Skocz do zawartości

Ściana się zmienia


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, alicja95 napisał(a):

aktualnie, nie sprawdzam, I nie zajmuje mnie to mocno.


No to nie wiesz czy masz branie czy nie. Zyjesz wiec w swojej iluzji mozliwie ze popartej powodzeniem w przeszlosci. Pozwol ze Ci cos opowiem.

Ja jakis czas temu jeszcze podczas covida otworzylem sobie okno czasowe na znalezienie kobiety majac mega wysoka samoocene i pewnosc siebie podparta twardymi dowodami jakimi bylo dawne i niedawne powodzenie jakie mialem i jakiez bylo moje ciezkie zderzenie z rzeczywistoscia jak sie okazalo ze to sie dawno skonczylo i nic z tego nie zostalo. Nie bylo wiekszej porazki w relacjach damsko-meskich w calym moim zyciu. Czy szukalem za krotko bo tylko przez trzy miesiace? Czy moze bylo to spowodowane tym ze sie byc moze lekko zapuscilem? Mozliwe. Czy widzialem w lustrze lekko zapuszczonego czlowieka? W zadnym wypadku. Ale to nie znaczy ze tak nie bylo.

Ale ja to ja a Ty to Ty. Podsumowujac dopoki nie sprawdzisz to nie bedziesz wiedziec.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca1980 rozwalił mnie ten filmik. A przede wszystkim te ksywki :D 

 

@alicja95

Mam jeszcze do Ciebie takie pytanie. Wolisz facetów swoim wieku, starszych, dużo starszych czy młodszych?

 

Czy facet 45 lub 50 latek byłby dla Ciebie atrakcyjnym? Czy wyczułabyś podstęp gdyby taki Cię zagadywał @alicja95?

A może dostrzegasz w tym okazję? 😉 

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanK ginocentryzm z pomocą demografii dąży do tego, by relacje kobiet ze starszymi od siebie mężczyznami były określane jako grooming i piętnowane. Niektóre Julki mówią, że jak chłopak kilka lat starszy startuje do 17-stki to pedo. Niestety słyszałem o takich przypadkach, więc wiem, że zidiocenie postępuje. Co do tematu ściany zauważyłem, że laski, które nie mają ciśnienia na ślub czy dzieci nie odczuwają tego zbyt mocno, a przynajmniej dobrze się z tym kryją. To coś w rodzaju mentalnego zniesienia ograniczeń, które jest kolejnym czynnikiem wzrostu wymagań kobiet. Jeśli taka się obudzi koło 40-stki, że nagle chce rodzinę to przegrała nie będąc nawet tego świadoma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, SzatanK napisał(a):

 

@alicja95

Mam jeszcze do Ciebie takie pytanie. Wolisz facetów swoim wieku, starszych, dużo starszych czy młodszych?

 

Czy facet 45 lub 50 latek byłby dla Ciebie atrakcyjnym? Czy wyczułabyś podstęp gdyby taki Cię zagadywał @alicja95?

A może dostrzegasz w tym okazję? 😉 

 

Gdybym miała szukać to okolice mojego wieku powiedzmy od 3 lata młodszy do 5 starszy, natomiast zazwyczaj mialam powodzenie u młodszych, bo też na mniej wyglądam faktycznie. Uwzględniając że u mnie w rodzinie ostatnie dziecko prawie zawsze trafia się w wieku 40-50 to chyba jakiś plus genów.

3 minuty temu, Ksanti napisał(a):

@SzatanK ginocentryzm z pomocą demografii dąży do tego, by relacje kobiet ze starszymi od siebie mężczyznami były określane jako grooming i piętnowane. Niektóre Julki mówią, że jak chłopak kilka lat starszy startuje do 17-stki to pedo. Niestety słyszałem o takich przypadkach, więc wiem, że zidiocenie postępuje. Co do tematu ściany zauważyłem, że laski, które nie mają ciśnienia na ślub czy dzieci nie odczuwają tego zbyt mocno, a przynajmniej dobrze się z tym kryją. To coś w rodzaju mentalnego zniesienia ograniczeń, które jest kolejnym czynnikiem wzrostu wymagań kobiet. Jeśli taka się obudzi koło 40-stki, że nagle chce rodzinę to przegrała nie będąc nawet tego świadoma.

 

Wydaje mi się, ze te bez parcia na rodzinę, ściany właśnie nie mają, albo inaczej - maja bardzo późno ok 40, 45. Kobieta u mnie w pracy ma 46 lat i 25 letnia córkę, obecnie od 5 lat jest z młodszym o 8 lat partnerem - ale właśnie ona dziecka już nie chce, on też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, alicja95 napisał(a):

Gdybym miała szukać to okolice mojego wieku powiedzmy od 3 lata młodszy do 5 starszy,

Ok, czyli gdyby był o 10 lat starszy albo 15lat patrzyłabyś na to podejrzliwie, że może np tylko chce Cię zaliczyć co nie?

W sensie, że nie ma Twojego najlepszego interesu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzatanK napisał(a):

Ok, czyli gdyby był o 10 lat starszy albo 15lat patrzyłabyś na to podejrzliwie, że może np tylko chce Cię zaliczyć co nie?

W sensie, że nie ma Twojego najlepszego interesu?

Nie oceniałabym według wieku, różnie życie się układa. Moglby być dobrym człowiekiem. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanK napisał(a):

@alicja95

 

Czyli gdyby do Ciebie 42 latek czy 52 latek startował, dawał Ci komplementy nie miałabyś nic przeciwko zostania jego dziewczyną. Bo liczyłoby się dla Ciebie jego wnętrze tak?

Nie chciałabym ze względu na fizyczność, charakteru nie mam prawa oceniać, nie musiałby chcieć mnie krzywdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, alicja95 napisał(a):
7 minut temu, SzatanK napisał(a):

Czyli gdyby do Ciebie 42 latek czy 52 latek startował, dawał Ci komplementy nie miałabyś nic przeciwko zostania jego dziewczyną. Bo liczyłoby się dla Ciebie jego wnętrze tak?

Nie chciałabym ze względu na fizyczność, charakteru nie mam prawa oceniać, nie musiałby chcieć mnie krzywdzić. 

Rozumiem, dzięki za odp 🙂 

 

Trzymaj się Alicjo, wszelkich dobroci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Obliteraror napisał(a):

 

Jak to możliwe? ;)

 

Ok brzmi śmiesznie haha ale nie chciała już po 1 córce - która urodziła mając 21 lat. Natomiast trzeba uważać, moja ciotka urodzila w wieku 49 lat, dzidzius zdrowy ale bardzo się bała, wiadomo nie planowała.

Edytowane przez alicja95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Ksanti napisał(a):

Jeśli taka się obudzi koło 40-stki, że nagle chce rodzinę to przegrała nie będąc nawet tego świadoma.

To różnie bywa. Wiele kobiet jest zwyczajnie z chorych domów, gdzie swoje naturalne potrzeby musiały pacyfikować. Dlatego mimo wszystko mam ogrom empatii dla takich kobiet, z drugiej strony świata nie uratujemy - jak kobieta jest zbyt wybredna lub lada dzień przed wybiciem trójki z przodu kogoś ogarnia to moim zdaniem tam nie ma dobrej woli. Chyba, że dobrą wolą nazwijemy egoizm i wykorzystanie drugiego do realizacji własnych potrzeb w białych rękawiczach (dosłownie i w przenośni)

Dużo by pisać....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, alicja95 napisał(a):

Kobieta u mnie w pracy ma 46 lat i 25 letnia córkę, obecnie od 5 lat jest z młodszym o 8 lat partnerem - ale właśnie ona dziecka już nie chce, on też. 

Smutne, pewnie nie liczy już na to, że spotka go cokolwiek dobrego w życiu. Mężczyzna, który nie chce dzieci niestety jest kompletnie bez wyboru. 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ksanti napisał(a):

Smutne, pewnie nie liczy już na to, że spotka go cokolwiek dobrego w życiu. Mężczyzna, który nie chce dzieci niestety jest kompletnie bez wyboru. 

