Skocz do zawartości

Szczyt atrakcyjności u mężczyzn


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapewne wiecie, szczyt atrakcyjności u kobiet przypada na 23 lata, ponieważ mężczyźni głównie lecą na kobiecą urodę oraz młodość. 

 

W jakim wieku zatem mężczyzna osiąga swoją maksymalną atrakcyjność względem kobiet? Oczywiście zakładamy tutaj, że ktoś o siebie dba, zarówno pod kątem fizycznym, materialnym, jak i zawodowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maurycy napisał(a):

W jakim wieku zatem mężczyzna osiąga swoją maksymalną atrakcyjność względem kobiet? Oczywiście zakładamy tutaj, że ktoś o siebie dba, zarówno pod kątem fizycznym, materialnym, jak i zawodowym. 

 

Stuu osiągnął swoją atrakcyjność w wieku 20+.

Zuckenberg też w wieku 20+.

Zależy ile zarabiasz.

 

 

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maurycy napisał(a):

Jak zapewne wiecie, szczyt atrakcyjności u kobiet przypada na 23 lata, ponieważ mężczyźni głównie lecą na kobiecą urodę oraz młodość. 

 

W jakim wieku zatem mężczyzna osiąga swoją maksymalną atrakcyjność względem kobiet? Oczywiście zakładamy tutaj, że ktoś o siebie dba, zarówno pod kątem fizycznym, materialnym, jak i zawodowym. 

Mówi się, że top jest w wieku ok 38 lat. Ale tak jak mówi powyższy - mężczyzny atrakcyjność mierzona jest jego sukcesem i finansami. Jak jesteś gołodupcem i głąbem, to zadziała uroda Chada i tężyzna. Nic jednak nie trwa wiecznie w świecie rządzonym takimi prawami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, I1ariusz napisał(a):

Mówi się, że top jest w wieku ok 38 lat. Ale tak jak mówi powyższy - mężczyzny atrakcyjność mierzona jest jego sukcesem i finansami. Jak jesteś gołodupcem i głąbem, to zadziała uroda Chada i tężyzna. Nic jednak nie trwa wiecznie w świecie rządzonym takimi prawami.

 

Pozwole się częściowo zgodzić. Fakt, sukces i finanse to jedno, ale ważniejszy jest wygląd. Nawet w wieku 38 lat :)

Edytowane przez Maurycy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Maurycy napisał(a):

Fakt, sukces i finanse to jedno, ale ważniejszy jest wygląd. Nawet w wieku 38 lat :)

Wygląd się przydaje, ułatwia pierwszy kontakt. Jest jeszcze coś co panie nazywają "męską energią", czyli jak się przy facecie czują. Do tego czasem wystarczy, duzy portfel, czasem dobra gadka, a czasem aura siły/prawczości/agresji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

CZy mógłby mi ktoś powiedzieć w skali od  1/10 do 10/10

jakie SMV ma Alex Barszczewski?

 

Chciałbym się zorientować jak ma się Alex do Red Pillu.

Chyba że to znowu te procenty co Zły_Człowiek podkreśla... że Alex to taki wyjątek jeden na milion?

Edytowane przez kenobi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wykresy max SMV dla kobiet i mężczyzn ale ja nie uznaje ich.

 

Zdaje się, że najcenniejszą walutą obu płci jest młodość. Można dodać że u kobiet to młodość + uroda a u mężczyzn to młodość + pieniądze. 

 

Mężczyźni starzeją się wolniej, więc mamy te kilka lat zapasu,  ale między bajki wkładam teorie, że dla 23 letniej dziewczyny zadbany 40 latek będzie atrakcyjniejszy niż 25 latek. 

 

Co takiego bowiem ma owy 25 latek ? Ma młodość! Można z nim rodzinę założyć, dzieci spłodzić i wychować. Ma też podobną witalność, chęć do życia, nie jest jeszcze po przejściach jak 40latek (cynizm), za 20 lat, kiedy dzieci dorosną, on będzie w średnim wieku ale nie dziadkiem. 

