Skocz do zawartości

Lewandowski i żona tancerka, czyżby rosły rogi xD


mac

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Zgredek napisał(a):

Hmmmm.... jak byłem nastolatkiem - tańczyłem w zespole ludowym. 

 

Chwytanie partnerek w biodrach to podstawa, nikt nie widział w tym nic dziwnego.

 

RL9 nie jest nastolatkiem. Jest dorosłym mężczyzną, ojcem, mężem i światowej klasy piłkarzem. Jego forma na boisku przekłada się na finanse i dobrobyt rodziny, tak więc "śanowna źonka" ma interes w tym, by robić wszystko, by go zaspokoić.

 

Druga rzecz. Inne rzeczy przystoją młodej dziewczynie na wiejskiej potupajce, a inne pierwszej damie. Dla własnego wizerunku nie powinna kręcić bahaty z Hiszpanami.

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2024 o 17:20, Zgredek napisał(a):

Hmmmm.... jak byłem nastolatkiem - tańczyłem w zespole ludowym. 

 

Chwytanie partnerek w biodrach to podstawa, nikt nie widział w tym nic dziwnego. Dziś, jako osoba związana z tańcem nie wyobrażam sobie być "zazdrosnym" lub uważać się za cuckolda gdyby moja partnerka tańczyła z kimś i on brałby ją w talii. No na tym polega ten taniec, więc dziwne by było gdyby tego nie robił.

 

Czy prawie 40 letnia kobieta, żona matka, w dodatku osoba publiczna musi akurat takie tańce ruchańce wyginańce tańczyć? Nie wystarczy aerobik albo mniej macalny taniec?

 

Mąż piłkarz powinien mieć spokojna głowę a nie martwić się kto maca jego żonę.

 

IMO dają bardzo zły przykład  Polkom którym i tak bez tego peron odjechał.

 

Jeden z najbardziej znanych Polaków, super gwiazda piłki nożnej, przystojny i obrzydliwe bogaty a podstarzała i niezbyt atrakcyjna żona go ośmiesza.

 

Lewandowski powinien Ankę w tyłek kopnąć i zacząć po klubach wozić 19 letnie cudeńka. Bo robi nam wszystkim na złość. Na necie co chwilę widzę zadowolone z tego faktu Grażyny.

  • Like 12
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tamerlan napisał(a):

Jeden z najbardziej znanych Polaków, super gwiazda piłki nożnej, przystojny i obrzydliwe bogaty a podstarzała i niezbyt atrakcyjna żona go ośmiesza.

Brutalne - to pokazuje kto rządzi w związku. Czego oczekujesz od faceta wychowanego głownie przez kobiety? Nie dziwie się w sumie czemu ma taki "posłuch" jako kapitan. 

5 godzin temu, Tamerlan napisał(a):

Bo robi nam wszystkim na złość.

Niestety, ale tak jest w większości przypadków piłkarzy. On ma tylko prosto podać piłkę-resztą zajmuje się-no właśnie..Potem zawodnik kończy karierę i? 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2024 o 17:00, horseman napisał(a):

RL9 nie jest nastolatkiem. Jest dorosłym mężczyzną, ojcem, mężem i światowej klasy piłkarzem. Jego forma na boisku przekłada się na finanse i dobrobyt rodziny, tak więc "śanowna źonka" ma interes w tym, by robić wszystko, by go zaspokoić.

Tak było, gdy byli na dorobku.

Obecnie kasy mają wystarczającą ilość więc ona ma czas dla siebie aby się na swój sposób wyszaleć.

Jaki będzie finał?

Nie wiem, ale najczęściej kończy się rozwodem, gdy mąż zaczyna naciskać na zmianę stylu życia żony.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna przeżywa druga młodość.

 

Mówi się, że Hiszpanie cwane lisy a najlepszy ich benisy. 

 

Roberto bez większych problemów znalazłby sobie jakaś inna, mógłby wybierać bez trudu. Parę lat temu  oglądając gale mistrzów sportu, widziałem jak tam na niego te rożne kobiety patrzyły. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2024 o 17:20, Zgredek napisał(a):

Hmmmm.... jak byłem nastolatkiem - tańczyłem w zespole ludowym. 

 

Chwytanie partnerek w biodrach to podstawa, nikt nie widział w tym nic dziwnego. Dziś, jako osoba związana z tańcem nie wyobrażam sobie być "zazdrosnym" lub uważać się za cuckolda gdyby moja partnerka tańczyła z kimś i on brałby ją w talii. No na tym polega ten taniec, więc dziwne by było gdyby tego nie robił.

Tak samo jak w tym filmiku u fazowskiego ? Co ziomek rozbieg bierze i skacze do panienki z rozłożonymi nogami ? To tylko taniec ziomal.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2024 o 13:50, Optimus Prime napisał(a):

ziomek rozbieg bierze i skacze do panienki

To już nawet nie są ruchy frykcyjne, to były skoki frykcyjne - na szczęście to tylko taniec. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czasem dobrze być człowiekiem słabej wiary, cieszę się. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RL to kolejny przykład na to że do bycia mężczyzna nie trzeba pieniędzy, sławy czy ładnej buzi. Trzeba odpowiedniego wychowania i wzorców. W przeciwnym razie gwiazda zostanie wydymana przez jakąś manipulantke która bez tej gwiazdy była by nikim...

Ale teraz Ania jest już kimś i Robercik jej nie potrzebny. Dostanie połowę majątku w najgorszym wypadku a to w ch... pieniędzy... co ona ma do stracenia ? Twarz ? 

Przecież pójdzie do tv śniadaniowej i opowie jak to Robercie uderzył piescia w ścianę i ona musiała uciekać z domu z dziećmi roztrzęsiona...

Jeszcze jej zapłacą za pieprzenie takich rewelacji. Jeszcze  napisze książkę pod tytułem "w cieniu gwiazdy" czyli mroczne sekrety piłkarzy...

Edytowane przez Gixer
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gixer napisał(a):

RL to kolejny przykład na to że do bycia mężczyzna nie trzeba pieniędzy, sławy czy ładnej buzi. Trzeba odpowiedniego wychowania i wzorców. W przeciwnym razie gwiazda zostanie wydymana przez jakąś manipulantke która bez tej gwiazdy była by nikim...

Ale teraz Ania jest już kimś i Robercik jej nie potrzebny. Dostanie połowę majątku w najgorszym wypadku a to w ch... pieniędzy... co ona ma do stracenia ? Twarz ? 

Przecież pójdzie do tv śniadaniowej i opowie jak to Robercie uderzył piescia w ścianę i ona musiała uciekać z domu z dziećmi roztrzęsiona...

Jeszcze jej zapłacą za pieprzenie takich rewelacji. Jeszcze  napisze książkę pod tytułem "w cieniu gwiazdy" czyli mroczne sekrety piłkarzy...

I to najważniejsze co zawsze sam powtarzam ! wzorzec !! Z ojca,dziada i pradziada. Bez takiego dziecictwa doświadczeń będzie dupa zbita i od nowa będzie zakładana dynastia wychowań (jak się uda).

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2024 o 15:21, Tamerlan napisał(a):

 

Czy prawie 40 letnia kobieta, żona matka, w dodatku osoba publiczna musi akurat takie tańce ruchańce wyginańce tańczyć? Nie wystarczy aerobik albo mniej macalny taniec?

 

Mąż piłkarz powinien mieć spokojna głowę a nie martwić się kto maca jego żonę.

 

IMO dają bardzo zły przykład  Polkom którym i tak bez tego peron odjechał.

 

Jeden z najbardziej znanych Polaków, super gwiazda piłki nożnej, przystojny i obrzydliwe bogaty a podstarzała i niezbyt atrakcyjna żona go ośmiesza.

 

Lewandowski powinien Ankę w tyłek kopnąć i zacząć po klubach wozić 19 letnie cudeńka. Bo robi nam wszystkim na złość. Na necie co chwilę widzę zadowolone z tego faktu Grażyny.

