Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Borys

Szkoły uwodzenia

52 postów w tym temacie

Dobra wracając do tematu na YT jest kanal Playman' s Tactic gosc napisał ksiazke pt " uwodzenie w klubie" jestem w jej trakcie. Nie mowię, żeby się wzorcować i kopiować jego teksty ale znaleść swoj styl. Schemat zawsze jest taki sam, tylko ze facet wysoki, przystojny nawet jak da ciała w kilku aspektach to i tak bedzie miał duzo wieksze szanse niż, facet mniej przystojny, który zrobił te same błędy.  Gość w ksiazke pisze, że to to czy sie podobasz kobicie zalezy od Ciebie nie od niej. Tu jest moim zdaniem prawda 50%/50%. Wszystko zależy od kilku czynników.

Co do filmu, gośc mnie drażni bo sie giba jak pier.. rezus. Laska to jakas sory za wyrażenie bambera. Białe kozaczki ? Jej jedyną szansa na przetrwanie to spotkanie własnie takich gości jak ten typ. Cwaniaczek, pewny siebie itd. Jej do głowy nawet nie przyszło, że to zwykły podrywacz. 

Reasumując. Znać triki,mechanizmy tak. Ale jednocześnie wyrabiając swój indywidualny styl a nie klepanie jak X. przykazań tekstów cudzego typa/coach'a itp.

Edytowane przez Strozol

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 godzin temu, Zwierzak napisał:

Wy sobie popisaliście jaki to on nie jest głupi, żenujący, beznadziejny a on tą laskę wyruchał. Kto tu jest wygrany?

To jest przykład interakcji gdzie James dosyć mocno napiera na tą laskę (werbalnie i niewerbalnie) dlatego wygląda to trochę chamsko, ale cel osiągnął więc do niczego nie można się tu przyczepić.

No z tym wyruchaniem to ja zapisuje sie do tych niewierzących.

Filmik byłby dobry ale dla nieświadomych, nie ruchających, zakochujących sie mężczyzn etc. (Nie obrażam nikogo. 

Napiąć klate, odjebać się na nowelasa, ten obniżony głos to już przegięcie a wszystko to gdzie, na dworcu. Jak ja byłbył atrakcyjną loszk0 i nie raz by mnie podrywali to ta sytuacja tak jebie tandetą, że szkoda gadać. Zresztą widać, że mała go olewa, manipuluje, czuje tandete.

Oczywiście lepsze to od bycia nerdem i walenia konia.

Można też w klubie zapytać 100"sztuk, czy sie odrazu rucha, 1 napewno się znajdzie-cel osiągnięty ale czy tędy droga?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta