Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Mosze Red

Przełomowe momenty, które wybiły mnie z matrixa

179 postów w tym temacie

Dla mnie przełomowym momentem co do wybicia mnie z Matrixa była scenka u teściów jakieś 11 lat temu. Było to krótko przed pierwszym kryzysem, który spowodował niestety (albo stety) tylko to, że przestałe pić. Teść miał 4 córki. I aby chociaż miał psa, a to była suka - musiał pić. Scenka wyglądała tak, że teściowa z jedną z córek wróciła z zakupów. Dom duży, luksusowo wyposażony, ogólnie na bogato. Firma, pieniądze (jak na lokalne warunki duże). 

I nagle teściowa wyjmuje z zakupów 0,7 litra i mówi "dajcie wódki, wypije, pójdzie spać i będzie święty spokój". Trochę mnie otrzeźwiło, wkrótce ja przestałem pić, rok mieszkaliśmy osobno. Trzeba było wtedy odejść permanentnie, ale niestety jeszcze nie dojrzałem. Kolejne 10 lat psu w dupę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Grzenio napisał:

Teść miał 4 córki.

Znam gościa, który ma 3 i do tego wszystkie ładne i księżniczkują. Też chla do oporu :lol: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
24 minuty temu, Grzenio napisał:

Teść miał 4 córki. I aby chociaż miał psa, a to była suka

Wybaczcie że padnie dość wulgarny tekst, ale miałem takiego sąsiada onegdaj - trzy córki, żona i suczka jamnika. Sam jeden samiec w tej chacie. Kiedyś, a było to wieki temu, w przypływie szczerości rzuciłem mu zasłyszanym gdzieś tekstem - "aleś sobie dom zapiździł". Ale mieliśmy już nieco w czubie. Zaśmiał się trochę gorzko.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Rnext Nie wiem dlaczego, ale akurat teraz przypomniała mi się śmieszna anegdota. Kiedyś jadę z N (jedna z 4 córek teścia) oraz A samochodem. Obie nie należą do filigranowych osób, a raczej do takich, które geny trzymają w lodówkach. Wieloryby ogólnie. A jest z branży budowlanej (konstruktor/projektant/inspektor). Wjeżdżamy do hotelu. Wjazd jest tak skonstruowany, że próg jest dość wysoko. Za każdym razem ocieramy spodem auta o ten próg. Właściciel hotelu (to taki mały hotelik/burdelik) zasugerował, aby "dziewczęta" wysiadły z samochodu na czas pokonywania progu. Pani A oczywiście "co za kretyn to tak wybudował!". Ja z nieukrywaną satysfakcją powiedziałem: "Nie dziewczęta. On wam chciał powiedzieć, że po prostu jesteście grube". Na początku "zatkało kakało" a potem darły na mnie mordy chyba przez godzinę. Ale ubaw i radochę miałem - warto było. :D

Edytowane przez Grzenio
4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach