Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że od czasu rozstania moja samoocena poszybowała znacząco w dół. Dla przykładu, uważam, że mój ryj jest zdecydowanie paskudny mimo, że byłem już w kilku związkach. Wczoraj, podczas imprezy w męskim gronie, poruszyliśmy temat wyglądu. Uskarżałem się na swój, jednak zostało to raczej olane, nie potraktowane na poważnie. Nie chcę wstawiać tutaj zdjęć, bo nie chcę nikogo katować swoją mordą, ale postaram się opisać cechy, które mnie w niej irytują najbardziej:

  •  Oczy: kolor zielony. Zupełnie mi się nie podoba. Ponadto, są znacząco za duże. 
  • Włosy: blond, gęste, bez zakoli. Jednak zastanawiałem się już kilkukrotnie nad przefarbowaniem ich na jakiś ciemny. Mój aktualny kolor jest totalnie słaby.
  • Poza mordą - Wzrost: 177 - chyba nawet nie ma co komentować xD

Używałem też słynnego Photofeelera, średnia ocena jakieś 6-7/10...Stąd pytanie: Czy serio jest tak źle? Przecież to raczej wiadome, że kobiety preferują „południową” urodę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Denis możesz coś zmienić dla samej zmiany właśnie. Zobaczyć coś innego. 

Miałem kiedyś długie włosy- do połowy pleców.

Miałem też łysą czachę 🤣 Beka.

 

Ogólnie za dużo myślisz i rozkminiasz. 

Photofeeler to gówno. Nie używałem, ale wystarczyło wygooglać co to jest aby ujżeć potencjał spierdolenia. 

Po co sie wystawiasz na strzały w takich serwisach? 

8 minut temu, Kiroviets napisał(a):

195, brunet, niebieskie oczy, broda jak w awatarze - nigdy, żadnej oznaki zainteresowania. Myślę że wyczerpałem temat.😎

 

Dziwne. 

A jesteś pewien, że umiesz dostrzegać oznaki zainteresowania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

@Albert Neri ze zdobytą wiedzą raczej tak. Wątpię żebym coś przeoczył.

 

Z drugiej strony to mam autyzm i laski od razu wyczuwają " inność".

 

Ja prdl. Ta „wiedza” jest w Twoim przypadku bezużyteczna.

Jak jesteś w spektrum autyzmu to z defincji masz problem z komunikacją, odczytywaniem emocji i relacjami społecznymi. 

Możliwe że niejedna by chciała Ci wskoczyć do wyra, tylko Ty nie jesteś w stanie zauważyć sygnałów. Obstawiam że tu może być problem- Ty z racji autyzmu nie umiesz odczytywać podtekstów, a one z natury nie nazywają rzeczy po imieniu i nie mówią wprost. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Albert Neri napisał(a):

tylko Ty nie jesteś w stanie zauważyć sygnałów.

No właśnie podczas interakcji zwracałem na to uwagę i nie zauważyłem.

 

3 minuty temu, Albert Neri napisał(a):

Ta „wiedza” jest w Twoim przypadku bezużyteczna

Racja. Stąd m.in mamy odmienne poglądy nt Black Pill.

 

5 minut temu, Albert Neri napisał(a):

Jak jesteś w spektrum autyzmu to z defincji masz problem z komunikacją, odczytywaniem emocji i relacjami społecznymi

ugUEm to nie mam diagnozy " na papierze". Jak będę dłuższą chwilę w Pl to muszę to posklejać.

Z drugiej strony bliscy twierdzą, że to tylko piwniczenie.🤦

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Denis napisał(a):

Mam wrażenie, że od czasu rozstania moja samoocena poszybowała znacząco w dół. Dla przykładu, uważam, że mój ryj jest zdecydowanie paskudny mimo, że byłem już w kilku związkach. Wczoraj, podczas imprezy w męskim gronie, poruszyliśmy temat wyglądu. Uskarżałem się na swój, jednak zostało to raczej olane, nie potraktowane na poważnie. Nie chcę wstawiać tutaj zdjęć, bo nie chcę nikogo katować swoją mordą, ale postaram się opisać cechy, które mnie w niej irytują najbardziej:

  •  Oczy: kolor zielony. Zupełnie mi się nie podoba. Ponadto, są znacząco za duże. 
  • Włosy: blond, gęste, bez zakoli. Jednak zastanawiałem się już kilkukrotnie nad przefarbowaniem ich na jakiś ciemny. Mój aktualny kolor jest totalnie słaby.
  • Poza mordą - Wzrost: 177 - chyba nawet nie ma co komentować xD

Używałem też słynnego Photofeelera, średnia ocena jakieś 6-7/10...Stąd pytanie: Czy serio jest tak źle? Przecież to raczej wiadome, że kobiety preferują „południową” urodę...

Byłeś już w kilku związkach więc nie jesteś bazylem...

Samoocena Ci spadła bo brakuje oksytocyny i endorfin...

