Skocz do zawartości

Anastazja z Wrocławia - grecka tragedia


Reelag

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, MłodyWilcy napisał(a):

Wciąż mnie to zachowanie szokuje. Kiedyś wracałem z koleżanką i jej koleżankami z imprezy i wychodząc z klubu natknęliśmy się na 2 facetów pomiędzy którymi była kłótnia i widać było, że szykuje się bójka, a dziewczyna z grona koleżanek mojej koleżanki wskakuje jakby nigdy nic pomiędzy tych dwóch kolesi i mówi żeby się nie kłócili ponieważ trzeba żyć w pokoju. Jak to zobaczyłem to nie byłem wstanie uwierzyć, że ktoś jest tak tępy i nie ceni swojego życia. Gość zmierzył ją wzrokiem i kazał jej wy*ierdalać, ona już zaczęła się burzyć i coś zacząć pyskować ale złapałem ją za rękę, szarpnąłem i wyciągnąłem spomiędzy nich, powiedziałem sorry chłopaki my już sobie idziemy, a idiotkę potem opieprzyłem, że co ona robi, na co ona wybuchła płaczem i pytała o co mi chodzi. Teraz po kilku latach sądzę, że być może nie potrzebnie interweniowałem bo najszybsza nauka jest na własnej skórze, ale naprawdę zadziwia mnie ten brak u polek instynktu samozachowawczego.

 

To jest programowanie społeczne. Chłopców wychowują kobiety w 99%, Ja do  dziś pamiętam pogadanki moich starszych sióstr do mnie i ich własnych dzieci że kobiety nawet kwiatkiem nie można uderzyć.

 

Idąc dalej mamy "zacipione" przedszkola i szkoły (gdzie nawet na wdżwr nauczyciel- mężczyzna pamiętam jeszcze gorszą propagandę sprzedawał że mężczyźni są agresywni z natury a kobiety mają większą odwagę publiczną itd.),  kończąc na uniwerkach gdzie na wielu kierunkach ilościowo  dominują kobiety.

 

Do tego telewizja, media itd.

 

Nie ma szans żeby bez własnych przykrych  doświadczeń z kobietami zrozumieć co się dzieje (chociaż internet przynosi wiedzę dawniej niedostępna dla mas)

 

Do tego dodaj częstą " zarobkową" nieobecność ojców w domach i mniej więcej już wiadomo jak sprawa wygląda.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Libertyn napisał(a):

Od razu zakładanie tego co najbardziej niektórym pasuje. Że loszka* z Polski poleciała na ciemnego i poszła się kurwić. Albo że winna bo się napiła. 

Ja wiem, że Twoje lewicowe serduszko jest pełne empatii i współczucia dla innych, co czasem propsuję ;) Ale świat nie jest bezpiecznym miejscem dla ludzi naiwnych i nieodpowiedzialnych. Albo durnych. Co czasem idzie w parze.

 

7 godzin temu, Libertyn napisał(a):

No bo pojechała motorem z przyjacielem. 

I teraz się zastanów nad odpowiedzią na proste pytanie. I nad prostą zagadką logiczną. Wyobraź sobie, że jesteś kobietą, Twój partner akurat jest w pracy. Nudzi Ci się, więc zabierasz się w niewiadome miejsce z kilkoma nieznanymi mężczyznami z innego "kręgu cywilizacyjnego", by się "rozerwać". Przeczytaj to sobie raz, drugi, może trzeci. Może zrozumiesz :)

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, spacemarine napisał(a):

Szkoda dziewczyny, kolejna niepotrzebna śmierć, minie trochę czasu i znowu wszyscy zapomną i dalej będzie to samo

Pomijając aspekty że taka i owaka. Jakbyśmy mieli normalny rząd (zawsze się dogadają - lewa i prawa) to służby specjalne powinny za każdego obywatela RP doprowadzać takich osobników do samobójstwa. 

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Optimus Prime napisał(a):

Jakbyśmy mieli normalny rząd (zawsze się dogadają - lewa i prawa) to służby specjalne powinny za każdego obywatela RP doprowadzać takich osobników do samobójstwa. 

Nie powinny, służby to nie Batman, nie wolontariat, podatnik ich sponsoruje, a ratowanie czy pomszczenie niedopowiedzialnych rodaków to niezrozumiała nadopiekuńczosc. To tak jak z tą babą co udała się w klapkach w Tatry i zadzwoniła po helikopter, bo nie miała siły wrócić. Tę Polkę spotkała tragedia, szkoda życia, ale niech to będzie wyraźny sygnał ostrzegawczy dla innych królów życia, dla których zawsze "jakoś to będzie", a śmierć to na filmach z Hollywood.

