Skocz do zawartości

Datezone.com opinie o portalu i recenzje


Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Kobieta ma w opisie, że jeśli ktoś zaproponuje kasę, to blokuje od razu.

 

Natomiast na Hotline w erodate (ogłoszenia, że chce sie spotkać) oczekuje "diamentów".

 

Te diamenty to kasa, więc kobieta jest sprzeczna sama ze sobą,

czy raczej diamenty to co innego (koks, kokaina, narkotyki)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kenobi napisał(a):

Natomiast na Hotline w erodate (ogłoszenia, że chce sie spotkać) oczekuje "diamentów".

 

Te diamenty to kasa, więc kobieta jest sprzeczna sama ze sobą,

czy raczej diamenty to co innego (koks, kokaina, narkotyki)?

 

 

https://letmegooglethat.com/?q=krysztal+co+to

Edytowane przez EmpireState
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2024 o 12:22, tete-a-tete napisał(a):

Z ciekawości zapytam: ile taka julka z Tindera chce?

Ostatnio skorzystałem z 21 latki poznanej na sympatii. Twarz przeciętna ale ciało fajne, szczupłe, jędrne (w przeciwieństwie do większości samic 30+), bardzo ciasna. Tam oczywiście szuka związku i miłości, ale one wszystkie tam pójdą też za kasę. Jak Cię polubią to nawet niedużą. Ja za pierwszy numerek w aucie zabrałem ją na kebab i dałem 20 zł. Drugim razem kebs i 50 zł. Po co psuć ją, jak można tylko wspomóc. 

 

Ważne, żeby mieć gumy bo teraz młode samice są w tej kwestii idiotkami i roznoszą syfy, ta też sprawdziłem pozwoliła by bez, a za weneryki podziękuję.

Podejrzewam, że ma też konto na Datezone, bo chciała potem wysępić jeszcze trochę kasy na blik jak cwaniary stamtąd, ale oczywiście nie ze mną te numery. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Morfeusz napisał(a):

kebab i dałem 20 zł

 

😅

 

A nie prościej było wziąć opcje premium kebaba i umieścić te 20 zł w ukrytych kosztach? Wyszłoby bardziej elegancko a i dziewczyne byś miał na darmowe jebanie, a tak psujesz laske, zaraz będzie chciała 100 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Morfeusz napisał(a):

Ostatnio skorzystałem z 21 latki poznanej na sympatii. Twarz przeciętna ale ciało fajne, szczupłe, jędrne ....

Podejrzewam, że ma też konto na Datezone, bo chciała potem wysępić jeszcze trochę kasy ...

 

 

Fajna przygoda :) :)

 

Jak masz namiar, a dziewczyna się umawia, to daj na priv.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2024 o 20:17, Alejandro Sosa napisał(a):

A nie prościej było wziąć opcje premium kebaba i umieścić te 20 zł w ukrytych kosztach? Wyszłoby bardziej elegancko a i dziewczyne byś miał na darmowe jebanie, a tak psujesz laske, zaraz będzie chciała 100 zł...

Na portalach jest kilkuset chętnych, przystojniejszych, bogatszych, więc za sam kebab spotkanie byłoby na 99% jednorazowe bo to nie nimfomanka, tylko typowa młoda samica, która poznaje świat cipą i nią wabi... Jeżeli zechce więcej niż te 30-50 zł to mam już potencjalną inną samicę na jej miejsce. Tymczasem jutro znów się z nią widzę i dam tyle ile uznam za stosowne. Wielu wydaje więcej na 1 - 2 randkę i nawet nie zamoczą.

W dniu 18.03.2024 o 23:22, kenobi napisał(a):

Fajna przygoda :) :)

Jak masz namiar, a dziewczyna się umawia, to daj na priv.

Nie znamy się a ja nie będę od razu puszczał jej w jeszcze szerszy obieg. Z tego co czytałem, nie masz problemów ze znalezieniem podobnych. ;-)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2024 o 18:02, Morfeusz napisał(a):

Ja za pierwszy numerek w aucie zabrałem ją na kebab i dałem 20 zł

Bosze...

Nakarmił aby nie była głodna i dał 20zł na Ubera aby nie musiała iść z buta.

Mistrz!

 

Co było pierwsze kabab czy seksik?

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.03.2024 o 18:02, Morfeusz napisał(a):

Ważne, żeby mieć gumy bo teraz młode samice są w tej kwestii idiotkami i roznoszą syfy, ta też sprawdziłem pozwoliła by bez, a za weneryki podziękuję.


Zasada naczelna męsko-damskiego BHP jest taka:
- kochanie, a ile Ci muszę dopłacić za seks bez gumki ?

I jeśli dama powie - 100, 200, 1000 czy pierdyliard peelenów (z Morawieckim), a nawet bitkojnów - żegnamy się czule i życzymy najlepszego wszystko jedno czego.
A jeśli powie:
- misiaczku, mowy nie ma, bez gumki to za całe złoto z Fort Knox nie dam - wtedy jej powiadasz:
- no właśnie chciałem sprawdzić czy rozsądna jesteś

A ona na to:
- mój Ty harcowniku jedyny na Ziemi (tej Ziemi), siadaj, odpalaj, przyjeżdżaj, bo właśnie siedzę sama i pogrążam się w melancholijnych rozważaniach, których lejtmotywem jest retoryczne pytanie - dlaczego Cię tu jeszcze nie ma ? 

Oczywiście zdarza się, że powyższy dialog nie musi od razu zatrącać aż tak wysublimowaną intelektualną socjetą w tym burdelu, ale poza tym wszystko się zgadza.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.