Skocz do zawartości

Lewandowski i żona tancerka, czyżby rosły rogi xD


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś o tym wspomniał(nie śledzę wątku na bieżąco), ale mnie wcale nie zdziwi jak za 2-3 lata ona będzie występować w tv jako ofiara hejtu ze strony inceli i  mizoginów.🤔

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kiroviets napisał(a):

Nie wiem czy ktoś o tym wspomniał(nie śledzę wątku na bieżąco), ale mnie wcale nie zdziwi jak za 2-3 lata ona będzie występować w tv jako ofiara hejtu ze strony inceli i  mizoginów.🤔

Ciekawe z tym. Widać iż brałeś u mnie lekcje z BlackPilla

:D

Czy będą typy u bukmachera czy księżna zrobi taki numer jak żona Tottiego, która zdradziła top piłkarza ligi włoskiej z trenerem personalnym.

https://sportowy24.pl/cesarz-as-roma-totti-zdradzony-przez-zone-z-jej-trenerem-fitness-20letnie-malzenstwo-rozpadlo-sie-pod-presja-tatuazysty-zdjecia/ar/c2-16696067

 

Mianownik wspólnych spraw (była żona Tottiego) i żonka Lewego iż kolejny raz świetnie zadziałał im doskonale radar charakteru i jakoś Ci tancerze oraz trener personalny z wyglądu taki nawet lepsi są. Nikt tym zakolakom (tancerzom i trenerom personalnym) z kobiet mało kiedy chce dać zarobić.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bayernie był ordnung - Ania potrzebowała wolności. A w Barcelonie będzie coraz gorzej, bo klub fatalnie przygotowuje zawodników do sezonu (jestem fanem Barcy od niemal dwóch dekad) . Pierwsze pół sezonu pojechał jeszcze na przygotowaniu w Monachium a na mundialu kompromitowął się tymi karnymi jak cholera. Teraz dopiero wychodzą szopki a Hiszpanie powoli dobierają mu się do Bachaty - dosłownie i w przenośni. 

 

https://as.com/futbol/primera/las-excusas-de-lewandowski-n/

 

To pierdolnie. A zaczęło się od filmu dokumentalnego 31.03.(po premeirze filmu 5.04.2023 Real zniszczył Dumę Katalonii na Camp Nou 4:0).Grupa PRowa pogrążyła go w tym roku maksymalnie. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że mógł zostać w Bayernie i potem skoczyć sobie tylko do Stanów na emeryturę.

 

Albo kto wie obrać sobie cel stworzenia drużyny od zera. Dzieciaki by przygotowywał

 

Jako ikona, idol i autorytet. Trenowałby ich parę lat i potem założyłby oficjalny klub ligowy.

A stworzyć coś od zera taką swoją spuściznę byłoby czymś wyjątkowym.

 

Oczywiście jakiś mądry biznes plan aby całego swojego kapitału nie drenować tylko razem ze społecznością (a ludzie lubią coś razem tworzyć) budować taki klub.

 

 

No wyobraźcie sobie dzieciaki z całej Polski od tych załóżmy 14-15 lat najlepsi, zebrani i tworzeni pod dobrym okiem Lewego i innych specjalistów. Oczywiście dalej jest to do zrobienia tylko musiałby odzyskać serca kibiców.

 

Coś na przekór aktualnemu systemowi który jest wadliwy.

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mmario napisał(a):

Może i Alvaro ruchnął, ale przecież starzejąca się Ania nie zostawi milionera dla biednego Alvaro.... inna sprawa, że Alvaro pewnie nie chce obrączkowac 35 letniej matki dwójki dzieci....

Po podziale majątku to ona będzie milionerką i Lewy będzie mógł najwyżej denerwować.

Alvaro ją kopnie, to znajdzie następnego do tańca....

4 godziny temu, BumTrarara napisał(a):

Ależ ona stosuje obłudę - i to lvl max XD

Związek działa bo dała się namówić na spcerek za rączkę XDDDDDD Lol, chyba nawet dzienikarz z RMF w to nie wierzy :P

 

Jakby ten związek miałby mieć szansę to by nie dawała do neta takich zdjęć, no ale bez atencji by uschła, to musiała dać XD

Ważne że ona już podjęła decyzję, a udawanie że związek działa tylko pogarsza sytuację.

