Skocz do zawartości

Coraz mniej forumowiczów bożych. Idzie koniec świata?


Magician

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie ma mnie tu często, wpadam od czasu do czasu. Wszedłem na powitalnię, zgroza, narybek głównie z listopada, a jest 18 grudzień. To forum pada, nie ma napływu, przepływu. Czemu tak się dzieje? Są tu słabe treści? Nie sądzę. Jest jakaś inna przyczyna.

 

Pan Marek K. nie nagrywa już tak często jak kiedyś. Nie ma cyklu o czarnym liderze. Na tym forum nie ma już powera. To widać, słychać i czuć.

 

Uważam, że forum się nie rozwija. Bardziej się zwija.

 

Jeśli ktoś to czyta, to proszę o feedback. Pszny i spaniały, jak mawia niezawodny major Suchodolski.

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mosze Red napisał:

forum ma wyłączoną możliwość rejestracji ponieważ trwają prace modernizacyjne.

Okiej, a nie masz wrażenia, że jest ... inaczej niż było kiedyś? Kiedyś był ogień, jak ktoś się wpisał w świeżakowni ze swoją historią, to serwer ledwo dyszał, tak wiele było postów. Teraz to jest ... ehhh.

 

Marek przytulił parę groszy i chwała mu za to. Nie każdy potrafi zmonetyzować swoją pasję, a on potrafił.

 

Panie Mosze, czy forum idzie w dobrą stronę? Rozwija się?

 

Ani nie jestem tu nowy, ani nie jestem hejterem. Zadaje tylko pytania.

 

Co sądzą inni użytkownicy?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego, o ile dobrze kojarzę, jakiś czas temu przy okazji podniesienia tego tematu w podobnym kontekście przez jakiegoś innego użytkownika, @Mosze Red pokazał statystyki które dowodziły, iż jest tendencja wzrostowa i użytkowników przybywa.

Co sądzę ja ? Nie ilość, a jakość. Wiadomo, że jest naturalny odsiew i część użytkowników przychodzi tutaj z konkretnym problemem, po czym znika. Duża liczba użytkowników niesie także minusy - jak np. przyjdzie nowy squarex czy analek, dziennie płodzący do kilku tematów, nazwijmy to, nie najwyższych lotów lub destrukcyjne posty. Albo dziesięciu takich. To już wolę kameralnie.

A co do tych "czarnych" serii to w dobie postępującej poprawności politycznej lepiej dać sobie spokój, po co dawać hejterom broń, jeszcze znowu uwalą kanał.

Edytowane przez Xin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Xin napisał:

o ile dobrze kojarzę, jakiś czas temu przy okazji podniesienia tego tematu w podobnym kontekście przez jakiegoś innego użytkownika, @Mosze Red pokazał statystyki które dowodziły, iż jest tendencja wzrostowa i użytkowników przybywa.

Obawiam się, że ja byłem tym użytkownikiem.

 

Mosze czaruje ile fabryka dała, ale nie widać tego na forum. Przyrostów tyle co kot napłakał. Nie oszukujmy się.

 

20 minut temu, Xin napisał:

część użytkowników przychodzi tutaj z konkretnym problemem, po czym znika

Znika 9 na 10.

 

21 minut temu, Xin napisał:

jeszcze znowu uwalą kanał.

Forum jest bezpieczne. Zbyt niszowe, więc nie uwalą.

 

Ale nie rozwija się. Może trza zatrudnić marketingowca z Jasnej Góry.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician

Tylko co ten marketingowec by nam mógł poradzić ? Darmowa kiełbaska dla każdego nowego użytkownika, a po trzech miesiącach aktywności delegacja na praktyki przy sprzedawaniu kiełbasek na stadionie ?

Wydaje mi się, iż forum zawsze będzie niszowe przez wzgląd na treść. Z każdym większym coming outem będzie spadać na nas grad krytyki z stron wiadomych (a jest tych grup sporo, dużo więcej niż potencjalnych sprzymierzeńców), któremu nie przeciwstawią się nowi użytkownicy. Teoretycznie ostateczny coming out (czyli np. wszyscy w kraju, gdzie większość to kobiety + cucki, beciaki i inni spermiarze) byłby równoznaczny z anihilacją forum w taki czy inny sposób. Również prawdopobnie wielu z starej gwardii mogłoby przysporzyć sobie problemów, prywatnie czy zawodowo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Xin napisał:

Tylko co ten marketingowec by nam mógł poradzić ?

Nie znamy gościa. Marek go przedstawił w najgorszym świetle. Może miałby coś sensownego do powiedzenia. Ja go nie przekreślam.

 

5 minut temu, Xin napisał:

wielu z starej gwardii

Pan Marek ich nie docenia. Są tacy którzy są z nim od 5 lat. Czy jakoś im podziękował za to że są? Gdyby ich nie było, nie byłoby forum. A może liczy się tylko zarobiona na kimś moneta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician

Błagam. Zgodziłbym się gdyby chodziło o kogoś pokroju Zbigniewa Stonogi, który doił ludzi na kasę jak tylko się dało i jedyne, co dostawali w zamian, to jakieś czekoladki i wódkę, czy co on tam za paździerz jeszcze sprzedawał. To ja dziękuję za taki syf, wolę dostać kolejną audycję Marka, która mnie wzmocni zamiast osłabić i zostanie ze mną na zawsze, być może ratując mi życie. Już raz w moim przypadku to miało miejsce, gdybym nie trafił na audycje i forum, tak naprawdę w ostatniej chwili, to dziś pewnie polerowałbym białą zbroję, drugą ręką kołysząc do snu swojego bombelka, którego matka miałaby jeszcze pięcioletniego bombelka z poprzedniego związku. Haj zakochania nie ma litości, a audycje uratowały mi życie, bo to one w ogromnych dawkach mnie z niego w ostatniej chwili przed zabombelkowaniem wyrwały.

Z resztą to wszystko jest za darmo, a w sklepie Marka kupujesz produkt najwyższej jakości, starannie przygotowany i pozwalający zmienić życie na lepsze. Także nie wiem o cO Ci chodzi, gdy piszesz o robieniu na kimś kasy. To jest zwykły handel, jasny i prosty deal. Bardzo korzystny. Nawet najmniejszej reklamy na forum nie ma. To jest ogromny szacunek dla użytkowników. 

A starej gwardii Marek niejednokrotnie dziękował w audycjach, tylko często trzeba umieć czytać między wierszami. Nawet do mojego maila kiedyś Marek się odniósł w audycji, mimo iż nie odpisał na niego, oraz nie powiedział otwarcie w audycji, iż odnosi się do jakiegoś maila. Ja jednak, będąc autorem tej wiadomości, całkowicie to zrozumiałem i uszanowałem. Poza tym uważam, że jeżeli ktoś jest szczery w tym co robi, to będzie to robić dalej, bez poklepywania po plecach. Marek nie potrzebuje klakierów, to użytkownicy tym bardziej.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w ostatnim czasie znacznie, znacznie lepiej i to pod względem merytorycznym. Sporo tematów ciekawych, ostro mnie wzięło na lekturę i szukanie nowych źródeł ostatnio. W rezerwacie jakoś cicho z debilizmami się zrobiło, większa kultura wypowiedzi, jakby trolle się uspokoiły, fajny klimat dyskusji. Wielu ludzi się wypowiada w tematach i w męskiej części widzę pewne pobudzenie. Mniej zdecydowanie znaczy więcej. Dyskutują poważnie seniorzy i ludzie, którzy mają coś do powiedzenia i tak powinno być w dobrej kulturze. Reszta się uczy, pilnie słucha, a jak jest gotowa przechodzi inicjację i wchodzi do towarzystwa. Nie wiem, o co chodzi. Fajni użytkownicy się pojawili, mądrych słów w ostatnich dniach przeczytałem naprawdę dużo. Wszystkim należy się pochwała.

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Magician napisał:

Uważam, że forum się nie rozwija. Bardziej się zwija.

 

To nieuświadomiona  tęsknota za Archem ?

 

Facet chwilowo przestał się udzielać, hipomania w odwrocie, to i ruch mniejszy. NIkt tak nie potrafi rozruszać publiki jak on.

 

Ten gość powinien tu mieć stałą pensję:)

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że nowy narybek często młodsze roczniki są przemielone przez lewicowy system edukacji, że nawet jeśli coś im świta, że jest nie tak z relacjami między płciami to i tak mają lewicowe poglądy. Powoli te bzdety przesiąkają i to również będzie miało odzwierciedlenie na forum. Dużo starszych roczników co jeszcze pamiętają  PRL albo jedną noga w nim byli często się dziwią jakie podejście mają co po niektórzy. Takie czasy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum ma dalej mnóstwo wartościowych treści (zarówno nowych jak i przecież mnóstwo archiwalnych). Pewne tematy siłą rzeczy się powtarzają i tak musi być. 

 

Lewicowy system edukacji? On jest lewicowy od dawna, ale popatrzyłbym bardziej na siebie niż na lewactwo na Twoim miejscu @spacemarine

 

Niektórzy chcą tu albo poczytać o tematach związanych z kobietami, albo podyskutować w męskim gronie o niezobowiązujących tematach, hobby itd. a coraz częściej jest tak, że wchodzisz na forum, a na tablicy tematy:

 

- szczepionka na COVID coś tam coś tam (w domyśle że spisek)

- koniec wolnej Polski czy coś takiego (w domyśle że spisek przeciw nam)

- słowo do mieszkających w polinie (w domyśle że każdy kto został w polinie to leszcz, a żyje się dopiero w jakiejś ruinie w słonecznej Italii)

- jakiś jeszcze temat alternatywny (czy zaszczepicie się na covid, czy żydzi żądzą światem itd.)

- horoskopy kurwa

 

Nawet screena miałem ostatnio zrobić bo aż mnie tknęło co się dzieje. I to może zniechęcać narybek, którego niektórym brakuje. Mnie na przykład zniechęca bo nie z takim contentem kojarzy mi się forum. Dlatego postuluję kącik foliarza i tam sobie będą wisieć tematy o spiskach, NWO, Big Pharma, Wielkiej Lechii, chipach w szczepionkach itd.

  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum są już rozwiązania różnych problemów więc to zmniejsza trochę ilość userów.

 

Dodatkowo rejestracja jest wyłączona ale to pomijam.

 

Jest też skończona ilość osób zaintersowanych tematami forum czyli jest w pewnym sensie w ogóle limit osób ile może tu być.

 

Ileś osób które się tu rejestrowały to był Arch który nakręcał ruch i wydawało się, że nowych przybywa.

 

Dużo czynników jest ogólnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mosze Red napisał:

@Magician forum ma wyłączoną możliwość rejestracji ponieważ trwają prace modernizacyjne.

 

Z tej przyczyny nie ma nowych userów, zwyczajnie chwilowo nie mogą się rejestrować. 

I ze swoimi problemami idą na netkobiety. Tam wysyp wy...nych, mężów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fora tematyczne przeżywały swoje złote okresy gdzieś między 2000-2005 rokiem. Insomnia, SFD itp. Zmieniły się wymagania użytkowników na rzecz anglosaskich wynalazków. Facebook zmienił wszystko- wyczyścił GG czy nasza-klasę. Dziś fb jest właścicielem instagrama i wypuścił na dodatek messengera i whatsappa. Logiczna sprawa jest taka, ze te forum długofalowo(>10lat) nie może ciagle się rozwijać. Do tego potrzeba $$$

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to forum jest pomocne, przydatne natomiast nie czerpie z niego inspiracji jeśli chodzi o relacje damsko męskie. Natomiast czytając różne historie użytkowników jest to dla mnie w pewnym stopniu lekcją aby być uważnym. 