 

Mentalność polaka wypisz wymaluj - 40 letnia kobieta to w kuchni przy garach powinna stać a nie tańczyć wygibasy. A nazwa wygibasy to się wzięła stąd, że nasz kolega użytkownik to jest tak zamknięty na pewne sprawy, że dla niego to nie jest jeden z rodzajów tańca tylko wygibasy. Zakładam pewnie, że jak wychodzisz na parkiet potańczyć (o ile w ogóle to robisz) to wkręcasz żarówki jak na robocie u wujka gienka albo walisz te pozy niczym Seicento czy tam Sequento.

 

A RL nie ma spokojnej głowy? Jesteś kimś z otoczenia RL9, że wypowiadasz się w tym co o tym myśli? No kurde, nie bawmy się w nostradamusa. 

 

Czyli podsumujmy. Mamy RL9 i jego żonę, związek, który stworzyli od podstawy - nie mieli nic, razem zbudowali swoje imperium. Są jedną z tych par, które raczej się porządnie prowadzą - bo o skandalach z ich udziałem nie słyszałem (imo bo Anna tańczy z jakimś hiszpanem, jak jest coś jeszcze to mnie poprawcie). 

 

No i widzisz Januszu, wolałbym pannę, która z zajawki sobie chodzi tańczyć latynoskie tańce (które z założenia są bardzo bliskie) i jest porządną, niezdradzającą mnie panną, poświęcającą czas na wychowywanie dzieci i dbanie o ognisko domowe podczas gdy ja jeżdżę na mecze LM, reprezentacji i klubowe z FC Barceloną niż kurę domową, która jak mnie nie ma wali mnie po rogach na każdym kroku, a moje alibi, że siedzę w domu to tylko dla niej szansa, żeby jakimś Mokambe zrobił jej happy end.

 

A to, że jakieś panny wyciągnęły sobie tylko część z życia Lewandowskiej pod swoje życie? A co mnie z pozycji takiej Anny obchodzi co wyciągnęli sobie ludzie? Czy jak pójdę na strzelnicę i na moim przykładzie ktoś zacznie strzelać do kaczek będzie moją winą, bo sobie moją aktywność przerobił na zły wzorzec? 

 

My jesteśmy takimi marudami, że koniec świata. Wszystko zakazywać, prewencyjnie zapobiegać. A czym jest zakazanie chodzenie lasce na tańce? Strach przed tym, że odpadniemy przy jakimś hiszpanie? Dla mnie sprawa jest oczywista, jeśli mam mindset pewnego siebie gościa i wiem jaką mam wartość, to mam takie rzeczy w nosie, jeśli panna zdaje sobie sprawę, że jedna głupia akcja i odbijamy od siebie. Tylko mało pewni siebie goście o wszystko są zazdrośni i ze strachu przed krzywą akcją wszystkiego zakazują. 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zgredek napisał(a):

razem zbudowali

 

3 godziny temu, Zgredek napisał(a):

Mentalność polaka wypisz wymaluj

 

3 godziny temu, Zgredek napisał(a):

to wkręcasz żarówki jak na robocie u wujka gienka albo walisz te pozy niczym Seicento czy tam Sequento.

 

 

3 godziny temu, Zgredek napisał(a):

Wszystko zakazywać, prewencyjnie zapobiegać.

Dawno tak kukoldzkiego farmazonuvtu nie przeczytałem.🤣🤦

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kiroviets napisał(a):

 

 

 

Dawno tak kukoldzkiego farmazonuvtu nie przeczytałem.🤣🤦

 

 

 

Twoja sygnatura idealnie oddaje mój tok myślenia czytając Twój post.

