Skocz do zawartości

Szanowny panie elektryku…


Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Dassler89 napisał(a):

Mnie też właśnie to nie gra:

Nie no jest gitara.

61m2?

3 pokoje kuchnia korytarz łazienka.

2+2+2+4+1+3.....16A+16A+16A+20A+10A..itd.

Wszystko się zgadza.

Statycznie.

15 kilo z zaspasem, mucha nie siada.

Wiaderko fazy.

....mnie zastanawia ten kabel do rodzielnicy.

Obroniony po uju FEST.

Dynamicznie to 'ciumcie' wydymali.

....gniazda pokojowe bym dał na jednym obwodzie.

Kto na raz odkurza z 3 odkrzaczy?

Ale punkty muszą się zgadzać.

Bo kiedy forsa w kasie to  sukces pierwsza klasa.

:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, icman napisał(a):

Proponuję Tobie taką zabawę, daj się następnym razem świadomie wydymać na jakąś mało istotną kwotę

W w przypadku dymania na kasę, to można jeszcze spróbować.😜

13 godzin temu, Tornado napisał(a):

15 kilo w mieszkaniu?

Amfe robisz czy destylacja cukru w cukrze?

Ja nie, ale  jak będę bardziej drążyć to pewnie usłyszę " No i co Marysia nie wie ile jest cukru w cukrze, przecież mówiliśmy już Marysi….":D

 

Z tego, co zrozumiałam, jest to zrobione z przesadą i mogłam niższym kosztem mieć coś zupełnie wystarczającego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Anna

 

Po miesięcznym banie udzielonym osobiście przez właściciela forum za "agresywność wypowiedzi", tj. punktowanie młodych gniewnych, że życie nie polega tylko na ruchaniu, doszedłem do wniosku, że nie po drodze mi z tym miejscem. Tematyka tutaj do bólu jest jednostajna i do tego mocno okraszona syndromem "oblężonej twierdzy", a tymczasem życie realne jest piękne i kolorowe i na prawdę szkoda czasu na internety. 

 

Ponieważ zauważyłem "przywołanie" to ostatni raz się udzielę. 

 

Odpowiadając na twoje pytanie: to zależy. Co się chce, co faktycznie zostało zrobione. Można dużo taniej, można sporo drożej. 

 

Jeżeli w tej kwocie dostajesz faktycznie nową wlz, rozdzielnicę na dobrych podzespołach (Eaton, Hager, Schneider, Legrand od biedy) i porządne rozdzielenie obwodów (gniazda w pokojach, lodówki, pralki, piekarnik, łazienka, pralka, oswietlenie w lazience, oświetlenie główne, przynajmniej 2x RCD, ew. siła do kuchni jak nowe budownictwo i jest możliwość) , a do tego protokół z pomiarów i schemat z pieczątką osoby uprawnionej, to będzie to policzone w opcji drogiej, ale jeszcze akceptowalnej. Koszt materiału do takiej przeciętnej rozdzielnicy w mieszkaniu to ~250-400pln.

 

W budowlance zawsze się na czymś klienta dyma. Taki mamy w kraju klimat. 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan thx, ale ja mam przesyt neta w ogólności, a tematyk "męskich" w szczególności. Bo ta "męskość" po polsku to jest po prostu skrajna pizdowatość cukoldów i wieczna napinka sebków i niewiele pomiędzy, tak w skrócie. Pełno tego na żywo i w kolorze, więc obserwowanie w necie nie jest dodatkowo do szczęścia potrzebne. 

 

Jest tu parę osób, z którymi super się polemikę prowadziło lub czytało wypowiedzi, nie przeczę, żeby wymienić chociażby @Kespert @Krugerrand @Margrabia.von.Ansbach @zychu @niemlodyjoda @Obliteraror @Mosze Red @Redbad czy w końcu nie bywający już @mac @samiec_gamma  i jeszcze parę innych osób też. Wszystkich zacnych interlokutorów serdecznie pozdrawiam i samych sukcesów w życiu życzę. 

 

Jednakże ogólnie mam takie przemyślenia, że te forum w sposób ukryty forsuje jednak pewne patologiczne podejście do świata i relacji międzyludzkich, stąd większość tematyki dotyczy tegoż mitycznego "ruchania" oraz złych kobiet, a wszystkie inne tematy, to tylko cukier puder, żeby tort ładnie wyglądał. Nie będę tego wątku ciągnął, ale jest takie przysłowie "jaki pan taki kram" i zaszczyt bycia zbanowanym mi to wyraźnie uzmysłowił. :)

 

Generalnie nie moja bajka. Życie trzeba przeżyć, a nie przepierdolić, czy też gonić do emerytury jakieś złudzenia rodem z Netflixa. I warto być dobrym człowiekiem. Zwłaszcza dla siebie. 

 

Jeszcze tylko się zastanawiam, czy usuwać konto, czy zostawić dla potomności. Ale chyba zostawię. Prosit! 😎

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.