Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, deomi napisał:

Zdradzicie o czym rozmawiacie na takich zlotach? ?

Opracowujemy plan zniszczenia świata. ;)  

 

Więcej nie zdradzę @deomi. ;) 

 

@Tomko no to jak najbardziej można się spotkać przy piwie w któryś dzień. ;)  Widzę, że właśnie trochę by mogło się nas zebrać. :) Może nawet jakoś w październiku/listopadzie? :)  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.10.2018 o 10:59, Tomko napisał:

@Hippie@Bronisław Mi w październiku odpada tylko weekend 26-28 a w listopadzie mogę od 13 w przód :)

O, to cos sie na pewno wymyśli. ;) Jeszcze bedziemy w kontakcie. Odezwę sie za jakis czas. ;) dzisiaj już mój mózg działa na trybie oszczedzania energii. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doggie

Dnia 3.10.2018 o 15:59, Hippie napisał:

Najbardziej zatem odpowiadałyby mi Katowice lub Kraków. Wrocław to też scenariusz na wypadek jakbym znalazła więcej czasu no i nocleg w pobliżu.

Grudniowym faworytem są właśnie Katowice, Kraków w nieco mniejszym stopniu. Alternatywy to Wrocław i Warszawa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

   Odnośnie zlotu.

Niedawno święto, spotkania rodzinne, jakoś wyszedł temat zlotu w Gdyni, moja zainicjowała, który odbył się we Wrześniu.

Moja nawiązała do zlotów, przypomnę, pierwszy sami Bracia, drugi z miksowany.  Odnośnie pierwszego,

same ochy i achy, że faceci ogarnięci, kultura, dyskusja na poziomie, itd, itp. Moja osoba jak zwykle poniżona, gdzie Tobie do nich.?

   

   Odnośnie drugiego, sama szydera, nosz kurwa aż mi było wstyd za samice. Nie będę tego młócił,

ale kurwa, następnym razem będę zainteresowane trzaskał po facjacie. Kurwa mać!

 

   Mieszanych spotkań nie polecam, syf wyłazi i brak związku. Niby pseudo intelektualne spotkanie,

a różnica w rozumieniu świata między płciami i tak wyłazi.

 

Pozdro i bez urazy samiczki.

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf Przykro mi czytając to co napisałeś. 

Nie chciałam by ten zlot tak wyglądał. Jednak nie rozumiem dlaczego nie przerobisz tego prywatnie z danymi osobami ze zlotu, tylko to uzewnętrzniasz tutaj, narzucając swoją wizję innym, co nie koniecznie musi ukazywać prawdziwy obraz tego co się działo podczas spotkania. To są jedynie Twoje odczucia. Każdy z nas mógł mieć inne. 

Nie zakładaj z góry, że pozostałe spotkania takie będą. Bo nie zależnie co piszesz ja będę je organizować mimo wszystko. Kto chce być na następnym - będzie. Kto nie chce - nie przyjdzie. Proste.

 Każdy z nas odebrał ten zlot na swój sposób.  Wiadomo, że była różnica charakterów i każdy też inaczej podchodzi do treści na forum. Ja od samego początku chciałam by na zlocie była kultura. A jak było to inna kwestia. Można z tego wyciągnąć pewne lekcje więc nie skreślałabym tego tak zupełnie. 

_____________

Przy okazji. 

Co do grudniowego zlotu. 

Oficjalne info ogłoszę niebawem. (dajcie mi jeszcze ok dwóch tygodni) Jeszcze nie mam potwierdzonego urlopu przez moją firmę. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.