 

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją. Spaliłem się w swoim życiu na wielu sprawach, z wielu też jestem dumny. Cuckoldem nie jestem, ale kto wie - może kiedyś pozwolę Ci z bycia kamerzystą zostać lewym skrzydłowym. Pozdrawiam ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Zgredek napisał(a):

Twoja sygnatura idealnie oddaje mój tok myślenia czytając Twój post

I feel appreciated.😉

 

Chociaż z tego co widzę to nie do końca, skoro się do tego odniosłeś.😜

14 minut temu, Zgredek napisał(a):

- może kiedyś pozwolę Ci z bycia kamerzystą zostać lewym skrzydłowym

1 z 28🤣🤣🤣🤣.

Edytowane przez Kiroviets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2024 o 12:53, Zgredek napisał(a):

 

Mentalność polaka wypisz wymaluj - 40 letnia kobieta to w kuchni przy garach powinna stać a nie tańczyć wygibasy. A nazwa wygibasy to się wzięła stąd, że nasz kolega użytkownik to jest tak zamknięty na pewne sprawy, że dla niego to nie jest jeden z rodzajów tańca tylko wygibasy. Zakładam pewnie, że jak wychodzisz na parkiet potańczyć (o ile w ogóle to robisz) to wkręcasz żarówki jak na robocie u wujka gienka albo walisz te pozy niczym Seicento czy tam Sequento.

 

A RL nie ma spokojnej głowy? Jesteś kimś z otoczenia RL9, że wypowiadasz się w tym co o tym myśli? No kurde, nie bawmy się w nostradamusa. 

 

Czyli podsumujmy. Mamy RL9 i jego żonę, związek, który stworzyli od podstawy - nie mieli nic, razem zbudowali swoje imperium. Są jedną z tych par, które raczej się porządnie prowadzą - bo o skandalach z ich udziałem nie słyszałem (imo bo Anna tańczy z jakimś hiszpanem, jak jest coś jeszcze to mnie poprawcie). 

 

No i widzisz Januszu, wolałbym pannę, która z zajawki sobie chodzi tańczyć latynoskie tańce (które z założenia są bardzo bliskie) i jest porządną, niezdradzającą mnie panną, poświęcającą czas na wychowywanie dzieci i dbanie o ognisko domowe podczas gdy ja jeżdżę na mecze LM, reprezentacji i klubowe z FC Barceloną niż kurę domową, która jak mnie nie ma wali mnie po rogach na każdym kroku, a moje alibi, że siedzę w domu to tylko dla niej szansa, żeby jakimś Mokambe zrobił jej happy end.

 

A to, że jakieś panny wyciągnęły sobie tylko część z życia Lewandowskiej pod swoje życie? A co mnie z pozycji takiej Anny obchodzi co wyciągnęli sobie ludzie? Czy jak pójdę na strzelnicę i na moim przykładzie ktoś zacznie strzelać do kaczek będzie moją winą, bo sobie moją aktywność przerobił na zły wzorzec? 

 

My jesteśmy takimi marudami, że koniec świata. Wszystko zakazywać, prewencyjnie zapobiegać. A czym jest zakazanie chodzenie lasce na tańce? Strach przed tym, że odpadniemy przy jakimś hiszpanie? Dla mnie sprawa jest oczywista, jeśli mam mindset pewnego siebie gościa i wiem jaką mam wartość, to mam takie rzeczy w nosie, jeśli panna zdaje sobie sprawę, że jedna głupia akcja i odbijamy od siebie. Tylko mało pewni siebie goście o wszystko są zazdrośni i ze strachu przed krzywą akcją wszystkiego zakazują. 

C U C K albo laska?

 

Słuchaj Janusz, mam prawo komentować tak jak ty i usatysfakcjonowane Grazyny.

 

Chłop miliony zarabia a babę i tak ciągnie do innych penisów.

 

Tylko mało pewny gościu tak myśli? Zapytaj Francesco Tottiego, jego żona też tylko na siłownię chodziła.

 

Janusz mnie nie interesuje na co swojej pozwalasz, tańce ruchańce, tydzień na Majorce z samymi koleżankami. To twoje życie i rób z nim co ci się podoba. Ale pozwól że ja będę po swojemu komentował.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze jestem raczej po drugiej stronie barykady to jednak dla mnie to też pisze jakiś Kuk.

