Skocz do zawartości

„Otwieracze” na portal randkowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia.

Nie mogłem podłączyć się to zbiorczego tematu przyklejonego o portalach bo ostatni post jest mój i nie chcę robić pracy moderatorom. He he.

 

Do rzeczy.

Otwieracz - tekst „otwarcia”.

 

Ja z reguły jeśli chce zagadać panią to zazwyczaj znajduje punkt zaczepienia w czymś z opisu lub z któregoś zdjęcia. Te otwieracze są tak zróżnicowane, że nie ma sensu dawać przykładów. 

 

Chodzi mi o otwieracz wtedy kiedy  jest brak opisu a na zdjęciu/zdjęciach i nie mam punktu zaczepienia. No rzecz jasna nie ma co pajacować na siłę ale czasami ktoś mnie zainteresuję i chce nawiązać kontakt. W tej sytuacji moja kreatywność kuleje.

Wypowiadajcie się oczywiście dowolnie o otwieraczach ale mnie interesują dwa typy do wymienionego zagadnienia.

1. Otwieracz dla Pani którą w momencie zagadania nie kwalifikuje z góry pod nic, tylko chcę nawiązać kontakt (póki co).

2. Otwieracz dla dojrzałej pani którą z góry kwalifikuje tylko pod kopulowanie.

 

Jesli zechcą się Bracia podzielić swoimi lub jeśli ktoś nie portaluje to doradzić, wówczas będę wdzięczny.

 

Uprzejmie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja często otwierałem w stylu: jedno z twoich zdjęć jest bardzo ciekawe/intrygujące/daje do myślenia. Jakieś 30% Pań odpisywało: które? 

 

No i gadka jakoś szła. Ogólnie średnio mi się udawało, jeżeli chodzi o wyrywanie w takich miejscach, ale polecam poczytać poradnik długowłosego tutaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RockwellB1 napisał:

Chodzi mi o otwieracz wtedy kiedy  jest brak opisu a na zdjęciu/zdjęciach i nie mam punktu zaczepienia. No rzecz jasna nie ma co pajacować na siłę ale czasami ktoś mnie zainteresuję i chce nawiązać kontakt. W tej sytuacji moja kreatywność kuleje.

Ja ten problem obchodzę tak, że zwyczajnie dyskwalifikuję kobiety, które nie mają nic napisane w swoich profilach - traktuję to jaką próbkę pewnego zaangażowania. Nie wiem jak inni, ale ja troszkę cenię jak panna coś o sobie napisze, nawet jeśli potem połowa to typowe bzdury. Co dobrego może mnie spotkać ze strony panny, której nie chciało się napisać paru zdań albo w zainteresowaniach widnieje "Sport, filmy" i to tyle?

 

Więc te eliminuję, a w pozostałych robię tak jak piszesz, czyli nawiązanie do treści profilu. Absolutnie odradzam kwestie typu "Hej", "Co tam" i tak dalej - ponoć jest tego bardzo dużo, pytałem o to z ciekawości większość koleżanek w celach badawczych że tak powiem;)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tytuschrypus napisał:

że zwyczajnie dyskwalifikuję kobiety, które nie mają nic napisane w swoich profilach

Tu mamy dokładnie identyczne podejście. Takie panie co to nic o sobie nie napisały, to albo czekają na atencję i podbicie sobie ego, albo mają nas panów zwyczajnie w dupie. Jak się kiedyś w to bawiłem było dla mnie dużo łatwiej zagadać o coś z opisu, potem w wielu przypadkach rozmowa jakoś się toczyła, efekty bywały różne, dużo łatwiej jest też w dalszej rozmowie zweryfikować czy kobitka faktycznie się tym interesuje i ma coś do powiedzenia na ten temat czy dała tak zwyczajnie, bo miała ochote i fajnie by to wyglądało.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, tytuschrypus said:

Absolutnie odradzam kwestie typu "Hej", "Co tam" i tak dalej

To jest z grubsza to, o czy wspomniałeś:

28 minutes ago, tytuschrypus said:

traktuję to jaką próbkę pewnego zaangażowania

To jest sedno sprawy - zaangażowanie. W miarę często dostaję takie właśnie wiadomości i zlewam sikiem prostym. Parę razy dostałem za to konkretne wiadomości, naprawdę na poziomie, napisane poprawnie gramatycznie i z polskimi znakami. Na takie odpowiadam bez względu na to, czy interesuje mnie ta znajomość czy nie. Mój przykład to żadna statystyka, jednak podejrzewam, że mechanizm działa podobnie i jeżeli kobita dostaje dziennie 10 wiadomości typu 'hej', 'co tam?', 'poklikamy?' to zupełnie nie ma ochoty na nie odpisywać. Czy na bardziej rozbudowane odpisze to inna sprawa, bo w miarę wyględna samica dostaje tego takie ilości, że nie sposób przerobić (ma się troll-konto to się wie).

