Skocz do zawartości

Ludzkie k***y - na przykładzie dziewczyny która zginęła w wypadku


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, zychu napisał:

@Libertyn, mogę prosić o jakieś dowody? Czytam forum od dwóch lat, a naprawdę nie przypominam sobie niczego podobnego.

A najazd na choćby NimfaWodna? 

Cytat

A oskarżenie jest mocne. Czy też jesteś już tak otępiały, że nie widzisz sarkazm wobec roszczeniowych "samotnych matek", to jednak nie to samo, co heheszkowanie z zabitego człowieka.

O sarkazmie nie piszę. Piszę o automatycznym oczernianiu kobiet w danej sytuacji bez patrzenia na nie jako osobną istotę ludzką. 

Cytat

Wskazujesz palcem i krzyczysz "durnie!", a największym durakiem jak zwykle jesteś ty.

Czyżby? Czy po prostu boli Cię wiadoma część ciała? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierć jednostki to tragedia, śmierć milionów to statystyka. Trudno, nic na to nie poradzę, są służby do tego przeznaczone.

 

Motłoch to motłoch. Jak mawiał niegdysiejszy sojusznik osoby z powyższego cytatu: większość jest obrońcą nie tylko głupoty, ale i tchórzliwej polityki i tak jak stu głupców nie może się stać jednym mądrym, tak stu tchórzy nie może dać bohaterskiej decyzji.

 

Obecnie mamy holokaust Polaków, w pracy ginie mnóstwo ludzi, popełnia samobójstw blisko dwa razy więcej mężczyzn, niż jest ogółem ofiar śmiertelnych wypadków drogowych. 

 

To mnie martwi, tak jak rosnąca inflacja oraz znaki na niebie i ziemi wskazujące, że idziemy w złym kierunku.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Libertyn napisał:

Czyżby? Czy po prostu boli Cię wiadoma część ciała? 

Owszem, boli mnie dupa, głowa i wszystkie członki, gdy czytam niektóre twoje wpisy. Przypadku Nimfy nie kojarzę. Natomiast oczernianie samotnych matek, choć wciąż niezbyt eleganckie, to jednak lżejszy kaliber niż "kierowca zuch, jednej patuski mniej". Jeżeli tego nie dostrzegasz, to pies cię trącał, bo najwyraźniej nic ci już nie pomoże.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @Libertyn Samotne matki "zapracowały" na swoją opinie, tak samo jak Polki za granicą, stereotypy znikąd się nie biorą. Wszystkich do jednego worka nie można wrzucać, ale jest różnica między szyderą z nich, a cieszeniem się ze śmierci człowieka. Poza tym skoro nie podoba Ci się treść forum po co się tutaj udzielasz?

Edytowane przez Chcni
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Januszek852 napisał:

To, że zmarła mogła być osobą z otoczenia patologicznego nie upoważania kierowcy do zachowywania się jak jebany dzikus. Fajnie, że Policja sobie gdzieś tam z tyłu koczowała zamiast rozgonić towarzystwo, być może nie byłoby jednej osoby martwej i jednej ze zniszczonym życiem.

A to jest po prostu wisienka na torcie.

Gdzieś tam koczowała. Filmik trwa lekko ponad minute. Znajdź mi na świecie jednostkę, która oddalona od X metrów w 70 sekund rozgoni towarzystwo, przewidzi, że kierowca taki numer odwali i stanie się co się stało. 

 

Życie to nie filmy ze Stevenem Seagalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli typy rzuciły się na autobus to to nie jest taka prosta sprawa. 

 

W miastach zaczyna się zwiększona agresja. Szczerze powiedziwawszy to chętnei na prawde udałbym się na wieś bo ten zwierzyniec łącznie z ta patologią się rozkręca. Sam miałem z tym styczność niestety.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, zychu napisał:

Owszem, boli mnie dupa, głowa i wszystkie członki, gdy czytam niektóre twoje wpisy.

I jest mi bardzo z tego powodu wszystko jedno. Ja też  mam tak czytając połowę udzielających się na tym forum. 

Cytat

Przypadku Nimfy nie kojarzę.

Nie kojarzysz też pewnie masy innych, niewygodnych. Bruxe też tu traktowano tak fajnie że konto usunęła. 

Cytat

Natomiast oczernianie samotnych matek, choć wciąż niezbyt eleganckie, to jednak lżejszy kaliber niż "kierowca zuch, jednej patuski mniej".

Owszem. Granica jest jednak niewielka. Na tym forum zupełnie randomowym laskom przypisuje się skakanie po karuzeli. Masę ohydnych czynów. I heheszki, sarkazm. I jest to cacy. Dowolny temat, ktoś zarzuca "Pewnie skacze/skakała" i jest kwik poparcia.  Potem wieszanie psów na takiej, bez względu na tło, na zasadność. Paragraf się znajdzie. 

