Skocz do zawartości

Brak możliwości przyjęcia mandatu wystawionego przez Policję


Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Trevor napisał:

Jakie ulice. W Polsce protestami nic się nie zmieni. Jeśli już to już jakaś rewolucja z barykadami płonącymi budynkami rządowymi itp. Skazana na niepowodzenie. Najlepszy sposób na opór wobec tego co się dzieje to ogarnięcie siebie. Oni bazują na tym że nic nie robimy do niczego nie dążymy, tylko konsumujemy biernie. Idealny wyborca którym można manipulować.

Otworzyć wszystko w pizdu siłownie, galerie, gastronomie itd,

I co komuchy zrobią? wszystkich zamkną? każdemu dadzą mandat? może te świniaki przy korycie w końcu by się obsrały że nie wolno im robić co im się podoba.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, bassfreak said:

Otworzyć wszystko w pizdu siłownie, galerie, gastronomie itd,

I co komuchy zrobią? wszystkich zamkną? każdemu dadzą mandat? może te świniaki przy korycie w końcu by się obsrały że nie wolno im robić co im się podoba.

 

JESTEM TEGO SAMEGO ZDANIA. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bassfreak napisał:

Otworzyć wszystko w pizdu siłownie, galerie, gastronomie itd,

I co komuchy zrobią? wszystkich zamkną? każdemu dadzą mandat? może te świniaki przy korycie w końcu by się obsrały że nie wolno im robić co im się podoba.

 

Pomału przedsiębiorcy się buntują i otwierają biznesy bo nie ma podstaw prawnych do ich zamykania.

Otwierają biznes mimo lockdownu. "Albo my, albo oni. Nie mamy wyjścia" - Money.pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Iceman84PL napisał:

Czy pokojowe protesty coś dają? tak pokazują władzy niezadowolenie społeczne, i gotowość do kolejnych manifestacji

No Kaczyński bardzo się przejął wściekłymi macicami. Co roku są marsze ws. legalizacji konopii, nic się nie zmienia. Może protesty przeciw pandemii? No też coś nie bardzo, władza chyba ma to w dupie na zasadzie "niech pokrzyczą to im przejdzie". Dopóki nikomu łeb z szyi nie spadnie to nic się nie zmieni.

 

@bassfreak

 

Ten lockdown był niezgodny z prawem, sądy umarzały sprawy o złamanie obostrzeń przez przedsiębiorców, ale czego Ty oczekujesz od narodu który chodzi ze szmatą na pysku, bo strach panu policjantowi odmówić...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, jak się rozdaje pieniążki na lewo i prawo to potem trzeba ich szukać gdzie indziej.

Już kiedyś mówiłem czemu *demokracja się nie sprawdza(choć intuicyjnie na szybko to bardzo dobry system), gdyż byle żul spod sklepu ma taką samą siłę głosu jak profesor spod uniwersytetu:(

P.S.

Żeby nie było - nigdy nie głosowałem i dopóki mnie nie zmuszą siła robić tego nie zamierzam. 

Pozdro

*tak w ogóle to nie mamy żadnej demokracji ani w Polsce, ani na świecie tylko iluzje tego(tzw.rząd w obrębie danego kraju to sobie co najwyżej może wybrać kolor deski klozetowej w kiblu)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Imiennik napisał:

No Kaczyński bardzo się przejął wściekłymi macicami. Co roku są marsze ws. legalizacji konopii, nic się nie zmienia. Może protesty przeciw pandemii? No też coś nie bardzo, władza chyba ma to w dupie na zasadzie "niech pokrzyczą to im przejdzie". Dopóki nikomu łeb z szyi nie spadnie to nic się nie zmieni.

 

Jednak wściekłe Julki wkurzyły Jarka?

 

 

Jak widać i w tym przypadku władza się zdenerwowała w czasie Marszu Niepodległości.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Trevor napisał:

U mnie w mieścinie jest typ bez rąk. Jak ma przyjąć ten mandat? xD

Wsadzą mu w pysk :D

 

A co do posłów, którzy wnieśli wspomniany projekt ustawy. Ktoś ich przecież wybrał do tego sejmu... Gdzie teraz są ci ludzie, dlaczego nie wywierają presji na tych gnojach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, cst9191 said:

A co do posłów, którzy wnieśli wspomniany projekt ustawy. Ktoś ich przecież wybrał do tego sejmu... Gdzie teraz są ci ludzie, dlaczego nie wywierają presji na tych gnojach?

