Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Hippie 

Jeszcze by mnie jaka wyrwała a moje serce należy po połowie do @Bruxa i do @deomi .

Gdy zapada noc to bardziej do Deomi przez te poglądy zniszczenia świata a jak przychodzi dzień to kilka % jest więcej dla @Bruxa bo nie używa antywirusów jak ja i jest z natury buntowniczkom. 

 

Nie wiem kogo wybrać ?.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Ja tam się lubie dzielić ? Przekroimy Cie z Bruxa na pół ?Tylko jeszcze nie wiem czy wzdłuż czy w poprzek :D 

 

Weee bo użytkownicy naprawdę myślą że ja chce zniszczyć świat :P A ja tylko dostrzegam, że dużo jest tutaj cierpienia.

A jeśli pisałam takie topki to widocznie miałam zły dzień i musiałam się emocjonalnie wyrzygać. Na zasadzie "mam zły dzień, zabijje wszystkich".

Nie jestem psychopatką.

Ja muchy nie krzywdze tylko wypuszczam przez okno :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie Serio, serio. :D Na żywo staram się nie przekazywać otoczeniu negatywnych emocji. A ze miałam w sobie sporo żalu, frustracji i wewnętrznych konfliktów gdzię musiały one znaleźć swoje ujście, bo to nie działa inaczej. No i tym moim ujściem było to forum. ? Jestem nie groźna, miła, sympatyczna i raczej drobna pomimo dość wysokiego wzrostu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz 

Miałem pisać, że o czymś nie wiem i chyba mi @deomi odbiłeś :D

 

Bo Cie oznaczyła ale skoro Cie oznaczyła to o Tobie myśli ?.

 

@deomi 

W opowieściach z krypty chyba był taki odcinek jak dwie bliźniaczki sie kłóciły o faceta i przekroiły go na pół. 

Chciałbym tylko łaskawie zaznaczyć, że bardziej czuję się kompatybilny we dwóch częściach i trochę lepiej funkcjonuję ?.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger

Niekoniecznie musi być na równo pół, jak się odpowiednio utnie to jedna część przeżyje , a druga też się może przydać :P

Jedna będzie kochać ciałem, a druga umysłem :lol:

 

@Byłybiałyrycerz

Jak na moje standardy kładzie się dość wcześnie ;)

 

@deomi

Ona też taka niby niegroźna ^^

19f9wv.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Hippie napisał:

Absolutnie nic nie mam przeciwko typowo męskim zlotom. 

 

13 godzin temu, Hippie napisał:

Nawet cieszyłabym się jakby mój miał możliwość się wyrwać na taki. 

Yhmm..

13 godzin temu, Hippie napisał:

Dwa małe spotkanka w Londynie, gdzie byłam ja sama i 3 samców

Rozumiem, że analogicznie Twój mężczyzna też może udać się na spotkanie z 3 kobietami? I zapewne wspiera Cię w wycieczkach z kolegami?

 

Czyż te zloty damsko-męskie nie są tylko po to by pobłyszczeć w towarzystwie? Zarówno przez kobiety, jak i przez facetów?

 

Jakby mi kobieta powiedziała, że choćby się zastanawia, czy udać się na jakiś wypad gdzieś do jakiegoś obcego gościa, który zaprasza do domu, mówi, że ma pokoje i będzie gdzie spać, że jakieś jezioro itp. to raczej bym jej kazał się zastanowić co w ogóle myśli albo pakować. Jeżeli oczywiście byłbym z nią w poważnej relacji. Zapewne wystąpiły by standardowe tłumaczenia typu ,,ale tam będzie też kilka innych osób, w tym moja koleżanka, bla,bla"

 

Oczywiście nie mam nic przeciwko luźnym relacjom. Jeśli tak zostało określone między partnerami. 

 

@Adolf Ma chyba trochę racji. Aczkolwiek teksty dotyczące lania dupki mogłeś sobie odpuścić.

  • Like 2
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maarcin_05 Nie wziąłeś pod uwagę, ze na tym zlocie praedopodobnie będę z moim samcem. I ze na wczesniejszych dwoch o ktorych wspomniałam był on ze mna. ::)Byłam tylko na jednym bez niego i jakoś nie robił mi o to jazd. Czasem robimy sobie samotne wypady, bez siebie i żadne nie ma z tym problemów. Kwestia zaufania. 

Jeszcze raz, nie popadajmy w skrajności. Ok? Zaczynają się tutaj jakieś chore teorie spiskowe tworzyć...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Maarcin_05 napisał:

 

Jakby mi kobieta powiedziała, że choćby się zastanawia, czy udać się na jakiś wypad gdzieś do jakiegoś obcego gościa, który zaprasza do domu, mówi, że ma pokoje i będzie gdzie spać, że jakieś jezioro itp. to raczej bym jej kazał się zastanowić co w ogóle myśli albo pakować. 

Niestety bracie ale jest to postawa tzw słabego samca, z przykrością muszę to napisać.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Adolf napisał:

I co z tego? Dalej podtrzymuję swoje słowo, byłem na kilku zlotach, i twierdzę że faceci bez bab są merytoryczni, pozostają facetami.

Święte słowa :) 

 

15 godzin temu, Hippie napisał:

 teraz robisz to propagowanie wojny płci. To, że Ty masz/miałeś spieprzone życie przez kobiety, nie znaczy, że inni też będą taki los dzielić.

Wbita szpileczka :P To było chamskie stwierdzenie w stronę @Adolf , nie musiałaś tego pisać.

Jakby mi dziewczyna powiedziała że idzie na spotkanie z chłopakami poznanymi przez internet, to podziękowałbym jej i powiedział że może już nie wracać, nawet jeśli był z Tobą na trzech zlotach a na jednym nie.

 

 

13 godzin temu, Adolf napisał:

Sorry @Hippie, jesteś typową, standardową kobietą, próbujesz nam coś narzucić, ok rozumiem,

A co myślałeś że jest niestandardowa?

Jedynie @Eleanor jest tutaj wyjątkiem, ewentualnie @Lalka bo ma jakoś pasję, tylko tyle reszta Pań przychodzi po atencję, i skutecznie je dostaję od białych rycerzy, bawi mnie to trochę, bo idea forum poszła się jebać, proponuje poczytać początki forum, kompletnie inny styl, inne podejście, tam Pani zakłada temat i ma kilka odpowiedzi, tutaj kilka stron :) 

12 godzin temu, Hippie napisał:

Teraz już można. Wybaczcie - pełna skrzynka. Często się zapominam w tej kwestii. :P 

Brawo, forumowi samcy alfa w natarciu :P 

 

Raz spotkałem się z @XYZ sam na sam, pogadaliśmy sobie na wiele tematów, nie wiem jak On, ale ja sobie nie wyobrażam, żeby jakieś kobiety bywały na zlotach, szczególnie w sytuacji gdzie większość duszę za cipę by oddała, przecież to cały pomysł szlak trafia, Panie przychodzą tam po atencje, a Panowie w nadziei że coś ugrają :P 

Czyli w czysto matrymonialnych intencjach i nie mówcie że tak nie jest :) 

 

Prawdziwa esencja jest wtedy kiedy przychodzą na zlot, mężczyźni którzy w jakiś sposób stoją obok tego całego pierdolnika, z takimi można pogadać o wszystkim, coś wyciągnąć z tego spotkania, poznać inny punkt widzenia, jaki punkt widzenia można mieć na zlocie w którym siedzi paru białych rycerzy i parę niedowartościowanych samic, którzy nawet podświadomie będą ze sobą rywalizować, bo samicę są obok, świadomy facet może się tam wybrać w celach kabaretowych tylko :) 

 

Róbcie jak chcecie, to tylko moje prywatne zdanie :) 

 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maarcin_05 Po 1: Hippie będzie za pewne z partnerem, po 2: pokoje są dla przyjezdnych ( Ja wrócę do domu ). Po 3: nie rozumiem w czym macie problem? Jeśli komuś nie pasuje taka forma spotkania, to po prostu nie udziela się, masz ochotę na męskie posiedzenie to zorganizuj / zrób wydarzenie i tyle.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to nie robimy mieszanych Zlotów bo będą z tego dzieci i kilku będzie sie starało poderwać @Lalka.

@Lalka Czuj się wyróżniona!

 

W ogóle faceci sie oburzają jak to wredne baby nie pozwalają im iść z kolegami na piwo (Uwaga tam też są kobiety!) a tu faceci wyjeżdżają, że nie puścili by kobiety, no cóż chyba nadal nie pojmujecie, że kobieta jak będzie chciała to was i tak zdradzi czy to u kolegi czy w kiblu na dworcu albo powie wam, że jedzie do marketu a w między czasie będzie ustawiona na szybki numerek.

 

Postawa silnego samca to taka, który ma wywalone jajca bo jeśli nie ona to inna, takich kobiety nie zdradzają bo to jest zbyt duża strata dla samicy, która ma na własność taki rzadki egzemplarz.

 

Ja nie jestem też jakimś specem i proszę mnie za takiego nie uważać ale te mechanizmy znam dosyć dobrze.

 

Mężczyzna ma być szczęśliwy samemu czy jak mu sie nawinie kobieta to razem z nią dzieli swoje szczęście, od takiego kolesia ni cholerę babka nie ucieknie czy zdradzi a gdyby do czegoś doszło to i tak od razu nie wykryjesz ale mówię to trochę mi przypomina jakby ktoś kto ma w domu dużo pieniędzy ryzykował zapieprzenie komuś czegoś mało wartościowego.

Ryzyko duże a zysk wymierny.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę, ze kazdy na siłę dopisuje sobie do tych spotkań ideologię. "Życia nie oszukasz, tu piszą, ze jest tak siak i owak to tak na stówę będzie! " Tak to ja odbieram. 

Zastanawiające, że najwięcej mają do powiedzenia osoby, które nie były na zlocie mieszanym ani razu. Ok, adolf był, nie spodobalo mu się i namawia innych zeby sobie odpuscili bo to samo zło... Reszta natomiast się nie skarżyła a było już w sumie ponad 8 osób takich, niektórzy zdecydowali sie byc nawet dwa razy...

Nie interesuje was ten temat - nie wchodźcie. Proste. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha, ciekawy punkt widzenia. Ciekawi mnie jednak, dlaczego tak uważasz? Ktoś taką Panią napadnie, pokroi, zrobi krzywdę? Albo od razu się puści, poczuwszy trochę swobody? : )? Pomijam już kwestie swobody dyskusji w mieszanym gronie, bo jest to jakiś argument, ale ww. kwestia bardziej mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Obliteraror napisał:

Ciekawi mnie jednak, dlaczego tak uważasz? Ktoś taką Panią napadnie, pokroi, zrobi krzywdę?

Ależ skąd, przecież Panie w naszym kraju mają status niemal świętej, kto by tam atakował :)

Zresztą, jako zagorzały zwolennik pełnego równouprawnienia uchybił bym Paniom, martwiąc się o nie, jeszcze posądziłby mnie o dyskryminacje :) 

Wytłumaczyłem wszystko w poprzednim poście, wystarczy poczytać ze zrozumieniem, nie lubię się powtarzać  :) 

 

20 minut temu, Hippie napisał:

"Życia nie oszukasz, tu piszą, ze jest tak siak i owak to tak na stówę będzie!

Kto tak piszę i gdzie?

 

20 minut temu, Hippie napisał:

Tak to ja odbieram. 

Błędnie.

 

20 minut temu, Hippie napisał:

Zastanawiające, że najwięcej mają do powiedzenia osoby, które nie były na zlocie mieszanym ani razu.

No i co z tego? 

Mam prawo się wypowiedzieć.

 

20 minut temu, Hippie napisał:

Ok, adolf był, nie spodobalo mu się i namawia innych zeby sobie odpuscili bo to samo zło...

Masz straszną nadinterpretacje, dorabiasz jakoś ideologię do swoich iluzji :) 

 

20 minut temu, Hippie napisał:

Reszta natomiast się nie skarżyła a było już w sumie ponad 8 osób takich

Atencja aż szalała, to po co mieli się skarżyć :P 

 

@Byłybiałyrycerz no i co z tego wynika? wyciągasz zdanie z kontekstu i udajesz mądrego.

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.