Skocz do zawartości

Izrael zaatakowany przez Iran!


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Wtedy Rosjanie odpalą swoje na Kijów i załatwią temat w jednym ruchu, świat nawet nie piśnie. 

Chłopie to jest jeden wielki biznes, już Niemcy się dogadali z ruskimi o odbudowę mariupola, wątpię w jakichkolwiek altruizm w polityce tutaj chodzi tylko zyski. Ukraina to jeden wielki syf i korupcja, to jest tylko sztuczny twór po rozpadku ZSRR, jedynym bohaterem narodowym jest zbrodniarz wojenny xD

 

Do tego sankcje sankcjami ale tak naprawdę każdy ma je w dupie, jak dobrze pamiętam to import aut z Niemiec do Kirgistanu czy jakoś tak innego Kazachstanu zwiększył się po sankcjach o 3000 procent, a paliwo i tak lejesz ruskie do baku tylko jeszcze płacisz pośrednikom żeby nie było że od Ruskich kupujesz. 

 

Mniej emocji więcej informacji, a to nic tajnego.

 

3 godziny temu, elogejter napisał(a):

Cieszę się że rok temu udało mi się odwiedzić Izrael.

*Ziemie okupowane przez żydów

 

 

Wątpię w jakieś konflikty bo już mało komu to się teraz opłaca, wojna to tylko narzędzie do roszad politycznych, wcale bym się nie dziwił jakby Żydzi trzymali w kieszeni w władców Iranu. Oczywiście prawdy dowiemy się dopiero po fakcie o ile te informacje wypłynął, a że ludzie giną to kogo to obchodzi, debile przez propagandę sami się pchają podobnymi także dziękuję dobranoc chociaż Izraela nienawidzę i odrobinkę mnie ten fakt cieszy że dostają po dupie. Kochać analnie Żymian <3

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał(a):

Może armagiedon na niedzielę to w poniedziałek nie trzeba będzie do roboty iść.

1.09.39 - nie dla szkoły. 

@Imiennik czy uważasz, że za walkę z Rosjanami, Ukraińcy udowodnili jednak, że jakaś państwowość mają, zasługują na swój kawałek podłogi? Pytam poważnie. 
 

Ps. Tyle wojowali, mordowali dla tej Ukrainy, a teraz niby walczą, inni mówią że walczyć nie będą i ten skorumpowany kołchoz mają w dupie -słowa jednego Ukraińca 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei

Powiem Ci trochę szerzej. Miałem do czynienia z wieloma Ukraińcami i naprawdę nigdy mi nie zaszkodzili, gorzej już Polak mi zaszkodził i to nie jeden, zawsze mi się z nimi spoko rozmawiało. Tak samo wolę ciapatych czy murzynów od Niemców bo Niemcy to są zwykłe busy i do tego mają typowe mordy beciaków.

 

Więc tutaj trzeba rozróżnić, ogólnie cała idea Ukrainy i ten ich burdel polityczny, tam wszystko możesz kupić nawet dyplom czy maturę bo taka jest korupcja i fałszerstwo, do tego banderyzm - to z tym się nie zgadzam i potępiam. Przecież nawet była afera że Ukraińcy zajmowali miejsca na polskich studiach bo mieli kupione matury na 100%, Przecież nawet była afera że Ukraińcy zajmowali miejsca na polskich studiach bo mieli kupione matury na 100%, stypendia te sprawy. To potępiam i dla mnie taka Ukraina to już wspomniałem, burdel i zwykły syf i tacy ludzie nie zasługują żeby mieć swoje państwo bo to zwykła dzicz. Ale nie mam nic do kogoś kto ma ukraińskie pochodzenie i jest w porządku, także ciężko tutaj mi jednoznacznie odpowiedzieć życie nie jest czarno-białe.

 

Prawda jest też taka że ich jedyny bohater narodowy to zbrodniarz, propaganda robi swoje, no też im trochę współczuję bo kobiety to wypuścili a mężczyzn pchają na front, więc w tej obecnej formie chcę państwo powinno zostać wobec mnie zreformowane, w sumie tak jak każde inne bo jeśli tylko znasz miejsce na świecie gdzie jest normalnie moralnie i honorowo to bardzo proszę o informację chętnie się tam przeprowadzę. 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Iran zapowiedział, że odpowie za zniszczenie ich konsulatu w Syrii. Dodatkowo uważają sprawę za zamkniętą. Pokazali co potrafią i tyle. Nie śpieszno im do podzielenia losu Iraku.  Zwłaszcza, że ich największy sojusznik, czyli Rosja nie ma jak im pomóc. Kilka lat temu była podobna sytuacja. USA zabiło irańskiego generała, w odwecie Iran zniszczył bazę, po czym.obie strony uznały, że są kwita. 

Świat islamski nie jest jednolity. Serio, ktoś myśli, że Arabia Saudyjska będzie się mścić za odparowanie Teheranu? 

W sumie to Bibi dostał prezent, bo część ludu mu się buntuje, a teraz wojna wygasza oczekiwania. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Perun82 napisał(a):

 

Trochę się ośmieszyli tym atakiem.

803c4f0640644.png

Wszystko w odpowiednich proporcjach, to nie Europa Uniwersalis na cheat kodach. Sygnał poszedł, ważniejszy jest sam przekaz, inicjatywa, informacja "możemy odpowiedzieć i odpowiemy jak zajdzie potrzeba".

 

Iran to nie Polska, że władze bezrefleksyjnie pierdolą głupoty o wgniataniu w ziemię Ruskich.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam myśleć, a właściwie to już wiem, że wszystkie wielkie wojenki są tylko po to, żeby zbijać ceny aktywów na rynkach światowych, dokupić masowo i szybko sprzedać przed kolejnym cyklem spierdolenia. O nic innego nie chodzi, tylko o robienie mamony na zmienności.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Bartosiak z Zychowiczem są tuż przed lub tuż po wydaniu książki o wojnie, więc pewno teraz jeżdżą po burdelach i trwonią pęgę. A żony myślą że to kolejna konferencja. Jak byli w Szczecinie to orgię organizował Jurny Stefan z PO. Potwierdzone info. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zuckerfrei napisał(a):

Ps. Bartosiak z Zychowiczem są tuż przed lub tuż po wydaniu książki o wojnie, więc pewno teraz jeżdżą po burdelach i trwonią pęgę.

Oni pobożni, weź przestać, swoją droga świetnie rozkręcili swoje biznesy, pozazdrościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.