Skocz do zawartości

Nowy "sojusz" UK - PL - UKR za plecami narodu


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, antyrefleks napisał:

Nie ma żadnych ofiar.

Ofiary będą. I będzie ich coraz więcej, niestety.

4 godziny temu, Everson napisał:

Putin cały czas gada o tych nazistach ukraińskich. Oczywiście rozumiem, że to jest  usprawiedliwienie jego ataku na Ukrainę, ale jest to wyjątkowo śmieszny argument. Wiem, że na Ukrainie wciąż w miarę popularny jest kult Bandery, ale bez przesady.

Ale tam w Rosji wierzą w tę propagandę. A to pieprzenie nie jest dla Zachodu, ale dla swoich, dla tych azjatyckich pińcetplusów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent Ukrainy: Wydajemy broń wszystkim, którzy chcą bronić kraju

- Na naszą ziemię przyszedł napastnik. Ukraina jest atakowana z powietrza i ziemi. Potrzebna jest solidarność narodowa. Musimy utrzymać państwowość naszego kraju - powiedział właśnie na konferencji prasowej prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski.

- Wydajemy broń wszystkim, którzy chcą bronić naszej ziemi, którzy chcą bronić suwerenności naszego państwa - dodał. Zaapelował do obywateli, którzy są gotowi bronić państwa, aby stawili się w punktach mobilizacyjnych. - Rekrutujemy weteranów i inne osoby chętne. Potrzebni są lekarze, pomoc medyczna i krew dla rannych żołnierzy i cywilów - mówił. - Od tego, co teraz zrobimy, będzie zależała nasza przyszłość - dodał.

 

@Rnext, potwierdza się Twoja teza, iż w sytuacjach granicznych broń dostanie każdy, nawet z żółtymi papierami :)

  • Like 3
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Mosze Red said:

 

Powinno się tą kasę doić z obu stron

Tym bardziej że mieliśmy okazję doić nawet ze stron trzech.

 

5 minutes ago, Obliteraror said:

 

@Rnext, posługując się trochę per analogiam: polski interes narodowy powinien przypominać 18-letnią Stacy polującą na najlepszego Chada, ale nie skreślającą nigdy konkurencji xD. Korzyści Stacy z tych "układów" powinny być zawsze na pierwszym miejscu.

 

Amen.

I o to chodzi. 

Czy któryś z upośledzaków politycznych w ogóle go zdefiniował? Zakomunikował narodowi? Żeby suweren przemyślał i się odniósł? Nie, oni wciąż stosują paradygmat feudała - "robimy co robimy i morda w kubeł narodzie". 

1 minute ago, Obliteraror said:

potwierdza się Twoja teza, iż w sytuacjach granicznych broń dostanie każdy, nawet z żółtymi papierami

Smuteczek. Niestety :(

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zychu napisał:

Ofiary będą. I będzie ich coraz więcej, niestety.

Ale tam w Rosji wierzą w tę propagandę. A to pieprzenie nie jest dla Zachodu, ale dla swoich, dla tych azjatyckich pińcetplusów.

Manipulują karynki, polskie i zagraniczne, manipuluje też Władek. Czy coś w tym wyjątkowego? Wiadomo, że jest to robione jako podwaliny pod atak. Wypada nieco zracjonalizować i zlegitymizować w opinii publicznej (rosyjskiej i międzynarodowej) atak na ukrainę, zawsze jakiś efekt to przyniesie. Tego typu działania świadczą o zdeterminowaniu Putina. Ciekaw jestem reakcji zachodu. Myślę, że srają w gacie na komunikat putina o tym, że nie powstrzyma go jakiekolwiek działanie i lepiej żeby nie próbowali mu przeszkodzić w czymkolwiek.

 

 

A w tle Chiny komunikujące światu, że Rosja to suwerenny i niezależny kraj i inni mają się nie wpierdalać.

 

Krótka piłka.

 

Te karynki sfeminizowane z koszulkami z putina facjatą to naprawdę jest kurwa kabaret. Serio, tak się osmieszać? Wypadałoby zachować powagę skoro tam giną ludzie...

3 minuty temu, Obliteraror napisał:

Prezydent Ukrainy: Wydajemy broń wszystkim, którzy chcą bronić kraju

- Na naszą ziemię przyszedł napastnik. Ukraina jest atakowana z powietrza i ziemi. Potrzebna jest solidarność narodowa. Musimy utrzymać państwowość naszego kraju - powiedział właśnie na konferencji prasowej prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski.

- Wydajemy broń wszystkim, którzy chcą bronić naszej ziemi, którzy chcą bronić suwerenności naszego państwa - dodał. Zaapelował do obywateli, którzy są gotowi bronić państwa, aby stawili się w punktach mobilizacyjnych. - Rekrutujemy weteranów i inne osoby chętne. Potrzebni są lekarze, pomoc medyczna i krew dla rannych żołnierzy i cywilów - mówił. - Od tego, co teraz zrobimy, będzie zależała nasza przyszłość - dodał.

 

@Rnext, potwierdza się Twoja teza, iż w sytuacjach granicznych broń dostanie każdy, nawet z żółtymi papierami :)

Gdyby w polsce broń była powszechnie dostępna to średnio raz na tydzień mielibyśmy strzelaninę w miejscach publicznych :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, antyrefleks napisał:

Nie ma żadnych ofiar.

 

Ukraina wydała już oświadczenie, że do tej pory zginęło ponad 40 żołnierzy ukraińskich i około 10 cywili - to oczywiście w tej chwili informacje już nieaktualne, bo ofiary cały czas są liczone.

 

Ciekaw jestem, jak wygląda sprawa po stronie rosyjskiej, ale tu chyba nie ma co liczyć na jakiekolwiek rzetelne dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

informują ukraińskie media, Zelenski rozkazał "zadać najeźdźcom maksymalne straty". Ukraińskie wojsko poinformowało prezydenta o zestrzeleniu pięciu samolotów Rosyjskich Sił Powietrznych i dwóch śmigłowców a także o zniszczeniu dwóch czołgów i kilku ciężarówek rosyjskiego wojska. "Obecnie wśród obrońców Ukrainy nie ma strat" - podała "Ukraińska Prawda".

 

jAK to drzewiej grano?

 

8.jpg

 

7.jpg

  • Like 3
  • Haha 1
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Rnext said:

Powiedz mi, jaka jest polska racja stanu? Wie ktoś? Może któryś z polityków wie?

 

Polska racja stanu to:

1) Trzymać z USA i UE (UE trzeba jedynie naprostować co do polityki klimatycznej).

2) Dbać aby Ukraina i Białoruś były państwami niezależnymi, wyjętymi spod wpływu Rosji. 

3) Rozwijać własną armię, która co prawda nie będzie nigdy wstanie pokonać Rosji ale potrafiłaby stawić skuteczny opór tak aby ruska onuca musiała się 5x zastanowić czy się mu opłaca. 

 

3 minutes ago, Obliteraror said:

Szczepionki są od lubienia?

 

Ja tak specjalnie napisałem bo coś mi mówi, że szury sympatyzują z ruskimi - taki dziwny zbieg okoliczności a raczej prawidłowości mentalnej. Zobaczymy jak się rozwinie narracja w wątku. 

 

5 minutes ago, Obliteraror said:

Ja w sumie nie wiem - znając płynnie angielski i rosyjski jestem za jednym - polskim interesem narodowym

 

Niezła polityczna odpowiedź :)

 

A co jest polskim interesem narodowym? Wg mnie to co napisałem wyżej o racji stanu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Throgg napisał:

 

Ukraina wydała już oświadczenie, że do tej pory zginęło ponad 40 żołnierzy ukraińskich i około 10 cywili - to oczywiście w tej chwili informacje już nieaktualne, bo ofiary cały czas są liczone.

 

Ciekaw jestem, jak wygląda sprawa po stronie rosyjskiej, ale tu chyba nie ma co liczyć na jakiekolwiek rzetelne dane.

Wyrwaliście moje zdanie z kontekstu...

 

Chodziło mi o atak na BUDYNEK MILITARNY POŁOŻONY 50KM OD GRANICY POLSKIEJ. Został zaatakowany, nie było TAM żadnych ofiar

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Throgg said:

Ukraina wydała już oświadczenie, że do tej pory zginęło ponad 40 żołnierzy ukraińskich i około 10 cywili - to oczywiście w tej chwili informacje już nieaktualne, bo ofiary cały czas są liczone.

Może by tak w ramach solidarności zorganizować narodowe sztaby kryzysowe, które rozdawałyby kredki do malowania na ulicy. 

Najlepsza karykatura Putina wygrywa I-phone'a? :D

Edytowane przez eknm2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RealLife napisał:

coś mi mówi, że szury sympatyzują z ruskimi - taki dziwny zbieg okoliczności a raczej prawidłowości mentalnej

Taką grafikę dziś widziałem na TT xD

 

FMRv36WXMAEZ3oH?format=jpg&name=large

Napisałem powyżej, co uznaję za polski interes narodowy. Umiejętność pivotów, jak w startupie :) 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, RealLife napisał:

Dobrze by było abyście się drodzy bracia określili kto jest pro rosyjski bo czuję ruską onucę a nie wiem z której strony smród dochodzi. 

