gwałtów i molestowań są same sobie winne", "to była decyzja tych chłopców, że nie żyją"

https://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,19714479,ci-chlopcy-sami-sa-sobie-winni-ze-mariusz-ich-zabil-uslyszalam.html

 

Po prostu masakra.

 

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Bym został alfa cuckoldem i bym jeszcze zarabiał xD 

Mi się zawsze wydawała, że na takich panów to się alfons mówi ?

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, dario_lima said:

Kiedyś było dla mnie naturalne, że z jednymi dziewczynami się dogadam z innymi nie. Teraz, za sprawą tego forum wpadłem w jakieś takie głupie myślenie, że muszę jakoś poderwać kobietę, być wyluzowany i inne dyrdymały. To zupełna bzdura. Trzeba trafić na "swoją" dziewczynę, tylko tyle i aż tyle.

Ależ oczywiście.

Tyle, że jeśli masz większą wiedzę, to szybciej na nią trafisz albo będziesz miał jakieś szanse u tej która "zabierze ci serce".

Inaczej trafienie na swoją może zabrać 20+ lat.

Bez odpowiedniej ilości danych po prostu nie rozwiążesz zadania z matematyki, wszyscy (?) o tym wiedzą.

 

Zapominasz też o tym, że to forum ma jeszcze jedno zadanie.

Uczy jak nie dać się obedrzeć ze skóry gdy się z kobietą rozstajesz.

Nie spodziewasz się chyba, że z tą "swoją" dojdziesz wspólnie aż do grobu, co?

Prędzej ona ciebie tam zaprowadzi, to owszem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SławomirP napisał:

To jest dobry sposób na podryw? Wypieprzona klata i brzuch na profilówce?

Mnie to nie dziwi, sam na jednym portalu (nie Tinderze, takim bardziej do jednorazowych przygód) miałem tylko zdjęcia bez podkoszulka - i działało, panie zaczepiały regularnie. Niestety, panowie zaczepiali co najmniej równie regularnie, a to juz nie mój target. : /

No i raczej nie na podryw, a na pokazanie walorów. Oczywiście tanie to, i na takim Tinderze trochę obciachowe (bo zakładam, że tam ludzie bardziej się krygują i odstawiają bardziej wyszukane tańce godowe). Wszystko zależy od kontekstu i tego, co chcesz zaoferować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, penisofobia napisał:

Tinder jest dla patologii. A widzę, że mężczyźni lubią na jego podstawie sporządzać jakieś statystyki z dupy i przekładać to na wszystkie kobiety. 

Nie, zwykłe laski tam są, nawet kilka znajomych widziałem.

Tych lepszych jest promil w społeczeństwie albo siedzą w piwnicy.

 

8 minut temu, dario_lima napisał:

Powoli zaczynam uważać, że źródłem moich ostatnich kłopotów z kobietami jest właśnie to forum i te popieprzone rady.

Mocno wątpliwe.

 

Trafiłeś na forum bo już miałeś wcześniej problemy.

A fakt faktem w pewnym wieku coraz ciężej poznawać normikowi i stąd te wszystkie problemy.

Masz rację, że trzeba trafić na odpowiedni target, który jest zainteresowany związkiem i nie ma wymagań z kosmosu.

Co do podobieństw bym z tym nie przesadzał, ponieważ kobieta "nieużywana" się dostosowuje do pierwszego.

