Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rekomendowane odpowiedzi

@Sara A tam, straty taty ten cały temat. Skończ walczyć z facetami by sobie ulżyć za swoją przeszłość i szukaj kogoś na stałe jak Ci organizm każe, od kiedy już się nie pier.. bez opamiętania? Jedziesz ciągle na antydepresantach?

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Sara Szkoda mi Ciebie dziewczyno. Jestem w stanie Cię zrozumieć, bo sam wyrosłem w emocjonalnej patologii. Dlatego nie będę oceniał sposobów w jaki radziłaś sobie ze zjebanym dzieciństwem. Niektórzy kończą chlejąc na umór, albo gnojąc ludzi na kasie, w Biedronce, inni igrają ze śmiercią uprawiając ryzykowne sporty, ty leczyłaś deficyty emocjonalne bzykając się z kim popadnie.  Statystycznie rzecz biorąc znajdziesz faceta. Ogromna liczba dzieci w tym kraju wychowała się w rodzinach, mniej lub bardziej, patologicznych. Najprawdopodobniej będzie Cię ciągnąć do facetów takich jak Twój ojczym i jak większość populacji skończysz powielając błędy poprzednich pokoleń. Ważne jest abyś zrozumiała, że ilość partnerów seksualnych to zdecydowanie Twój najmniejszy problem. Jeżeli kiedykolwiek w przyszłości chcesz normalnego związku, czeka Cię ciężka, mozolna i długoletnia praca nad sobą. Musisz przepracować traumy, popracować nad samooceną, wybaczyć matce, ojczymowi, klientom, którzy traktowali Cię jak przedmiot, ale przede wszystkim wybaczyć sobie. Może zrobiłaś źle, ale nikt nie nauczył Cię radzić sobie z emocjami inaczej. Pogódź się z tym. Przeszłości już nie zmienisz, a błona dziewicza niczego tu nie naprawi. Skończ w końcu studia, znajdź pracę, naucz się zarabiać na życie inaczej niż dając dupy. Poszukaj jakiejś grupy wsparcia. Może masz jakieś koleżanki z branży, które wyszły na prostą. Może nawet jest jakiś odpowiednik AA, dla byłych prostytutek :) Zacznij żyć tak aby potencjalny partner widział w Tobie jakąkolwiek wartość poza materiałem na szybki numerek bez zobowiązań, bo póki co, z punktu widzenia normalnych facetów, jesteś jak odbezpieczony granat, którzy w każdej chwili może zamienić życie w piekło i nie oferujesz nic jako potencjalna partnerka. Nikt Ci teraz nie da kredytu zaufania. Musisz sobie na niego zapracować. Życzę powodzenia.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta