Skocz do zawartości

Wszyscy jesteśmy ekstremistami !!!!


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał:

Beczka, że przy takim temacie, kolejny raz Ja (tak obstawiam) i ludzie, którzy mieli czelność również zwrócić uwagę @Iceman84PL, że trochę przesadza w narracji, poraz kolejny zostaliśmy nazwani cucoldami.

 

Z jego strony to niemalże komplement.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał:

Może w końcu pogadamy merytorycznie?

Przecież:

 

W dniu 1.04.2023 o 14:53, Patryk napisał:

Lubię to forum, a  redpilowcy to debile

 

 

Jest takie powiedzenie, nie pamiętam dokładnie jak ono szło, ale tam było coś o oczach, żdźble i belce.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Patryk napisał:

Level hipokryzji grubo ponad skalą.

 

 Dla mnie (zakładając brak błędu logicznego w tym co piszesz) to niewiele różni się od używania "red pill"/ "Red pillowiec" jako synonim słowa zły/ negatywny/ głupi, itp.

 

 

Tak jak przewidziałem w poprzednim poście - czas iść po pocorn. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli używasz terminów „red pill”, „based”, „looksmaxxing”, a nawet nazw takich jak „Chad” i „Stacey”, to prawdopodobnie jesteś brutalnym ekstremistą. Tak przynajmniej twierdzi FBI."

 

Moich ukochanych "Becky" nie ruszyli, więc mieszczę się w granicach normy (jeszcze póki co) 😄

 

Trochę tak nawiasem mówiąc mnie to śmieszy, że robi się z takiego człowieka jak ja brutalnego ekstremistę, skoro łapię muchy ręką i wypuszczam przez okno bo mi szkoda je mordować brutalnie łapką na muchy :D  

 

Ale to mnie rozwaliło:

 

"Stacy wybiera Chada zamiast inceli, zauważa FBI." To nawet FBI przyznało, że Stacy chce Chada🤣

Beka :D 

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krugerrand napisał:

Jest takie powiedzenie, nie pamiętam dokładnie jak ono szło, ale tam było coś o oczach, żdźble i belce

Różnica jest taka, że ja nie nawijam o braterstwie i solidarności w każdym poście, by zdanie dalej obrazić kogoś o innych poglądach* od kuków. 
 

*kogoś antysekciarskiego.

Edytowane przez Patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lannes napisał:

+ faszysta, homofob, ruska onuca, incel, mizogin, piwniczak

 

Nie to co wspaniałe feministki walczące o prawa kobiet! 

Strajk kobiet w Sosnowcu. Oto najciekawsze hasła. Mocne, trudne, śmieszne |  Dziennik Zachodni

 

 

Ja naprawdę nie życzę Ci byś pewnego pięknego dnia miał ukochaną himalajkę  która będzie w ciąży z Tobą i by się okazało ze ciąża jest patologiczna. I będziesz miał 10% szans na przeżycie partnerki i bobo roślinkę 20 procent szans na śmierć partnerki i bobo roślinkę i 70 % na dwa pogrzeby aranżowane jednocześnie.

Btw na te wspaniałe feministki to policja chadzała już z pałkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Patryk napisał:

zdanie dalej obrazić kogoś o innych poglądach* od kuków. 

Fakt, nawołujesz do merytorycznej dyskusji z oponentami rozpoczynając ją od nazwania ich debilami, aby następnie zarzucać im hipokryzję, ponieważ nie pozostali dłużni na obelgi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Krugerrand napisał:

nazwania ich debilami

A jak nazwiesz człowieka, który pisze, żeby się solidaryzować by kobiety zaczęły dawać dupy? 🤔

 

Czy takie opinie powinnismy głosić tu na forum? Takie słowa może napisać tylko ktoś komu oczy zarosły pizdą.


