Skocz do zawartości

Słowiańscy mężczyźni - czyli ci brzydcy?


Strusprawa1

Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, zuckerfrei said:

Jadąc w londyńskim metrze, wyleczyłem sie w 4 minuty z tego ze Polki są najpiękniejsze.  Ludzie, z tymi Polkami to kurwa mit. 

Będąc w Anglii nieraz byłem zafascynowany kobietą w autobusie czy mijaną na ulicy. Niektóre są naprawdę piekne i często skromne, niewyzywające. Nie ma tej pychy jak w Pl- " popatrz frajerze jaka jestem zajebista- możesz sobie pomarzyć"

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Strusprawa1 napisał:

może bardziej włoskiego lub żydowskiego..

No ty jesteś przystojny, to pamiętam... Czy polki są ładne czy brzydkie? którzy mężczyźni są przystojniejsi? Nie interesuje mnie to, wszędzie są ładni i brzydcy.

Edytowane przez Głodny Prawdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że nie dbamy o siebie jak Francuzi. Chcecie wywindować wymagania kobiet co do wyglądu polskich mężczyzn? Im będziecie bardziej dbać o siebie jako zbiorowość (nie pojedynczy mężczyzna), tym bardziej zostanie ustanowiony nowy poziom wymaganego wyglądu od mężczyzny w Polsce. Krótko mówiąc, żeby mieć tę samą 8/10 lalkę co wcześniej facet będzie musiał być bardziej zadbany, bardziej umięśniony - krótko mówiąc w głupi sposób podwyższycie sami sobie poprzeczkę.

Ta sama Kasia na którą dawniej wystarczył Janusz, teraz będzie musiała otrzymać Amoroso Janusza. 

 

Bardzo dobrze, że Polacy nie dbają o siebie tak jak Francuzi - tak powinno być dalej, a liczba Januszy z brzuchem w wieku 30 lat tak naprawdę statystycznie daje nam tylko SAME PLUSY, bo kobiety będą musiały obniżyć wymagania inaczej albo skończą samotnie, albo będą musiały wyjeżdżać masowo do Francji, Hiszpanii, itd. gdzie są ich ukochani Bogowie. 

Droga wolna drogie Panie - Krzyż na drogę :D

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam lajków, ale potwierdzam i zgadzam się z braćmi @loh-pan, @Themotha, @Unhomme- Polska pod względem mody to totalny trzeci świat. PRL odcisnął swoje piętno - u nas świadomość mody jest niska, zasoby na modne rzeczy marne, a sporo ludzi prymitywnych i przyjęło się że modnie ubrany facet = pedał. Tam, gdzie świadomość mody jest od lat wysoka modny ubiór to coś normalnego. I akurat pod względem podążania za nowymi trendami panie w Polsce wypadają nieco lepiej - ja widzę np w Wawie znacznie więcej modnie ubranych kobiet niż facetów.

 

Co nie zmienia faktu, że po pierwsze - do stylowek Francuzek czy w ogóle kobiet w Londynie albo w Mediolanie to się nie umywa, po drugie piękne to raczej nie są. Morze, ocean wręcz przeciętności a i to dzięki make-upowi. I żadne modne okulary tego nie poprawią. 

 

Za to faceci zwłaszcza na południu, zwłaszcza we Włoszech wiedzą jak się ubrać by zwyczajnie podkreślić swoje atuty. Nie bez przyczyny przemysł modowy jest tam bardzo rozwinięty. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei ale to chyba nie Angielki tak Cię uwiodły wtedy w metrze? :) bo większość Angielek ma problemy z nadwaga, nadmiernym makijażem itd :)

Czasami trafiają się rakiety, ale to wyjątek od reguły. Popatrz np na Hinduski, albo Pakistanki czy Iranki,starsze wiadomo, ale młode 18-30 lat wiele ''dych'' moim zdaniem oczywiście, podobnie jak niektóre latynoski, szczególnie Kolumbijki, natomiast ze Słowianek najpiękniejsze są moim zdaniem Czeszki, Ukrainki i Białorusinki, piękne kobiety widziałem także z Rumunii...

 

A najpiękniejsze kobiety jakie widziałem to były Litwinki :)

Edytowane przez Themotha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, tytuschrypus said:

Za to faceci zwłaszcza na południu, zwłaszcza we Włoszech wiedzą jak się ubrać by zwyczajnie podkreślić swoje atuty.