Temat do zamkniecia

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Denis Ty marudo. Pomyśl inaczej, jestem super bo:

 

1. Mam zielone oczy, najrzadsze na świecie.

2. Mam piękne, gęste blond włosy, bez śladów zakoli.

3. Do tego mam 177 cm wzrostu.

4. Nie instaluję badziewnych apek na smartfonie, bo szkoda czasu i miejsca.

 

Ale nie, ty marudzisz, wszystko źle. Więc włosy farbuj, kup szkła zmieniające kolor oczu, połam i wydłuż piszczele w Turcji czy innej Mezopotamii. Pytaj innych, czy dobrze wyglądasz.

 

Nie doceniasz tego co masz, chciałbyś być najlepszy, czy jak? Po co się katujesz niepotrzebnymi myślami? Chcesz być pięknisiem dla pań, czy rywalizować na wygląd z kumplami?

Edytowane przez Śnieżnobiały
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Denis said:

Czy serio jest tak źle?

 

Chuj wi, z fusuf czytać nie umiem.

 

Cechy które opisałeś mogą być plusem, lub minusem.

 

Wczoraj w klubie tańczyły dwie naprawdę fajne dupy, w mojej ocenie 8/10.

 

Podbił do brunetki koleś 170cm i zaczął tańczyć z nią, po chwili się lizali i macali. 

Po prostu wszyscy inni kolesie bali się podbić, a on się nie bał. 

Wiec Ty ze wzrostem 177 miałbyś lepszy start od niego.

 

No ale widać, że mental u Ciebie klęczy, jak kolegom marudzisz, że jesteś brzydki.

 

Wydaje mi się, że chcesz znaleźć potwierdzenie, że jesteś przystojny. Najlepiej jakby jakaś laska sama do Ciebie zagadała na ulicy i Ci to wyznała, ale świat tak nie działa. 

 

Jak masz takie rozkminy, to z góry jesteś na straconej pozycji. 

 

Na YT masz pełno poradników jak zwiększyć swoją atrakcyjność, więc zacznij działać. 

 

Ale nie oczekuj, że otoczenie, lub tymbardziej kobiety, zaczną Ci prawić komplementy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej zarabiaj- jeżeli robisz to, zeby mieć kobiety, a jak dla siebie- kombinuj;)

 

Dużo kobiet "leci" na dobrze ubranych facetów. To naprawdę działa. Tylko nie jest łatwo być dobrze ubranym.

Edytowane przez Ego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2024 o 14:51, Denis napisał(a):

Wczoraj, podczas imprezy w męskim gronie, poruszyliśmy temat wyglądu. Uskarżałem się na swój, jednak zostało to raczej olane, nie potraktowane na poważnie. 
Wydaje mi się że zostało to zlane z powodu tego, że to nieprawda i nie może być tak źle z Tobą. Męskie grono było by pierwsze do powiedzenia Ci paru niekorzystnych dla Ciebie słów prawdy bo jaki mają mieć cel w okłamywaniu Cię?

bez zakoli. 
Już jesteś wygranym loterii genetycznej! Ja w wieku 24 lat mam zakola jak znaczek mak donalda. Głowa do góry ziom!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2024 o 14:51, Denis napisał(a):

Dla przykładu, uważam, że mój ryj jest zdecydowanie paskudny mimo, że byłem już w kilku związkach. Wczoraj, podczas imprezy w męskim gronie, poruszyliśmy temat wyglądu. Uskarżałem się na swój, jednak zostało to raczej olane, nie potraktowane na poważnie. Nie chcę wstawiać tutaj zdjęć, bo nie chcę nikogo katować swoją mordą, ale postaram się opisać cechy, które mnie w niej irytują najbardziej:

  •  Oczy: kolor zielony. Zupełnie mi się nie podoba. Ponadto, są znacząco za duże. 
  • Włosy: blond, gęste, bez zakoli. Jednak zastanawiałem się już kilkukrotnie nad przefarbowaniem ich na jakiś ciemny. Mój aktualny kolor jest totalnie słaby.

Piszesz jak baba.

Już ktoś zauważył zniewieścienie młodego pokolenia.

 

W dniu 1.01.2024 o 14:51, Denis napisał(a):

Wzrost: 177 - chyba nawet nie ma co komentować

No tutaj jest drobny defekt...

 

W dniu 1.01.2024 o 14:51, Denis napisał(a):

Używałem też słynnego Photofeelera, średnia ocena jakieś 6-7/10...Stąd pytanie: Czy serio jest tak źle?

Nie ma źle, jesteś pow średniej. Ogarnąć ciuch, fryz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2024 o 15:37, Kiroviets napisał(a):

195, brunet, niebieskie oczy, broda jak w awatarze - nigdy, żadnej oznaki zainteresowania. Myślę że wyczerpałem temat.😎

Dopiero się rozkręcasz tak mi się wydaję z tematem 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Denis - Ty nie masz być atrakcyjny dla siebie tylko dla kobiety - jak jesteś adonisem, to po Ci otoczenie?

 

Jak będziesz miał gadkę, klatę i forsę to Ci te zielony oczy skomplementuje każda, a zakola Ci zrobią - od Ciebie tylko zależy czy ze stresu czy inaczej ;)

 

 

W dniu 1.01.2024 o 16:16, Gixer napisał(a):

uważam, że mój ryj jest zdecydowanie paskudny mimo, że byłem już w kilku związkach

Tu naprawdę chciałbym poznać cały ciąg logiczny.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.