Ja sam jak miałem w końcu okazje poznać "te ułożone, nieśmigane" to pandemia przyszła i uj wszystko strzelił.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłam kilka lat temu Tindera z ciekawości, nie mieszkam w Polsce, więc widziałam różne obcokrajowe wersje profili. Niestety polaków od razu było widać, nie trzeba było sprawdzać imienia. Nie chodzi o ich urodę, bardziej o takie smutne miny, zdjęcia robione od niechcenia lub jak do dowodu, wynaciągane dresy, brak jakiegokolwiek starania, żeby zdjęcie wyglądało ciekawie, zdjęcia w lustrze, z rybą lub piwem w ręku. Jeżeli tak to wygląda w Polsce, że większość ma takie zdjęcia w miejscu gdzie trzeba się sprzedać, to faktycznie każdy kto włożył starania, będzie bardziej zauważony. Chyba na tym polu to gorsi byli już tylko litwini i hindusi.  Inni, nawet jak średnio  wyględni, mieli ciekawe, zabawne zdjęcia, z dystansem do siebie, które przyciągały uwagę. Kobiety miały zazwyczaj atrakcyjne zdjęcia, bardziej się starły, żeby jakościowo były dobre. Jeżeli Wasz profil nie cieszy się zainteresowaniem, to lepiej zapytać kumpla (najlepiej geja haha), siostrę czy koleżankę, żeby pomogli ocenić czy nie da się coś poprawić. 

 

Eksperyment straszny, tylko jakby go odwrócić, wstawić seksowną laskę, ale napisać, że ma 5 dzieci, 2 z własnym ojcem, z którym była 2 lata w związku otwartym to jacyś pojedyńczy idioci i tak by się rzucili. Chyba atencji takich osób, ktoś kto się szanuje i tak nie potrzebuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dario_lima napisał:

Czuję, że to wraz z poznawaniem i czytaniem tego forum zaczęło się wszystko pierdolić. 

Forum złe, zostaw! Nie gryź!

13 minut temu, dario_lima napisał:

Od momentu poznania tego forum byłem niespójny do dziewczyn i dlatego nic nie wychodziło

No nie Ty zły, tylko forum. Nie ma to jak zrzucać winę z siebie samego.

3 minuty temu, dario_lima napisał:

Naprawdę, kiedyś, jak nie znałem tego forum, relacje z kobietami na internetach szły mi po prostu naturalnie

Mhm

3 minuty temu, dario_lima napisał:

Dopiero to zgrywanie alfy albo w ogóle jakieś głupie wyluzowanie i inne dziwne zachowania zaczęły wszystko psuć,

Bo nie czytasz ze zrozumieniem, to logiczne.

Weź wydaj parę zł, kup choćby kilka książek Marka i wtedy myślę, że wszystko stanie się jasne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dario_lima jak patrzyłam na zdjęcia kobiet to nie mogłam się zorientować po samym zdjęciach narodowości. Może w Polsce jest inaczej, nie wiem, to było też już chwilę temu. Uwierz mi, że nawet najfajniejsza, najlepsza dziewczyna wybierze zdjęcie wesołego Australijczyka niż kolesia ze złowioną rybą, smutną miną  oraz 5 takimi samymi selfikmi robionymi pralką. Moze jakaś wybierze, ale szanse są niskie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Reflux napisał:

W żarcie chodzi o to, że jedynym sposobem aby dziewczyna się z tobą przespała to zastosowanie środka do narkozy i zadziałanie na tzw. śpiocha.

Gdzieś w jakimś słabym filmie nawet o tym chloroformie było. Ja wiem, że faceci stosowali na swoich dziewczynach Popersa bo wtedy waliły się w dupkę ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, dario_lima napisał:

Musisz być spójny, musisz być sobą. To forum tworzy straszny rak content.

Forum to miejsce wymiany informacji. Ty decydujesz czym się przejmujesz, jakie informacje przyswajasz, jakie odrzucasz. Często dzieje się to poziomie, który jest nie do końca zależny od świadomości. Nabywając wiedzę musisz ją zintegrować (dopasować do siebie, wchłonąć, co trzeba - odrzucić), a nie przyjmować bezmyślnie, bo tak piszą. To jak z wodą, pływa na niej mały statek z papieru, wrzucasz coś do niej - pojawiają się fale i statek zaczyna się bujać. Statek to mindset, a fale to zaburzenia spowodowane nową wiedzą.

Cytat

Musisz być spójny - musisz być sobą

Dokładnie tak jak piszesz. Niespójności czy udawanie bardzo łatwo wyczuć. Musisz wyluzować i pozwolić mindsetowi płynąć, a nie robić żabie skoki na nowej wiedzy :)

 

Edytowane przez lync
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.