To jest inna nacja, z czlowieka północy nie zrobisz wyżelowanego żigolaka. IMHO wystarczajace jest aby męski ubiór był czysty i niepodarty:)

Poniżej przykład, jasne bawełniane spodnie, koszulka polo i jest dobrze. Ale czasem nawet tego nie uswiadczysz na ulicach. Męzczyzna w krótkich dzinsowych , schodzonych spodenkach, koszulki z napisami kapel metalowych. Nie wyglada to ciekawie.

 

putin-626973.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, arch napisał:

Bardzo dobrze, że Polacy nie dbają o siebie tak jak Francuzi - tak powinno być dalej, a liczba Januszy z brzuchem w wieku 30 lat tak naprawdę statystycznie daje nam tylko SAME PLUSY, bo kobiety będą musiały obniżyć wymagania inaczej albo skończą samotnie, albo będą musiały wyjeżdżać masowo do Francji, Hiszpanii, itd. gdzie są ich ukochani Bogowie.  

 

Jestem za, nie dbajcie. Wystarczy, że ja będę dbał o siebie i może w końcu uda mi się coś poderwać. A nie, wróć, przecież mam kartoflaną mordę, która zdradza moje plebejskie pochodzenie. Polaczek, z passatem w dizlu. :)

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Les napisał:

Ale czasem nawet tego nie uswiadczysz na ulicach

O właśnie. To jest klucz. Że u nas normalny ubiór który nie woła o pomstę do nieba to nie jest standard, a co dopiero modny. 

 

6 minut temu, Les napisał:

To jest inna nacja, z czlowieka północy nie zrobisz wyżelowanego żigolaka.

Facet z północy może się równie modnie ubrać, musi tylko dobrać kolory do karnacji. Ale u nas króluje"uniwersalny" czarny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co do tych pań to kwestia gustu, każdy ma inny, jednemu będą się podobały blondynki, innemu brunetki a trzeciemu rude. Już kiedyś napisałem, w wątku na temat kobiet w Warszawie, że dla mnie takie Warszawianki to są średnie, te przyjezdne już lepiej, ale w porównaniu do innych nacji chociażby Słowiańskich, szału nie ma. Wyżej cenie sobie np. Chorwatki. Ja już jestem na takim etapie, że bardziej mnie interesuje jak kobieta się zachowuje i co sobą reprezentuje. Tu faktycznie tak jak pisze @Unhomme i @Leste paniusie w Warszawie to noski zadarte strasznie wysoko, a ego dosłownie w innej galaktyce. Do tego dodać ich fatalne, wręcz chamskie momentami, zachowanie na co dzień, to można dostać szybko impotencji;)

 

Wiecie dlaczego kobiety się malują i perfumują? Ponieważ są brzydkie i brzydko pachną.

 

Moim zdaniem faceci u nas rzadko kiedy przykładają choćby minimalną wagę do wyglądu, a szczególnie ubioru. Nałoży na siebie co mu akurat z szafy wystaje i idzie na miasto. Jeszcze chyba długo trzeba będzie pracować na obalenie tego postrzegania typowego Polaka w sandałach do skarpetek, żonobijce i reklamówce z marketu.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Krugerrand napisał:

 Tu faktycznie tak jak pisze @Unhomme i @Leste paniusie w Warszawie to noski zadarte strasznie wysoko, a ego dosłownie w innej galaktyce. Do tego dodać ich fatalne, wręcz chamskie momentami, zachowanie na co dzień, to można dostać szybko impotencji;)

Oj nie tylko z ''Warszafki'' przyjrzyjcie się kobietom na ulicach, w sklepach, galeriach itd, zobaczycie że praktycznie większość ma noski zadarte do góry i myśl przewodnia ''Co to nie ja'' :)

Ja np spotkałem wiele fajnych i jeszcze aż nie tak bardzo skażonych tym światem kobiet na wschodniej granicy naszego kraju, w tych małych pipidówach na Wschodzie Polski.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, mieszkam w Niemczech, spacerowałem sobie wieczorową porą i szły takie trzy Niemry i spojrzały na mnie jak kot na tłustą myszę identyfikując mnie bezbłędnie zaczepno - porozumiewawczym słowem "Kurwa"! Ergo, polski ryj, nie musi budzić negatywnych skojarzeń. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Themotha napisał:

Ja np spotkałem wiele fajnych i jeszcze aż nie tak bardzo skażonych tym światem kobiet na wschodniej granicy naszego kraju, w tych małych pipidówach na Wschodzie Polski.