RP=sekta=debilizm. U mnie to proste. PUA jeszcze gorsi, udawanie kogoś kim się nie jest by włożyć kawałek mięsa w inny kawałek mięsa, a potem Ci sami ludzie narzekają na zepsucie kobiet. No to jeden wielki zart.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FBI jest coraz częściej oskarżane o przesadne monitorowanie i nadzorowanie wypowiedzi, do których każdy ma prawo, a te najnowsze odkrycia sugerują, że agencja wcale nie ma zamiaru zwalniać.

Tak toczna Tawarisz pałkownik.

Ciszej jedziesz dalsze budziesX.

 

NIC nowego.

:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej: każdy mężczyzna chodzi z potencjalnym narzędziem do najgorszego przestępstwa, tzn z trąbką, nie bez przyczyny  w Hiszpanii wpisano że przemoc domową robią tylko mężczyźni

 

 

A tak na serio zakazany owoc, zwalczany stanie się jeszcze bardziej popularny, nikt nie zrobi redpillowi takiej reklamy jak zwalczanie tego ruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Patryk napisał:

A jak nazwiesz człowieka, który pisze, żeby się solidaryzować by kobiety zaczęły dawać dupy?

Nie nazwałeś konkretnego człowieka, którego wpis Ci sie nie spodobał debilem, tylko na podstawie jednej wypowiedzi tego konkretnego użytkownika forum, wszystkich czerwonopigułkowców wrzucileś do jednego worka, ich wszystkich nazywając debilami. 

 

Zalatuje mi to jakąś osobliwą trollerką. Tym bardziej jeśli weźmie się pod uwagę jaką szkodliwą organizację jaką jest Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych wspierasz.

 

Poproszę korzystając z okazji Moderację o przyjrzenie się działalności tego użytkownika. Ostatnio gdzie się nie pojawi, to narzeka na forum oraz atakuje czerwonopigułkowców nazywając ich debilami, co wpisywałoby się w jakże charakterystyczną dla lewicy umiejętność dyskusji oraz tolerancję. Lewa strona jakoś za tego typu sprawami jak pigułki, nie przepada, no chyba, że to pigułki wczesnoporonne.

 

Z mojej strony szkoda juz więcej klawiatury na to coś.

 

 

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Krugerrand napisał:

ę jaką szkodliwą organizację jaką jest Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Można prosić przykład szkodliwego działania? 
 

Rozumiem, jedni mogą wyzywać od kuków i nic im się nie dzieje, ale nazwiesz sekciarzy debilami i od razu afera? Dziwny system wartości, No chyba, ze chodzi o moje poglądy to pisz od razu jak facet ;) 

Skoro tak Ci przeszkadza to wyzywanie od debili to na pewno jesteś zły jak mały wyrok dostał jaszczur za grożenie śmiercią. Prawda? 

 

Nie narzekam na forum, krytykuje niektórych userów, uwielbiam Credo forum, czytałem wszystkie książki Marka i jestem tu całe lata dłużej od Ciebie.

23 minuty temu, Krugerrand napisał:

, wszystkich czerwonopigułkowców wrzucileś do jednego worka,

Poznałem ich znacznie więcej przez 8 lat na forum, nie tylko na tym. Opinie po takim czasie można mieć wyrobioną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Patryk napisał:

Można prosić przykład szkodliwego działania?

Tutaj trochę o omzrk: https://wspolnota.org.pl/news/co-maja-do-siebie-herzlich-willkommen-i-bialystok i jego "dobroczynnym" działaniu (jak się zgłębić w odmętach internetu to sporo się znajdzie dziadostwa i szkody co wyprawiają do tej pory). ;)

Pieniądze ładne płynęły z zagranicy poprzez fundację Batorego na podtrzymywanie tego "ośrodka".

 

 

Edytowane przez Hubertius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Hubertius napisał:

jak się zgłębić w odmętach internetu to sporo się znajdzie dziadostwa

Czyli „szukaj se sam”? Z artykułu nic nie wynika, nie śledzę wszystkich zawiadomień, ale z tych, które widziałem każdy wypełniał znamiona przestępstwa np jaszczur. Czy prokuratura i sąd się z tym zgodzi to już inna kwestia. Fajnie gdyby powstało takich więcej z lepszym zarządem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.