44 minutes ago, Garrett said:

Ja zawsze piszę coś niesztampowego...

Po kilku dniach utrzymywania troll-konta ze zdjęciami początkującej modelki mogę śmiało powiedzieć, że nie ma tekstów niesztampowych. To tak jak mi opowiadała pewna urzędniczka z ratusza - codziennie przychodzą ludzie z taką samą sprawą (bo ona od takich spraw tam właśnie jest) i co drugi zaczyna: ja mam taką NIETYPOWĄ sprawę...

Edytowane przez Adams
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RockwellB1 napisał:

Chodzi mi o otwieracz wtedy kiedy  jest brak opisu a na zdjęciu/zdjęciach i nie mam punktu zaczepienia

 

16 minut temu, tytuschrypus napisał:

Ja ten problem obchodzę tak, że zwyczajnie dyskwalifikuję kobiety, które nie mają nic napisane w swoich profilach

"Cześć, masz  inspirujące fotki, ale nic nie napisałaś w profilu o sobie.

  Nie wierzę jednak, że jesteś aż takim pustakiem, który niczym się nie interesuje i nie potrafi kilku zdań ułożyć"

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, zdradzę Wam mój najlepszy otwieracz jakiego użyłem ? 

i-fackelmann-otwieracz-do-butelek-521203

 

Gdy go używam, każda stoi otworem ? butelka oczywiście.

Może ja się aż tak nie znam na podrywie i otwieraczach wszelkiej maści ale w mojej opinii, jeżeli samica jest zainteresowana to i te zwykłe hej wystarczy. Wg mnie trochę za dużo pajacowania jest z jakimiś otwieraczami - zapinaczami, a potem babki sobie to wysyłają i się śmieją z to coraz lepszych "tekstów" na takich portalach.

Ja preferuję podejście "Siema" i albo sie ma wiadomość zwrotną albo się jej.. no właśnie, nie ma ?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem szczerze że jakoś mnie to wszystko odrzuca.

 

Kiedyś miałem sympatię i tindera i jakieś wyniki były.

 

Po ostatnim związku wróciłem do tego, ale już z powiedzmy nowym mindsetem i zupełnie innym podejściem dzięki forum. Jak już udaje się (!!) doprowadzić do rozmowy, to po krótkim czasie rezygnuję z kontaktu bo się nie da gadać, zero zaangażowania w myśl "zabawiaj mnie samcze bo jest milion na Twoje miejsce". Oczywiście mógłbym odpowienio poprowadzić rozmowę aby do czegoś doszło (spotkanie lub po prostu dalsza konwersacja, co oczywiście większego sensu nie ma jeżeli tylko konwersacja), ale kurna naprawdę za bardzo szanuję swój czas i mi się po prostu odechciewa pisać z tymi księżniczkami. Teraz już praktycznie wogóle nie odpalam tych aplikacji, nie chce mi się gimnastykować o chwilę atencji Pań z portalów. Jak widzę to co odpisują, w momencie kiedy daje swoje zaangażowanie w nawiązaniu do np opisu bądź zdjęcia i otwieram furtkę do bardzo łatwej i przyjemnej rozmowy z początku, to normalnie jakbym z jakimś bootem pisał. Pomijam teraz oczywiście moje SMV i prezencję na tych portalach, co oczywiście w pewnych aspektach jest kluczowe, ale zachowanie lasek i czasem wręcz od razu pokazywanie o co chodzi (zaopiekuj się mną i podziel się swoimi zasobami) rozwala mnie na łopatki. Oczywiście wiem o co chodzi w tym wszystkim, gdyby nie forum to naprawdę miałbym znak zapytania nad głową, a tak to jest tylko ciche westchnięcie pod nosem ;)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Taboo napisał:

ale kurna naprawdę za bardzo szanuję swój czas i mi się po prostu odechciewa pisać z tymi księżniczkami.

Mam dokładnie tak samo. Wiem jak to działa, wiem jak poprowadzić rozmowę, miewałem udane "podboje" przez te aplikacje, ale od jakiegoś czasu mnie to po prostu mierzi - mam ciekawsze rzeczy do roboty. Po rozszyfrowaniu i identyfikacji schematu kompletnie nie widzę potrzeby żeby się nim bawić, raczej się go wystrzegać. Żeby było śmieszniej, kiedyś myślałem że taki portal przy dobrej selekcji to naprawdę miejsce, gdzie można poznać jakąś sensowną kobietę:D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Po rozszyfrowaniu i identyfikacji schematu kompletnie nie widzę potrzeby żeby się nim bawić, raczej się go wystrzegać.

