Skocz do zawartości

Slime


Głodny Prawdy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

5/10 to karyna w przydeptanych trepach, z "nienarzucającą się urodą" i nadwagą. Tego tu to nie widać...

Eee nie, Karyny to są w skali 1-4/10. Moje ex mimo, że nie używały makijażu przebijały tą laskę. Ona nie jest ładna "naturalnie" tylko ma nieco zupgradeowany ryj. Próg 5/10 to po prostu neutralność. 

 

6/10 dałbym jej za ogólne zadbanie bo widać, że jest. Nie wiem czemu ale dużo dziewczyn niedba w ogóle o dłonie i stopy. O ile w pewnych przypadkach ratują kształt i proporcje o tyle jak się widzi u niektórych panien niezadbane te miejsca to aż odrzuca a wręcz obrzydza. Co z tego, że będzie miała fajny tyłek czy coś innego jak po prostu ma takie "fundamentalne braki". To tak samo jak z tym, jeśli laska pali to z góry jest u mne na czarnej liście.

 

2 minuty temu, Brat Jan napisał:

Teraz już rozumiem dlaczego Bracia narzekają na brak kobiet do łóżka.

Ja narzekam bo po prostu rzadko spotykam ogólnie kobiety tak w bliższej relacji :D 

 

2 minuty temu, Brat Jan napisał:

Albo modelki lub "księżniczki" albo wcale.

No cóż ma wyglądać, a brzydszej od ex nie wezmę, no fucking way. 

 

2 minuty temu, Brat Jan napisał:

Wysoko macie podniesioną poprzeczkę, a podobno jest to typowo kobiece podejście.

To tylko stereotyp. Weźmie się słabą laskę a potem jest narzekanie, że się "znudziła" albo ciągnie do innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam "stufkę", że jak by się wypieła to każdy by zapakował, bez wybrzydzania.

Atrakcyjna dziewczyna. Ruchałem mniej atrakcyjne z twarzy i nie narzekam.

Wiadomo, figura musi być.

Kobiety, jak faceci uwielbiają się bzykać i niema co gwiazdorzyć, bo na starość jak już pindol nie stanie to nie chcę się zadręczać myślami typy " eh, że tej Kaśki, Aśki, Zośki nie przeleciałem, nosz kur...."

 

Leję na skalę od 1 do 10. Kobita "pod nóż" albo nie.

Co by nie gadać, lepiej mieć więcej na liczniku.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie oceniając, jest bardzo atrakcyjną kobietą, więc niech ma te 8/9 oczek na 10.

 

Subiektywnie zaś, czuję jakiś niepokój, patrząc na nią, i wg mnie to typowy sukkubus, który ma kurewstwo w oczach, więc raczej trzymałbym się od niej z daleka, gdybym na nią trafił.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Mogę woleć np: blondynki :P.

To nie średniowiecze, kolor włosów da się zmienić :)

40 minut temu, Ksanti napisał:

No cóż ma wyglądać, a brzydszej od ex nie wezmę,

Ach ta poprzeczka, najgorzej gdy prawiczek zaliczy modelkę, po niej wszystkie inne to brzydule :D

Aż trafi na jakąś miss :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Brat Jan napisał:

To nie średniowiecze, kolor włosów da się zmienić :)

Blondynki to mój target, ale jak czarnulka się przefarbuje to może nie będzie problemu. Wtedy przynajmniej inne aspekty muszą się zgadzać :P

 

7 minut temu, Brat Jan napisał:

Ach ta poprzeczka, najgorzej gdy prawiczek zaliczy modelkę, po niej wszystkie inne to brzydule :D

Akurat większość modelek to po prostu pewne siebie przeciętniaki :P Kilo tapety na ryju i myślą, że są są najwspanialsze na świecie. Dziewczyn naturalnie ładnych bez makijażu jest mniejszość. Taka do późnej starości będzie ładna.

 

Nie każdy ma potrzeby podobne do moich. Jak widać w tym temacie, są i tacy co zadowolą się wszystkim :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Głodny Prawdy

Rozumiem, że za koszt konsumpcji bierzesz na siebie związek :P 

 

"zawsze miałam więcej kolegów niż koleżanek" :D no zachęcające

 

 

PS. Powiekszała sobie usta

https://www.zeberka.pl/art/mamiko-sie-przyznala-oto-dlaczego-wyglada-teraz-tak-inaczej-video-44182

 

Spójrzcie na tamte zdjęcie :)

 

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ksanti napisał:

@Głodny Prawdy

Rozumiem, że za koszt konsumpcji bierzesz na siebie związek :P 

 

"zawsze miałam więcej kolegów niż koleżanek" :D no zachęcające

 

 

PS. Powiekszała sobie usta

https://www.zeberka.pl/art/mamiko-sie-przyznala-oto-dlaczego-wyglada-teraz-tak-inaczej-video-44182

 

Spójrzcie na tamte zdjęcie :)

 

Coś z nią nie teges, zasłania swoje ciało...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan

Generalnie z tego co wywnioskowałem jest nieśmiała ale sprawia wrażenie atencyjnej suczy. Poza tym tak jak myślałem naturalnie jest zupełnym przeciętniakiem. Nie wiem jak to jest, że niektórzy bracia dają się omamić makijażowi :D Kurła może mam trzecie wewnętrzne oko. Moim zdaniem od początku widać, że ukrywa swoją przeciętność :P

 

Tak wyglądała przed zabiegami kosmetycznymi. Rozumiem może być w czyimś typie ale myślę, że do 8/10 obiektywnie jej daleko :)

 

1-22-R1.jpg

 

tn-1b-21-T3.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ksanti napisał:

Darmowy seks to chyba tylko z niewolnicą lub za oszustwem. 