Edytowane przez Redbad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, spacemarine napisał(a):

Szkoda dziewczyny, kolejna niepotrzebna śmierć, minie trochę czasu i znowu wszyscy zapomną i dalej będzie to samo

Niestety. Kobieta była młoda, a taka śmierć.

Był już Egipt w 2017 roku https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-05-03/tajemnicza-smierc-27-letniej-polki-w-egipcie-ja-juz-stad-nie-wroce/

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Libertyn napisał(a):

Wiecie co? Wasza wada jest taka że nigdy nie jesteście się w stanie wczuć w daną osobę. 

Uu, ale narcyzmem zaleciało...

 

9 godzin temu, Libertyn napisał(a):

No bo pojechała motorem z przyjacielem. 

Nie ma żadnej informacji, która wskazywałaby na to, że typ na motorze był jej przyjacielem.

 

Obstawiam raczej, że chodzi o "przyjaciela".

oj, misiu, to przyjaciel mój, w klubie go poznałam, nie bądź zazdrosny...

 

 

10 godzin temu, zuckerfrei napisał(a):

Rutkowski zwołał już konferencję prasową? 

Jeszcze nie, ale pewnie ogór Ziobro zwoła swoją...

 

@spacemarine

Cytat

minie trochę czasu i znowu wszyscy zapomną i dalej będzie to samo

Tyle że na naszym podwórku. 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Libertyn napisał(a):

No bo pojechała motorem z przyjacielem. 

Za dzieciaka też łaziłem z przyjaciółmi. Takimi przyjaciółmi że bym ich na hakach rzeźniczych porozwieszał. Ale nazywałem ich tak  by rodzice się nie martwili

Czy Ty sam się nie zaorałeś? 

Czy ktoś jej pistolet przystawił aby wsiadła na moto?

 

Tak, nie wiemy tego. 

 

Mamy tylko nasze domysły. 

Ja rozumiem co starasz się przekazać, lecz w tym wypadku ja tego nie kupuję. 

 

A co jej matka czuje jak wrocławskie media cytują zatrzymanego - uprawiała z nim sex?  

 

Zawsze możesz się wylogować. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się faktycznie zaczynam zastanawiać czy brat @Libertyn to jednak nie jest siostra jak niektórzy podejrzewają.

 

Jak czytam jego posty w tym temacie to jak bym słuchał wczorajszej dyskusjii z mamą na temat tej sprawy, oczywiście wybielanie tej laski że ona niczym święta po 5 minutach dyskusji mimo że dalem jej chłodne fakty na talerzu pod nos skończyłem dyskusje bo nie bylo sensu.

 

SZKODA TEJ DZIEWCZYNY ale może w końcu inne baby zaczną wyciągać wnioski zanim pojadą z tajemniczym Abdullahem czy Ahmedem na wycieczkę .

 

Najbardziej to chyba mi szkoda tego chłopaka co z nią przyjechał ehh ...

 

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, bassfreak napisał(a):

Najbardziej to chyba mi szkoda tego chłopaka co z nią przyjechał ehh ...

 

Sorry, nie ogarniam. Przecież cała ta sytuacja wyzwoliła go od szona, nie będzie wychowywał nie swojego dziecka i szansa na wpieranie, że cera jest śniada bo go w ciepłym kraju poczęliśmy spadła do zera.

 

Chłopak wygrał wyzwolenie na loterii.

 

W idei Katolickiej ona złamała Boże przykazanie, cóż taka kara za nieszczere pożycie ją spotkała.

 

Robienie w Rogi ciężko pracującego mężczyzny, naciąganie go utrzymanie siebie i nieswoich dzieci jako swoich, powinno być karane dożywotnim Więzieniem!!

 

Oszukaj urząd skarbowy na podatku nawet niewielka kwota jaka kara?

 

Kobieta Dyma faceta na setki tysięcy/ miliony realnych pieniędzy oraz niepoliczalną kwotę za zaangażowanie czasu,  myśli oraz życia.

 

Edytowane przez UrodzonyS
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Redbad napisał(a):

Nie powinny, służby to nie Batman, nie wolontariat, podatnik ich sponsoruje, a ratowanie czy pomszczenie niedopowiedzialnych rodaków to niezrozumiała nadopiekuńczosc. To tak jak z tą babą co udała się w klapkach w Tatry i zadzwoniła po helikopter, bo nie miała siły wrócić. Tę Polkę spotkała tragedia, szkoda życia, ale niech to będzie wyraźny sygnał ostrzegawczy dla innych królów życia, dla których zawsze "jakoś to będzie", a śmierć to na filmach z Hollywood.

