Skocz do zawartości

Shit test Milfa?


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, najnowszy temat.

Spotykam się z pewnym milfem. Układ LAT.

Jest wszystko. Sex na najwyższym poziomie kiedy chcę, nie chce (na razie) kasy itd.

Otóż wczoraj napisała mi eska że skoro nie będziemy się widzieć przez tydzień to bym przywiòzł ją z pracy. To około 40 km w jedną stronę. Więc jej mówię że ma czym wrócić (jeździ z jedną z pracownic samochodem) i że dobrze wie że muszę wstać grubo przed 6 do pracy a jeśli bym po nią pojechał byłbym w domu koło północy. A mam pracę że muszę być wyspany bo od tego zależy czy nie popełnię błędu. Napisałem to bardzo grzecznie i z szacunkiem.

No to ona mi pisze..."Nie to nie. Zobaczymy kto pierwszy zatęskni". I cisza...

No to ja też się nie odzywam. 

Co o tym myślicie Bracia? Jakie ruchy wykonać?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc pozwól jej zatęsknić za tobą a skupiaj się na własnym życiu bynajmniej ja bym tak zrobił. Sex jest zajebisty ale nie dajmy się nim omamić i nie pozwólmy na to aby zarosły nam oczy cipka inaczej po prostu uzależnimy się  i pryzmat naszego szczęścia będzie zalezal od tego a raczej nie to jest w życiu najważniejsze.

Pozdro

 

  • Like 16
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa próba sił.

 

Jak teraz byś ustąpił i spełnił jej prośbę to od razu stawiasz się w roli frajera, którym można rządzić.

 

Kluczowym jest to, że napisałeś grzecznie i uargumentowałeś jej to. Jej fochy nie powinny Cię obchodzić. Dorosła kobieta, ma pracę, taką wybrała, musiała sie liczyć z utrudnionym dojazdem.

 

A na takiego jej smsa, bym nic nie odpisał. I w ogóle bym nic pierwszy nie napisał zmuszając ją do odezwania się pierwszej.

Nawet za cenę rozstania. U mnie ambicja zawsze góruje nad uczuciem.

Inaczej szybko zepsujesz kazda relacje, z kazdą kobietą. One tylko patrzą, by od początku wsadzić chłopa w rolę frajera do usług i przysług.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, trop napisał:

Jakie ruchy wykonać?

Ty bezczelny podły chamie. Co za mizoginia. Która Cię tak podle skrzywdziła, że się na biedaczce wyżywasz? Jak śmiesz?

Pani rozkazuje Ci wręcz wykonać to co ona sobie zażyczyła, a Ty odmawiasz i tłumaczysz się bezczelnie jakąś tam pracą i niewyspaniem. To jest totalnie niepoważne.

Zatęsknisz pierwszy, zobaczysz. To będzie dla Ciebie kara. Teraz marsz do kwiaciarni po największy możliwy bukiet czerwownych róż i na kolanach te 40 km drałować po przebaczenie. Jeszcze jakiś całun pokutny na siebie załóż.

Na jej miejscu to ja bym z Tobą zerwał. Nie dorosłeś do poważnej relacji.

  • Like 1
  • Haha 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, trop napisał:

Otóż wczoraj napisała mi eska że skoro nie będziemy się widzieć przez tydzień to bym przywiòzł ją z pracy. To około 40 km w jedną stronę. Więc jej mówię że ma czym wrócić (jeździ z jedną z pracownic samochodem) i że dobrze wie że muszę wstać grubo przed 6 do pracy a jeśli bym po nią pojechał byłbym w domu koło północy. A mam pracę że muszę być wyspany bo od tego zależy czy nie popełnię błędu. Napisałem to bardzo grzecznie i z szacunkiem.

A mogła być kolacja ze śniadaniem. 

A ta pracownica mogła się urwać wcześniej z pracy.  Z punktu widzenia milfa nawaliłeś, i możliwe że mocno to wpłynęło na jej plany. 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

No i sobie załatwiłeś szlaban na seks. A szkoda...

Istnieje takie coś jak godność którą wyżej cenie niż seks.

 

2 minuty temu, Libertyn napisał:

A mogła być kolacja ze śniadaniem. 

A ta pracownica mogła się urwać wcześniej z pracy.  Z punktu widzenia milfa nawaliłeś, i możliwe że mocno to wpłynęło na jej plany. 

 

 

Jak wyżej. Godność i tyle w temacie. A Milfow dostatek. Nie ta to inna.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trop napisał:

Co o tym myślicie Bracia? Jakie ruchy wykonać?

 

Odmaszerować w tył. Podałeś argumenty i kropka.

 

Niech zatęskni. Na pewno nie będzie ciebie pantoflić, robić z ciebie szofera. Raz odwiedziesz to już będzie twój obowiązek a ona będzie puszyć się w pracy, że jej książę specjalnie zapierdala aby ją odwieźć. Jak ja znam taki typ kobiety.

 

Zawsze można znaleźć inną i tyle.

 

2 godziny temu, trop napisał:

skoro nie będziemy się widzieć przez tydzień to bym przywiòzł ją z pracy

 

Na pewno jest milfem? Brzmi jak gimnazjalistka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pani nie rozumie słowa nie (napisano grzecznie, z podaniem argumentów), to niech się buja. Znajdziesz sobie inną. Wiadomo, ulegniesz raz i po szacunku - bezsensowny układ.

 

No i oczywiście standardowo - już widzę, jak ona by zapierdalała o 6 rano, by Cię podwieźć. Yhy 😅

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brachu bardzo dobrze zrobiłeś😉👊

Ewentualnie za tydzień możesz zadzwonić i zapytać jak wygląda wasz status związku czy dalej jesteście razem czy jej się odwidziało bo szkoda twojego czasu na fochy zwłaszcza milfa, którego termin do spożycia dawno minął. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fury King napisał:

Nie może być tak, że w patriarchacie, jesteś na skinienie kobiety i to milfa do tego.  Trzymaj gardę. Od podwózek są frajerzy i cuckoldzi. Teraz niech Cię przeprosi za szczeniacką wiadomość, obczaj już nowego milfa w między czasie.

 

Teraz laski rozpuszczone pewnie się obraziła :D

Jak ja grzecznie odmawiałem przysług to się obrażały na amen.

W pracy nigdy nie odmawiam i dlatego mnie kobiety lubią. Kolega ma je w pompie i go nie cierpią wręcz :D

Także to nie jest takie proste, że jak odmówisz będziesz samczy zwycięzca i namoczona laska wróci z podkulonym ogonem do swojego pana. 

Oczywiście uważam, że dobrze zrobiłeś. Jak się odezwie dobrze znowu sobie popukasz, ale przy akompaniamencie problemów z dupy. Jak nie też dobrze są inne i to w wersji demo, a tej demo już się skończyło. Na pewno nie wolno ci się odezwać pierwszy bo popełnisz mega błąd i będzie źle.

Teraz, Iceman84PL napisał:

Brachu bardzo dobrze zrobiłeś😉👊

Ewentualnie za tydzień możesz zadzwonić i zapytać jak wygląda wasz status związku czy dalej jesteście razem czy jej się odwidziało bo szkoda twojego czasu na fochy zwłaszcza milfa, którego termin do spożycia dawno minął. 

Nie, nie wolno mu dzwonić pod żadnym pretekstem czy pozorem. Oni już nie są razem i tego trzeba się trzymać. Jak ona zadzwoni pierwsza to są w luźnym związku opartym na seksie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Libertyn napisał:

Jakby tak było w istocie to może by tematu nie było. A jednak temat założyłeś. 

Założyłem bo chce znać Wasze zdanie i poniekąd "wyłuskać" pizdeuszy 😉Edit. Taki żarcik z tym pizdeuszem😁

Edytowane przez trop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, trop napisał:

Co o tym myślicie Bracia? Jakie ruchy wykonać?

Wprawdzie sezon juz się chyli ku końcowi, ale polecam krem z dyni. Bardzo smaczne i pożywne.

 

Przecież wiesz co robić. Po uj tu tyle jesteś :)

Edytowane przez Taboo
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

No i sobie załatwiłeś szlaban na seks. A szkoda...

 

Są jeszcze Divy :).

Godzinę temu, Martius777 napisał:

Na pewno jest milfem? Brzmi jak gimnazjalistka.

 

Według mnie kobiety bez względu na wiek różnią się tylko hardware. Natomiast software u 99% wykazuje zgodność :). 

Edytowane przez Baca1980
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Casus Secundus napisał:

Bravo przestali wydawać., ze takie pytania tu się pojawiają?

 

Lepiej dwa razy się zapytać niż wyjść na głupka.

 

Bravo było dobre na tamte czasy kiedy internet nie był powszechny - edukowało młodzież i odpowiadało nawet na najgłupsze pytania typu jak wyciągnąć resztki kaszanki z piczki po nieudanej pierwszej masturbacji bo laska kasy na dildo nie miała.

 

Kto tu pisze ten szuka odpowiedzi, proste.

Edytowane przez Martius777
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.