 

Potwierdzają to dane GUSu o różnicy lat w małżeństwach - 2 lata z tego pamiętam, to wartość najczęstsza. Różnica 10+ lat to jakaś śladowa ilość małżeństw. 

 

Obstawiam, że w Polsce najlepszy okres matrymonialny dla mężczyzny to pomiędzy 20 a 35 lat i jest on zbieżny z wiekiem kobiety. Z górną granicą się waham. Może raczej 30 lat, bo ponoć po 30 jest już ciężko z randkowaniem z pannami (dużo już mężatek i zajętych). 

 

W powyższym wywodzie przyjąłem domyślnie, że chodzi o pojęcie najatrakcyjniejszy mężczyzna dla kobiety, która chce założyć rodzinę. 

 

Co innego dla wszelkiej maści samotnych matek z dziećmi, lasek zaburzonych, tych po ścianie co im się nagle instynkt macierzyński na szybko włączył. Te mogą szukać mężczyzn przedewszysko pod kątem dostarczyciela dóbr i nie wybrzydzać co do wieku. 

 

Naturalnym jest też że zdarzają się związki  mężczyzn 40+ z kobietami o połowę od siebie młodszymi ale nie ma co się oszukiwać, to są rzadkie przypadki. 

Z racji że sam jestem w tym wieku więc wszystkim 40+ życzę może nie związku z 20+ dziewczyną ale upojnego weekendu to napewno :)

 

Edytowane przez RealLife
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kenobi napisał(a):

 

CZy mógłby mi ktoś powiedzieć w skali od  1/10 do 10/10

jakie SMV ma Alex Barszczewski?

 

Chciałbym się zorientować jak ma się Alex do Red Pillu.

Chyba że to znowu te procenty co Zły_Człowiek podkreśla... że Alex to taki wyjątek jeden na milion?

Wygląd 4/10

Status 9/10

Mental 8/10

Średnia wychodzi 7/10

Ma o wiele młodszą żonę, prawniczkę...ale jej uroda pozostawia wiele do życzenia. W tym przypadku wszystko jest zgodne z RP. Polecam też przeczytać pod tym filmem mój komentarz.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peak u mężczyzn jest w wieku 38 lat.

Jeżeli dbasz o siebie i masz ogarnięty status to do 45 może to trwać przy założeniu, że dla kobiet jesteś przynajmniej 7 SMV.

 

Tak naprawdę mężczyzna staje się dla kobiet atrakcyjny dopiero po 30 kiedy to już coś osiągnie, będzie posiadał dobra

co przekłada się na łatwe, bezpieczne i wygodne życie dla kobiety.

 

 

Męska Atrakcyjność - co na nią wpływa (SMV) - David Durden

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Arushat napisał(a):

Wygląd 4/10

W tym przypadku wszystko jest zgodne z RP.  

 

O to fajnie, że 4/10 jest zgodne z RP.

 

 

Jak Alex ma 4/10 to 3/10 kto ma?

Czyli:

 

4/10 — Alex

3/10 — ???

1/10 — na wózku inwalidzkim

0/10 — roślina, pacjent w śpiączce

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL Ja osobiście do powyższego wykresu mam za dużo zastrzeżeń.

 

Nie pomijając problemów:

- szczegółowych (np. 15-letnia dziewczyna ma identyczne SMV jak 33-letni mężczyzna, a 48-letni mężczyzna jak 30-letni mężczyzna lub 30-letnia kobieta)

- koncepcyjnych (np. nieuwzględnianie perspektywy "patrzącego" - 20-latek i 50-latek może się zgodzą, że najatrakcyjniejsza dla nich będzie 23-latka, ale co do SMV kobiet 40+ będą się już różnić)

- praktycznych (np. położenie na wykresie SMV ma max. częściowe przełożenie na dobierające się pary w realu)

 

To powstał on wg bloga w czerwcu 2012, opiera się więc na obserwacjach społecznych z lat 2000-2012 i wcześniejszych. Ludzie tak szybko nie ewoluują, ale to jest niecałe pokolenie dynamicznego rozwoju świata, tiktoków, tinderów, kryzysów, pandemii, poliamorii, onlyfansów, rosnącego wyzysku i podporządkowania społeczeństwa, itp. W 2023/2024 nie traktowałbym tego wykresu jako czegokolwiek więcej niż źródła ciekawostki, że 23-letnia kobieta jest teoretycznie najatrakcyjniejsza dla mężczyzn.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ważne jest to o czym wspomniał @Foxtrot

 

w badaniach kobiety w wieku 1x-3x preferowały starszych mężczyzn po czym płynnie to przechodziło w lekko młodszych w starszych grupach wiekowych.