Dzięki forum i wypowiedzi paru tu użytkowników naprawdę przestałem stawiać na piedestale nasze kochane niewiasty, o czym jeszcze rok temu wogóle bym nie myślał. Jest mi lepiej z tym, niczym się nie flustruję, a tym bardziej nie takimi rzeczami jak założyciel tematu ( no offense @RockwellB1 ;) ). Inna sprawa że zauważam pozytywne skutki tego nastawienia, ale już mnie to tak nie ciepli jak kiedyś ;) Oczywiście podczas luźnych rozmów z bliższymi znajomymi, gdzie po części mogłem pokazać moje nastawienie ( z racji bycia głęboko w matrixie przez nich tylko po części ) były podśmiechujki czy przypadkiem na chłopkaów się nie przerzuciłem i dogryzania, co oczywiście zlewałem kompletnie, bo gdybym ich posadził w jednym rzędzie i posadził pytanie kto NAPRWDĘ jest szczęsliwy, to już by tak ochoczo się nie uśmiechali. Nie o to chodzi że jestem mściwy, ale po prostu jest mi ich trochę żal.

 

16 minut temu, tytuschrypus napisał:

Żeby było śmieszniej, kiedyś myślałem że taki portal przy dobrej selekcji to naprawdę miejsce, gdzie można poznać jakąś sensowną kobietę:D

Been there, done that ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, tytuschrypus napisał:

Żeby było śmieszniej, kiedyś myślałem że taki portal przy dobrej selekcji to naprawdę miejsce, gdzie można poznać jakąś sensowną kobietę:D 

Już 2 lata temu dało się to zauważyć

 

https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/702-poznawanie-kobiet-on-line/&do=findComment&comment=106935

" wy sie kurwa głowicie nad jakimis pierdolonymi portalami SZROT.PL fotkami komciami i lajkami i tym ze wam skrzywione dupy nie odpisuja na tej jebanej patologii.
przeciez one sa tak spierdolone umyslowo ze w realnym zyciu sobie chłopa znalesc nie moga i sie ogłaszaja zeby dodac sobie do zajebistosci.temu da tamtemu nieda a z kolejnym popisze. "

 

" szukasz na smietniku to znajdujesz smieci.

 portal dla singli na tym samym poziomie ona niedowartosciowana bez przyszłosci z bogata przeszłoscią.ty niepotrafiacy znalesc sobie baby w realu."
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż muszę przyznać rację, że większość niewiast zapoznanych na portalach (Tinder, POF, Badoo) w mniejszym lub większym stopniu posiada (raczej w większym) porażajacy poziom spierdoliny (księżniczki atencjuszki, negatywne, z zaburzeniami, hustawki nastroju). No ale z drugiej strony nie trzeba konia walić, a żony nie szukam.

 

 

Co do otwieraczy zawsze pisze cos w stylu.

Witam bardzo interesujacy profil. Jak mija dzien/tydzien/weekend?

 

I na poczatek wali mnie co maja napisane

Edytowane przez Pytonga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do samych portali pisałem już wcześniej że spotkania miewam i mindset już odpowiedni. Doskonale już wiem co to za miejsce, lecz mnie bawią te spotkania i lubię się spotykać z paniami. 

 

Ma ktoś jakiś pomysł na tekst otwarcia do milfa/mamuśki kwalifikując w zamyśle z góry pod kopulację?

Lubię poczucie humoru ale proszę nie przejaskrawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, RockwellB1 napisał:

Otwieracz dla dojrzałej pani którą z góry kwalifikuje tylko pod kopulowanie.

Widzisz!

Jedziesz schematem bez zrozumienia na głębszym poziomie.

 

Zastanów się co kobieta może Ci dać?

Ano właśnie. SEX. I właściwie to jest już komplet.

Więc kwalifikowanie jej od razu do łóżka to jak przyklejenie łatki `jesteś szmatą/dziwką/.....`

 

Lepiej jak jej od razu dasz do zrozumienia, że jej nie dasz się w tej strefie a na pralce to już ona na pewno nie ma szans u ciebie.

 

Pomyśl jak możesz z nią szybować a jak wam się z nudzi to  dacie sobie po razie.

Jeśli wiatr ucichnie i drewno w kominku się skończy to pojedziecie polować na Yety. Żeby zimno nie było to znowu ogrzejecie się bliskością ciał.

 

I tak można bez końca.

 

Pamiętaj zabierasz ją do swojego świata, ale do świata sexu może zabrać ja każdy. Ty masz być inny/wyjątkowy/EDYCJA LIMITOWANA!

 

Skoro nie masz jak zaczepić danej foczki to znakiem nie masz co jej zaoferować.

Buduj swoje otoczenie tak aby nie brakowało Ci patentów na bycie EDYCJA LIMITOWANĄ, najlepiej sztuk ONE.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Żeby było śmieszniej, kiedyś myślałem że taki portal przy dobrej selekcji to naprawdę miejsce, gdzie można poznać jakąś sensowną kobietę:D

Mój kolega poznał, jest z nią od roku. Teraz jak gdzieś jesteśmy to mówi że musi wracać do domu bo go dziewczyna zabije, a on z nią nawet nie mieszka.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.