 

Akurat gość jest mega przystojny, sama bylam w szoku, tym bardziej że nawet młode go podrywają. Widocznie ma dziwny gust, a ona z tego skorzystała. Co nie znaczy ze jakakolwiek inna tak trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Ksanti napisał(a):

Smutne, pewnie nie liczy już na to, że spotka go cokolwiek dobrego w życiu. Mężczyzna, który nie chce dzieci niestety jest kompletnie bez wyboru. 

 

Mógłbyś rozwinąć? Nie kleję tego defetyzmu.

 

 

 

 

 

Btw ładnie się odfranciszkania.🤣🤣

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiroviets czego tutaj nie rozumiesz? Zdecydowana większość kobiet chce dzieci. Te co nie chcą przeważnie są mało atrakcyjne, nie młode, dzieciate lub zaburzone. Powodzenia w znalezieniu normapnej relacji. @alicja95 nawet wspomniała o przypadku kiedy atrakcyjny mężczyzna pod 40-stkę wybrał starszą z dzieckiem mimo, że miał powodzenie u młodszych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SzatanK napisał(a):

Dziewczę właśnie 27 letnie w pracy i babka się mnie pyta czy mam dziewczynę i jak ją widzę i takie tam, wypisuje do mnie i widać, że chciałaby by z tej mąki wyszła bułka. (sama mnie zapytała o numer lub kontakt do mnie)

I to smutne bo ona może coś do mnie czuć ale to jest głos desperacji i choć jest kochana względem mnie jak żadna inna babka nie była, nawet w jakimś sensie mi usługuje to po prostu sorry ale nie mogę.

Pomyśl ilu gości z forum chciałoby mieć taką  "adoratorkę"? Rozważ, czy zawsze będą takie chętne babki w otoczeniu z upływem lat? Daj ludziom szansę:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Śnieżnobiały nie, założę się, że gdyby miała przyzwoitą urodę to @SzatanK by nie wymyślał żadnych argumentów przeciw tylko szarpał jak Reksio szynkę. Taka biologia, ja też się umawiam z młodszymi, ale kiedy laska przy bliższym poznaniu okazuje się mniej atrakcyjna niż myślałem to załącza się u mnie dołek na myśl o związku. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to lubię temat ściany, zawsze jest się z czego pośmiać. 

 

Te 25-29 to gruba przesada, ale po 30 ściana to fakt. Najbardziej widać po twarzy. Zmarszczki w koło oczu, na czole, czasami na szyi, wory pod oczami... 

 

I ty się możesz teraz koleżanko śmiać, ale obiecuję ci i wspomnisz moje słowa, że przekroczysz 30, zobaczysz się w lustrze i powiesz o kurwa, co tu się odjebało?

 

Uważam, że natura jest sprawiedliwa. Ukarała kobiety okresem i szybkim starzeniem. 

 

I teraz, jak ja to widzę. Po 30 nadal będziesz miała pełno typków, którzy, aby zakisić ogóra zrobią i powiedzą wszystko, a ci bardziej zdesperowani nawet wezmą za żonę, ale bądźmy realistami. Jeżeli facet jest naprawdę przystojny, obruchał sporo lasek, ma doświadczenie, to nigdy w życiu nie weźmie sobie do założenia rodziny baby po 30. 

 

Ile jest desperatek, które w okolicach 30, po rozpadzie długoletnich związków cisną na ślub i dzieci? Cała masa. Facet, który się z taką zwiąże, weźmie ślub, zrobi dziecko, będzie mieć przejebane ( w większości przypadków), bo nigdy nie będzie pierwszym, prawdziwym wyborem. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, alicja95 napisał(a):

Kobieta u mnie w pracy ma 46 lat i 25 letnia córkę, obecnie od 5 lat jest z młodszym o 8 lat partnerem - ale właśnie ona dziecka już nie chce, on też. 

 

1 godzinę temu, alicja95 napisał(a):

Akurat gość jest mega przystojny, sama bylam w szoku, tym bardziej że nawet młode go podrywają. Widocznie ma dziwny gust, a ona z tego skorzystała. Co nie znaczy ze jakakolwiek inna tak trafi

 

Dokładnie i pewnie podjeżdża codziennie po jej bombelki swoim nowym Ferrari i grzecznie zawozi je do przedszkola, potem Dom Perignion i ostrygi przynosi jej w zębach na śniadanie, a wekendy spędzają w Dubaju XD

 

 

 

QsUqB_hz.jpg

 

Słuchaj powiem Ci jak najszybciej możesz sobie zorganizować darmowe i szybkie uchanie.

Sposób pierwszy - apki randkowe / portale i odfiltrowujesz "ma dzieci" nie zwracasz uwagi na bzdury typu "no ons"

Sposób drugi - na insta szukasz profili samotnych maDek i uderzasz - działa w każdym kraju.

Etc. etc.

 

 

Naprawdę nie trzeba być geniueszem że za samotne matki biorą się tylko desperaci albo goście co chcą "na szybko" potorbić. To jest taki sam towar jak znudzone mężatki czy inne w związku - albo się jada padlinę albo "na świeżo".

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SzatanK napisał(a):

Dla mnie inwidualnie taka pierwsza ściana to faktycznie tak jest gdy kobieta przekroczy 25 lat, ponieważ to wstęp do już innego myślenia kobiety. Jednak taką kobietę widziałbym jeszcze w relacji ze sobą bo tu jeszcze względnie nie ma interesewności i chłodnego wyboru. Kobieta 27 letnia to dla mnie prywatnie jest "kobiece uderzenie w ścianę" przez nią a może powininem powiedzieć raczej, że to ja kładę ścianę przed nią. Nie chodzi, że jej wygląd jakoś strasznie się popsuł i jest mało gorąca chodzi o to, że ja mam świadomość iż tu już zabawa się kończy i wchodzi "idea czystego byznesu" oraz wyrachowanie, w której ja staję się pragmatycznym wyborem i obiektem, który jest lub nie jest w stanie spełnić potrzeby kobiety w dziedzinach takich jak: "Mąż, samochód, dziecko/dzieci, dom, ślub czyli podpisanie wyjątkowo nie korzystnej umowy". Nie cierpię robić ze mnie głupka w najważniejszych kwestiach życiowych i tym jest dla mnie kobieta, dla której byłem wcześniej jednym z wielu a teraz stałem się o dziwo "najlepszym z najlepszych" i wybranym na topowego jelenia by jej inwidualne zapędy zrealizować, kiedy to zaczyna się miraż kruszyć i powstają pierwsze rysy w jej inwidualnym ego oraz na jej pięknym ciele.

@SzatanK podoba mi się tok rozumowania w Twoim poście, z którego wyrwałem powyższy cytat. Proszę o Twoją interpretację przypadku, który mnie spotkał, a także takich sytuacji z otoczenia poznałem w swoim życiu kilka.

A mianowicie chodzi mi o to, jak kobieta po trzydziestce, czyli formalnie po ścianie, zostawia, lub chce zostawić swego męża, dla faceta, który zarabia mniej niż mąż (więc nie chodzi o pragmatyzm, wykalkulowanie). Co taką kobietę przekonuje to do niej pytanie, ale wydaje mi się że facet z którym chcą rozpocząć nowy stały związek jest często bardziej przystojny, zadbany, przebojowy. A mąż, z brzuszkiem, zmęczony życiem. Kilka Pań znałem osobiście, które wzięły rozwód i weszły w związek z młodszym od siebie. Ja znałem trochę starszą kobietę, która chciała rzucić męża i być ze mną - odmówiłem, zerwałem kontakt.

Czy te Panie, to akuratne i sprawiedliwe kobietki niczym młodsze, i jest się dla nich faktycznie wyborem nr 1 jak z młodszymi

3 godziny temu, SzatanK napisał(a):

młodszych kobiet, dla których jestem jednak swego rodzaju wyborem numer 1

?

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.