Skocz do zawartości

Miesiąc do wyborów - na kogo (czy?) zagłosujesz BracieSamcu? ;) [Ankieta]


Na kogo zagłosuję w wyborach do Sejmu 15.10.2023?  

234 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosuję w wyborach do Sejmu 15.10.2023?

    • Bezpartyjni Samorządowcy (Prezydenci Lubina Raczyński i Bolesławca Roman)
      3
    • Koalicja Obywatelska (PO, .N, iPL Zieloni)
      19
    • Konfederacja (Braun, Bosak, Mentzen)
      135
    • Nowa Lewica (Czarzasty, Zandberg, Biedroń)
      4
    • Polska Jest Jedna (Prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech)
      4
    • Prawo i Sprawiedliwość + Ziobryści
      12
    • Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni i Polskie Stronnictwo Ludowe
      9
    • Nie pójdę na wybory bo... (będzie fajnie jak napiszesz dlaczego)
      40
    • Waham się pomiędzy.... (Będzie fajnie jak napiszesz pomiędzy czym / kim)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Magos Dominus napisał(a):

Na fejsie Mentzena mocno jadą po Korwinie.

W mojej ocenie to nie Korwin to Mentzen jest winny i jego maniera - straszny gad. Już Bosak wypadłby lepiej. - tylko moja ocena. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, $Szarak$ said:

@niemlodyjoda 

 

 

A to Konfa nie wiedziała że stolik (okrągły) przybity na sztywniutko już w czasach dealu z Kiszczakiem? I dodatkowo klejony epoxy do podłogi przez jego pogrobowców? Wywracać to można wolnostojący. Na gwóźdź i beton trzeba innych metod. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zuckerfrei napisał(a):

W mojej ocenie to nie Kowin to Mentzen jest winny i jego maniera - straszny gad. Już Bosak wypadłby lepiej. - tylko moja ocena. 

Zanim wziął sie za kandydowanie, lubiłem jego wypowiedzi, myślę że nie tylko ja. Wybrał złych doradców. Ilość contentu który wrzucał do sieci przez ostatnie miesiące świadczy o tym  że nie robił tego sam. Ktoś prowadził jego insta, fb itd. Oczywiście jego wina, zapewne to autoryzował,  ale ta kampania pokazuje jak łatwo można zaprzepaścić dobrze zapowiadającą się kampanię. 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zuckerfrei napisał(a):

W mojej ocenie to nie Kowin to Mentzen jest winny i jego maniera - straszny gad. Już Bosak wypadłby lepiej. - tylko moja ocena. 

 

Menzten liczył, że tiktokami zwojował internet i to przełoży się na rzeczywiste poparcie w wyborach - ale zaczął zapominać, że nie jest na tiktoku, gdy np. zaprosił na scenę podczas spotkania z wyborcami Ryśka Petru i ten go zezłomował, a Sławek zaczął cytować jakiś film Lubaszenki i odpierdalać manianę heh.

 

Bosak najlepiej wypada[ł] w konfrontacjach słownych, jak chodzi o konfę, zarówno merytorycznie, retorycznie, jak i pod względem trzymania nerwów na wodzy.

A Mentzen nie trzymał ciśnienia, jak ktoś mu pokazywał błędne rozumowanie, to odpalał ad personam.

Jak np. w przypadku dziennikarza faktu, który mu przedstawił badanie z którego wynika, że bicie dzieci jednak nie jest dobrą

metodą wychowawczą, sławek odpalił ciśnięcie po kolesiu i swój chłopski rozum.

 

Ogólnie nie zmieniam opinii o konfederacji, że to partia mem, obecnie się w tym utwierdzam heh.

 

Co do wyników, to nie jestem zaskoczony. Trochę martwi tak wysoki wynik lewicy, ale może jeszcze trochę im spadnie.

A konfie podejrzewam, że może jeszcze lekko uronąć, do okolic 7 procent z lekkim hakiem.

 

I faktycznie mogą być cyrki z 3 drogą, jak jarek będzie starał się ich przekupić przekonać do siebie. 😊

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bzgqdn napisał(a):

lubiłem jego wypowiedzi, myślę że nie tylko ja.

Ja to samo, ale ta jego maniera, charakterek i wyczuwalna wg mnie pogarda do mniej zamożnych osób. To tylko moja ocena. Ale tak go odbieram. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie, czy te wstępne wyniki to nie są przypadkiem robione przez mega już skompromitowane sondażownie? Jako, że znam to środowisko nieco od środka, to poczekałbym na oficjalne info z PKW. A pamięta ktoś jak kilka lat temu PSL dostał w samorządowych ponad 20% i stał się nagle drugą siłą w kraju? XD

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ksanti napisał(a):

Jest chyba poniżej potrzebnej frekwencji by było wiążace. Jaki był w tym sens? Czy dobrze się stało?

Gdyby było ważne to niezależnie od wyników referndum, pis wycierałby sobie pysk przy każdej okazji że "naród tak chciał". Może nieważne referendum sprawi, że zastanowić się przed organizacją takiego czegoś kolejny raz.

Edytowane przez bzgqdn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to trzecia droga niezły wynik wykręciła. Sondaże rzadko im tyle dawały.

3 minuty temu, Ksanti napisał(a):

Jest chyba poniżej potrzebnej frekwencji by było wiążace. Jaki był w tym sens? Czy dobrze się stało?

Musi być 50% wtedy referendum jest wiążące i teoretycznie rząd musi tego przestrzegać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Ryśka Petru i ten go zezłomował, a Sławek zaczął cytować jakiś film Lubaszenki i odpierdalać manianę heh.