 

Co do audycji Marka przestałem ich słuchać już jakiś czas temu. To co miało zostać powiedziane to było natomiast powtarzanie przez Pana Marka tych samych sloganów plus co chwilę napominanie o hejterach odrzuciło mnie. Nie jest to żaden hejt z mojej strony tylko osobista refleksja. Jeszcze z 2 lata temu audycje trzymały bardzo wysoki poziom teraz jest z tym różnie. Przykładowo włączam audycje 50 minut widzę temat kobiety a tu 40 minut o hejterach i Sławku ile można tego słuchać ? Nikogo nie zachęcam ani nie odrzucam od audycji Marka myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pisze to z perspektywy osoby, która słucha audycji od kilku lat. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tytuschrypus

Szkoda że nie stosujesz tych zasad do samego siebie, może taka samorefleksja uświadomiłaby tobie że coś sobie kompensujesz nabijając tysiące postów chodząc po całym forum i pouczając innych użytkowników. To jest praca jak na cały etat i wyraźnie ludzie nie chcą być twoją autoterapią. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ruch jest bardzo duży. Jak ktoś zakłada nowy temat to najpóźniej po dwóch godzinach jest odpowiedź, ale zazwyczaj jest już po kilku minutach. Niektóre tematy, które nie mają nawet tygodnia mają po kilkaset odpowiedzi, więc z tym upadaniem to tak średnio bym powiedział, tak średnio.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucjusz napisał:

Moim zdaniem ruch jest bardzo duży. Jak ktoś zakłada nowy temat to najpóźniej po dwóch godzinach jest odpowiedź, ale zazwyczaj jest już po kilku minutach. Niektóre tematy, które nie mają nawet tygodnia mają po kilkaset odpowiedzi, więc z tym upadaniem to tak średnio bym powiedział, tak średnio.

Kilkaset odpowiedzi na które odpowiada grupka 5-10 forumowiczów wymieniając się poglądami ;). Wiem bo sam tak robiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tytuschrypus napisał:

Forum ma dalej mnóstwo wartościowych treści (zarówno nowych jak i przecież mnóstwo archiwalnych). Pewne tematy siłą rzeczy się powtarzają i tak musi być. 

 

Lewicowy system edukacji? On jest lewicowy od dawna, ale popatrzyłbym bardziej na siebie niż na lewactwo na Twoim miejscu @spacemarine

 

Niektórzy chcą tu albo poczytać o tematach związanych z kobietami, albo podyskutować w męskim gronie o niezobowiązujących tematach, hobby itd. a coraz częściej jest tak, że wchodzisz na forum, a na tablicy tematy:

 

- szczepionka na COVID coś tam coś tam (w domyśle że spisek)

- koniec wolnej Polski czy coś takiego (w domyśle że spisek przeciw nam)

- słowo do mieszkających w polinie (w domyśle że każdy kto został w polinie to leszcz, a żyje się dopiero w jakiejś ruinie w słonecznej Italii)

- jakiś jeszcze temat alternatywny (czy zaszczepicie się na covid, czy żydzi żądzą światem itd.)

- horoskopy kurwa

 

Nawet screena miałem ostatnio zrobić bo aż mnie tknęło co się dzieje. I to może zniechęcać narybek, którego niektórym brakuje. Mnie na przykład zniechęca bo nie z takim contentem kojarzy mi się forum. Dlatego postuluję kącik foliarza i tam sobie będą wisieć tematy o spiskach, NWO, Big Pharma, Wielkiej Lechii, chipach w szczepionkach itd.

Podbijam to co napisał @tytuschrypus bo jest tu wszystko wyjaśnione.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.