Skocz do zawartości

Randka z Tindera w Izraelu - polski youtube - Fausti (rozpuszczanie p0lek)


Maciej45

Rekomendowane odpowiedzi

 @Strusprawa1 i @ShadyMagnus Panowie nie o to chodzi. To się nie tyczy tego czy jakieś laski chcą czy nie chcą facetów z zagranicy tylko o to, że tego typu filmy pokazują, że tak można i że w jest fajnie i jest warto.

Wzbudzają taką potrzebę oraz pokazują że to jest dostepne na wyciągnięcie ręki. Każda inna niż wszystkie na to zasługuje. Nie dla niej osiedle w Polsce. 

Ponadto one nie budują jakiś mega związków tylko jadą się bawić. A potem wrócą i będzie w Polsce zong. Więc tego typu filmik (dobrze wypromowany) zbierze żniwa dopiero za jakiś czas a osobami, które będą się z tym użerać będą faceci działający na rynku matrymonialnym za kilka lat. 

 

To jest troszkę jak wmawianie laskom, że mogą wszystko (oczywiście kłaniając się czyimś kapeluszem) a potem one w to wierzą i wielce zdziwione, że koleżanki mogą a ona czyli Ty nie możesz :D 

 

Lubię obserwować te tematy ale nigdy nie znalazłem odpowiedzi w czyim interesie jest rozwalenie demografii białego człowieka doszczętnie.

 

 

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, EmpireState napisał(a):

nigdy nie znalazłem odpowiedzi w czyim interesie jest rozwalenie demografii białego człowieka doszczętnie.

Trzeba patrzeć, kto na tym najbardziej zyskuje, jest to jakiś trop. ;)

A ogólnie to z "białych" społeczeństw już dawno usunięto wszelkie bezpieczniki. Nie twierdzę, że to wszystko jest częścią planu, ale przestudiowanie historii społecznej Zachodu z ostatnich 70 lat nasuwa przykre wnioski - jeżeli biały człowiek nie odzyska inicjatywy, to stanie się kurwą Trzeciego Świata i globalniaków.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zychu napisał(a):

Trzeba patrzeć, kto na tym najbardziej zyskuje, jest to jakiś trop. ;)

A ogólnie to z "białych" społeczeństw już dawno usunięto wszelkie bezpieczniki. Nie twierdzę, że to wszystko jest częścią planu, ale przestudiowanie historii społecznej Zachodu z ostatnich 70 lat nasuwa przykre wnioski - jeżeli biały człowiek nie odzyska inicjatywy, to stanie się kurwą Trzeciego Świata i globalniaków.

Ale to wlaśnie biały człowiek jest owym globalniakiem.

Zresztą co oznacza biały człowiek? To może być  CEO z Wall Street, to może być robol z fabryki która ma się przenieść do trzeciego świata

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zychu napisał(a):

Ogarnięty chłop w dobrej formie psycho-fizycznej wyhaczy sobie i w Polsce kobitę - jak nie polkę, to jakąś erazmuskę.

A reszcie pozostają "ucieczki do raju". :P 

Jak możesz wejdź na mój temat i napisz trochę więcej. Zastanawiam się, co jeszcze dorzucić oprócz rozbudowy sylwetki, ale to zajmie sporo czasu i chwilowo nie mam jak się sensownie za to zabrać, a nie chciałbym czekać Bóg wie ile z założonym rękami i nic nie działać. Może rzeczywiście mindset w pierwszej kolejności do przebudowy?

 

 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Libertyn napisał(a):

Ale to wlaśnie biały człowiek jest owym globalniakiem.

Zresztą co oznacza biały człowiek? To może być  CEO z Wall Street, to może być robol z fabryki która ma się przenieść do trzeciego świata

Określenie „biały człowiek” to pleonazm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, spacemarine napisał(a):

W judo jeśli nie jesteś w stanie normalnie wygrać wykorzystujesz siłę przeciwnika, ktoś Cibie atakuje to łapiesz za rękę i przyśpieszasz jego ruch i potykasz nogi aby się przewrócił.

 

W tym kraju jest pozamiatane, będzie tylko gorzej więc trzeba się z tym pogodzić i podejść z głową do problem, nie da się tego zmienić no to trzeba tą degeneracje przyśpieszyć.

Dokładnie tak, im szybciej przywalą w ścianę, im szybciej opinia o nich pójdzie w świat jak jest  z nimi łatwo tym lepiej ponieważ zaczną być traktowane jako najniższy sort i wypalą się szybciej, dopiero na gruzach da się coś zbudować kiedy to wszystko upadnie.

Dlatego ja bym sprowadzał jak najwięcej ludzi z bangladeszu i podobnych a niech robią dalej ubogacenie, terapia szokowa przyspieszy te zmiany.

 

A Wy Panowie uciekajcie do Azji, tu już nic nie da się uratować

Racja. Ja obecnie spotykam się z Irlandka, Brazylijka i Ukrainka. I dzisiaj jeszcze randka z dziewucha z Meksyku. 

Prawda to co mówi Spacemarine , dobrze wyglądająca Ukrainka/ Irlandka bez bagażu zachowuje się lepiej niż samotna matka z 4 dzieci z Polski. 

W sensie mniej gwiazdorzenia i i normalny attitude. 

6 godzin temu, Iceman84PL napisał(a):

Kolejne potwierdzenie, że zainteresowana kobieta jest wstanie przelecieć nawet 2000 tyś km by być z mężczyzną dla niej atrakcyjnym. 

 

Rynek relacji damsko-męskich w PL dla większości mężczyzn nie istnieje więc zawsze powtarzam by nie ograniczać się do tutejszych kobiet i zacząć szukać poza granicami. 

Świat obecnie to globalna wioska gdzie każdy ma łatwy dostęp. 

 

Polscy mężczyźni muszą zmienić w swoich głowach postrzeganie polek jako tych wartościowych, najlepszych, przestać ograniczać do nich, nie wierzyć propagandzie z PRL-u, że są najpiękniejsze😆

 

Każdy z was widzi co obecnie chodzi po ulicach i one na pewno koło prawdziwych kobiet raczej nie stały. 

 

Uwierzcie w siebie, nie jesteście gorsi od żadnego izraelczyka po prostu dzisiaj egzotyka jest ciekawszym wyborem dla polskich kobiet. 

 

Egzotyka jest atrakcyjna bo jest inna! Rozmawiałem z jedna dziewucha z Brazylii, mówiła że jeśli pojedziesz w ten rejon Brazyli gdzie mieszkają ludzie z bardziej ciemna skóra, będę rozchwytywany praktycznie na ulicy. 

Mam 178 cm, niebieskie oczy i włosy ciemny blond. Tam takich ludzi po prostu nie ma. Wszyscy są niscy i mają ciemne włosy. Więc wtedy ja bym był dla nich egzotyczny.

Wszystko to co inne jest bardziej pociągające.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mariusz 1984 napisał(a):

Racja. Ja obecnie spotykam się z Irlandka, Brazylijka i Ukrainka. I dzisiaj jeszcze randka z dziewucha z Meksyku. 

Prawda to co mówi Spacemarine , dobrze wyglądająca Ukrainka/ Irlandka bez bagażu zachowuje się lepiej niż samotna matka z 4 dzieci z Polski. 

W sensie mniej gwiazdorzenia i i normalny attitude. 

Egzotyka jest atrakcyjna bo jest inna! Rozmawiałem z jedna dziewucha z Brazylii, mówiła że jeśli pojedziesz w ten rejon Brazyli gdzie mieszkają ludzie z bardziej ciemna skóra, będę rozchwytywany praktycznie na ulicy. 

Mam 178 cm, niebieskie oczy i włosy ciemny blond. Tam takich ludzi po prostu nie ma. Wszyscy są niscy i mają ciemne włosy. Więc wtedy ja bym był dla nich egzotyczny.

Wszystko to co inne jest bardziej pociągające.

 

 

Ostatnio Filipinka, z którą piszę wysłała mi film z wesela jej siostry. Był tam jeden Azjata, który był z mojej perspektywy w chuj wysoki. Okazało się, że ten gościu miał 180cm wzrostu, przy Filipinkach/Filipińczykach wyglądał jak chad w Polsce z 195cm wzrostu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maciej45 napisał(a):

Ostatnio Filipinka, z którą piszę wysłała mi film z wesela jej siostry. Był tam jeden Azjata, który był z mojej perspektywy w chuj wysoki. Okazało się, że ten gościu miał 180cm wzrostu, przy Filipinkach/Filipińczykach wyglądał jak chad w Polsce z 195cm wzrostu

A Ty ile masz wzrostu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mariusz 1984 napisał(a):

Racja. Ja obecnie spotykam się z Irlandka, Brazylijka i Ukrainka. I dzisiaj jeszcze randka z dziewucha z Meksyku. 

Prawda to co mówi Spacemarine , dobrze wyglądająca Ukrainka/ Irlandka bez bagażu zachowuje się lepiej niż samotna matka z 4 dzieci z Polski. 

W sensie mniej gwiazdorzenia i i normalny attitude. 

Egzotyka jest atrakcyjna bo jest inna! Rozmawiałem z jedna dziewucha z Brazylii, mówiła że jeśli pojedziesz w ten rejon Brazyli gdzie mieszkają ludzie z bardziej ciemna skóra, będę rozchwytywany praktycznie na ulicy. 

Mam 178 cm, niebieskie oczy i włosy ciemny blond. Tam takich ludzi po prostu nie ma. Wszyscy są niscy i mają ciemne włosy. Więc wtedy ja bym był dla nich egzotyczny.

Wszystko to co inne jest bardziej pociągające.

 

 

W takim razie niebieska humanoidalna kosmitka będzie tu numerem top 1 tematów a może nawet himalajką z innej planety.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Maciej45 napisał(a):

Natrafiłem na filmik na youtubie jednej "jupiterki", nazywa się Fausti. Z tego co wygooglowałem to jest/była w tym projekcie Genzie największego polskiego youtubera - Friza. W tamtym tygodniu wydała piosenkę o nazwie "CHCĘ SIĘ TYLKO BAWIĆ": 

Tekst piosenki: 

"Stoję w kręgu świateł, wokół ludzi tłum,
Klub wypełnia basem, zaraz braknie tchu,
Ja mam na to patent, ucieknę dziś w noc,
Chętnie zgubie zasięg, gdy zapadnie zmrok,
Mówią "żyje się raz", ja łapię każdą z chwil,
Nie chcę czekać, czas ucieka jak przez palce pył,
Mówią "żyje się raz", ja nie marnuje dni,
Będę tańczyć póki nie braknie mi sił!"

 

Dwa dni temu wydała filmik o nazwie: "RANDKA Z TINDERA W IZRAELU". Film opowiada o tym, że Fausti nie zna Tel Awiwu, wpadła na genialny pomysł, że umówi się na randkę z Tindera, żeby poznać bliżej Tel Awiw, a nawet i "chada" 😂

Tak wyglądają komentarze pod filmem:

"WIECEJ tego typu potrzebbuje dalszyy kontakt z Edenem."

"Po 4,5 minutach filmu mogę stwierdzić że ten facet jest zajebistyyyyy, zrobił mega dobre pierwsze wrażenie"

"Boziu potrzebuje takiej serii w moim życiu ! Następne Włochy, proszę podrwij Włocha dla nas !"

 

Ktoś się może zastanawiać co nas to interesuje? A to, że wymagania jeszcze bardziej wzrosną, w 2 dni filmik zrobił 550k wyświetleń, zaczną się częstsze wyjazdy p0lek do zagranicy tylko po to, żeby spotkać kogoś z zagranicy, no bo to takie zajebiste. Ta Fausti jest jedną z gwiazd dziewczyn od 7 roku życia do 20, szykuję się kolejne, rozpuszczone pokolenie. Nie zdziwię się jak ktoś jeszcze z PL YT podłapie ten pomysł. Pojadę do Hiszpanii, znajdę przystojnego Hiszpana i będzie zajebiście. Zaczyna się od niewinnego randkowania, a później będą pojedynki, challenge kto zrobi trzycyfrowy body count w 1 dzień. Najlepsze jest to, że gdyby tym Izraelczykiem był Polak to by nie miał pewnie żadnych szans nawet jakby wyglądał dokładnie tak jak on. Nie oszukujmy się, większość kobiet mając do wyboru tego samego człowieka, jeden z Polski, a drugi np. z Czech wybierze Czecha, no bo to zagranica, wyższe sfery, bajery. Znalazłem informację, że ta laska ma 164 cm wzrostu, wrzucam na dole ujęcie z filmu, nie wiem czy ona nie jest nawet wyższa od niego.

xder2.thumb.jpg.cb4bd6e0060d90b59e4dc53e6be1992b.jpg

 

 Było to już milion razy wałkowane na forum i w audycjach. W sumie tak jak wszyscy piszą, trzeba się dostosować i szukać innych opcji. 

 

 Swoją drogą jak kiedyś słyszałem taką teorię  : ilość wyznanych tobie łóżkowych zbliżeń x 3 = rzeczywista liczba łóżkowych zbliżeń. To teraz myślę, że lekko powiedziane, jeśli "współczynnik prawdy" będzie równy 10.

 

 Pozostaje życzyć paniom i nam, oby starzały się jak Mercedes W124. :)

 

 Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Maciej45 napisał(a):

Włochy, proszę podrwij Włocha dla nas !"

Jakoś mi to umknęło. Dla nas, czyli ma się tym Włochem dzielić z fankami? O co chodzi? 

 

6 godzin temu, Kiroviets napisał(a):

To skąd w świeżakowni multum tematów " 15-20k msc jako programista, 6pak i becek jest i problem z zakiszeniem" ?🤔

Z tym multum tematów to przesadziłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Magos Dominus napisał(a):

Z tym multum tematów to przesadziłeś. 

 

Jeden rabin powie, że tak a drugi, że nie i żaden się nie myli. ;) Może mi się to tylko tak wkleiło w oczy.

 

W realu spotkałem się o odpowiedzią " Chciałbym, ale nie ma z kim".  Pytanie ofc dotyczyło znalezienia sobie stałej partnerki/ żony. Pytany - wzrost, wygląd, mindset, status ( "stołek" w młodym wieku bez układów). Także ten. ;) 

 

 

A wracając do "wiga"  o którego sie jeden ptyś zes**ł - ja tu się nie przechwalałem, że spotykam się z czekoladkami( nie to co te piwniczniaki przegrywy🤣) i mi po wygooglowaniu wyskoczyło co innego, nie związanego ze stolyczną giełdą. 🤔;)

Edytowane przez Kiroviets
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj o jednym. To co masz w głowie będziesz podświadomie zbierał z otoczenia. To czym się "karmisz" albo Cię syci albo Ciebie "truje".

 

Jeśli zacząłeś analizować tekst, obraz to znak, że Ci "wsiadło". I nie ważne jak Ci wsiadło "pozytywnie/negatywnie" ale się tym karmisz.

I próbujesz tym, co teraz przeżułeś nakarmić innych na forum i "męczyć bułę".

 

Innymi słowy oczekujesz "wsparcia" czyli, żeby znana Ci ekipa przyklasnęła Ci w tym, co odczuwasz.

 

To co zinterpretowałeś w tekście i teledysku do "piosenki" jest tym, co stanowi Twoje własne uzasadnienie dlaczego nic nie chcesz zmienić w swoim życiu, nastawieniu, żeby coś zmienić.

 

Innymi słowy. NIE CHCE CI SIĘ czegokolwiek zmienić, więc stwierdziłeś, poraz polejny, że nie warto... i teraz co?

 

I nic się w Twoim życiu nie zmieni.

 

Redpill już dawno dał wszystkie odpowiedzi. Każdy na tym forum przemielił temat po 100 razy... Ale jednak nie... co jakiś czas MUSI pojawić się temat takiego samego rodzaju.

 

"Siedźmy w piwnicy bo nie warto."

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciej45 napisał(a):

Ostatnio Filipinka, z którą piszę wysłała mi film z wesela jej siostry. Był tam jeden Azjata, który był z mojej perspektywy w chuj wysoki. Okazało się, że ten gościu miał 180cm wzrostu, przy Filipinkach/Filipińczykach wyglądał jak chad w Polsce z 195cm wzrostu

W tamtych rejonach za to że jesteś biały masz duży plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kiroviets napisał(a):

A wracając do "wiga", o którego się jeden ptyś zes**ł - ja tu się nie przechwalałem, że spotykam się z czekoladkami

Zabrakło ci odwagi, aby bezpośrednio mnie wywołać?  

 

A co do czekoladek - a i owszem, zdarzają się.

Osobiście lubię takie 60-80%. ;) 

Cytat

 i mi po wygooglowaniu wyskoczyło co innego, nie związanego ze stolyczną giełdą. 🤔;)

No patrz, a mi wyskoczyły notowania giełdy.

Najwyraźniej twój Google wie, czego ci trzeba - ptysiu. :) 

 

A przegrywem jesteś, bo tak postanowiłeś. I teraz sączysz jad i pierdolisz głupoty, licząc na poklask głupszych od siebie.

 

Bez odbioru.

Edytowane przez zychu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mariusz 1984 napisał(a):

A Ty ile masz wzrostu?

177, w butach 180 xD

5 godzin temu, spacemarine napisał(a):

W tamtych rejonach za to że jesteś biały masz duży plus

No ja wiem, egzotyka działa z dwóch stron. Jakby ta Filipinka założyła w Polsce tindera to by było to samo co w Filipinach w moim przypadku, nawet pewnie 10x bardziej

6 godzin temu, Miszka napisał(a):

Pamiętaj o jednym. To co masz w głowie będziesz podświadomie zbierał z otoczenia. To czym się "karmisz" albo Cię syci albo Ciebie "truje".

 

Jeśli zacząłeś analizować tekst, obraz to znak, że Ci "wsiadło". I nie ważne jak Ci wsiadło "pozytywnie/negatywnie" ale się tym karmisz.

I próbujesz tym, co teraz przeżułeś nakarmić innych na forum i "męczyć bułę".

 

Innymi słowy oczekujesz "wsparcia" czyli, żeby znana Ci ekipa przyklasnęła Ci w tym, co odczuwasz.

 

To co zinterpretowałeś w tekście i teledysku do "piosenki" jest tym, co stanowi Twoje własne uzasadnienie dlaczego nic nie chcesz zmienić w swoim życiu, nastawieniu, żeby coś zmienić.

 

Innymi słowy. NIE CHCE CI SIĘ czegokolwiek zmienić, więc stwierdziłeś, poraz polejny, że nie warto... i teraz co?

 

I nic się w Twoim życiu nie zmieni.

 

Redpill już dawno dał wszystkie odpowiedzi. Każdy na tym forum przemielił temat po 100 razy... Ale jednak nie... co jakiś czas MUSI pojawić się temat takiego samego rodzaju.

 

"Siedźmy w piwnicy bo nie warto."

Ja tylko pokazałem, że pojawiło się takie coś w przestrzeni publicznej, nikogo niczym nie karmię.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, zychu napisał(a):

Zabrakło ci odwagi, aby

Nieźle tu kogoś odkleiło.😅😅😅

 

14 godzin temu, zychu napisał(a):

Najwyraźniej twój Google wie, czego ci trzeba - ptysiu. :) 

Hahaha fajne odwrócenie kota ogonem, mistrzostwo wręcz. Typowe dla farmazoniarzy.

 

14 godzin temu, zychu napisał(a):

A przegrywem jesteś, bo tak postanowiłeś. I teraz sączysz jad i pierdolisz głupoty, licząc na poklask głupszych od siebie.

Napisane przez takiego jebanego dzbana  I farmazoniarza - brzmienie bardziej jak komplement nóż obelga.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.