 

Cieszą się że wybrali PiS bo jakby było Peło to by było JESZCZE gorzej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, trop napisał:

Bo jesteśmy tchórzami. Pierdolonymi, małymi tchórzami.

Dobra tresura i kazdy ma jeszcze cos do stracenia.Wladza bedzie nas trzymac nisko ale tej granicy nie przekroczy .Chyba ze w planach maja rewolucje i rozlew krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stonoga miał rację xD

 

A tak swoją drogą, zastanawia mnie, czy zawsze było tak źle? Bo mam wrażenie że kiedyś jeszcze się jakoś kryli z wałkami, natomiast ostatnio zrobili się bezczelni i pozwalają sobie na coraz więcej. To jest wina tego że kiedyś tego tak nie śledziłem, że wydaje mi się że jest gorzej, czy zawsze tak było?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jonash napisał:

No offence ale co ty zrobiłeś żeby chociaż spróbować to zmienić?

Nigdy nie głosowałem ani na pis, ani na po. Raz zagłosowałem kaczor vs bronek w drugiej turze, nigdy więcej nie popełniłem tego błędu i na drugą turę nie poszedłem.

 

Podsyłam informacje znajomym, udostępniam różne zagadnienia jak ACTA 2 i 447, wziąłem nawet udział w stop 447. W ubiegłym roku rozsyłałem no info o ustawie abolicyjnej znajomym i dwóch dość mocno nakierowałem na problem, siedzą za granicą. 

Tak samo mówiłem i rozsyłałem wielokrotnie że SStrajk kobiet to fałszywa flaga i chodzi o coś innego. O mało nie wziąłem udziału w marszu o wolność (nie miałem przez kilka dni m.in w ten dzień auta), ale nawet tu na Forum o tym pisałem. Co więcej mogę zrobić, jak piszę ludziom jakie mają plany na wieczór, a oni nawet nie odpiszą tak siak srak mam Cię w dupie? 

Co mogę jak barany pod petycją o 447 w 98 procentach nawet się nie zainteresowali?

Nie ważne, robię swoje, ktoś zajrzy, zainteresuje się, statystka choć nie wielka to powoli do przodu. 

 

No właśnie, taki goj jak ja ma małe szanse przebicia do baranów, gdzie są celebryci i pseudo patrioci? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Szczery Człowiek napisał:

"W konsekwencji proponowanych regulacji, w szczególności przerzucenia ciężaru procesowego zaskarżenia mandatu na ukaranego, należałoby się spodziewać znacznego zmniejszenia wpływu spraw o wykroczenia do sądu. Ponadto proponowane postępowanie odciążyłoby funkcjonariuszy od składania dużej liczby wniosków o ukaranie, na rzecz przekazania do sądu materiałów sprawy."

 

Jeśli tak, to zamysł wydaje się całkiem niezły. Na smoomerów powyższy problem właściwie nie dotyczy. Mam prawo jazdy ponad 30 lat i płacę mandat średni raz na 10 lat. Podobnie jest u moich kumpli, którzzy tak samo jak ja maja w zwyczaju jeżdzić zgodnie z przepisami.

 

5 godzin temu, Szczery Człowiek napisał:

Komuna wraca (wróciła), ludzie są bierni.

 

Tu nieżle się uśmiałem. W porównaniu z komuną, obecna Polska (pomimo rozlicznych problemów) wydaje mi się rajem.

 

3 godziny temu, Imiennik napisał:

ale czego Ty oczekujesz od narodu który chodzi ze szmatą na pysku, bo strach panu policjantowi odmówić...

 

W mojej robocie tylu ludzi wypadło już z obiegu ze względu na covida, że nie ma już komu pracować (jeden kuplel już zmarł, a dwóch jest w ciężkim stanie). Epidemia jest faktem niestety. Szmata na pysku jeśli nie pomoże, to na pewno nie zaszkodzi, ale ludzie noszą maski z innych powodów, niż lęk przed policją.

 

3 godziny temu, Jonash napisał:

Partyzantka to najlepsze co można zrobić, trudne acz wykonalne w dzisiejszych czasach. 

