Skocz do zawartości

Czy nie boicie się wzrostu liczby Ukraińców w Polsce?


Rekomendowane odpowiedzi

No proszę. Usunięto wreszcie wójta w Żelazkowej.

 

  • Czy powodem było to, że ubliża pracownikom?
  • Że stosuje na pracownikach mobbing?
  • Może komuś wreszcie zaczęło przeszkadzać,że przychodzi pijany do pracy?
  • A może chodzi, o to że kilka lat temu został skazany?
  • Albo, że jak wypije to wzywa straż pożarną albo pogotowie dla zabawy?

 

Otóż nie. Okazało się, że UWAGA znieważył Ukrainki, które przyszły do urzędu wyrobić PESEL. Policja kilka lat bezradna jak dzieci we mgle, nagle stanęła na wysokości zadania i wywlokła chama. 

 

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-panstwo-w-panstwie-krzyki-pijanstwo-wyzwiska-tak-rzadzil-woj,nId,6026109

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maniek92 napisał:

Kocham kraj i jego dziedzictwo, a nie ludzi, to jest różnica. 

I to już nie istnieje.

Kraj i dziedzictwo zostało przpierdzielone, co dobrze widzisz patrząc właśnie na zachowanie naszych rodaków, które jest tego wynikiem.

Edytowane przez Hubertius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Hubertius napisał:

I to już nie istnieje.

Kraj i dziedzictwo zostało przpierdzielone, co dobrze widzisz patrząc właśnie na zachowanie naszych rodaków, które jest tego wynikiem.

I to mnie najbardziej w....a.

2 godziny temu, slusa napisał:

 

Podrzucisz od czego zacząć czytać? 

Tak na sam początek, historycznie - Dmytro Doncow i Mychajło Hruszewski. Tam u nich jest wszystko dokładnie opisane. Nie ukrywali się z tym. 

2 godziny temu, sargon napisał:

 

A jakie Ty masz wymagania od naszej kawiorowej Libertynki...

 

Jak jeszcze siedziałem w LSD za młodu, to na szczęście takie starbuniowo-bananowe płatki śniegu stanowiły mniejszość - bo i problemy jakieś były bardziej realne.

 

Teraz mamy względną utopię dla wielkomiejskich lewaczków, to i problemy są bardziej wyniosłe na pierdach z dupy - odcinek South Parku o lewakach-liberałach z Kalifornii wąchających z upodobaniem własne pierdy to kwintesencja zjawiska.

 

https://www.rp.pl/kraj/art9650481-ukraincy-kroluja-w-policyjnych-statystykach

Nie porównujmy szamba do perfumerii. Wprawdzie SLD jeśli idzie o góry partyjne to od zawsze było w większości szambo, o tyle doły niegdyś były ok, dobra, prospołeczna lewica narodowa, 20 lat temu poza narodowcami jedyna opcja polityczna propagująca nurt realizmu w polskiej polityce zagranicznej i wewnętrznej. 

 

Obecnie młode pokolenie działaczy "lewicowych" to lewacki, antypolski chlew. Pokolenie niedorosłych i oderwanych od rzeczywistości dzieciaków z bogatych rodzin, którym się poprzewracało od nadmiaru dobrobytu w dupach.

 

Mój Prapradziadek, stary, zasłużony PPS-owiec i współpracownik Ignacego Daszyńskiego, przewraca się w grobie. 

Edytowane przez Maniek92
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Piter_1982 napisał:

No proszę. Usunięto wreszcie wójta w Żelazkowej.

 

  • Czy powodem było to, że ubliża pracownikom?
  • Że stosuje na pracownikach mobbing?
  • Może komuś wreszcie zaczęło przeszkadzać,że przychodzi pijany do pracy?
  • A może chodzi, o to że kilka lat temu został skazany?
  • Albo, że jak wypije to wzywa straż pożarną albo pogotowie dla zabawy?