Widziałem to raz - żałuję, że w ogóle to widziałem. 

1 minutę temu, Krugerrand napisał(a):

Czekajcie, c

Ja czekam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ksanti napisał(a):

Nie śledziłem za mocno universum wyborów, ale doszły mnie słuchy o bojkotowaniu referendum. Jest chyba poniżej potrzebnej frekwencji by było wiążace. Jaki był w tym sens? Czy dobrze się stało?

 

Źle, że nie przeszło.

Bruksela dalej będzie naciskać abyśmy braki kolorowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Dworzanin.Herzoga said:

Trochę martwi tak wysoki wynik lewicy, ale może jeszcze trochę im spadnie.

No daj spokój, w sumie partie lewicowe zgarnęły ponad 70% więc... zmartwienie? No ale niby troszeczkę powód do niepokoju lekkiego jest ;)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Magos Dominus napisał(a):

Musi być 50% wtedy referendum jest wiążące i teoretycznie rząd musi tego przestrzegać. 

O ile pamiętam nawet wiążące referendum nie oznacza że muszą go przestrzegać.

Teraz mając 50% słabo taki papierek wygląda, żeby nim np w Brukseli się zasłaniać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LiderMen napisał(a):

"na razie, cześć, giniemy...."

Ważne, że jest głos w sejmie, ludzie nie myślą, są durniami. Głosują na tych samych i chcą oczekiwać innych, lepszych rozwiązań. A zapomnieli chyba, co wyrabiała na stołkach u władzy PO i Lewica.

uid_98f91eda21e946828563c298bea519dc_wid

 

Jak PiS-owi nie uda się zdobyć większości w sejmie tudzież 231 głosów, to wówczas na wiosnę mamy powtórzone wybory.

231 Posłów w tym sensie.

Edytowane przez Druid
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Rnext napisał(a):

No daj spokój, w sumie partie lewicowe zgarnęły ponad 70% więc... zmartwienie? No ale niby troszeczkę powód do niepokoju lekkiego jest ;)

Precyzując - wynik lewicy oficjalnej mnie zaskoczył, natomiast wyniki lewicy nieoficjalnej oscylują wokół tego, czego się spodziewałem. 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie były  tłumy.

Jak po kawę za comuny.

Taki tam mieli system lokalizacji,

że podałem się papierowej dewiacji.

Pociskałem pena gdzie dziurek niema.

Kwadraciki kolorowałem.

Ze 20scia głosów na raz oddałem.

Ujowa była ta krzyżówka.

Rozbolała mnie makówka.

Kiedy chasła odkrywałem.

To po jajkach się drapałem.

Zarypałem 3 flamastry.

Grozi W 11nasty.

 

....sędziwa marionetka  znieZławioska.

 

  

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Druid napisał(a):

PiS-owi nie uda się zdobyć większości w sejmie tudzież 231

31 to za dużo. No chyba, że oficjalnie powstanie ministerstwo tylko po to żeby mieć większość  

Ja czekam na oficjalne wyniki, bo jeszcze się okaże, że konfa nie wejdzie i pis dostanie boost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, zuckerfrei napisał(a):

W mojej ocenie to nie Korwin to Mentzen jest winny i jego maniera - straszny gad. Już Bosak wypadłby lepiej. - tylko moja ocena. 

Oczywiście że tak. Wiesz ze teraz najłatwiej zrzucić winę na 80 letniego dziadka Korwina on faktycznie pogrążył to wszystko do końca. Natomiast za tą Kompromitacja stoi Nowa Nadzieja a Ojcem katastrofy jest Mentzen najpierw wyniósł ich do ponad 10% ale potem błędy totalne i finał znamy. 

 

Kolejny błąd schowanie Brauna. Oni mieli to oprzeć na Bosaku i właśnie Braunie.

Kolejna prawidłowość to nie można liczyć na głosy małolatów. Babcia stara pójdzie do wyborów a nie skacowany małolat.

Mentzen to obecnie pośmiewisko i tyle. Wszyscy mogą się teraz z twitterowego krawaciarza nabijać. Ale za tym stoi jeszcze ktoś niejaki Wipler to on Sławusia nakręcał, doradzał, tworzył wizję, powtórzone wybory 30% poparcia. Sławuś cwaniakowal żadnej koalicji z PiS I PO to dziś nikt go już nie potrzebuje. Pisałem w polityce liczy się tu i teraz a on bredził ze są mlodzi mają czas. Nie, Mentzen to już koniec. Bosak jak chce coś działać to obowiązkowo zerwać relacje z tym środowiskiem korwinowym.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

387877371_3696704257323530_4420680579639

392741196_725317352972988_20183584759154

 

387878027_7167398139972272_4152112438461

Dwzyq5yWoAE6s1z?format=jpg&name=small

 

8 minut temu, Strusprawa1 napisał(a):

Jak anulują kluczowe inwestycje dla rozwoju Polski jak CPK, gazoport w Świnoujściu czy Baltic Pipe, to się wkurwię.

 

Ideolo.

Zlikwidowane największego lotnisko, które jest potrzebne USA do wojenki w Polsce ;)

Teraz jeszcze AFD  ma wpływ na władzę w Niemczech + ruskie idą na przód na Ukrainie i żegnamy obłęd Nędzymorza :) 

Cytując Bartosiaka "Polska stara się być prymusem w świecie, który już nie istnieje".

 

Brawo Sławek - trzeba było Brauna "schować" jeszcze głębiej XD 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.