Skocz do zawartości

Wszyscy jesteśmy ekstremistami !!!!


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli używasz terminów „red pill”, „based”, „looksmaxxing”, a nawet nazw takich jak „Chad” i „Stacey”, to prawdopodobnie jesteś brutalnym ekstremistą. Tak przynajmniej twierdzi FBI.

 

https://ithardware.pl/aktualnosci/fbi_uzywasz_okreslen_jak_chad_red_pill_i_looksmaxxing_mozesz_byc_brutalnym_ekstremista-26765.html 

  • Like 4
  • Haha 8
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dowodów na to, że jest to połączone z ekstremizmem 😉

Ciekawe co hamerykanie by powiedzieli na badania polskojęzycznego naukowca z Berlina i głoszoną przez niego dobrą nowinę, zostaje jeszcze kwestia słowa "flepiarz" i jego interpretację przez amerykańskie agencje.

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co daleko szukać na forum jest masa kukoldów, którzy redpill uważają za sektę a tych co o tym mówią przegrywami czy piwniczakami.

W świecie jest to bardziej napiętnowane gdzie słowo incel kojarzy się ze zbrodniarzem, redpill z ideologia na równi z faszyzmem, a mgtow to skrzywdzeni chłopcy przez kobiety😆 

Postępowy świat skręca w stronę idiokracji, ludzie zamiast używać mózgów i sprawdzać w praktyce wolą słuchać propagandy i pilnować by ten chory system dalej trwał.

No cóż jak kto woli.

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w życiu o sobie usłyszałem (przepraszam, pewnie coś pominę, skleroza z racji wieku ;)) od interlokutorów płci obojga przez lata następujące epitety:

 

- faszysta,

- nazista,

- kryptogej (chuj tam, że od lat jedna żona, ale kobiet nie zatrudniałem z zasady, to musi być waginowceptyk xD),

- nienawidzi kobiet (xDD),

- nienawidzi ludzi ogółem,

- konserwa,

- rosyjski agent (bo zna rosyjski, pracował na Wschodzie, interwencje NATO nie budzą w nim powszechnego zachwytu itd)

- niebezpieczny potencjalnie dla otoczenia (bo strzela regularnie na strzelnicy).

 

I tak dalej ;)

Ech... ekstremizm mam widać we krwi.

 

Stay toxic.

 

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ex-profesor od szczękologii się gdzieś wysadził i doszli co do czego 😂.

 

A tak poważnie, to były już przypadki, gdzie goście zafiksowani na punkcie szczęk, czadów i innych norników narobili na poważnie kuku. Patrz Elliot Rodger i jego kolejni naśladowcy, więc pewnie coś działają w tym kierunku. Ale wiem tyle, co z mediów o tych przypadkach, więc wiadomo jak to jest z rzetelnością.

 

Beczka, że przy takim temacie, kolejny raz Ja (tak obstawiam) i ludzie, którzy mieli czelność również zwrócić uwagę @Iceman84PL, że trochę przesadza w narracji, poraz kolejny zostaliśmy nazwani cucoldami. Co tutaj nagonkę robisz na odmienne zdanie?

Może w końcu pogadamy merytorycznie? 

 

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Po co daleko szukać na forum jest masa kukoldów, którzy redpill uważają za sektę a tych co o tym mówią przegrywami czy piwniczakami.

 

 

 

 

PS: będę pisac do skutku, tak żeby Ci młodzi, zagubieni nie myśleli, że prawdę objawioną tutaj zapodajesz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC Analconda działa może z ukrycia albo wiedział co w trawie piszczy i dlatego usunął konto.🤣

 

 

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Po co daleko szukać na forum jest masa kukoldów, którzy redpill uważają za sektę a tych co o tym mówią przegrywami czy piwniczakami.

😆

Postępowy świat skręca w stronę idiokracji, ludzie zamiast używać mózgów i sprawdzać w praktyce wolą słuchać propagandy i pilnować by ten chory system dalej trwał.

No cóż jak kto woli.

 

 

Uderz w stół ....🤣🤣🤣

 

@Obliteraror z kilkoma podobnymi określeniami się spotkałem i traktuje je raczej jak komplement niż obelgę 😎.

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pietryło napisał:

Widzę, że równo im tam na dekiel daję.

Tak samo nazwać biały, czarny jesteś ekstremista jak powiesz czarny, biały już nie. Są pewnie pewne słowa, która są obrazoburcze, ale są poprawne dla danej społeczności wówczas ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Druid napisał:

Nie jesteś ciepły światopogladowo.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że środowiska, które mniejszości (w tym seksualne) mają na sztandarach swojego ideolo, nie mają większego problemu z używaniem orientacji tej mniejszości jako epitetu i próby dyskredytowania ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A murzynowo, czarnuch, frajer, męska pizda, fajter memeła? 

 

Ministerstwo Myślozbrodni by się przydało. 

 

Coś tam dziś skrecałem i mówię do LTRki "a teraz podaj czarnucha!" (wkręt fosfatowany, czarny). Czy to już  ekstremizm? Bo że rasizm, to wiem ("podaj mi ten przedmiot w kolorze nieba bezksiężycową nocą"). 🤔

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.