Dorośli by już dawno by wzieli rozwód i by się rozstali, a tu jakieś teatrzyki obłudy XD

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Ależ ona stosuje obłudę - i to lvl max XD

 

Odwróćmy sytuację i to Lewego uczą bachaty piękne tancerki oraz leci z nimi na Dominikanę.

"Wściekłe macice" nie dały by mu spokoju.

Byłby szkalowany w całym necie.

A białorycerze grozili by mu wpierdolem.

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2023 o 08:49, Brat Jan napisał(a):

Opłacę myszce tańce, niech dba o swój rozwój. Bo przecież chodzi o to iż lubi taniec.

W dniu 17.09.2023 o 11:24, Mmario napisał(a):

inna sprawa, że Alvaro pewnie nie chce obrączkowac 35 letniej matki dwójki dzieci....

Przebiera sobie w młodszych od niej, które nie są jeszcze po dwóch ciążach. 

 

W dniu 17.09.2023 o 13:32, Zły_Człowiek napisał(a):

Alvaro ją kopnie, to znajdzie następnego do tańca....

Nie inaczej.

W dniu 17.09.2023 o 13:32, Zły_Człowiek napisał(a):

Dorośli by już dawno by wzieli rozwód i by się rozstali, a tu jakieś teatrzyki obłudy XD

Kalkulacje jak finansowo z tym wyjdzie, są dzieci. Jeszcze dochodzi im PR.

W dniu 17.09.2023 o 13:44, Brat Jan napisał(a):

 

Odwróćmy sytuację i to Lewego uczą bachaty piękne tancerki oraz leci z nimi na Dominikanę.

"Wściekłe macice" nie dały by mu spokoju.

Byłby szkalowany w całym necie.

A białorycerze grozili by mu wpierdolem.

Mur beton

:)

Te portale co nic nie piszą o tym w negatywnym wydźwięku o tańcach Aneczki w odwrotnej sytuacji pisałyby źle iż Lewy taki i owaki, a dodaliby jeszcze iż przemocowiec

:D

Armia hejterów byłaby w postaci pan i panów.

Edytowane przez nowy00
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Cytat

Może typol jest gejem, wtedy jeszcze do znormalizowania sytuacja, jako tako, ale nie sądzę.

Tak przeglądam ten wątek z nudów i nagle naszła mnie taka myśl...

 

Może to nie ten tancerz Ani jest gejem tylko Robercik ? może jest jakimś gejem albo biseksem i na początku oszukiwał Anie podczas związku, pózniej to wyszło na jaw, ale Ania została, bo Robecik zaczął dobrze zarabiać. Układ był taki, że Robercik płaci, a Ania z nim jest, bo opłaca mu się to wizerunkowo. My tu żałujemy Robercika, a on ma wywalone na te jej romanse z Alvaro, bo sam po cichu dupczy młodych hiszpanów i jest szczęśliwy xD

 

Prawdopodobnie jest po prosu zwykłym cuckiem, ale życie pisze tak pojebane scenariusze, że nic mnie już nie zdziwi. W ogóle to chciałbym by ta teoria była prawdziwa, bo szkoda mi Robercika tak po ludzku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Infernal Dopamine napisał(a):

Tak przeglądam ten wątek z nudów i nagle naszła mnie taka myśl...

 

Może to nie ten tancerz Ani jest gejem tylko Robercik ?

Nie wiem jak dlugo oni sa ze soba w zwiazku ale moj osobisty  rekord to okolo 10 lat .Podziwiam wszystkich ktorzy po takim okresie jeszcze moga na siebie patrzec 😂. Wcale sie jej nie dziwie chociaz moglaby odpierdalac ta maniane incognito a nie w blasku kamer . Z drugiej strony to sa cwelebryci i musza swiecic przykladem dla lykajacej wszelaki kit gawiedzi . 
 

@Infernal Dopamine sam znam goscia ( typowy gej ) ktory ma 2 ke dzieci i zone . 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Infernal Dopamine napisał(a):

Prawdopodobnie jest po prosu zwykłym cuckiem, ale życie pisze tak pojebane scenariusze, że nic mnie już nie zdziwi. W ogóle to chciałbym by ta teoria była prawdziwa, bo szkoda mi Robercika tak po ludzku.

Prawdopodobnie życie zony piłkarza jest koszmarem. Bo w domu zamiast faceta walizki. Pieniądze jej nie będą regularnie ruchać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.