 

Otóż nie. Okazało się, że UWAGA znieważył Ukrainki, które przyszły do urzędu wyrobić PESEL. Policja kilka lat bezradna jak dzieci we mgle, nagle stanęła na wysokości zadania i wywlokła chama. 

 

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-panstwo-w-panstwie-krzyki-pijanstwo-wyzwiska-tak-rzadzil-woj,nId,6026109

 

 

hmm...a niemieckiego przedsiębiorcę, Helmuta, co pochwalał Hitlera, darł się, że Polaków najlepiej by wymordować, i inne formy mobbingu - sąd uniewinnił.

 

Nic dziwnego, że UE blokuje jakiekolwiek reformy sądów w Polsce. Mechanizm oceny publicznej sędziów jest niezbędny, kilka dyscyplinarek zaraz by uspokoiło kastę

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slusa wracając do wątku - polecam poczytać prace dr Lucyny Kulińskiej oraz prof. Włodzimierza Osadczego z Lublina, często występują w mediach internetowych, głównie prawicowych, lecz nie-pisowskich, zwłaszcza ta pierwsza. Także prace ks. Isakowicza-Zaleskiego. 

 

Ponadto śp. Wiktor Poliszczuk, ukraiński historyk, który napisał znakomitą, krytyczną książkę o ideologii banderyzmu i Wołyniu pt. "Gorzka prawda", (jak i wiele innych na ten temat), zwolennik przeproszenia za ludobójstwo 1943 roku na Polakach, wprowadzenia zakazu propagowania banderyzmu i wyrzeknięcia się roszczeń terytorialnych wobec Polski, gorący orędownik współpracy polsko-ukraińskiej, zresztą po matce polskiego pochodzenia. Jego ciotka zginęła w 1943 roku z rąk banderowców za używanie języka polskiego w swej rodzinnej wsi. Już za życia "wyklęty" i uznany za "zdrajcę" przez zaczadzonych neobanderyzmem rodaków w kraju i wśród znacznej części diaspory ukraińskiej w Kanadzie, gdzie przebywał wiele lat na emigracji. 

 

W razie czego, jeśli byłoby to dla Ciebie za trudne do przeczytania i zrozumienia, to na sam początek sięgnij do prac Marka Koprowskiego - są to zazwyczaj popularnonaukowe, nieduże objętościowo, pisane lekkim językiem do powszechnego odbiorcy, choć nie są zbyt idealne i spłycają pewne rzeczy i fakty. 

Edytowane przez Maniek92
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, slusa napisał:

Nmzc. Życzę owocnej (bo miła to na pewno nie jest) lektury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Rnext napisał:

Eeee tam, spieracie się i kruszycie kopie o Eurowizję a wygrali by i tak ci chłopcy ;)

Po prostu są na złym kontynencie, bo to że "Israel" znaczy "walczący z Bogiem" to mało kto kojarzy.

Niby do kotleta i wódeczki, ale co zawodowcy to zawodowcy :D

 

Wersja na Eurowizję - wygrana gwarantowana:

 

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na dworcu pewna Ukrainka z synem podeszła zapytać mnie o pociąg. Mówię, co i jak, a stojące obok babcie wcinają się w rozmowę - i gładko przechodzą na temat pani Ukrainki: skąd jest, dlaczego tam jedzie, a, do wnuka, a wnuk ile lat? etc. Na końcu babcia wypala:

- współczujemy wam.

Ukrainka - cisza. Patrzy na babcię i próbuje się dyplomatycznie uśmiechnąć. A babcia nie odpuszcza:

- my z wami.

Czuję, jak rozlewa się po mnie uczucie zażenowania. I widzę, że Ukrainka czuje to samo. Zdobywa się na krzywy uśmiech:

- dziękuję. Doceniamy.

Uciekłem jak najdalej, bo bałem się, co ta stara purchawa jeszcze wymyśli.

 

I tak to wygląda. Festiwal ostentacyjnego współczucia, medialnej solidarności, pustych słów i pretensjonalnych gestów. I zdjęcie na insta: ja i moi Ukraińcy podczas obiadu.