 

Człowieku co z tego że takie tańce są "bliskie" w Jakucji oddawali kiedyś żony gościom. Więc dla ciebie też ok gdy oddasz żonę komuś tam ? No bo to taka forma ugoszczenia.

 

Moja potrafi się ubrać seksownie i z klasą i rzadko się zdarzy w sumie nawet nigdy (tylko kiedy sam zechce) aby ubrała się wyzywająco. Gdy pytam sama mówi że kobieta to wizytówka mężczyzny i musi odznaczać się pięknem i kategoryczną niedostępnością a zazwyczaj sama lubi robić mix z saris, hanbok czy hanfu.

Gdzie większość jest zakryta a kipi kobiecością.

 

Dla ciebie taki dancehall będzie ok bo to przecież tylko kontaktowy taniec.

 

Zalecam obejrzeć.

 

Każdy taniec od tych godowych ptaków do ludzkich niczym się nie różni jak skupieniem na sobie czyjejś uwagi. Wyeksponowanie atutów tylko po to aby się rozmnażać.

Jak nie cieleśnie to już to się zaczyna w głowie.

Każdy ale to dosłownie Każdy facet idzie na tańce aby się popisywać i dupczyć tak samo z kobietami.

 

No nie pierdolnie jeden z drugim że to tylko pasja.

Ja na imprezach też gadałem że ja tu tylko tańczę i zawsze panienki do mnie podbijały i tańczyły niemalże wypychając się aby ocierać się o mnie.

 

Więc jak któryś czy któraś pieprzy że tylko pasja bądź hobby to po prostu kłamie.

 

To samo z aktorami jeden ziomal chyba ten od supermena przepraszał aktorkę że się podniecił bo to nie profesjonalne xd

No właśnie jak hormony działają to chyba dobrze to odgrywa i nie oszukuje widza że jest scena seksu.

Zresztą rozmawiając z aktorami czy z wywiadów wynikających było jasne że no coś trzeba mówić że taki to zawód a przecież można powiedzieć stop jak Emilia Clarke w got gdy poczuła że jest ważną częścią tego serialu i musieliby sporo płacić aby więcej pokazywała.

 

Zresztą można całkiem odmówić udziału no ale nie o tym.

 

Więc gadanie że tam tak jest taka kultura czy inne pieprzenie. Czemu wy jak jedziecie gdzieś to się dostosowujecie do kogoś ? Jedziecie do Arabi to wszystko jak trzeba grzeczni a jak oni tu to burdel.

 

Nic siły, męskości tej potęgi i władzy.

Zero charakteru !!!!

 

 

A i jeszcze jedno. Macie wklepane w głowach że silny facet nie jest zazdrosny gdy panna tańczy i ociera się o innego czy inne tego typu pierdolenie.

 

No nie, silny samiec ma taką ramę że panna chce spijać każdy wyraz z jego ust niczym krople z wyciśniętej gąbki.

Jest wpatrzona jak w obrazek i nawet nie potrzeba jej "spełniania" się w takiej formie.

 

Bo jest spełniona z tego co już ma i posiada.

 

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, Wy mi nie musicie opisywać zachowania kobiet na klubach bo doskonale wiem, główne źródło ONS jakie w życiu miałem, to przede wszystkim kluby. Zresztą jakby się cofnąć wstecz dawałem braciom rady, jak wyrywać na klubach, jakie są red flagi i co w moim przypadku działało lub nie działało.

 

natomiast pisząc, że muszę być cuckoldem (XD) bo mam inne zdanie - to tak jakby napisać o Was, że jesteście erotomanami na forum, bo w życiu realnym to co najwyżej kucyka na ręcznym możecie przy tańcach Lewandowskiej sobie zbić.

 

Forum dużo dało mi refleksji, czytając o różnych akcjach braci. Nauczyłem się część przepuszczać przez sito, część wziąłem do siebie a z kolejnych postów stworzyłem profil „jaki nie chce być”.

 

ciesze się, że na Wasze posty nie trafiałem bo nawet bym tutaj konta nie założył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.