Skocz do zawartości

Ubogacenie młodych Polek - Europejskie Forum Młodzieży


Voqlsky

Rekomendowane odpowiedzi

@leto Dyskusja o temacie prowadzi do jego nagłośnienia. Informacja dociera do kolejnych osób. Być może masz lewicowe poglądy i najchętniej byś wyciszył albo rozrzedził taki temat. 

1 godzinę temu, Brat Jan napisał:

@leto Znasz przypowieść o powolnym gotowaniu żaby?

Bardzo trafnie. 

 

Lewacki portal wirtualnapolska, który opisuje z oburzeniem wszystkie sprawy związane z księżmi, pokazywanie zdjęć na których 30-letni muzułmanie obmacują, całują, przytulają 12-letnie Polki, nazywa "rasistowską nagonką". 

https://wiadomosci.wp.pl/rasistowska-nagonka-w-polsce-fundacja-odpiera-zarzuty-i-zawiadamia-policje-6327436259120769a

DuVV0RRWsAEPEl3.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@realista ja nie mam w tym żadnego interesu ani czasu na to żeby ani nagłaśniać, ani wyciszać. Jak już parę razy wspominałem, patrzę na to z wielokilometrowego dystansu.

No i może to zabrzmi brutalnie, ale temu typowi co to napisał na wp pewnie ktoś za to zapłacił, a ani mi, ani Wam za to nie płacą. On działa w swoim interesie i coś z tego ma. Mam natomiast wrażenie że ludzie, którzy się tym wszystkim przejmują i frustrują mogą mieć z tego tylko wrzody żołądka.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie neguję - ja swoja drogę znalazłem, i tego samego mogę życzyć każdemu z czystym sumieniem. Świadom jednak, że osiągnąłem pewien pułap, który jest nie do przebicia, w aktualnych warunkach."

 

W 100 % się zgadzam. Bardzo długo wierzyłem w "wolny rynek". Wraz z transformacją zaczęto wbijać Polakom do głowy paradygmat, że wszyscy mają równe szanse, a o sukcesie decyduje wyłącznie przedsiębiorczość obywateli. Mówiono ucz się rozwijaj, pracuj a niewidzialna ręka rynku załatwi wszystko. Kto nie odniósł sukcesu, był traktowany jako nieudacznik i leń. 

Polakom wmawia się, że wszystkie ich problemy mają źródło w niewłaściwej mentalności. Jest jednak i druga strona medalu. Istnieją obiektywne uwarunkowania, że tak powiem, strukturalne, które powodują, że, "wyżej wała nie podskoczysz", jak dużo byś nie pracował. 

Załóżmy hipotetycznie że w Polsce rzeczywiście jest gaz łupkowy i mamy technologię, która powoduje że z miejsca stajemy się potęgą energetyczną i jesteśmy w stanie zalać rynek światowy tanią energią. Czy naprawdę ktoś wierzy, że w takiej sytuacji o sukcesie przedsięwzięcia zdecyduje wyłącznie pracowitość i pomysłowość Polaków? Żaden kraj, dla którego taka sytuacja stanowi zagrożenie jego pozycji, nie zostawi tego ot tak "wolnemu rynkowi". Zaczną się naciski, uruchomi się "niezależne media", które wytłumaczą otumanionej "opinii publicznej" dlaczego projekt ten jest "nierozsądny" z punktu widzenia "społeczności międzynarodowej". Jak będzie trzeba, to "dziennikarze śledczy" dotrą do taśm kompromitujących ekipę promującą gaz łupkowy. I tak dalej. 

Żeby mieć sukces ekonomiczny w skali makro potrzeba również czapy politycznej, która umożliwi rodzimym przedsiębiorcom rozwijanie biznesu. Samą pracowitością jednostek można zbudować jaki taki sukces indywidualny, bo przecież można i zarabiać na sprzedaży pietruszki, ale przychodzi taki moment, kiedy poważny przedsiębiorca zaczyna potrzebować pomocy politycznej w dalszej ekspansji. Tłumaczenie że wszystkie problemy Polaków biorą się z narodowej głupoty i lenistwa nie wydaje mi się prawdziwe. Na pewnym etapie każdy zaczyna odczuwać ów szklany sufit, którego nie wiadomo czemu nie jest w stanie przebić. Wolny rynek wolnym rynkiem, a jak przychodzi co do czego okazuje się, że "nie dla psa kiełbasa"

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Siarra napisał:

Smuci mnie fakt, że gówniary już w tym wieku mają instagramy i chwalą się na nich śniadymi kolegami. Dokąd to zmierza?

Mnie nie smuci. Przynajmniej w przyszłości będzie można wiedzieć, jakie samice omijać szeeerokim łukiem. O dziwo, bardzo dobrze, że tak robią. Później ich dzieci z beta bankomatami zobaczą, że mamusia ciapate jadła nie tylko bułki. 

 

Media społecznościowe to tylko narzędzie obnażające naszą prawdziwą twarz - naturę. To jest piękny materiał badawczy nie tylko dla służb. 

 

XXI wiek to czas powrotu do natury w domieszką pikseli i bajtów. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Również w czasie, kiedy nie ma zajęć, uczniowie są pod opieką swoich wychowawców". Naprawdę sami to napisali :(

Wydaje mi się też, że w prawie polskim są dość jasne przepisy dotyczące papierów, jakimi muszą legitymować się opiekunowie zorganizowanych grup dzieci. I nie jest to "papier wolontariusza".

 

"Nigdy ani nasza organizacja, ani nasi wolontariusze nie byli oskarżeni..." fakt, na początku nawet Trynkiewicz nie był oskarżony. Więc ja poczekam z "pomówieniami", aż sprawę wyjaśni policja, prokuratura i sąd - i do czasu takiego wyjaśnienia, poddana działaniom wyjaśniającym Policji działalność Fundacji Euroweek, powinna zostać prawomocnie ZAWIESZONA.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości w TVP dziś wyemitowały krótki materiał. Pokazali min. zdjęcia przytulania, całusów i film tej dziewczynki. Opowiadającej jak jej koleżanki zostawiały na noc otwarte okna dla swoich nowych przyjaciół... Sama je pogrążyła i tę pedofilską fundację. 

Podejrzewam że w Wydarzeniach i Faktach nie poruszyli tematu. 

 

Edytowane przez realista
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

'Dyrektor programu #Euroweek w rozmowie z Gazeta.pl o 'nagonce na EuroWeek':

Wiemy, kto to zmontował - były wolontariusz, Białorusin. W pewnym momencie zaczął się dziwnie zachowywać, bardzo rasistowsko wobec innych wolontariuszy. Odkryliśmy też, że na Facebooku deklaruje poparcie dla Władimira Putina. Nawet informowaliśmy o tym ABW.

Ostatnia linia obrony.'

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2018 o 17:23, loh-pan napisał:

Jak rozmawiam z kobietami ze swojego kręgu to każda twierdzi, że za żadne pieniądze z ciapatym etc. Niektóre to od razu sznur na szyję lub pod samochód, takie mają zdanie jeśli chodzi o jakąś interakcję z obcymi.

Jakie to szczęście,  że ja na swojej drodze ZAWSZE spotykam takie myszki.

One "nigdy", "za żadne skarby", "kamień do szyi" i w ogóle.

Fuj, fuj, fuj.

 

Bo przecież "po pijaku się nie liczy", "nie kochałam go, to się nie liczy", "on mi w głowie zawrócił, to się nie liczy".

No ogólnie "nie myszki wina, więc się nie liczy"...

 

Wierz kobietom. One nigdy nie kłamią.

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie laski i tyle.

Nie znają życia i rzeczywistości, oddają się takim, a potem płacz.

Potem wraca taka do Polski po zabawie, i na zwykłego potem nawet nie popatrzy....

Ech szkoda gadać, co za czasy...

Fundacja jeszcze jawnie kłamie, a dowody są wszędzie. Lol.

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo Jezusie, aż włos na głowie się jeży. Tosz to czyste skur... Piorą małym dziewczynkom mózgi i do tego istnieje mocne podejrzenie gwałtu.

 

Nawet Ator zainteresował się sprawą:

 

PS. @SzatanKrieger w takim kontekście podzielam Twoje obawy. Kobieta powinna na własną odpowiedzialność móc wybrać czego chce dopiero kiedy jest dorosła i już jakoś ukształtowana logiczno-emocjonalnie. Nie na zasadzie jak powyżej, że uprzywilejowana grupa z zewnątrz ma dostęp do Polskich idealistycznych nastolatek i je programuje na multi kulti. Młode samice to fundament i przyszłość narodu. Mimo tego, że są głupie i łatwo nimi sterować... Jak to dupnie to nie ma sensu tutaj mieszkać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto zarabiaj sos. Zarobiłeś w zeszłym roku 1 milion złotych? Życzę 1,5 miliona złotych w przyszłym. Ale tutaj się nie loguj, jesteś męczący.

 

Ten post to taki podarunek Walthera PPK czy P08, niemieckiemu oficerowi który z jakiś powodów nie sprawdził się w latach 1939-45, on wiedział co ma zrobić.

 

Przykro mi nie pasujesz tu.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja uczestniczki euroweek z 2016 r.:

“W zeszłym roku chyba byłyśmy za młode bo teraz to strasznie się do nas kleją”,

“jest taki Żanis na wózku i on ciągle mnie gilgocze i przytula jak siedzimy i dziś zabrałam jego ręce ze mnie i się obraził”.

euroweek-relacje.jpg

 

Tymczasem lewacy już szykują obronę pedofilów:

 

DudHPnLWwAAlX8M.jpg

 

 

 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, Brat Jan said:

"Ciekawie" będzie, gdy któraś małolata zajdzie w ciążę.

Znajdzie się zawsze biały mężczyzna do obwinienia i przerzucenia obowiązków na. Na początku pewnie ojciec potem beta który nie mógł poderwać żadnej innej bo polki miały już wyjebane na polaków i patrzyły z pragnieniem na coraz to nowych przybyszów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brat Jan napisał:

"Ciekawie" będzie, gdy któraś małolata zajdzie w ciążę.

Część z nich to 11-12 latki, więc wiele może nie mieć jeszcze miesiączki. Obstawiam że raczej weneryki jakieś przywiozą na pamiątkę. 

 

"Pierwsza miesiączka u dziewcząt rasy białej najczęściej pojawia się między 11. a 16. rokiem życia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemieckie media się bronią:

„Dzienikarka” wp.pl szukała osób, które potwierdzą jej tezę. „Pokazać sprawę EuroWeek z innej strony, niż prawicowe media”

– Cześć , jestem dziennikarką Wirtualnej Polski. Chciałabym pokazać sprawę z Euroweekiem
z innej strony, niż chcą pokazywać ją prawicowe media. Czy ktoś, kto uczestniczył 
w obozie ma ochotę ze mną porozmawiać? Zadałabym kilka pytań – napisała na grupie 
„SAVE EUROWEEK” na Facebooku (pisownia oryg. – red.). 

Jestem jak najbardziej za propozycją DC czyli przemianowaniem wp na Wirtualna Antypolska.

 

To szmaciarstwo/dziwkarstwo a nie dziennikarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programowanie na gender i transów przez lewicową fundację.

 

TYLKO U NAS. Relacja gimnazjalisty z warsztatów EuroWeek. „Chłopcom kazano przebrać się za dziewczynki”

https://nczas.com/2018/12/16/tylko-u-nas-relacja-gimnazjalisty-z-warsztatow-euroweek-chlopcom-kazano-przebrac-sie-za-dziewczynki/

euroweek_nczas-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.