Mężczyźni zawsze wskazywali lata 20-24 jako najatrakcyjniejszy wiek kobiet. 

 

W takim wypadku SMV najwyższe będzie w granicach 26-32 lata, gdzie ma największe szanse na wyrwanie tego typu dziewczyn (zakładając, że ma totalnie przeciętny wygląd). 

 

Ogólnie powodzenie być może i jest większe w wieku 38 lat jak na wykresie, tylko że jest to głównie wśród kobiet koło 30 - a myślę każdy by się tutaj zgodził, że atrakcyjniejsza czy to do związku czy FWB byłaby perspektywiczna laska 20-24 niż nawet nie wiadomo co sobą prezentująca 30+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kenobi napisał(a):

CZy mógłby mi ktoś powiedzieć w skali od  1/10 do 10/10

jakie SMV ma Alex Barszczewski?

Alex to świetny fachowiec i człowiek, od którego zdecydowanie warto się uczyć. Ale nie o RP, na którego temat ma dosyć "mainstreamowo - kobiecy" pogląd :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem swój szczyt w wieku 18-22 lata. Dziewczyny na dyskotekach same sobie do mnie nr telefonu łatwily od wspólnych znajomych, podrywały w tańcu czy szkole średniej i na studiach. Teraz mam 34 lata i nie wiem czy mi się atrakcyjność poprawiła czy nie, bo od prawie 10 lat jestem zajęty i nic na boku nie wyrywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2023 o 10:00, kenobi napisał(a):

 

O to fajnie, że 4/10 jest zgodne z RP.

 

 

Jak Alex ma 4/10 to 3/10 kto ma?

Czyli:

 

4/10 — Alex

3/10 — ???

1/10 — na wózku inwalidzkim

0/10 — roślina, pacjent w śpiączce

 

 

 

3/10 to okolice Zuckerberga, po którym nie widać praktycznie męskich cech, choć bardziej jest 3.5. Alexa ratuje mocno jego "hunter eyes" i fakt, że nie jest wychudzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2023 o 22:46, RealLife napisał(a):

Co takiego bowiem ma owy 25 latek ? Ma młodość! Można z nim rodzinę założyć, dzieci spłodzić i wychować. Ma też podobną witalność, chęć do życia, nie jest jeszcze po przejściach jak 40latek (cynizm), za 20 lat, kiedy dzieci dorosną, on będzie w średnim wieku ale nie dziadkiem. 

Z osobistych obserwacji wokół widzę że znajomi "sparowali" się raczej młodo (22-25) lat i są do tej pory razem zazwczyaj. A faceci owi byli w tym czasie zasadniczo gołodupcami. Fakt mieli potencjał więc to też pewnie plus dla pań. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem peak powodzenia z laskami w wieku 18-20 lat. Teraz jestem znacznie starszy i mam lepsza samoocenę. Mimo to zdobycie laski stało się zadaniem prawie niewykonalnym. One mają spory wybór i zawsze celują w swój max na dany moment. Nie dziwi widok laski z równolatkiem 2-3 oczka SMV wyżej. Kobiety mają swoje krypto haremy orbiterów, taki odwrotny Islam nam się zrobił. Ten wykres mówi, że facet ma większe zasoby, powodzenie i dojrzalszy wygląd po 30-stce. Jednak pytanie po co kobietom współcześnie zasoby faceta jak sama może sobie to zdobyć. Zwłaszcza, że wolą robić kariery niż wchodzić w tradycyjny model rodziny. Nie mówimy oczywiście o bezradnych patusiarach czy kobietach z krajów trzeciego świata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.