Ile to ja widziałem delikwentów gdy ich sytuacja dotyczyła pragnęli supermena gdzie wcześniej zapierali się że są sami nimi. To że ktoś wygrał nagrodę Darwina nie oznacza że ma nie być przykładem że swojego się nie tylko (niczym amerykańskich pilotów) Szacunek i strach ruszenia obywatela Polski powinien być zawsze i wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Optimus Prime napisał(a):

 Szacunek i strach ruszenia obywatela Polski powinien być zawsze i wszędzie.

Najpierw niech obywatel polski sam zacznie się szanować.

 

A gdyby służby rzeczywiście tak działały, to nie mogłyby zajmowac się poważnymi sprawami, bo ciągle by musiały ratować takie tępe karyny i zidiociałych januszy, którym przecież się należy bo on płaci podatki!!111

 

Ona nie została porwana przez dżihadystów, tylko zamordowana przez oprychów. To sprawa co najwyżej dla prokuratury, nie dla "służb".

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zychu napisał(a):

Najpierw niech obywatel polski sam zacznie się szanować.

 

A gdyby służby rzeczywiście tak działały, to nie mogłyby zajmowac się poważnymi sprawami, bo ciągle by musiały ratować takie tępe karyny i zidiociałych januszy, którym przecież się należy bo on płaci podatki!!111

 

Ona nie została porwana przez dżihadystów, tylko zamordowana przez oprychów. To sprawa co najwyżej dla prokuratury, nie dla "służb".

Rozumiem punkt widzenia ale czy te "służby" zajmują się tym co powinny 😉  bo powinny chronić przed inwigilacją i korupcją w szczególności w Sejmie. Także....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Hindus pewnie coś dosypał. Podobno był znajomym dziewczyny z pracy i wykorzystał sytuację, że pokłóciła się ze swoim partnerem. I bez jej wiedzy sprosił kumpli z Indii historycznych, Pakistanu i Bangladeszu...

 Raczej wątpię, żeby te karakany o piłkowatych nosach były obiektem szczególnego pożądania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, zychu napisał(a):

Ona nie została porwana przez dżihadystów, tylko zamordowana przez oprychów

Oczywista oczywistość. To nie byl nożownik z Afryki na którego natknęła się wracając z plaży, czy hebanowy bombardier szukający miejsca gdzie tu się rozerwać i uśmiercić niewinne osoby. Ponadto nie jest świetą tajemnicą wiary, że dla przybyszów z tamtych kultur Europejki są egzotyczne, a wyzwolona kultura w której się wychowują się nasze witaminki jest jeszcze bardziej zachęcająca do działania. Do tego alkohol być może z wkładką prezentem od "maj friend" i potencjalna tragedia gotowa. To nie jest scfi.

 

Niektórzy sami siebie nie potrafią uratować, więc od kogo tego wymagać? Służby? James Bond? Herosi Marvela? Czy stary poczciwy Bóg, który powinien czuwać w każdej chwili, gdy moze stać się krzywda.

Edytowane przez Redbad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Optimus Prime napisał(a):

Pomijając aspekty że taka i owaka. Jakbyśmy mieli normalny rząd (zawsze się dogadają - lewa i prawa) to służby specjalne powinny za każdego obywatela RP doprowadzać takich osobników do samobójstwa

Ale co w takim razie z obywatelami RP, którzy zmarli z powodu rządu RP, jego działań i zaniechań? Kto się za nimi wstawi? 
 

A tak poza tym dajmy już spokój tej sprawie. Niech się Grecy zajmą wymierzeniem sprawiedliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Magos Dominus napisał(a):

@Optimus Prime ty tak na serio? Polskie służby mają jeździć po świecie i zabijać każdego kto skrzywdził jakiegoś obywatela Polski. Nikt tak nie robi i na pewno nie nauczy to szacunku "uchodźcy", dla którego kobieta jest warta tyle co wielbłąd.

 

 

Oj zdziwiłbyś się byku 😉 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Edelgeist napisał(a):

 Hindus pewnie coś dosypał. Podobno był znajomym dziewczyny z pracy i wykorzystał sytuację, że pokłóciła się ze swoim partnerem. I bez jej wiedzy sprosił kumpli z Indii historycznych, Pakistanu i Bangladeszu...

 Raczej wątpię, żeby te karakany o piłkowatych nosach były obiektem szczególnego pożądania...

Moim zdaniem małe usprawiedliwienie,  mając narzeczonego nie idzie się po kłótni na spotkanie z nowo poznanym "przyjacielem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.