 

3 godziny temu, Shit test odbiłem rozwodem napisał:

Dlaczego nie napierdalamy ich z partyzanta za robienie takich świństw?

 

Wy tak serio?, chcecie wojny partyzanckiej, rozlewu krwi? Ale wojny przeciwko komu? Może trzeba zabrać bogatym i rozdać biednym, dzięki czemu wszyscy będą biedni?  Jestem w kropce. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. To chyba był żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intencje Kaczora były oczywiste, ale tym razem potknął się chyba o własne  nogi :) Jestem ostatnim, który by się w czymkolwiek z Wielguckim zgodził, ale z tym tekstem bez zastrzeżeń.

 

https://www.kontrowersje.net/pis_chcia_poszczu_a_przygotowa_dobr_dla_polak_w_nowelizacj_mandat_w

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Moriente napisał:

Pamiętam jak dziś, gdy rok temu @absolutarianin ostrzegał przed zaciskaniem pętli, to były kpiny i wyzywanie od foliarzy... 

Więcej było takich, co widzieli i przestrzegali. Ale ludzie do samego końca będą wierzyć, że "jakoś damy sobie radę".

 

5 godzin temu, Trevor napisał:

Jeśli już to już jakaś rewolucja z barykadami płonącymi budynkami rządowymi itp.

Defenestrować kurdupla i jego gudłajskiego bankiera. Każdego przez inne okno. :)

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Shit test odbiłem rozwodem napisał:

No więc właśnie, przecież takie ścierwa gdzieś wśród nas mieszkają. Dlaczego nie napierdalamy ich z partyzanta za robienie takich świństw?

Jak się dowiaduję że ktoś jest skrajnym lewakiem i komuchem to nie podaję mu ręki a na fb wywalam ze znajomych. 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Shit test odbiłem rozwodem said:

No więc właśnie, przecież takie ścierwa gdzieś wśród nas mieszkają. Dlaczego nie napierdalamy ich z partyzanta za robienie takich świństw?

 

Jeżdżę teraz po ludziach z pulsoksymetrami (tak do zakażonych na kwarantannach też), i powiem tyle że naprawdę mega dużo ludzi to po prostu debile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Stefan Batory napisał:

 

W mojej robocie tylu ludzi wypadło już z obiegu ze względu na covida, że nie ma już komu pracować (jeden kuplel już zmarł, a dwóch jest w ciężkim stanie). Epidemia jest faktem niestety. Szmata na pysku jeśli nie pomoże, to na pewno nie zaszkodzi, ale ludzie noszą maski z innych powodów, niż lęk przed policją.

To ja nie wiem co Wy w tej robocie robicie i jakie zaniedbania zdrowotne mają Twoi współpracownicy. W byle sklepie typu lidl/biedronka 70% ludzi, w tym pracownicy lata z maską pod nosem którym w tym czasie oddychają. Jak wiadomo COVID mieszka sobie między innymi w nosie, bo się go stamtąd wydłubuje patykiem, tak? To jakim cudem nie zamknięto żadnego sklepu? Powinny padać masowo jak muchy. Ostatnio starsze znajome mi małżeństwo zachorowało na covida, kobieta w domu przesiedziała, facet trafił do szpitala z objawami mocnego zapalenia płuc. Już praktycznie doszedł do siebie. Dobry powód do zatykania mordy dla całego kraju i gwałcenia wszelkich swobód :)

12 godzin temu, DOHC napisał:

 

No właśnie, taki goj jak ja ma małe szanse przebicia do baranów, gdzie są celebryci i pseudo patrioci?

Dokładnie, gdzie nie pójdziesz to wszyscy mają to w dupie. Zauważyłem, że właśnie takie osoby najczęściej mówią: "to dlaczego nic nie zrobisz?". Albo moje ulubione: "ty to powinieneś politykiem zostać". 

Nóż się w kieszeni otwiera.

 

 

@Iceman84PL

Za taką kasę to ja na mównicy sejmowej mogę na zmianę płakać i śmiać się, chociaż na miejscu Jarka byłoby mi bardziej do śmiechu. Jakoś marsze macic cudem pokrywają się ze wzrostem śmierci na COVID, a i coś tam po cichu przepchnęli przy okazji. Gambit Kaczafiego.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.