 

No kurwa. Coraz bardziej gardzę polactwem.

Edytowane przez zychu
  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc zaakceptowałem rzeczywistość. Ukraiński to słyszę na równi albo częściej niż polski w warszawie. Szkoda, że ceny najmu tak wyjebały ale w sumie to dobrze bo to bodziec by spróbować czegoś nowego a nie gnić w stolicy.

 

I znowu miałem w cudzysłowiu rację. Pamiętam jak mnie na wykopie minusowali jak pisałem, że ta cała akcja jest nieprzemyślana a teraz już nastroje się zmieniają. Ale coż racja sama w sobie nie ma znaczenia.

 

Jak PiS i polacy doprowadzą ten kraj do ruiny to nie chce należeć do tych biedaków którzy mają rację ale nie mają co jeść więc tym razem będę działał ufając swojemu osądowi. Nie ma co liczyć, że coś tu się zmieni magicznie.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ukrofile, otóż :

Do ZUS wpłynęły wnioski o wypłatę świadczenia 500+ dla blisko 700 tys. ukraińskich dzieci. 

To jest 350 mln złotych! To jest roczny koszt utrzymania 7 małych szpitali. Miesiecznie wywalamy w gówno koszt rocznego utrzymania  7 szpitali. 

Bravo! 

Czekam wciaż na te pozytywy, które wypisywaliście. Aaaa, długofalowy proces zapewne, a i na naszych patolusów też dajemy. Znam, znam tą posraną retorykę.

 

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tmr napisał:

Do ZUS wpłynęły wnioski o wypłatę świadczenia 500+ dla blisko 700 tys. ukraińskich dzieci. 

To jest 350 mln złotych! To jest roczny koszt utrzymania 7 małych szpitali. Miesiecznie wywalamy w gówno koszt rocznego utrzymania  7 szpitali. 

Wiesz u nas jest problem z dziećmi, a mianowicie ich brakuje więc oni chcą socjalem przekonać ukraińców by zostali, a 350 mln zł to nie jest dla nich aż tak dużo.

 

Oczywiście będzie kosztem podniesienia podatków, no ale cóż nowy ład wprowadzili i procentowy ZUS i nie było masowych protestów więc pewnie od przyszłego roku będą kolejne podwyżki.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 500+ nie doprowadził do zwiększenia przyrostu w PL  Droga, w której starzejące sie, biedne społeczeństwo, ma łożyć na coraz większą liczbę nierobów doprowadzi do syt., w której na 1 pracującego za wynagrodzenie jak w Bangladeszu ( siła nabywcza ) przypadać będzie nasz patus plus rezunskie dziecie. Gdzie tu pozytywy ? Sciągniemy kilka milionów rezunów, będziemy im wciskać kasę, godnie wycierać oplute przez nich twarze tlumacząc, że to incydentalne...a oni będą lepić i lepić te pierogi. Obserwując ich zachowania, bezpośrednio mając kontakt z nimi to taką przyszłość wyobrażam sobie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, tmr napisał:

Gdzie tu pozytywy ?

PIS i zresztą każdy kolejny rząd ma duży problem. Masz starzejące się społeczeństwo a z drugiej strony systemy społeczne które bazują na tym, że młodzi pracują na starych.

 

PIS za wszelką cenę próbuje ściągnąć tu młodych ludzi, dlatego benefity dla ukraińców naprawdę nie dziwią. Oczywiście będzie to kosztem polaków bo inaczej się nie da, ale moim zdaniem PIS i zresztą kolejne rządy będą musiały spisać polaków na stratę.

 

Masz do wyboru albo ściągasz imigrantów i modlisz się że się asymilują i zaczną pracować albo bankructwo tego kurwidołka.

