Skocz do zawartości

Zostawianie przez kobietę rzeczy, bielizny, kosmetyków biżuterii w mieszkaniu faceta.


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

jestem w relacji już jakiś czas z kobietą. Od kilku miesięcy Pani zostawia u mnie rzeczy typu bielizna, kosmetyki, suszarka, kupuje rzeczy typu szlafrok które są u mnie, kupiła mi kilka rzeczy do kuchni etc. Zasiedlanie pełną gebą i jak dla mnie to jest okej.

Ostatnio Pani zdjęła u mnie pierścionek z palca (w trakcie wiadomej rzeczy) i patrz Pan, dziwnym trafem zapomniała go wziąć (przypomniała sobie w taksówce, eh ;)).

Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją konkretnie i może mi powiedzieć, czy to jest jedna z tych samiczych sugestii kupna pierścionka i myślenia o zaręczynach?

 

Pozdrawiam Bracia

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tmr napisał:

-Miś, zgubiłam u ciebie pierścionek.Możesz poszukać?

....po 3 godz udawania, że szukasz:

- Kotku, nie znalazłem.

- Miś, to pamiątka...

- Kurwa, kupie ci inny.

Kupujesz

TADA!!!! MAM CIĘ!!!

Znalazłem dzisiaj, leżał obok szafki :D nie wiem czemu ona nim rzuciła, taka estetka odkłada wszystko na miejsce a tu rzuca biżuterią - oj węszę tutaj podstęp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tmr napisał:

Czujny bądź zatem ;)

Czyli to chyba nie był przypadek.

Czekam na opinię doświadczonych Braci, którzy te etapy mają za sobą.

Teraz, Dassler89 napisał:

Może poprostu w trakcie bumcyk cyk spadł na ziemie od wibracji i wstrząsów.

Nie, ona go zdjęła z palca i rzuciła w kierunku szafki, podczas gdy pod ręką miała stolik - niespotykane u niej bo to ortodoksyjna estetyka i miłośniczka porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle bym nie rozkminiał pozostawienia pierścionka. W zamian sugeruję przeanalizować udana obronę Finów przed ruskimi w "Wojnie Zimowej". (śmiech)

 

A teraz bonus dodatek.

Moja pani po 3 miesiącach (za moim pozwoleniem) zostawiła u mnie w mieszkaniu kilka kosmetyków. Zawsze można to wywalić albo odesłać kurierem (niepotrzebne skreślić) i tyle.

Za to powiedziała mi, że jej koleżanka stwierdziła, że skoro po 3 miesiącach zostawiła u mnie swoje rzeczy to dużo za szybko i trochę źle to o niej świadczy - skisłem. Na szczęście pani oznajmiła, że przestała traktować ją w kategorii nawet znajoma.

Co za zazdrośnica. A później by się okazało, że swojemu chłopakowi na pierwszej randce pozwoliła załadować anala. Idę kurva o zakład! (śmiech)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RockwellB1 napisał:

W ogóle bym nie rozkminiał pozostawienia pierścionka. W zamian sugeruję przeanalizować udana obronę Finów przed ruskimi w "Wojnie Zimowej". (śmiech)

 

A teraz bonus dodatek.

Moja pani po 3 miesiącach (za moim pozwoleniem) zostawiła u mnie w mieszkaniu kilka kosmetyków. Zawsze można to wywalić albo odesłać kurierem (niepotrzebne skreślić) i tyle.

Za to powiedziała mi, że jej koleżanka stwierdziła, że skoro po 3 miesiącach zostawiła u mnie swoje rzeczy to dużo za szybko i trochę źle to o niej świadczy - skisłem. Na szczęście pani oznajmiła, że przestała traktować ją w kategorii nawet znajoma.

Co za zazdrośnica. A później by się okazało, że swojemu chłopakowi na pierwszej randce pozwoliła załadować anala. Idę kurva o zakład! (śmiech)

Koleżanki i siostry naszych Pań to często zazdrośnice i potrafią podburzyć związek, na to trzeba uważać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jankowalski1727 napisał:

Pozdrawiam Bracia

 

Wije gniazdo:).

 

4 minuty temu, RockwellB1 napisał:

Co za zazdrośnica

 

Drzewiej dwie najlepsze psiapsióły się o Mnie pożarły. Ech.... człowiek był młody i głupi. Dzisiaj bym zaproponował trójkąt:).

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baca1980 napisał:

 

Wije gniazdo:).

 

 

Drzewiej dwie najlepsze psiapsióły się o Mnie pożarły. Ech.... człowiek był młody i głupi. Dzisiaj bym zaproponował trójkąt:).

Dwa razy w brąz dla samca to lepiej niż złoto dla Świątek.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tego co kobieta zostawia.

 

Ja o mało zawału nie dostałem jak odkryłem zostawioną jedwabną koszulkę nocną na ramiączkach w momencie gdy podniosłem kołdrę szykując się do snu.

 

Akurat mieszkałem ze wspolokatorką* na studiach i nie wiem czy widziała czy nie. Bo jeśli tak to mam nadzieję, że nie pomyślała, że to zakładam :D No raczej nie założyłbym rozmiaru S mając rozmiar XXL :D

 

Drugi zawał jak odkryłem, że inna panna zostawiła ścieżkę nutelli na kiblu.** 

 

* Z tą co o mało nie wysadziła chałupy.

** Nie wyczyściła szczotką po swojej zmianie w fabryce czekolady.

Edytowane przez Martius777
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Martius777 napisał:

Zależy od tego co kobieta zostawia.

 

Ja o mało zawału nie dostałem jak odkryłem zostawioną jedwabną koszulkę nocną na ramiączkach w momencie gdy podniosłem kołdrę szykując się do snu.

 

Akurat mieszkałem ze wspolokatorką* na studiach i nie wiem czy widziała czy nie. Bo jeśli tak to mam nadzieję, że nie pomyślała, że to zakładam :D No raczej nie założyłbym rozmiaru S mając rozmiar XXL :D

 

Drugi zawał jak odkryłem, że inna panna zostawiła ścieżkę nutelli na kiblu.** 

 

* Z tą co o mało nie wysadziła chałupy.

** Nie wyczyściła szczotką po swojej zmianie w fabryce czekolady.

Koszula nocna u mnie zostawiona, również pierścionek i to jest temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babom się ciągle wydaje, że faceci to takie inne baby, tylko z fujarkami. Meh.

Ja zazwyczaj udaję, że nie rozumiem "sugestii", jak mi się nie chce kontynuować tematu.

 

Także - nie zaśmiecaj sobie głowy analizą takich rzeczy. Ewentualnie - jak przychodzi do głowy jakaś ciekawa riposta czy gra słów - zażartuj sobie. Zyskasz punkt "obytego" we flircie.

Aczkolwiek mnie to już rybka, prawdziwa oznaka to rozmowa typu "kim ja właściwie dla ciebie jestem"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sargon napisał:

Babom się ciągle wydaje, że faceci to takie inne baby, tylko z fujarkami. Meh.

Ja zazwyczaj udaję, że nie rozumiem "sugestii", jak mi się nie chce kontynuować tematu.

 

Także - nie zaśmiecaj sobie głowy analizą takich rzeczy. Ewentualnie - jak przychodzi do głowy jakaś ciekawa riposta czy gra słów - zażartuj sobie. Zyskasz punkt "obytego" we flircie.

Aczkolwiek mnie to już rybka, prawdziwa oznaka to rozmowa typu "kim ja właściwie dla ciebie jestem"

Mamy to ustalone. Ale wiesz, rozmowa rozmową ale kobiety uwielbiają dalsze sugestie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jankowalski1727 napisał:

Koleżanki i siostry naszych Pań

Matki! Matka to alfons Twojej kobiety. Brutalny z niepohamowanym apetytem na Twoje na zasoby.

38 minut temu, Martius777 napisał:

Nie wyczyściła szczotką po swojej zmianie w fabryce czekolady.

Jebana oompa loompa.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jankowalski1727 napisał:

Wiesz, jak to z Paniami, większość rzeczy ma ukryty cel.

Instrukcja TechnicznoRuchowa.

 

To jest pomiar przebiegu zmienności funkcji.

Konkretnie szukanie pierwiastka(miejsca zerowego).

Na męski!

Jaki jest poziom maksymalnej AMPLITUDY PROBLEMU do OPADANIA ZBOCZA(ile czasu poświęcisz zanim ODPUSCISZ).

 

ZASADNICZO!

SAMICA wali taki numer jak już uważa, że ma Cię w garści, a nie bardzo coś nowego w łowisku się pojawia.

REASUMUJĄC sprawdza twoją wytrwałość w stosunku do jej potrzeb.

A-MeN

 

 

21 minut temu, zuckerfrei napisał:

Matka to alfons Twojej kobiety.

...A gdzież to Colunia zagubił słownik synonimów???

'BURDEL MAMA' ....pojęcia alfonska nie znaju.    

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tornado napisał:

Instrukcja TechnicznoRuchowa.

 

To jest pomiar przebiegu zmienności funkcji.

Konkretnie szukanie pierwiastka(miejsca zerowego).

Na męski!

Jaki jest poziom maksymalnej AMPLITUDY PROBLEMU do OPADANIA ZBOCZA(ile czasu poświęcisz zanim ODPUSCISZ).

 

ZASADNICZO!

SAMICA wali taki numer jak już uważa, że ma Cię w garści, a nie bardzo coś nowego w łowisku się pojawia.

REASUMUJĄC sprawdza twoją wytrwałość w stosunku do jej potrzeb.

A-MeN

 

 

...A gdzież to Colunia zagubił słownik synonimów???

'BURDEL MAMA' ....pojęcia alfonska nie znaju.    

A w prostych słowach? Zasiedlanie jest od kilku miesięcy, pytam o akcję z pierscionkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.