Nie w moim przypadku hahahha....

 

Dla mnie i tak 8/10 każda kobieta jak się "odejbe" to może być punkcik w górę w przeciwieństwie do nas mężczyzn bóg stworzył kobietę brzydką aby się malowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak ogólnie, bo chyba niektórzy nie czają ocb ze skalą SMV

 

Tu mówimy przede wszystkim o porównaniu do OGÓŁU RYNKU, oraz kanonów urody. NIE DO OSOBISTYCH PREFERENCJI!

I w tej skali kobieta nie może mieć więcej niż 9!

Tak samo jak powyżej 30 rż z definicji kobieta nie może być "10". Nie i już.

10 = kobieta o idealnym w/g kanonu wyglądzie oraz DODATKOWO +1 za spełnienie kryteriów osobistych (np "naturalnie ruda, a do takich to mój Jaszczur czuje szczególną miętę")

Kobiety na drugim końcu skali to przypadki typu otyłość kliniczna/braki elementów ciała/dziwne przypadłości (np znamię na pół twarzy, etc), gdzie oczy palą od patrzenia, a jaszczur ewakuuje się z powrotem do jamki.

 

Rozważanie "bo jakby zmyła tapetę i worek pokutny założyła, to" jest bez sensu w tym kontekście. Oceniamy tu-i-teraz, a nie że "łe, jak będzie miała 80 lat, braki w uzębieniu i szklane oko to fuj, więc dam teraz 2".
Tak samo jak ocenianie przez pryzmat "mnie by nie wybrała, to dam jej 3, niby że ja z takim paszczurem to w życiu Warszawy"...

 

Dużo o skali 1-10 mówi poniższa grafika (trzeba powiększyć, żeby rozczytać, wymagany podstawowy inglisz).

 

WIĘKSZOŚĆ kobiet lokuje się w okolicach 6-7...

 

pictorialscale.jpg

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 3.05.2018 o 17:34, Marek Kotoński napisał:

Bracia, ile dacie tej pannie w skali od 1 do 10? Jestem ciekawy jak ją oceniacie.

E, dla mnie za młoda.

Ale 25 lat temu dałbym jest takie stabilne 7 i jedna czwarta.

 

Zwracam zarazem uwagę młodej damie, że kąpiel w ubraniu jest mniej efektywna niż bez niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2018 o 16:50, Inny i Wyjątkowy napisał:

@Marek Kotoński A ty Mistrzu na ile ją oceniasz?

 

Hmmm, na pewno zadbana, szczupła, pazury i reszta zrobione, duże oczy i miły głos - 7,5, może nawet 8. Nie dam więcej dlatego, że jest piękna w wielu momentach, ale czasami wychodzi że jest mocno zrobiona - a są takie co nawet jak srają, to nie schodzą poniżej 9 - tki.

 

Natomiast jest kompletnie nie w moim typie, i z całą pewnością miałbym z nią w relacji przejebane. Oczywiście - gdyby, jak to jeden z Braci napomknął, wypięła się, natychmiast bym skorzystał z Bożej okazji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ciężko mi ją ocenić. Ja od jakiegoś czasu dwóch lat może ? Nie zwracam uwagi aż tak mocno na wygląd. Mnie naturalne dziewczyny zawsze pociągały a w niej już tej naturalności dawno nie ma, więc dla mnie bardzo mocno spadła na atrakcyjności.

Jestem z wami szczery, no kurde no nie w moim typie, wolałem tą jej starszą wersję. Ja jak na nią patrzę to już widzę ile by kosztował z nią związek, nerkę bym musiał sprzedawać co miesiąc na jej "Drobne wydatki" i przez to mnie strasznie odrzuca od niej.(Jeśli mówimy o związku).

 

Oceniając czysto fizycznie na ten moment : Dałbym 7/10

Bo jest zadbana, ma figurę itd itp.

Oceniając fizycznie z poziomu naturalności, którą kocham : 3/5 do 4 na 10

Oceniając na związek , w ogóle bym nie startował zero szans z mojej strony. Po prostu to tak nie moje progi, że nawet mnie nie interesuje. To jest kobieta, która kocha być w centrum uwagi oraz przebierać się testować jakieś strony, makijaże itp. Ona z tego żyje a mnie takie coś strasznie męczy, więc nie dosyć iż by mnie zajechała finansowo, to jeszcze atencja na ogromnym poziomie.

 

Natomiast gdyby się "nadstawiła" no nie wiem... może na jeden raz na spróbowanie.

Osobiście jej życzę jak najlepiej ale to nie moja liga, choć wydaje się w  porządku na pierwszy rzut oka ale wiem iż by mnie zajechała.

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.