Skocz do zawartości

Randka z Tindera w Izraelu - polski youtube - Fausti (rozpuszczanie p0lek)


Maciej45

Rekomendowane odpowiedzi

Natrafiłem na filmik na youtubie jednej "jupiterki", nazywa się Fausti. Z tego co wygooglowałem to jest/była w tym projekcie Genzie największego polskiego youtubera - Friza. W tamtym tygodniu wydała piosenkę o nazwie "CHCĘ SIĘ TYLKO BAWIĆ": 

Tekst piosenki: 

"Stoję w kręgu świateł, wokół ludzi tłum,
Klub wypełnia basem, zaraz braknie tchu,
Ja mam na to patent, ucieknę dziś w noc,
Chętnie zgubie zasięg, gdy zapadnie zmrok,
Mówią "żyje się raz", ja łapię każdą z chwil,
Nie chcę czekać, czas ucieka jak przez palce pył,
Mówią "żyje się raz", ja nie marnuje dni,
Będę tańczyć póki nie braknie mi sił!"

 

Dwa dni temu wydała filmik o nazwie: "RANDKA Z TINDERA W IZRAELU". Film opowiada o tym, że Fausti nie zna Tel Awiwu, wpadła na genialny pomysł, że umówi się na randkę z Tindera, żeby poznać bliżej Tel Awiw, a nawet i "chada" 😂

Tak wyglądają komentarze pod filmem:

"WIECEJ tego typu potrzebbuje dalszyy kontakt z Edenem."

"Po 4,5 minutach filmu mogę stwierdzić że ten facet jest zajebistyyyyy, zrobił mega dobre pierwsze wrażenie"

"Boziu potrzebuje takiej serii w moim życiu ! Następne Włochy, proszę podrwij Włocha dla nas !"

 

Ktoś się może zastanawiać co nas to interesuje? A to, że wymagania jeszcze bardziej wzrosną, w 2 dni filmik zrobił 550k wyświetleń, zaczną się częstsze wyjazdy p0lek do zagranicy tylko po to, żeby spotkać kogoś z zagranicy, no bo to takie zajebiste. Ta Fausti jest jedną z gwiazd dziewczyn od 7 roku życia do 20, szykuję się kolejne, rozpuszczone pokolenie. Nie zdziwię się jak ktoś jeszcze z PL YT podłapie ten pomysł. Pojadę do Hiszpanii, znajdę przystojnego Hiszpana i będzie zajebiście. Zaczyna się od niewinnego randkowania, a później będą pojedynki, challenge kto zrobi trzycyfrowy body count w 1 dzień. Najlepsze jest to, że gdyby tym Izraelczykiem był Polak to by nie miał pewnie żadnych szans nawet jakby wyglądał dokładnie tak jak on. Nie oszukujmy się, większość kobiet mając do wyboru tego samego człowieka, jeden z Polski, a drugi np. z Czech wybierze Czecha, no bo to zagranica, wyższe sfery, bajery. Znalazłem informację, że ta laska ma 164 cm wzrostu, wrzucam na dole ujęcie z filmu, nie wiem czy ona nie jest nawet wyższa od niego.

xder2.thumb.jpg.cb4bd6e0060d90b59e4dc53e6be1992b.jpg

Edytowane przez Maciej45
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te, które mogą też wyjeżdżają. Zepsuje to rynek matrymonialny? To też szukaj za granicą nie oglądając się na Polki. Rynek jest światowy, a nie tylko polski. Zasada wciąż powtarzana na forum - bądź wartościowym mężczyzną, dbaj o siebie, ucz się języków, zyskaj dobry fach, a na pewno jakaś Meksykanka czy <wybierz inny kraj biedniejszy od Polski> się Tobą zainteresuje. Z takiego narzekania nic nie wynika, bo widzę je od bardzo dawna i tylko na linę można się wieszać z tego.

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie Polki które szukają chłopa zagranicą / obcokrajowca... one i tak nigdy nie były przeznaczone dla Ciebie czy mnie. Dwa pytania na które niech każdy sobie odpowie:

1. Czy chciałbym budować poważną relację z kobietą, która przy pierwszej, lepszej okazji zostawi mnie dla obcokrajowca tylko dlatego, że on nie jest Polakiem?

