Skocz do zawartości

1/4 facetów będzie w związku z lalką?? (+ książka)


Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem na ciekawy artykuło-wywiad:

 

https://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/moda-i-uroda/1-na-4-amerykańskich-mężczyzn-zamierza-w-następnych-10-latach-związać-się-z-sekslalką/ar-AA10Ew6k?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=2d157627744b4ae6a479883974c3897f

 

Czytam początek sobie, a tu okładka ksiązki: "Ile kosztuje żona". LOL myslę sobie tak: "ale jaja! Ktoś napisał ksiązkę o tym o czym na forum od lat się pisze, czyli że żona to niezły wydatek!".

Ale ofkoz nie o tym ta ksiązka jest :P

 

 

Cytat

 

Tymczasem na świecie chyba brak takich pozytywnych wzorców równościowych mężczyzn…

To niestety prawda. Mężczyźni chętnie słuchają męskich głosów, które odwołują się do tradycyjnego małżeństwa, w którym mężczyzna rządzi, a kobieta jest własnością. Spore grupy mężczyzn z podziwem słuchają Jordana Petersona, kontrowersyjnego siewcy opowieści o "prawdziwej męskości" lub słynnego ekonomisty o nazwisku Robin Dale Hanson. Ten ostatni zasłynął wypowiedzią, w której porównał zdradę kobiety do "cichego, delikatnego gwałtu, w którym ofiara śpiąca lub odurzona o niczym nie wie".

 

Taaa, Peterson to w sumie troche blupill, a tu juz jest radykałem hahaah.

 

Cytat

 

Zaryzykuję i powiem, że naszą największą słabością i grzechem w sytuacji wchodzenia w relacje z mężczyznami jest bezgraniczna ekonomiczna naiwność i wiara w mity o dozgonnej miłości.

Nadal wychowujemy się na bajkach typu "Kopciuszek" albo "Królewna Śnieżka" - gdzie on przychodzi całuje, ratuje, zabiera na konia i potem żyją długo i szczęśliwie.

 

Nooo to nie jedyny problem z paniami ;)
 
Oczywiście autorka ksiązki to lewaczka związana z Newsweek i GW haha.

 

A na deser to!

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł mi się wyświetlił tylko w nagłówku ale najciekawsze to że młoda Bułgarka kosztuje 380$. Ciekawe czy dziewica, bo jak tak, to jak za darmo. Co prawda później trzeba utrzymywać taką ale każdą inną też trzeba. 

 

W Bułgarii nie byłem, byłem w Rumunii. Myślę że wyglądaja podobny. Te w typie urody romskiej są brzydkie ale te w typie europejskim to miodzio. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością stwierdziłem, że Polska nie jest krajem do życia. Da się wyegzekwować, ale nie ma ani przyjemności z życia, ani stabilności, a obywatele są traktowani jako złoczyńcy przez milicję i marionetki przy władzy. Efekt - emigracja. 

 

Tak samo polskie kobiety. Oczywiście każdego młodego zachęcam do obcowania z nimi jak najwięcej, aby zdobyć doświadczenie itd ale mi się nie chce przerzucać tony łajna w poszukiwaniu perły. Efekt MGTOW, później albo szukanie kobiety za granicą, albo sobie kupię taką lalę i chooy. Baby sobie wkładają w pipki przeróżne przedmioty, a lalka z cyber skóry ręcznie robiona, z wibrującą, podgrzewaną pochwą i odsysaniem nasienia ma być czymś przynoszącym ujmę?

 

Przede wszystkim nic nie zastąpi bliskości i ognia w łóżku z własną kobietą, nawet z divą. No ale w tych czasach możemy zostać okradzeni w majestacie prawa i zostwenieni od tak, oszukiwani i zdradzani, pomawiani i być ofiarami przemocy. Nie mówiąc ile kosztuje żona. Więc patrząc na światowe spierdolenie, lepiej mieć lalkę niż nie mieć, i lepiej nie mieć chorej z nienawiści baby niż ją mieć. 

 

Nie wiem co przyniesie przyszłość, ale każdemu kto się waha albo wstydzi mówię ok - kupujcie, bierzcie i korzystacie z tego wszyscy. Macie moje błogosławieństwo.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.