Niech tylko przeprowadzą się do dużego miasta, szybko wsiąkną:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Themotha said:

Ja np spotkałem wiele fajnych i jeszcze aż nie tak bardzo skażonych tym światem kobiet na wschodniej granicy naszego kraju, w tych małych pipidówach na Wschodzie Polski.

Tam są te Himalaje?  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że jeszcze powiedzmy w latach 90-tych zwykły polski Janusz który w wieku 30 lat miał już piwny brzuch, obracał ładną Kasię 8/10. W tych samych czasach ale już np we Francji taki Janusz mógłby pomarzyć aby obracać dziewczynę o dokładnie takim samym SMV, tylko, że Francuzkę. Sami sobie wywindowali oczekiwania wobec siebie dbając o siebie zanadto.

Co więcej, u nas w latach 90-tych taki Janusz miał taką Kasię całe swoje życie, dymał ile chciał, rozwodów nie było - przeciętny Francuz był w szoku widząc jakie to u nas łatwe, bo u nich wtedy było już to (spierdolina kobiet, wysokie wymagania), co u nas zaczyna się dopiero teraz.

 

Chcecie musieć więcej zapierdalać nad wyglądem, opalenizną, solarką i innymi cudami po to tylko, żeby mieć TO SAMO? NIC LEPSZEGO?

No to jeśli tak, to bierzcie przykład z Francuzów a dostaniecie to co oni - za jakiś czas tak jak Francuzi czy Niemcy, będziemy masowo szukać kobiet/żon gdzieś na zadupiach świata, bo księżniczki podniosą jeszcze bardziej wymagania. 

Edytowane przez arch
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś wypowiedź jakiegoś właśnie projektanta czy innego specjalisty od wizerunku i według niego polki nie są odważne w ubiorze, tzn. Stawiają na bezpieczne kolory, zero kreatywności czy bawienia się modą. A to właśnie takie zagrania tworzą styl.

 

Piękność tej czy innej nacji to oczywiście stereotyp. Tak jak Polak złodziej, czy inne tam.

 

Coś takiego jak charakterystyczny wygląd słowianina nie istnieje. Dla Słowian charakterystyczne było to, że mieszali się z różnymi nacjami. Od ludów z Azji po Germanów i Wikingów. Źródła historyczne podają całe spektrum wyglądów słowianina.

 

Przykład pierwszy z brzegu: Marek Kotoński i jego mongoidalna twarz. Tak Słowianie też byli opisywani.

 

http://slowianolubia.blogspot.com/2014/05/zapomniane-zroda-x-rasa-i-wyglad-sowian.html?m=1

 

Mi tam się podobają blondyny ze Skandynawii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, zuckerfrei napisał:

Tam są te Himalaje?  

Himalaje, Yeti, co sobie wymarzysz :P

 

A tak na serio, nie są skażone bo nie wyjechały jeszcze do dużych miast, bądź na Zachód, jak tylko wyjada, młode Karyny z pipidówek dają dupy za przysłowiowe 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arch Nie trzeba wcale jakos specjalnie zapierdalac nad wygladem. Chodzi o to, zeby prowadzic zdrowy tryb zycia co juz sie przelozy na atrakcyjny wyglad.

 

Jest to na pewno duzo lepsze niz bycie januszem zalanym tluszczem i z wydetym brzuchem.

Edytowane przez Unhomme
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Tylko nie zabieraj jej ze sobą do dużego miasta, bo się zdziwisz;)

 

Patrzcie na takich Arabów. Taki Abdul nie musi zbytnio dbać o wygląd. Moda? A gdzie tam, chodzą w tych swoich tradycyjnych ubiorach z turbanami na głowach. Taki gość to nie dość, że ma żonę, seks kiedy chce, a także spokój w domu:P

 

@Unhomme Dokładnie tak, w moim przypadku wystarczy trzymać dietę, trochę popływać i posiedzieć na saunie. Waga w normie, a i koleżanki w pracy i nie tylko mówią, że dobrze wyglądam i zastanawiają się skąd ja taką fajną cerę mam. To im mówię, że wystarczy regularnie na saunie posiedzieć i tyle. Żadnych kremów i maseczek nie trzeba. Jak się pytam czy zamierza iść na saunę, to oczywiście ona nie ma czasu, musi się zastanowić, może za tydzień, czyli nigdy i takie tam babskie gadanie:)

 

Facet jest jak wino, im starszy tym lepszy. Z kobietami niestety jest odwrotnie.

 

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.