Bez chwili refleksji. 

 

Cytat

Jeżeli tego nie dostrzegasz, to pies cię trącał, bo najwyraźniej nic ci już nie pomoże

Dostrzegam rzeczy które są dla ciebie nie widoczne. 

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Januszek852 napisał:

Doprawdy... piszesz do gimnazjalisty? 🤔

 

Policja była 300m dalej.

 

 

Zwalanie w tym przypadku na Policje to trochę poziom gimnazjum. "gdzie była Policja, dlaczego ich nie ma wtedy gdy potrzeba". Śmiechłem. 

Edytowane przez Zgredek
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Chcni napisał:

 @Libertyn Samotne matki "zapracowały" na swoją opinie, tak samo jak Polki za granicą, stereotypy znikąd się nie biorą.

Powiedział antysemicki złodziej z alkoholizmem (też stereotyp) 

Cytat

 

Wszystkich do jednego worka nie można wrzucać, ale jest różnica między szyderą z nich, a cieszeniem się ze śmierci człowieka.

Niewielka. Dla niektórych to jedno i to samo. Szydera ze śmierci i lolcontent. 

2eae50017eb60fbcb7817f8a60e245e6.jpg

 

Cytat

Poza tym skoro nie podoba Ci się treść forum po co się tutaj udzielasz?

Bo mogę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Januszek852 napisał:

Nie, to nie poziom gimnazjum. Policja była w trakcie tej bójki dosłownie kawałek dalej od miejsca wydarzenia. Nie ma tu o co śmiechać.

Myślę, że warto skończyć tą dyskusje i zostawić głos Ani. Bo ani ja ani Ty nie byliśmy na miejscu, więc żadne z nas nie wie jak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31-letni kierowca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, skąd w niedzielę przewieziono go do katowickiej prokuratury. W niedzielę polsatnews.pl dotarł do wyników badań toksykologicznych kierowcy. Dowiadujemy się z nich, że mężczyzna miał brać silne leki opioidowe.

 

 

----

 Jak walił tramal to się nie wywinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Januszek852 napisał:

Nie zapytałeś, skąd mam te informacje. Mój znajomy mieszka nieopodal. Tam jest komisariat niedaleko miejsca wydarzenia.

I co z tego? Myślisz że jak Odyn mają kruki znoszące informacje? Myślisz że ktoś dzwoni na policje przed faktem? 

Większość ludzi ma w dupie to co się dzieje dopóki ich to nie dotknie lub nie poleje się krew. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Januszek852 napisał:

Nie zapytałeś, skąd mam te informacje. Mój znajomy mieszka nieopodal. Tam jest komisariat niedaleko miejsca wydarzenia.

A co to zmienia? W komisariacie nie ma patroli prewencji a policjanci, którzy są w środku nie podejmują interwencji. Jeśli nie ma strzelaniny to nikt stamtąd nie wyjdzie, bo osoby w środki zajmują się innymi rzeczami a patrole prewencji jeżdżą po mieście. 

 

Poza tym jeśli patrol był 300m dalej to skąd mógł wiedzieć co się dzieje? Sama rozmowa ze 112 to 5 minut, wysłanie patrolu przez dyżurnego to przyjazd do 15 minut. Zakładając, że priorytet to 1 i ktoś w ogóle zadzwonił (a taka przepychanka pewnie nawet w ten nie została zakwalifikowana). Patrol mógł być i 300m ale masz informacje czy był na interwencji czy patrolował? 

 

Cała sytuacja trwała 70 sekund. Nie ma szans, by w takim czasie zareagować na to co się stało. Jedyna opcja to, że patrol stałby w tym miejscu albo idealnie przejeżdżał. Jak czegoś nie wiem to nie zabieram głosu, zrób tak samo byniu bo nie dam wycierać sobie mordy mundurowymi. 

 

PS. Przed chwilą mówiłeś, że nie jesteś gimnazjalistom i odróżniasz życie od filmów z Seagalem. A za chwilę jednak dajesz argumenty niczym z filmów kina akcji. 

Edytowane przez Zgredek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Zgredek napisał:

A za chwilę jednak dajesz argumenty niczym z filmów kina akcji. 

 

Napisałem, że obok jest posterunek. To, czego pewnie nie wiesz, to że ta sytuacja na ulicy (zbiegowisko, bójka) już "trochę" trwała.

 

No ale ok, widzę, że jesteś gotów bronić swojej opinii, chociaż nie wiesz, jak tam było. Spoko, nie jestem zainteresowany dyskusją.

17 minut temu, Zgredek napisał:

Jak czegoś nie wiem to nie zabieram głosu,

To nie zabieraj, zamiast pisać o gimnazjalistach.

26 minut temu, Libertyn napisał:

Myślisz że ktoś dzwoni na policje przed faktem? 

Jak tłum ludzi napierdala się na jednej z głównych ulic, to myślisz, że nikt tego nie zgłasza?

Edytowane przez Januszek852
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wrotycz napisał:

 

Czy oni szturmowali ten autobus?

 

Pisałeś o trzasku tak głośnym, że z pewnością kierowca go słyszał (który brzmi jak potarcie o mikrofon telefonu), a nie widziałeś typka szarpiącego drzwi zaraz po tym, kiedy kierowca użył klaksonu?

 

Głupia śmierć. Całą bójkę przyćmił kierowca, który, jak można się domyślić, chciał uciec, a finalnie przeciągnął nastolatkę po jezdni.


Przykre czasy, chcesz spierdolić, a ostatecznie wpierdalasz się na minę. Kierowcy i maszyniści mają naprawdę trudne czasy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zychu napisał:

Też mnie to uderzyło. "19 lat, dwójka dzieci - zatem patola. Czyli dobrze jej tak, jednej mniej". Szkoda gadać.

 

 

Niestety doświadczenie pokazuje,że w tym wieku posiadanie 2ki dzieci w dużej mierze świadczy o jakiegoś rodzaju patologii.

 

Druga sprawa-co tam niby kochająca mamusia robiła o 6ej rano na środku ulicy w grupie takiej patologii?

To nie był środek dnia, matka idąca z wózkiem po pasach. To była mega dziwna sytuacja z pogranicza patologii własnie.

 

 

Ja co prawda nie jestem takim haedcorem, by takie komentarze pisać, jak te cytowane z fb, w ogóle nic mi do tego.

Natomiast jestem w stanie zrozumieć ponikąd tok myślenia ludzi to piszących.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zgredek @Libertyn

 

Żeby nie było, to ja generalnie nic nie mam do Policji per se, natomiast było rano, ludzie chcieli pospać, dzicz darła się pod oknami i okładała pięściami (trochę dłużej, niż 70 sekund), posterunek był obok... Jeśli ktoś nie wierzy mojemu koledze, to komentarz z netu:

 

nHVcLks.png

 

Więc wiecie.

Policja nie jest specjalnie chętna do rozganiania awanturujących się grup, i ciężko ją za to winić, bo to podła i niewdzięczna robota, ale tutaj pewnie jednak było warto, chociaż wiemy to oczywiście dopiero post factum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Libertyn napisał:

Dla niektórych to jedno i to samo. Szydera ze śmierci i lolcontent. 

To dwie zupełnie inne sprawy, jak Smoleńsk i Adamowicz. 

 

Magik był idolem, nie był złym raperem, miał jakichś fanów, pieniądze i rozgłos. 

Paradoksalnie promował narkotyki, i jak najprawdopodobniej było po ich zażyciu wyskoczył z okna. Może miał problemy osobiste i jakiś specyfik dodał mu odwagi, albo zdołował, nie wiem. Ale odebrał sobie życie sam.

 

Natomiast obecna sytuacja to nie samobójstwo, choć oczywiście głupota na drodze często się tak kończy, tak jak "śmieszek" który kładł się na drodze, a rozjechał go pijany kierowca. Summa summarum dwóch idiotów mniej, i pijak i ten co robił jakieś głupie pranki wskakując pod samochody i leżąc na drodze.

 

Jezdnia nie jest miejscem na takie rzeczy, ktoś może zasłabnąć, podczas awaryjnego hamowania może się pojawić usterka układu hamulcowego, choćby pęknie przewód który był wcześniej uszkodzony od jakiegoś kamienia, krawężnika itd.

 

40 minut temu, Zgredek napisał:

Sama rozmowa ze 112 to 5 minut, wysłanie patrolu przez dyżurnego to przyjazd do 15 minut

 

Dzwoniłem 2x na straż pożarną, raz zgłosiłem pożar przy drodze ale musiałem jechać dalej, raz palił się las, i pomogłem pokierować strażaków. Rozmowa to maks 2 minuty, a straż z pobliskiej OSP oddalonej o z 2km przyjechała w ciągu 5 minut około. Poniżej 10 minut to na pewno trwało. 

A 300m idzie się pieszo 2-4 minuty.

 

40 minut temu, Zgredek napisał:

Cała sytuacja trwała 70 sekund.

No niestety, chyba brakło zdrowego rozsądku i kierowcy i tym kozakom.

 

24 minuty temu, Januszek852 napisał:

To, czego pewnie nie wiesz, to że ta sytuacja na ulicy (zbiegowisko, bójka) już "trochę" trwała.

 

Nie znam szczegółów, ciężko się wypowiadać ale pislicja straciła szacunek w oczach społeczeństwa nie bez powodu.

Edytowane przez DOHC
Literówka, pisane na słowniku - DOHC
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.