2. Czy chciałbym budować poważną relację z kobietą, która jest silnie podatna na tego typu medialne wpływy?

Ja odpowiadam: nie i nie, a to zamyka powyższy temat i wszystkie 9000 poprzednich, podobnych tematów na tym forum.

  • Like 17
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W judo jeśli nie jesteś w stanie normalnie wygrać wykorzystujesz siłę przeciwnika, ktoś Cibie atakuje to łapiesz za rękę i przyśpieszasz jego ruch i potykasz nogi aby się przewrócił.

 

W tym kraju jest pozamiatane, będzie tylko gorzej więc trzeba się z tym pogodzić i podejść z głową do problem, nie da się tego zmienić no to trzeba tą degeneracje przyśpieszyć.

Dokładnie tak, im szybciej przywalą w ścianę, im szybciej opinia o nich pójdzie w świat jak jest  z nimi łatwo tym lepiej ponieważ zaczną być traktowane jako najniższy sort i wypalą się szybciej, dopiero na gruzach da się coś zbudować kiedy to wszystko upadnie.

Dlatego ja bym sprowadzał jak najwięcej ludzi z bangladeszu i podobnych a niech robią dalej ubogacenie, terapia szokowa przyspieszy te zmiany.

 

A Wy Panowie uciekajcie do Azji, tu już nic nie da się uratować

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Strusprawa1 napisał(a):

Te, które mogą też wyjeżdżają. Zepsuje to rynek matrymonialny? To też szukaj za granicą nie oglądając się na Polki. Rynek jest światowy, a nie tylko polski. Zasada wciąż powtarzana na forum - bądź wartościowym mężczyzną, dbaj o siebie, ucz się języków, zyskaj dobry fach, a na pewno jakaś Meksykanka czy <wybierz inny kraj biedniejszy od Polski> się Tobą zainteresuje. Z takiego narzekania nic nie wynika, bo widzę je od bardzo dawna i tylko na linę można się wieszać z tego.

Czemu od razu biedniejszy? Z chłopakami wybijaliśmy do różnych bogatszych krajów i jakoś nie było problemu z wyrywaniem jako Polacy. Mało tego chętnie się popisywały nosząc coś z wzmianką PL czy mówić w naszym języku.

 

Widzę że te poczucie "jestem gorszy" jest u wielu osób już zaszczepiona. Nawet takimi radami.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne potwierdzenie, że zainteresowana kobieta jest wstanie przelecieć nawet 2000 tyś km by być z mężczyzną dla niej atrakcyjnym. 

 

Rynek relacji damsko-męskich w PL dla większości mężczyzn nie istnieje więc zawsze powtarzam by nie ograniczać się do tutejszych kobiet i zacząć szukać poza granicami. 

Świat obecnie to globalna wioska gdzie każdy ma łatwy dostęp. 

 

Polscy mężczyźni muszą zmienić w swoich głowach postrzeganie polek jako tych wartościowych, najlepszych, przestać ograniczać do nich, nie wierzyć propagandzie z PRL-u, że są najpiękniejsze😆

 

Każdy z was widzi co obecnie chodzi po ulicach i one na pewno koło prawdziwych kobiet raczej nie stały. 

 

Uwierzcie w siebie, nie jesteście gorsi od żadnego izraelczyka po prostu dzisiaj egzotyka jest ciekawszym wyborem dla polskich kobiet. 

 

  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Optimus Prime napisał(a):

Czemu od razu biedniejszy? Z chłopakami wybijaliśmy do różnych bogatszych krajów i jakoś nie było problemu z wyrywaniem jako Polacy. Mało tego chętnie się popisywały nosząc coś z wzmianką PL czy mówić w naszym języku.

 

Widzę że te poczucie "jestem gorszy" jest u wielu osób już zaszczepiona. Nawet takimi radami.

