Skocz do zawartości

Jak odróżnić transa od biologicznej kobiety?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pozornie bekowe pytanie. Mianowicie jak stwierdzacie czy laska zawsze była kobietą czy może wvześniej była gościem który w jakims momencie zaliczył odklejkę,  odkrył kobiecą stronę swojej osoby i przeszedł na drugą stronę mocy?

 

Biorąc pod uwagę jakie dziewuszki mi się podobają (wysokie, z małymi cyckami, niski głos też uważam za seksowny) odkrycie tego dopiero po dobraniu się do majtek może zryc mi psychę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w życiu widziałem na żywo jednego transa, z Argentyny, mieszka na stałe w Polsce. Początkowo nie rozróżniłem go od kobiety, bo mi w ogóle do głowy nie przyszło, że w Polsce mogę kogoś takiego spotkać :D Jeszcze w dodatku uroda taka egzotyczna, argentyńska, więc myślałem, że to kobieta po prostu. Dopiero potem mi kolega powiedział, że to trans i zmienił płeć kilka lat temu. Faktycznie, jak się tak przyjrzeć, to miał takie trochę męskie rysy twarzy (co u kobiet przecież też się zdarza). Miał też normalnie bimbałki i na pierwszy rzut oka, nie powiedziałbym że to może być mężczyzna. Ton głosu również tego nie zdradzał. 

 

W dzisiejszych czasach trzeba uważać :D

 

Z drugiej strony, mam koleżankę, która ma typowo męski głos, jak do Ciebie mówi to masz wrażenie, że to facet. Mi by coś takiego przeszkadzało, bo serio idzie się przerazić. Ale na 100% jest to kobieta, w dodatku w ciąży teraz :) 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SolidSnake napisał(a):

Mianowicie jak stwierdzacie czy laska zawsze była kobietą czy może wvześniej była gościem który w jakims momencie zaliczył odklejkę, 

Zrób test głębokości pochwy. Jeżeli trafisz na ścianę, to był chłopem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proste, fizycznie szybko się zmienisz, ale nawyków tak szybko, jeśli w ogóle, się nie pozbędziesz. Jeśli była facetem to ma pozostałości po typowo męskich zachowaniach: 

- latem jak długo siedzi i wstaje to może robić wykrok żeby jaja od ud odkleić

- nie opuszcza dechy w kiblu

- zasypia po orgazmie

- ma jeden ręcznik na którym widać że zostały wyprute wyszywane napisy z góry i z dołu "jaja, morda"

 

I inne...

 

Jednym słowem: ruchać, obserwować 👍

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Atanda napisał(a):

Zrób test głębokości pochwy. Jeżeli trafisz na ścianę, to był chłopem. 

Gorzej gdy okaże się, że trans ma większego pytonga 😉 i lubi go maczać w kakao 😁

 

Nasze pokolenia wychowane na 2 płciach podchodzi do tematu inaczej niż obecna i przyszła młodzież wychowana w genderyzmie, gdzie mamy "ono", "one" itp.

Edytowane przez Brat Jan
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SolidSnake napisał(a):

Hej, mam pozornie bekowe pytanie. Mianowicie jak stwierdzacie czy laska zawsze była kobietą czy może wvześniej była gościem który w jakims momencie zaliczył odklejkę,  odkrył kobiecą stronę swojej osoby i przeszedł na drugą stronę mocy?

 

Biorąc pod uwagę jakie dziewuszki mi się podobają (wysokie, z małymi cyckami, niski głos też uważam za seksowny) odkrycie tego dopiero po dobraniu się do majtek może zryc mi psychę

No nie. Bo są operacje że cipka wygląda jak prawdziwa. Więc nie odróżnisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zupełnie poważnie odpowiadając:

- jabłko Adama (szczególnie po odchyleniu głowy w tył), nie każdy się go pozbywa

- budowa dłoni, męskie będą często szersze i bardziej żylaste, tak samo z palcami - są większe

- często dłuższe i szczuplejsze nogi

- kolana bardziej „kwadratowe”, co widać przy siedzeniu lub kucaniu

- raczej trudno trafić na trans mtf o niskim wzroście - mają przynajmniej te 170 cm, jak i cis chłopy

- męska linia włosów - mogą być pozostałości po zakolach albo na odwrót - kwadratowa linia, w przeciwieństwie do kobiecej - częściej zaokrąglonej

- piersi mogą być sztuczne albo - jeśli nie było operacji - dosyć płaska, wciąż nieco „męska” klatka piersiowa z nieznacznym zarysem biustu

- węższe biodra, podobnej szerokości talia - niezbyt węższa od bioder, jak u kobiety cis; inne proporcje w budowie brzucha, bardziej kościste okolice żeber, chociaż to nie reguła, bo zależy od indywidualnych predyspozycji i hormony mogą tam sporo pozmieniać w kobiecą stronę

Edytowane przez wolnystrzelec
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.