Skocz do zawartości

Beciaki


Chadernest

Rekomendowane odpowiedzi

Jak patrzę na facetów w mojim wieku 20-30 to 80 proc z nich to są ciężkie bety nie uleczalne już, jak ostatnio kumpla pocislem że już przesadza z tym rycerstwem to on nie wiedział nawet o czym ja mówię. W ogóle zauważyłem też jak bardzo się oni wszyscy zmienili oczywiście na nie korzyść tak jakby związek im męskość zabrał xd niewiem wypowie się ktoś na ten temat czy poprostu to są moje jakieś urojenia. Ja nie mówię też że każdy i że nie można wejść w związek i że poprostu ludzie się zmieniają ale ja tak to jakoś widzę.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wbijam na siłkę. Jakiś typek wypełnia przede mną papiery w recepcji. Dziewczyna tylko się uśmiechnęła porozumiewawczo do mnie i zapytała czy mam multisporta, którego i tak mi nie oddała. Więc musiałem po niego wrócić i zapytałem tylko czy nie zostawiłem tam swojej karty. Zmrużyła oczy, uśmiechnęła się od ucha do ucha i zrobiła melodyjne " ahhhhhhhh" oddając mi kartę. Odeszlem niewzruszony zabierając kartę. Przebrałem się i wbijam na siłkę a tam 1 dziewczyna. I 8 orbiterów obok niej. Wszyscy w wieku 17-18 lat czuła się jak pączek w maśle. Ta duma na jej twarzy gdy wypowiadała te słowa do orbitera " ćwicz a nie patrz mi na dupe"

Krolowa atencji rośnie. Aż chciało mi się śmiać z tych pociesznych piesków. Każdy tylko nadskakuje i stara się zabawić panienkę. 

 

  • Like 2
  • Haha 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadzam się, nawet mój kumpel ostry metal z którym co koncert byliśmy pod sceną i w pogo spoceni jak świnie przestał w ogóle jeździć ze mną na koncerty ? jezdi z pańcią po teatrach ? nie mówię, że to coś złego ok, mogę jechać do teatru czy kurła do opery, ale niech ona też jedzie na ten koncert czy da pojechać. Ale nie, bo przecież królewna najważniejsza i trzeba robić to co ona chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Montella26 napisał:

Ta duma na jej twarzy gdy wypowiadała te słowa do orbitera " ćwicz a nie patrz mi na dupe"

Dziewczyna robi dobrze, widzi potencjalnych usłużnych frajerów, to sobie tresuje. Już kiedyś napisałem w jakimś temacie tutaj, że to słabi mężczyźni kreują pewne kobiece zachowania. Będzie już tylko gorzej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dość powszechny problem też znam takie przypadki. Gość z jajem lekki bad poznał kobietę nagle posłuszny aniołek. Teraz pytanie czy wcześniej udawali kogoś innego czy się tak zmienili. Mnie to osobiście bawi i nie zamierzam każdego pouczać, umoralniać. Niech każdy się uczy na swoich błędach. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kimas87 napisał:

To jest dość powszechny problem też znam takie przypadki. Gość z jajem lekki bad poznał kobietę nagle posłuszny aniołek. Teraz pytanie czy wcześniej udawali kogoś innego czy się tak zmienili. Mnie to osobiście bawi i nie zamierzam każdego pouczać, umoralniać. Niech każdy się uczy na swoich błędach. 

Może stosował zasadę "fake it till u make it" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Montella26 napisał:

Dzisiaj wbijam na siłkę. Jakiś typek wypełnia przede mną papiery w recepcji. Dziewczyna tylko się uśmiechnęła porozumiewawczo do mnie i zapytała czy mam multisporta, którego i tak mi nie oddała. Więc musiałem po niego wrócić i zapytałem tylko czy nie zostawiłem tam swojej karty. Zmrużyła oczy, uśmiechnęła się od ucha do ucha i zrobiła melodyjne " ahhhhhhhh" oddając mi kartę. Odeszlem niewzruszony zabierając kartę. Przebrałem się i wbijam na siłkę a tam 1 dziewczyna. I 8 orbiterów obok niej. Wszyscy w wieku 17-18 lat czuła się jak pączek w maśle. Ta duma na jej twarzy gdy wypowiadała te słowa do orbitera " ćwicz a nie patrz mi na dupe"

Krolowa atencji rośnie. Aż chciało mi się śmiać z tych pociesznych piesków. Każdy tylko nadskakuje i stara się zabawić panienkę. 

 

 

Fajna historyjka, szkoda tylko że siłownie są zamknięte.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Chadernest napisał:

Jak patrzę na facetów w mojim wieku 20-30 to 80 proc z nich to są ciężkie bety nie uleczalne już, jak ostatnio kumpla pocislem że już przesadza z tym rycerstwem to on nie wiedział nawet o czym ja mówię. W ogóle zauważyłem też jak bardzo się oni wszyscy zmienili oczywiście na nie korzyść tak jakby związek im męskość zabrał xd niewiem wypowie się ktoś na ten temat czy poprostu to są moje jakieś urojenia. Ja nie mówię też że każdy i że nie można wejść w związek i że poprostu ludzie się zmieniają ale ja tak to jakoś widzę.

Nie wiesz czy to jest "nieuleczalne" czy nie. Każdemu powinie się noga i może przejrzeć na oczy. Mnie wydaje się, że coraz więcej osób widzi, że to co dzieje się w relacjach damsko-męskich jest coraz bardziej nie w porządku dla męzczyzn. "Pociskanie" kogoś czy nawracanie  to moim zdaniem najgorsza i w sumie nieskuteczna metoda, która powoduje, że wiele osób czuje się w takich sytuacjach "głupio" i niekomfortowo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Montella26 To te debile jej chcieli gangbang zrobić? Cholera jednak nic na tej siłce nie tracę XD

Najśmieszniejsze jest to że już nawet super mięśnie nie wystarczają bo KAŻDY prawie je ma. Ale naprawdę 8 typów w około jak wianuszek XD Zabawne musiało to być...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norma. I tak już zostanie. Zawsze większość musi być beciakami nieświadomymi. Mnie tylko wnerwia to, że tacy pseudo samcy alfa z siłki, co się dużo puszą w życiu to do kobiet są uległymi kundlami. Kiedyś jednemu takiemu alfie to wypomniałem przy piwie w knajpie, to wyskoczył z łapami, a więc powiedziane było w punkt. Ja już to olewam, niech się płaszczą. Ja idę swoją drogą, którą bardzo cenię.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Chadernest napisał:

Jak patrzę na facetów w mojim wieku 20-30 to 80 proc z nich to są ciężkie bety nie uleczalne już,

To dobrze, że jest komu utrzymywać te miliony "karynek".

Wyobraź sobie, że wszyscy są już uświadomieni, kto te dzieciate karynki będzie utrzymywał?  Państwo!

Z naszych ciężko zarobionych pieniędzy, które zostaną nie zawsze w legalny i zgodny z prawem sposób pobrane jako podatki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety, dzięki takiemu nasileniu beciaków zapierdalają do muslimów. Feministki nawet zamykają się dobrowolnie w chacie ze szmatą na ryju i ogłaszają nowe mundruści w mediach społecznościowych. Piękne to wszystko. Fajnie stanąć z boku i ujrzeć, jak każda płeć jest spierdolona ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wszedłem na live tej pani, wchodząc akurat na YT i mnie przeraziły komentarze tam. Co chwilę Irenka, taka jesteś słodka, piękna, masz oczy jak Bambi. Zobaczyłem jeszcze ze dwa filmiki i mi się niedobrze zrobiło. Na co te tysiące facetów liczą? Że ją zdobędą, czy przelecą? Na końcu macie nawet dwóch sponsorów, którzy jej płacą za to, że nagrywa filmiki. Inni wolą pozostać anonimowi. ;) Kilka takich Ukrainek robi podobnie. Masakra, jacy ci faceci są zaślepieni. A kasa się u pań zgadza,

 

Poza pierwszym punktem to nawet dobre rady. Pytanie, czy bez pierwszego punktu mają większe znaczenie. A Wy chcecie "znaleźć swoją Ukrainkę"? ;) :

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.