 

Zacznę od siebie:

Jestem za NATO, przeciw Ruskim. Lubię szczepionki. 

 

To wypieprzaj na Ukrainę walczyć z Putinem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, zychu said:

A jednak. Do końca nie wierzyłem, że kacapy są do tego zdolne.

Może z twojej dupy? Jeszcze nam tutaj wojenki brakuje. Pies cię trącał, cymbale.

Przeprowadź lustrację na forum, powodzenia.

 

 

Coś taki agresywny? Wystarczy się przyznać z kim trzymasz i po temacie. 

 

Ja trzymam z USA i UE. Przeciw ruskim. Nie wstydzę się poglądów. 

2 minutes ago, cst9191 said:

 

To wypieprzaj na Ukrainę walczyć z Putinem.

 

Jesteś prorosyjski czy antyrosyjski? 

Edytowane przez RealLife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, antyrefleks napisał:

Wyrwaliście moje zdanie z kontekstu...

 

Chodziło mi o atak na BUDYNEK MILITARNY POŁOŻONY 50KM OD GRANICY POLSKIEJ. Został zaatakowany, nie było TAM żadnych ofiar

Dezinformacja. Najpierw się ogłasza że nie ma ofiar, a dopiero potem, że w ogólnym rozrachunku zginęło ponad 40. Czego nie rozumiesz?

 

Ruscy też mają TV i Radio, Ukraińcy nie będą im przecież podawać, które ataki rakietowe były skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RealLife napisał:

Coś taki agresywny? Wystarczy się przyznać z kim trzymasz i po temacie.

Przepraszam. Niepotrzebnie się uniosłem.

Deklarować się nie zamierzam, bo w wypowiedziach raczej już się ustosunkowałem do sytuacji.

 

A haseł "bić kacapa" rzucać nie będę, wystarczy mi wojennej retoryki w mediach.

 

Czy taka odpowiedź wystarczy?

 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Martius777 napisał:

Wojna Rosja-Ukraina. CNN: wojska białoruskie również weszły na Ukrainę

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-02-24/wojna-rosja-ukraina-cnn-wojska-bialoruskie-rowniez-weszly-na-ukraine/?ref=aside_najnowsze

 

Ledwo wkleiłem link o przepowiedniach na temat wojny i już zaraz odhaczam pierwszą sprawdzoną przepowiednię Nostradamusa. Mówił o białoruskich wojskach!

 

Szkoda Ukraińców, chcą żyć, pracować w spokoju a tu psychopata Putin zabija ich i niszczy ich dorobek życia w imię zapisania się do historii i reaktywacji Imperium.

 

Wydaje mi się że grupa Bilderberg nienawidzi Słowian w szczególności Polaków. Ochroniliśmy Europę przed komunizmem w 1921 chyba przed islamem w 1684 chyba. Podejrzewam że boją się że będziemy stać na straży przed wprowadzeniem NWO. Chcą żebyśmy się ninawidzili i udało im się Polacy znienawidzili Rosjan a zaraz znienawidzą Ukraińców kiedy z głodu i biedy będą na nas napadać a potem zostaniemy wciągnięci do wojny USA IRAN. @Rnext @Mosze Red Co myślicie o mojej tezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, zychu said:

W tej sytuacji oczywiste jest, że należy bić w ruskich.

Optymalnie byłoby gdyby się sami wykrwawili. Na początek ekonomicznie. Niech ich własna polityka bankructwo kosztuje. Zresztą wielokrotnie pisałem, że wszystko co za Bugiem to dla mnie dzicz azjatycka. Też wolę "pax americana" i mogę się nawet na niego zrzucać, kupując bezobjawowe Abramsy, ale niech to do kurwy nędzy będzie jawne stanowisko rządu, bo ci chuj wie co za interesy pchają.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Rnext said:

A wolno być jeszcze propolskim? ;)

 

Pewnie, że wolno ale pytanie czy możemy sobie na taki luksus pozwolić jak definiowanie własnego interesu narodowego. Moim zdaniem tylko USA, Rosja i Chiny mogą definiować własny interes narodowy (może pozostałe kraje nuklearne też).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RealLife napisał:

 

Pewnie, że wolno ale pytanie czy możemy sobie na taki luksus pozwolić jak definiowanie własnego interesu narodowego. Moim zdaniem tylko USA, Rosja i Chiny mogą definiować własny interes narodowy (może pozostałe kraje nuklearne też).

Pytanie dlaczego PO wyprzedało nas przemysł a PIS oddaje za darmo ogromne złoża na Suwałkach gdzie u nas jest 90 procent światowego poziomu złóż tytanu i jeszcze likwidują pomału nasze rolnictwo sam o tym pisałeś że ceny dla rolników w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.