Tak, da się, choć jest trudniej. Sam jak poleciałem do brata na tydzień do Londynu w 2016 roku, to Brytyjki się na mnie lampiły mimo że daleko mi do wyglądu Brytyjczyka i mówiłem po polsku (wszystko znów jest kwestią wyglądu, ogarnięcia się, statusu)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Strusprawa1 said:

Te, które mogą też wyjeżdżają. Zepsuje to rynek matrymonialny? To też szukaj za granicą nie oglądając się na Polki. Rynek jest światowy, a nie tylko polski. Zasada wciąż powtarzana na forum - bądź wartościowym mężczyzną, dbaj o siebie, ucz się języków, zyskaj dobry fach, a na pewno jakaś Meksykanka czy <wybierz inny kraj biedniejszy od Polski> się Tobą zainteresuje. Z takiego narzekania nic nie wynika, bo widzę je od bardzo dawna i tylko na linę można się wieszać z tego.

Gdy nie dostajesz pierdolca w wątku wojennym, to piszesz sensowne rzeczy i zachowujesz się normalnie. I mówię tutaj zupełnie bez sarkazmu. Oby tak dalej. 

  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Strusprawa1 napisał(a):

Tak, da się, choć jest trudniej. Sam jak poleciałem do brata na tydzień do Londynu w 2016 roku, to Brytyjki się na mnie lampiły mimo że daleko mi do wyglądu Brytyjczyka i mówiłem po polsku (wszystko znów jest kwestią wyglądu, ogarnięcia się, statusu)

A może miałeś inny vib?

My w PL jak już wiele razy pisano mamy negatywny vib, a będąc tam przejąłeś ich vib i mimo takiego samego wygladu jak w PL emanowałeś inną energią co było dla tamtejszych pań zauważalne.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Strusprawa1 napisał(a):

bądź wartościowym mężczyzną, dbaj o siebie, ucz się języków, zyskaj dobry fach, a na pewno jakaś Meksykanka czy

Racja. Gorzej jest w przypadku gdy dobijesz do szklanego sufitu i wiesz, że bez wydania con.100 k PLN na chirurgów plastycznych nie ruszysz dalej. Natomiast pochłaniane GB black pillowych treści i tak nie są w stanie odciągnąć Cię od prób interakcji. Trochę poj...w to wszystko...🤔😔

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Maciej45 napisał(a):

Pojadę do Hiszpanii, znajdę przystojnego Hiszpana i będzie zajebiście.

To już jest i nazywa się erazmus. 

Nasze panie od dawna preferują obcokrajowców, zwłaszcza z Zachodu. Nadal jest to przepustka do bogatszego kraju, a w III RP doszła jeszcze propaganda, że wszystko co polskie jest gorsze, a mężczyźni to już w ogóle janusze z brzuchem i wąsami. 

Na szczęście my też mamy możliwości poruszania się po świecie i nasze witaminki prędzej czy później zobaczą, że nie są pierwszym wyborem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Magos Dominus napisał(a):

To już jest i nazywa się erazmus. 

Nasze panie od dawna preferują obcokrajowców, zwłaszcza z Zachodu. Nadal jest to przepustka do bogatszego kraju, a w III RP doszła jeszcze propaganda, że wszystko co polskie jest gorsze, a mężczyźni to już w ogóle janusze z brzuchem i wąsami. 

Na szczęście my też mamy możliwości poruszania się po świecie i nasze witaminki prędzej czy później zobaczą, że nie są pierwszym wyborem.

Raz byłem na spotkaniu z tindera z panną. I ona do mnie tekst, że się wyprowadza od koleżanki. Bo jej faceta jest Amerykaninem i służy w u.s army i wraca do niej do Polszi i musi się wynieść.

🤣

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, że Polki mają wyjebane na Polaków jak większość to spermiarze którzy się ślinią nawet do najgorszych flepiar.

 

Mały procent facetów miało styczność z red pillem, a nawet jak miało, to chyba tylko jakiś promil się do tego stosuje. 

 

Każdemu znajomemu, który prosił mnie o jakieś rady, zawsze powtarzam- szanuj się, to i otoczenie Cię będzie szanować. 

 

Dlatego Panowie przestańcie narzekać, że mały Izraelczyk jest lepszy od was, zacznijcie się szanować i miejcie wysokie mniemanie o sobie.

 

I to nie jest tak, że wszystkie Polki lecą już tylko na obcokrajowców- młode Julki ślinią się do polskich Oskarków aż miło. 

 

 

  • Like 12
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy nie mogą pogodzić się z rzeczywistością albo nie potrafią jej zrozumieć. 

Polska to kraj w którym od najmłodszych lat wszczepiane nam jest cierpiętnictwo, to rozwijające się państwo przez lata ruchane z obu stron (geopolitycznie i wewnętrznie), nadganiające i czerpiące z Zachodu.

I tu już nie chodzi o p0lkę czy p0laka, po prostu w podświadomości osoby z bogatszych krajów są postrzegane jako bardziej atrakcyjne (to uczucie kiedy się czujesz gdy odwiedzasz swoją wioskę kiedy mieszkasz w mieście 🤣).

Dodaj do tego kulturę śródziemnomorską, czyli wszystko co kochają panie, i generalnie dla życia społecznego jest fajne: luz, muzyka, uśmiech, bliskość, beztroska... I przestań się dziwić, że włoch czy hipszan ma większe SMV od p0laka po 2 epizodach depresyjnych. Nie wspominam o urodzie panów tych 2 nacji, która przeważnie stoi wyżej niż mężczyzn z PL. Oczywiście generalizuję, no ale taka jest prawda.

Takie szczekanie na to, że p0lki są mokre na latino, to brak rozumienia podstawowych zasad, i nie mogę już tego czytać.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fruit napisał(a):

Mały procent facetów miało styczność z red pillem, a nawet jak miało, to chyba tylko jakiś promil się do tego stosuje.

Niestety, ale nawet w tym miejscu są tacy, którzy te wszystkie pigułki będą dyskredytować i wyśmiewać.

 

Mnie niezmiernie bawi fakt, że takie zachowania naszych rodaczek jak powyżej, czyli spotykanie się z obcokrajowcami czy nawet latanie samolotem na randkę z Tindera do Izraela jest postrzegane jako siła, niezależność lub też nowocześność kobiet, a odwrócenie sytuacji i zainteresowanie naszych rodaków paniami z Ukrainy albo poruszane już tematy, że nam Polakom może być na rynku matrymonialnym dużo łatwiej pzry takim napływie pań zza wschodniej granicy jest uważane za coś wręcz ohydnego i niedopuszczalnego.

 

Nawet latanie do Azji, żeby móc sobie zakisić ogórka jest w tym miejscu postrzegane jak coś jeszcze gorszego, a to tylko wpisywanie się w kobiecą narrację odnośnie rzeczywistości.

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięty chłop w dobrej formie psycho-fizycznej wyhaczy sobie i w Polsce kobitę - jak nie polkę, to jakąś erazmuskę.

A reszcie pozostają "ucieczki do raju". :P 

 

Dla mnie dziewczyna z gatunku insta-jutuberka jest skreślona od razu. Nadużywanie słów typu "vibe", "content" - skreślona. 

Wydupczyć oczywiście można, ale nie będę przecież udawał, że to materiał do rozmowy. :D Wydupczyć i neext!

 

Wy naprawdę przecenieacie te insta zdziry - że to nie wasza liga, że i tak by na was nie spojrzały etc. No to sobie obczajcie, jak one wyglądają bez tapety. :)Miałem okazję kilka razy zakręcić się w takim gronie (koleżanki zaprosiły, ja się nie pchałem) - istny zlot pustaków, w dodatku panny nie są genetycznie ładne, tylko wylaszczone. 

Ale jeżeli startujecie z pozycji simpa/petenta, to nie oczekujcie rezultatów, bo nawet cwana gówniara z filipińskich slamsów zrobi was w chuja...

Edytowane przez zychu
  • Like 6
  • Dzięki 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zychu napisał(a):

y chłop w dobrej formie psycho-fizycznej wyhaczy sobie i w Polsce kobitę - jak nie polkę, to jakąś erazmuskę.

To skąd w świeżakowni multum tematów " 15-20k msc jako programista, 6pak i becek jest i problem z zakiszeniem" ?🤔

 

 

8 minut temu, zychu napisał(a):

Wydupczyć oczywiście można, ale nie będę przecież udawał, że to materiał do rozmowy.

No tak - jeszcze Cię złapie na ściemie jak jeden z rzadziej udzielających się już userów.😆

 

10 minut temu, zychu napisał(a):

"ucieczki do raju". :P 

 

Godzinę temu, Krugerrand napisał(a):

w tym miejscu postrzegane jak coś jeszcze gorszego, a to tylko wpisywanie się w kobiecą narrację odnośnie rzeczywistości.

Uderz w stół. xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kiroviets napisał(a):

No tak - jeszcze Cię złapie na ściemie jak jeden z rzadziej udzielających się już userów.😆

Widzisz, ptysiu - dla ciebie wyruchanie takiej niuni to coś nieosiągalnego, jakiś Graal, a to błąd. 

17 minut temu, Kiroviets napisał(a):

To skąd w świeżakowni multum tematów " 15-20k msc jako programista, 6pak i becek jest i problem z zakiszeniem"

Z tego co widzę, to najczęściej problem leży w mindesie - czyli w kondycji psychicznej. 

I weź mi nie pierdol, że dziany koleś z wyrzeźbioną sylwetką nie może zaruchać. Pokaż mi taki temat, lol. Masz formę, to na starcie posiadasz ogromną przewagę nad większością polskich simpusiów. A simpusiom i 20k nie pomoże - chyba że na Filipinach. :P 

 

Wy narzekacie i jojczycie, a tym samym czasie ktoś rucha panny, które są "niedostępne", "nie z waszej ligi". Tiaa. :D 

Właśnie wróciłem z dwutygodniowego urlopu nad morzem - i takich karynek jest tam od chuja. I wyrwanie takiej jest dziecinnie proste. 

 

Pytanie tylko - czy warto?

Dlatego może przydałoby się niektórym, aby raz taką wyruchali - a przekonaliby się, że to żaden cud.

 

Dla piwniczaka i defetysty zawsze będę mitomanem, bo robię coś, co w jego przekonaniu jest niewykonalne. 

 

Przykleiłeś się do mnie jak gówno do podeszwy, i gdzie się nie wypowiem, tam robisz smród.

Napisz w końcu, na czym ta moja ściema polega, bo sam jestem ciekaw.

 

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zychu napisał(a):

o coś nieosiągalnego

Troche tak- genetyka nie była zbyt łaskawa.

 

5 minut temu, zychu napisał(a):

jakiś Graal, a to błąd. 

Słaby shaming. ;)

 

6 minut temu, zychu napisał(a):

, lol.

Nie ma sensu tu wklejanie linków, jak nie widziałeś dotąd.

 

7 minut temu, zychu napisał(a):

chyba że na Filipinach. :P

A jak - ganiać z siekierą czy widłami takich!!!🤣

 

8 minut temu, zychu napisał(a):

I do tej pory nie wyjaśniłeś, na czym polega ta moja ściema.

 

Dla piwniczaka i defetysty zawsze będę mitomanem,

 

Ok. Wiesz już  co to wig? Tylko proszę nie udawaj, że nie kleisz. xD

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Wiesz już co to wig? Tylko proszę nie udawaj, że nie kleisz. xD

Serio, nie wiem. Google podpowiada, że coś z giełdą.

Chłopie, nie zachowuj się jak smętna pizda - potrafisz, to udowodnij, a nie lecisz w jakieś podchody (wiem, ale nie powiem).

Ciągnie się za mną ten twój smród już od kilku miesięcy - powiedz, jaki masz ze mną problem, i sprawa załatwiona. Bez aluzji, wprost.

Może wtedy zacznę cię szanować. 

 

 

14 minut temu, Kiroviets napisał(a):

ganiać z siekierą czy widłami takich!

A niech sobie jadą. Oni i tak swojego burdelu nie ogarną. A miejscowi nie muszą ich tępić - i tak wyjdą na swoje, nie ma to jak wydoić głupiego białasa. :) 

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny temat z dupy.

 

Szanujcie się, przeznaczcie czas na coś konstruktywnego, co doprowadzi Was do tej wymarzonej groty, a nie jojczenie jak to źle. Ani to męskie, ani to coś zmieni.

 

Nikt nie neguje istnienia pewnych schematów, ale im więcej poświęcasz temu czas, tym więcej masz tego wokół siebie.

 

Twój wybór. Po wypowiedziach widać kto co wybrał, więc nic dziwnego że takie tematy go ruszają i gnije od środka.

 

Edit: "wymarzonej" ;)

Edytowane przez Taboo
  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.