Skocz do zawartości

Policjantka w Holandii i dziwny filmik z zamieszek


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Zerknijcie na sekundę 25-26, pod koniec, jaka mała policjantka i czy waszym zdaniem takich ludzi powinni wpuszczać do służb. Pomijam resztę, bo też ciekawa, jak policja spierdala, gość spada z konia. Pojebany materiał ogólnie, ale mnie najbardziej rozśmieszyła mała policjantka na końcu, która nie ogarnia, co się dzieje i jeszcze stoi na posterunku. Tworzy "barierę" przed wściekłym tłumem. Co za parodia rzeczywistości. Piękny kontrast tam pod koniec. Kolesie widać przyjebani stoją i ona xD Totalnie skisłem.

 

https://streamable.com/b7v8y0

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, somsiad napisał:

Tym bardziej do tłumienia zamieszek.

Uwierz mi, nic nie robi takiej roboty na zamieszkach jak koń. Ludzie najzwyczajniej w świecie boją się takiej masy, czują respekt.

Edytowane przez Lethys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

Zerknijcie na sekundę 25-26, pod koniec, jaka mała policjantka i czy waszym zdaniem takich ludzi powinni wpuszczać do służb.

Jeśli ta mała policjantka ma tyle siły co 2 metrowy byk i tak samo łapie bandyterkę to tak.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eindhoven...mieszkało się tam kiedyś...

 

Do czasu pandemii w Holandii było raczej spokojnie wiec do policji brali jak leci....

Z tymi końmi w zimę to zupełny nie wypal, ale na ogol się sprawdzały w zamieszkach.

 

Sama holenderska policja na ogół  jest raczej szanowana, ale tez zupełnie inaczej podchodzą do człowieka w przeciwieństwie do naszej policji milicji.

Edytowane przez smerf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta w linii to musi być ostra żyleta, a nie typowa witaminka, co to idzie tam dla atencji (a nie oszukujmy się, po to tam wiekszość idzie). Kiedyś już wspominałem, jaki byłem zażenowany oglądając nagranie z przyjmowania kobiet do NSR. Pańcie traktowano taktownie, delikatnie, a w magazynie jakiś misiowaty simp w mundurze cielęcym wzrokiem wręczał pani buty, obawiając się, czy aby nie za małe... Myślałem, że się rozchoruję, coś obrzydliwego.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mac napisał:

erknijcie na sekundę 25-26, pod koniec, jaka mała policjantka i czy waszym zdaniem takich ludzi powinni wpuszczać do służb.

 

Czasami zastanawiam się czy kobiety w ogóle powinny być zatrudniane w służbach mundurowych.

 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RealLife napisał:

Może pełni rolę markietanki w policji? 

Takie niskie dziewczyny maj bardzo duża zaletę, nie muszą się schylać, ani kucać ;)

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

być zatrudniane w służbach mundurowych.

Ja bym uciekł z tego zajścia, jakby mnie złapali, to co by mi postawili ?

Jaki zarzut ?

7 godzin temu, mac napisał:

Masakra ogólnie, co się dzieje na tym filmie. Każda klatka to jakaś beka.

To teraz wyobraź sobie, gdyby ta policja miała by się mierzyć z gangusami w Los Angeles, albo Kartelami, łapać przestępców na zachodnim wybrzeżu.

8 godzin temu, Analconda napisał:

to tak.

Wierzysz w to co napisałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jaro670 napisał:

Ja słyszę tłumaczenie kobiet

Najlepsze jest to, że po 25 latach emerytura, ty musisz dymać do 65 roku życia i gó...o za to dostaniesz. Sam się zastanawiam, czy dobrze zrobiłem, że wybrałem studia inżynierskie, a nie przystępowanie do Policji do testów i zdawania na etat do tego momentu, aż mnie przyjmą.

1 minutę temu, Analconda napisał:

A jaki jest argument przeciwko?

Musiałaby chyba działać w dochodzeniówce a nie jak szeregowy krawężnik, zomol. dla mnie wysyłanie kobiet na ulicę to jest porażka. Przykładem jest ten film.

Jak doszłoby do jakieś rozróby, ja bym wolał, żeby przyjechało kilku policjantów, każdy 2 metry wzrostu 140 kg wagi a nie dziewczynka, witaminka 160 cm wzrostu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się jarać czy pani ma 154 czy 156cm, zwroćcie lepiej uwagę jaka brutalizacja działań się wszędzie dokonuje. Ludzie protestują, bo mają dość, wielu zaczyna też podejrzewać niezły szwindel w tej całej pandemii, a policmajstry wszędzie zaczynają coraz ostrzej pogrywać. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mac napisał:

Zerknijcie na sekundę 25-26, pod koniec, jaka mała policjantka i czy waszym zdaniem takich ludzi powinni wpuszczać do służb.

Hmm...wyczuła, że będziesz o tym pisał, popatrz gdzie się patrzy :P

 

A ja myślę, że to niezła taktyka. I co w tłumie pobiją taką małą osobę? Zwróć uwagę, że wyróżnia się z tłumu, który w przypadku naparcia zawsze może być obarczony dodatkowym argumentem odnośnie nierówności.

26 minut temu, maroon napisał:

Zamiast się jarać czy pani ma 154 czy 156cm, zwroćcie lepiej uwagę jaka brutalizacja działań się wszędzie dokonuje. Ludzie protestują, bo mają dość, wielu zaczyna też podejrzewać niezły szwindel w tej całej pandemii, a policmajstry wszędzie zaczynają coraz ostrzej pogrywać. 

No właśnie, ocieplanie wizerunku, nawet w zawaluowanej formie.

 

11 godzin temu, mac napisał:

Co za parodia rzeczywistości

Mnie rozwaliły te maseczki dla koni i brak ichnich adidasów dla nich :D

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, lync said:

 

Mnie rozwaliły te maseczki dla koni i brak ichnich adidasów dla nich :D

 

 

Zwierzaki powinny mieć jakieś zbroje, osłony. Z kevlaru, czy coś. W tym na łeb, na oczy. Tak jak kiedyś rycerskie szkapy. Dostanie kamieniem czy jakiś idiota dźgnie nożem i może być po zwierzaku, a obsraniec w mundurku co najwyżej dupę sobie stłucze. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.