 

Polityk z konfederacji gadał, że kiedyś polki deklarowały że chcą mieć 1 albo 2 dzieci, miały statystycznie jedno. Teraz deklarują, że albo jedno albo wcale. I dane pokazują, że będziemy zbliżać się do zera. Każdy kto ma IQ wyższe od szympansa rozumie jak bardzo to duży problem. Bez suplementacji młodymi imigrantami ten kraj zdechnie.

 

Ja bym zresztą wprowadził bykowe, ale bykowe tylko dla kobiet, dla bezdzietnych lasek powyżej 25 lat.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tmr napisał:

Do ZUS wpłynęły wnioski o wypłatę świadczenia 500+ dla blisko 700 tys. ukraińskich dzieci. 

To jest 350 mln złotych! T

Dużo korzystniej byłoby sprowadzić 300tys potomków wysiedlonych zamieszkujących Syberię i Kazachstan.

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Brat Jan napisał:

300tys potomków wysiedlonych zamieszkujących Syberię i Kazachstan.

To jest za mało. Gdzieś słyszałem, że potrzeba około 5 mln ludzi już teraz.

 

Rocznik 80 który nie robił dzieci powoli zaczyna się starzeć a to jest jeden z największych roczników "wolnej polski". Ktoś będzie musiał na nich zapierdalać. A później moje pokolenie rocznik 90 które jeszcze słabiej się rozmnaża.

 

Tragedia to mało powiedziane jeśli się popatrzy na dane:

sM5AVlN.png

 

Dla przykładu tak wygląda zdrowa demografia:

0TykaQx.png

W ogóle polacy walą rekordy jeśli chodzi o nieposiadanie dzieci:

https://obserwatorgospodarczy.pl/2022/04/26/demografia-polski-w-lutym-urodzilo-sie-najmniej-dzieci-od-czasow-ii-wojny-swiatowej/

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I metodą jest ściągniecie kilku mln wrogich nam nierobów? Sami aplikujemy sobie pasożyta i klaszczemy pośladami z ukontentowania, że robi się grubiutki. A to, że zatruwa nasz organizm to...ot incydent.

Nie zostaną tu lekarze. Zostanie motłoch żyjący z socjału. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tmr napisał:

I metodą jest ściągniecie kilku mln wrogich nam nierobów?

A kto inny do nas będzie chciał przyjechać? Niemcy? To nie jest tylko problem polski więc podejrzewam, że za jakiś czas imigrant to będzie osoba o którą będą walczyć państwa socjalami. Na przykład nie wiem jesteś taką młodą ukrainką z dzieckiem i niemcy mówią; damy ci mieszkanie socjalne, polska mówi damy ci 500+ i inne gówna. No bez beki tak może być.

 

Polska realnie może się suplementować krajami z wschodu które nie są w unii jak właśnie ukraina, białoruś i tak dalej. Wiadomo, że w rywalizacji z takimi niemcami przegramy.

6 minut temu, slusa napisał:

z pl sie zgodzę, ale Etiopia jakonprzyklad zdrowej demografii? STARE BABY DO PIACHU XD

Wiesz co myślę, że u nas na zachodzie zacznie się powoli uśmiercanie starych ludzi, w sensie będą mieli tak kiepskie życie że będą popełniać eutanazję. Prawda jest taka, że miejsce starych ludzi jest pod kwiatuszkiem. Nie ma czegoś jak kraj starych ludzi który jest bogaty bo nawet kapitalizm wymaga młodych, silnych, zdrowych ludzi.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tmr napisał:

nikt nie chce to bierym nierobów, którzy witają się "smert lachom". 

Pamiętasz jak się śmiejemy, że polki uważają się za najpiękniejsze na świecie? To samo można powiedzieć o naszym kraju i gadaniu, że nasz kraj taki cudowny.

 

Zresztą była inba bo kiedyś polacy przyjęli katolickich Czeczenów, czy kogoś takiego, a oni po cichu spierdalali na zachód.

 

Ukraińcy podobnie, jak dasz im obywatelstwo polskie to będzie bye, bye.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.