Skocz do zawartości

Czy kobieta powinna być młodsza od mężczyzny?


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchając ostatniej audycji Marka, nasunęła mi się pewna historia mojego dobrego kolegi, który ma 26 lat, a jego wybranka 33 :) dużo, nie? :)  W sumie, jakby nie patrzyć 7 lat różnicy, w tą drugą stronę. 

 

Poznałem ją jakieś 3 mc temu, laska nie jest z Polski, ale z południowej ameryki. Wykształcona, zna  języki obce - aż trzy, ale nie mówi po polsku,

 

Ma dobrą pracę, jak na nasze warunki to zarabia 3 średnie krajowe. jest ładna, młodo wygląda, Z wyglądu cud miód - spokojnie dałbym jej 8/10. W dodatku ta pupa. Nie do opisania :D

 

Przechodząc do konkretów - o których kolega mi mówił :D

 

1. Zarabia na siebie i to bardzo dobrze.

2. Wakacje, restauracje, czas wolny - wszystko na pół.

3. Ma swoje mieszkanie w Polsce, do którego zaprasza mojego kolegę w celach wiadomych :D

4. Seks jest na każde zawołanie. Zawsze, wszędzie, kiedy ON tylko chce :)

 

Z kolei ja, Maurycy gustuje w dziewczynach młodszych. Za wszystko muszę płacić sam, inteligencja dziewczyn jest bardzo słaba (w moim odczuciu), etc. 

 

Co o tym myślicie? Czy nie warto do dłuższego związku (nie chodzi o sam sex) brać dziewczyny starsze? 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maurycy napisał:

Czy nie warto do dłuższego związku (nie chodzi o sam sex) brać dziewczyny starsze?

Co to znaczy starsze? O rok, to może bym wziął ale na pewno nie starszą więcej ? 

Preferuję młodsze panie, starsze są jakieś takie.. bardziej wyrachowane, zimne.

Młodsze są też zazwyczaj głupiutkie ale.. to kwestia charakteru i tego, że nie ma rozwiązania bez wad.

Są plusy, są minusy, Ty wybierasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 34 lata, W tym momencie dziewczyny/kobiety starsze niż 25-26 lat wydają mi się stare dla mnie. Czuję się przy nich młodo. A już takie 30-letnie to jakby starsze ode mnie. Jestem młody duchem, a one jakieś takie...

Miałem niedawno spotkanie z dziewczyną. Ma 24 lata. Bardzo dobry wiek dla mnie w tej chwili. 

Starsza na poważny związek? I to jeszcze o tyle lat? Nie wchodzę w to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maurycy NORMALNIE RUKI OPADŁY.

 

Zdiełano w ZSRR?

Ogólnie to ja Cie lublu ale z takimi dewagacjami idź  Ty w pi..u.

 

Poco jeść świeży chleb jak można upiec zakalca  z przeterminowanej bułki tartej.

(Grachamki)

 

Zamki z piasku i te sprawy....

BLUE LAGUNA

LOVE KROWE parskał bYk......

 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam przysuszone grahamki. Takie kamieniste. Trzeszczą w gębie. Popijam kefirem. Od świeżych, miękkich można dostać mordozlepy.

Starsze panie uprawiają seks dla....seksu. To inna bajka. Dzieją się cuda. Być może dlatego tak gadam bo w świat seksu wprowadziła mnie kobieta pod 40. Sentyment?

Taki speszony byłem, a pani pokazała to i owo. Potem była magia.

Wiek! to tylko liczby. Niby matematyka królową nauk, ale czasami należy królową wyje.....

58 minut temu, Maurycy napisał:

W dodatku ta pupa. Nie do opisania

Fredro opisał :

Dupa ludzkości raju pozbawiła
Dupa a nie jabłko Adama skusiła
Dupa nieraz królów dawnych mianowała
Dupa też ich detronizowała

Dupa bogaci, dupa rujnuje
Dupa losami świata kieruje
Dupa pomaga, dupa przeszkadza
Dupa miłuje i dupa zdradza

Dupa żebraków i królów raduje
Dupa w pałacu i w chacie króluje
Dupa smakuje młodym i starym
Dupa tchnie żądzą i upaja czarem

Dupa pachnie, dupa śmierdzi
Dupa tak wspaniale pierdzi
Dupa wielkie kupy sra
Dupa na klarnecie gra

Dupa motorem zawsze i wszędzie
Dupa jest hasłem i zawsze będzie
Dupa cię krzepi i dupa rodzi
Dupa nikomu nigdy nie zaszkodzi

Dupa dziewczęta wyciąga z nędzy
Dupa największą kopalnią pieniędzy
Dupa chłopaków jak w banku gromadzi
Dupa frajerów do ołtarza prowadzi

Stąd wynika morał jasny grzmiący jak potężny chór:

Człowiek się rodzi i z dupy wychodzi
Człowiek się żeni na dupę wchodzi
Człowiek umiera na dupie leży
Wszystko na świecie od dupy zależy!
O dupo coś porodziła Cezara i Piasta
Cześć, tobie, dupo, i basta!

 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj że Pan spokój ze starszymi, jak się zastanawiasz to wysłuchaj audycji Pana Marka który ostatnio odpowiedział na to pytanie dlaczego kobieta powinna być młodsza o 10lat. Swoją drogą powiem wam że jak byłem w liceum to jakoś tak nieatrakcyjne wydawały mi się koleżanki a teraz mając 27lat to ino patrzę na takie 18stki, te w moim wieku to już rozwódki nie mówiąc o bonusie a te 18stki jakieś takie słodziutkie do schrupania :D.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz doświadczenia i pewności siebie to bierzesz co się nawinie, a nawija się zwykle ktoś starszy i doświadczony.

 

Jak już masz doświadczenie i pewność siebie to przebierasz i wybrzydzasz, a nawijają się na ciebie młode i chętne szukające doświadczenia.

 

Takie wprowadzanie kogoś w magiczny świat seksu to zajebista sprawa i dla kobiet i dla facetów.

 

No bo na starszej piczy

to człowiek się tylko ćwiczy,

A jak już się rozprawiczy

To niejedną rozdziewiczy.

 

Stara picza by ruchała

Walikonia i pedała.

A jak facet ze skilami

To z młodymi bawi się siksami.

 

Uczmy się zatem mile

Co by zdobywać skile

Potrwać to może chwile

Ale przyjemne to chwile.

 

Dopisałbym jeszcze zwrotkę

Lecz właśnie sadzę paprotkę.

Poza tym będą dymy

Jak mi się skończą rymy. :P
 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maurycy napisał:

Słuchając ostatniej audycji Marka, nasunęła mi się pewna historia mojego dobrego kolegi, który ma 26 lat, a jego wybranka 33 :) dużo, nie? :)  W sumie, jakby nie patrzyć 7 lat różnicy, w tą drugą stronę. 

 

Poznałem ją jakieś 3 mc temu, laska nie jest z Polski, ale z południowej ameryki. Wykształcona, zna  języki obce - aż trzy, ale nie mówi po polsku,

 

Ma dobrą pracę, jak na nasze warunki to zarabia 3 średnie krajowe. jest ładna, młodo wygląda, Z wyglądu cud miód - spokojnie dałbym jej 8/10. W dodatku ta pupa. Nie do opisania :D

 

1. Zarabia na siebie i to bardzo dobrze.

2. Wakacje, restauracje, czas wolny - wszystko na pół.

3. Ma swoje mieszkanie w Polsce, do którego zaprasza mojego kolegę w celach wiadomych :D

4. Seks jest na każde zawołanie. Zawsze, wszędzie, kiedy ON tylko chce :)

 

Co o tym myślicie? Czy nie warto do dłuższego związku (nie chodzi o sam sex) brać dziewczyny starsze?

 

 

33 lata czyli parcie na dziecko już duże. A po urodzeniu z ciałami kobiet dzieje się różnie, najczęściej zostają kilogramy nabyte podczas ciąży.

 

Opisz kolegę bo mocno zastanawiające dlaczego ona z nim jest.

 

Nie porównuj zasobów finansowych licealistek czy studentek do kobiet pracujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti

Tylko że w tym kraju łatwiej zobaczyć ufo niż taka znaleźć.

 

@Byłybiałyrycerz

Ja mam 26 i te 18 to już mają mnie za dziadka.

 

@Brat Jan

Zauważyłem że czasem u niektórych 18 parcie na dziecko jest dużo większe niż u takich po 30.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wyjątki, gdzie samica wygląda świetnie nawet i mając lat 40, ale to są tylko wyjątki.

Mam jednak wrażenie, że samice 30+ mają jakiś dziwny wkurw wyryty na twarzy mówiący: "Kurwa! No i gdzie ten jebany Książę? Miał już być, przecież obiecywali...".

 

Jeszcze raz napiszę wzór: wiek mężczyzny dzielony na 2 + 7=wiek partnerki :D

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety z Ameryki Płd. szybko się starzeją, poza tym mają tendencję do tycia. Zresztą podobnie jest z Hiszpankami i Portugalkami. Gdybym już miał brać starszą to wziąłbym Skandynawkę. Ale tak poza tym to dobrą praktyką powinno być branie jako partnerkę kobiety kilka lat młodszej z uwagi na wygląd i jej zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Maurycy napisał:

 

 Co o tym myślicie? Czy nie warto do dłuższego związku (nie chodzi o sam sex) brać dziewczyny starsze? 

 

Nie wiem Bracie ile masz lat, ale w dłuższej perspektywie czasowej nie jest to dobry pomysł. Kobiety starzeją się znacznie szybciej niż my, co nieubłagalnie przekłada się na ich walory estetyczne. Biorąc za przykład Twojego znajomego, gdy będzie miał 40 lat, jego kobieta będzie pod 50, co będzie oczywiście widać i przełoży się na łóżko... On sam w tym wieku śmiało może startować do 30 i nieco poniżej. Poza tym starszy facet bardziej góruje nad młodszą kobietą doświadczeniem, ogarnięciem życiowym, zasobami - a więc imponuje jej tymi cechami, które dla samiczek są bardzo ważne. Osobiście uważam, że nie jest to dobry pomysł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica max 5 lat nie więcej, im młodszą kobieta tym głupsza - takie 20 to się zachowują jak dzieciaki i trzeba się z dala trzymać od nich bo to murowane kłopoty.

Pod względem sexu najlepsze  dopasowanie to 20-25 latek i 30-35 letnia kobieta - kobiety po 30 stają się w pełni świadome swojej sexualności i umieją z niej korzystać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Garrett napisał:

Dowedzialem sie ostatnio, ze znajomy lat 38 mieszkający na stałe w UK, poznał na weselu w PL niewiastę ponad 10 lat młodszą. I są parą ;)

@Garrett

Z tego co słyszałem i czytałem to Polki za granicą są jeszcze gorsze niż w Polsce.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki że kobietom z wiekiem libido rośnie, a mężczyznom maleje. Libido Kobiety w wieku 30-40 lat = Libido Mężczyzny w wieku 16-26 lat.

 

Młoda Kobieta  +  Młody mężczyzna      = Problemy: Młode kobiety mają niskie libido, Młody mężczyzna wysokie.

Młoda Kobieta  +  Starszy Mężczyzna     = Idealne połączenie (do pewnego wieku) Obaj mają niskie libido.

Kobieta w średnim wieku +  Młodszy Mężczyzna   = Idealne połączenie (do pewnego wieku) , Obaj mają wysokie libido.

Kobieta w średnim wieku +  Starszy Mężczyzna   = Problemy:  Kobieta ma wysokie libido, mężczyzna niskie.

Starsza Kobieta + Starszy Mężczyzna      = Problemy: Przychodzi menopauza, Mężczyzna ogląda się za młodszymi.

 

* Oczywiście to jest uproszczenie, bo Starszy mężczyzna może mieć terapię zastępczą testosteronem, a Młoda Kobieta może mieć jakieś zaburzenia seksualne i mieć wyższe libido od takiej 30-40.

 

 

@Maurycy Twój kolega ma idealną kobietę pod względem libido na ten wiek. Ale nic nie trwa wiecznie.

 

 

Edytowane przez PewnySiebie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sztywnej "najlepszej" różnicy wieku. To w dużej mierze zależy od naszego peselu. Jeśli masz 25 lat to wiadomo, że nie będziesz szukał 15-latki, ale jeśli masz 34 (jak ja) to nie będziesz szukał 30-latki, bo jest zbyt stara. Wtedy bierzesz się za panny w wieku 20-26, więc automatycznie różnica wieku jest większa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.