Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Hippie Poznań jest brzydki, Wrocław piękny, ale na randkę czy wieczorne zwiedzanie, nie ma tam jezior ani stawów.

U mnie możesz zwiedzić Gołuchów, 10km za Kaliszem, piękny park + hodowla żubrów. 

Ja tam nie namawiam na moją opcję, szczerze to wolę zapłacić i gdzieś wybyć, przynajmniej nie będę musiał później sprzątać xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ancalagon napisał:

@Hippie @Lalka

Mi to wygląda na aluzję, że burżuje jeżdżą samochodami ;)

 

Nigdy nie jechałem pociągiem a Megi jest ode mnie + z tego co mi wiadomo, sporo jeździła pociągami, stąd mój post by zapytać ją, jednak widać ktoś chyba bolca dawno nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spotkamy się w jakimś większym mieście i zrobimy sobie 2h trip PKP do jakiejś mieściny? Zrobimy flaszkę w pociągu a na miejscu będzie chata wynajęta itp. 

 

Jednocześnie przypominam, że jesteśmy na publicznym dziale więc sugeruję nie wymieniać się informacjami kto, skąd, gdzie... 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Na ostro widzę. :D Pierwsze co mi się narzuca, to spotkać się w Krakowie, Wrocku albo w Kato, jechać pociągiem większą grupą do ostrowa, a później stamtąd do @Byłybiałyrycerz Posiedzieć sobie przy zalewie, tam zrobić grilla/ognicho. Można wziąć ze sobą gitary i sobie wspólnie brzdękolić/ śpiewać. ;)  Kto nie chce tripu pociągiem, zawsze może spotkać się z nami na miejscu. :) Nie głupie, nie głupie... :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie Bądź zajechać do mnie, u mnie zrobić grilla zjeść, przepić a PO, jak już ruch będzie mały nad zalewem to wtedy iść na jakieś ognisko. 

Jest jeszcze jedna opcja, moja znajoma ma domek stricte nad zalewem w Kobylej Górze, po starej znajomości sądzę, że tanio policzy. Jednak dojazd może być kiepsko tam, bo to gdzieś w lesie przy jeziorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ancalagon A z Wrocławia 1:40 :lol: No ale to wtedy warto też sobie wcześniej pozwiedzać no i wiadomo, że tam też trzeba dojechać a już z samych Katowic do Wrocka jest ponad 2h. 

Na brzydką pogodę Schronić się u @Byłybiałyrycerz albo w ostateczności jakiś okoliczny pub :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Brat Jan napisał:

Weźcie pod uwagę 2 warianty pogodowe, na plener i coś na brzydką pogodę.

Zalew jest 10min drogi od mojego domku, nad zalewem z tego co pamiętam są wiaty drewniane, a u mnie jest ganek zadaszony i nawet jak będzie padać to można siedzieć na dworze. Domek nie jest duży, ale w domku na siłę jak będzie ulewa to do 10osób się zmieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Ja mam pomysł.

Wbijamy do Marka :)

Ja rezerwuje Brajanka :D

 

Taki pomysł mam, jeśli byśmy wybrali opcje u mnie i jeśli szanowna @maggienovak się zgodzi, to byśmy zrobili ściepe na jedzenie, Magie jako, że świetnie gotuje to zrobiłaby jakieś sałatki a Ja bym porobił jakieś szaszłyki itp itd. Zrobiłoby się jakiś kosztorys jedzenia i każdy by się dorzucił a % we własnym zakresie, co myślita ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Cześć.

Jestem sceptyczny, to forum z założenia jest męskie, a pozwalacie żeby babki robiły nam zlot.

Jestem sceptyczny ponieważ wiem jak to wygląda, to nie jest zlot BS, tylko pitu, pitu, na ogólne tematy

damsko męskie, lekkie flirty, a później, może mi popuści szpary. Życie, tak jest, przerodzi się to w korpo - zlot.

I tyle.

   Nie jestem temu przeciw, ale chłopaki szanujcie się, Bracia samcy to firma, znak, coś co reprezentujecie, i dla tego to my

 możemy lub nie zaprosić samice na NASZ ZLOT!

 

Szanujmy się!

 

Jak napisałem wyżej nie jestem przeciw, jak będzie w centralnej PL, zastanowię się, ale, miejsce ma być tak dobrane, że samice będą siedzieć w rezerwacie.

Pozdro.

  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf Dlatego dałem ogłoszenie wczoraj, że chętnie wyskoczę na jakiś wypad nad morze / spa / góry, czy jakaś zagranica z braćmi by sobie po męsku posiedzieć. Kto powiedział, że zlot ma być jeden tylko? Panie potrafią się zorganizować a męskiej propozycji nie widziałem, a Ja bardzo chętnie zawsze ugoszczę chętnych.

Adolfie, tak nisko oceniasz chłopaków tutaj, że tłukli by się ileś tam km, bo może któraś klęknie do miecza? bitch plz ...

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf

Moim zdaniem tworzenie jakiś tam dominacji i mówienie, że to męskie forum i mają faceci organizować coś tam to jest takie naciągane.

Z tego co wiem Hippie organizowała już kilka Złotów i nie słyszałem o narzekaniach. Póki co ona ma "jaja" i organizowała wszystko oraz brała ciężar na siebie.

 

@Byłybiałyrycerz jest spoko i sam się zaoferował póki jedyny z chłopaków, ja zaoferowałem @Marek KotońskiKotoński ??.

 

Także można mieszane zrobić a jak ktoś chce koniecznie pobyć w nazwijmy to "męskich energiach" to można drugi zlot zrobić np w czerwcu.

 

Jeszcze a propos szanowania się, nie rozumiem za bardzo o co chodzi.

Hippie ma chłopaka czy tam narzeczonego, @maggienovak też ma chłopaka, póki co @Lalka nie wiadomo jak i do maja wszystko się może zmienić.

 

A jak jacyś ludzie będą chcieli kopulować w krzakach to ich pobłogosławimy i zostawimy, to są dorośli ludzie.

 

Myślę, że tyle to w tych kwestiach.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Adolfie, tak nisko oceniasz chłopaków tutaj, że tłukli by się ileś tam km, bo może któraś klęknie do miecza? bitch plz ...

 

 Oj chłopaku, cenię Cię za treść, ale mało znasz życie, będzie tak jak pisałem. Męski zlot ma być męski,

laski do wyrwania są w pobliskiej knajpie jak będziemy mieli ochotę, nie trzeba nam kobiet do pogaduchy, uwierz.

To tylko dodatek. Chcesz zapoznać, to na privie zaczep. Chopy sami się muszą dogadać bez zbędnego pierdolamento.

Kobiety wśród mężczyzn to nic dobrego, każdy facet będzie chciał zaimponować, za błyszczeć, to normalne, tylko po co te wstawki?

   

   Chcvecie mieć spokój i merytoryczną dyskusje? Olejcie baby, z nich nie wynika nic dobrego. Natura ludzka.

@SzatanKrieger, uwierz, ja mam rację.

Pozdro.

 

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf Byłem na zlocie w Katowicach, gdzie były dwie dziewczyny i nie odczułem, by ktoś robił z siebie pajaca by wypadł dobrze czy chciał się podlizać. Nawet jeśli? Proszę bardzo, niech próbuje, co mi do tego.

 

Swoją drogą widząc chęci ludzi, to oprócz Hippie z Tomko, nie sądzę by ktoś się jeszcze zjawił.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.