Skocz do zawartości

Reakcja na prawdę dot. oceny wyglądu


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Od pewnego czasu intryguje mnie pewna kwestia, do tego stopnia, że postanowiłam zadać Wam pytanie:

Do Pań:
Kobitki, jaka była(by) Wasza reakcja, gdyby Wasz partner powiedział Wam szczerze, jaką daje Wam ocenę w skali 1-10 i byłaby to ocena 6-8/10 (uznajmy, że 9 jest nobilitujące, tutaj żadna z nas nie powinna się czepiać, a cieszyć :P) ? Cieszyłybyście się, że jest z Wami szczery, byłoby Wam przykro, że "tak mało"? Dopytywałybyście, co w sobie zmienić na lepsze, czy może chciałybyście podbić swoją atrakcyjność atencją innych mężczyzn?

Do Panów:
Czy zdarzyło Wam się powiedzieć partnerce, że jest 6-8/10?  (jak wyżej - uznam, że w poważniejszych/dłuższych relacjach nie schodzicie poniżej 6, ale mogę się mylić...) Jaka była jej reakcja? Czy uważacie, że lepiej skłamać na zasadzie "kochanie, jesteś ideałem", czy jednak walnąć prosto z mostu "mocne siedem, skarbie"?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MaxMen napisał:

Zależy pewnie od relacji pomiędzy obojgiem. Ale skoro on nie jest 9-10 to pewnie jest na podobnym poziomie jak i ona, więc czego ona się spodziewa ? 10 ? No tak pewnie Ci tak powiedział i teraz rozkminiasz. Wstaw fotkę to Ci powiemy czy Ci pocukrował czy powiedział obiektywnie. 

Nie w tym rzecz, my z partnerem nie wymieniamy się takimi informacjami, ale w sumie mogę go z ciekawości zapytać :P
Zaintrygował mnie ten temat, ponieważ coraz częściej (także poza forum) spotykam się ze skalą ocen wyglądu i jestem ciekawa, jak na to reagują panie,. Przecież nie od dziś wiadomo, że na punkcie wyglądu jesteśmy mocno przewrażliwione. A w szczególności na postrzeganie naszego wyglądu przez naszego partnera;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem dziewczynę 30/21L taką drobną czarnulkę z dużymi czekoladowymi oczami śniadą cerą. Ja też typowo ciemny typ czarne włosy oczy itp. Zainteresowałem się nią bo lubiłem ten typ, więc sądziłem, że i ona mną z podobnych względów. A jak się potem okazało dała się uwieść bo pewnym moim cechom itd bo tak na prawdę preferuje blondynów. To była dla mnie największa potwarz od dziewczyny. Jak można woleć siwych blondynów od przystojnego bruneta. Czasami będąc na wakacjach siedzieliśmy sobie na deptaku i mówiliśmy kto nam się podoba ocenialiśmy i dziewczyny i chłopaków to powiem, że choć była b. ładna to gust miała bardzo słaby. Urągało mi to, że podobają jej się przeciętne typy. A tak się tu mówi, że przeciętny facet nie wyrwie atrakcyjnej laski, zawsze twierdziłem, że nie koniecznie bo tyle widziałem atrakcyjnych dziewczyn z brzydalami, że hoho. No ale la zaraz każdy powie kassa ;) Ale wcale nie, choć może trochę, nie wiem części tych ludzi w ogóle nie znam ale kasą nie kipieli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wesoła

Lepiej nie pytaj.

 

Skoro jest z Tobą to znaczy, że się mu podobasz. Tak jak w sporcie zawsze znajdzie się ktoś lepszy tak i z kobietami, zawsze znajdzie się ładniejsza. Tylko po co chcesz mu dawać pretekst żeby zaczął szukać? Jak będziesz drążyć to wydrążysz.

 

Pamiętaj, że tylko oczekującego spotka nieoczekiwane.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cortazar napisał:

@Wesoła

Lepiej nie pytaj.

 

Skoro jest z Tobą to znaczy, że się mu podobasz. Tak jak w sporcie zawsze znajdzie się ktoś lepszy tak i z kobietami, zawsze znajdzie się ładniejsza. Tylko po co chcesz mu dawać pretekst żeby zaczął szukać? Jak będziesz drążyć to wydrążysz.

 

Pamiętaj, że tylko oczekującego spotka nieoczekiwane.

Jasne, choć my, babki, mamy ambicję, by być "tą najpiękniejszą" dla faceta, na którym nam zależy. I choć każda z nas wie w głębi duszy, że to niemożliwe, łudzimy się. Albo chcemy łudzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wesoła napisał:

Czy zdarzyło Wam się powiedzieć partnerce, że jest 6-8/10?

Czy wyobrażasz sobie powiedzieć kobiecie, że jest 6 na 10???

 

Mi jedna ostatnio pocisnęła, że jestem 3/10 może w żartach może nie, kij ci wie trochę mnie to zaskoczyło, w zasadzie to nie był obiekt moich zainteresowań lecz jej siostra ale mimo wszystko wiadomo, odczucia nie te a teraz powiedz kobiecie, że jest 6 na 10 chociażby, to masz pozamiatany związek a nie daj boże 5 na 10, o niższych skalach nie mówię bo to naprawdę grozi uszkodzeniem ciała.

Kobiety nie chcą słyszeć szczerości, ponieważ żyją i operują w manipulacjach oraz kłamstwie, zresztą życie większości kobiet polega na samookłamywaniu i złudzeniach w które śmiertelnie wierzą. 

Zaburzysz strukturę kłamstwa to się posypie...tapeta... a przede wszystkim samoocena. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 6
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wesoła napisał:


Do Pań:
Kobitki, jaka była(by) Wasza reakcja, gdyby Wasz partner powiedział Wam szczerze, jaką daje Wam ocenę w skali 1-10 i byłaby to ocena 6-8/10

Haha ucieszyłabym się bo według mnie jestem tak 5/10?  i to jeszcze powiedziałby mój partner, to już w ogóle szczyt radości hahaha???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wesoła

Zresztą za prawdę to można po mordzie dostać od kobiety :P 

Są rzeczy o których lepiej nie rozmawiać z kobietami bo naprawdę, często przekręcają i dopisują sobie swoje legendarne historie.

Ty powiesz, że jest obiektywnie 7 na 10 to ona ci wyjedzie "To pewno jesteś ze mną tylko dla seksu, albo to pewnie Cię nie podniecam, to pewnie mnie nie kochasz, to pewnie, to pewnie, to pewnie, to pewnie, to pewnie to pewnie..............................................................................................................................

 

Ja już swoje lekcje odrobiłem o pewne rzeczy po prostu lepiej nie pytać.

Nie ja to wymyśliłem :( 

Zresztą mi się coraz mniej chce z kobietami rozmawiać bo mają mało przemyśleń i właśnie wyolbrzymiają pewne sprawy błahe a takie mało znaczące, rosną do potęgi entej. 

Ostatnio miałem również pewne przykre doświadczenia z nie taktem pań, która mnie zapewniała, że jest bardzo taktowna - szkoda gadać.

Sama widzisz @Wesoła ja z chęcią bym szczerze porozmawiał z kobietą, marzę o tym! No ale kuźwa nie idzie bez fochów i III wojny światowej....

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię, że nie wiem co jest teraz w modzie bo to się zmienia. Ale mi się podoba i w razie czego mam pod ręką (a konkretnie między nogami) mocny, twardy dowód, że tak jest. Niech sobie sprawdzi :D. Warto od czasu do czasu skomplementować gdy ma gorszy okres (poczuje się pewniej), że np. to bluzka dobrze podkreśla jej figurę, dobrze wygląda w tym makijażu, że ma fajną dupę, nieprzeciętnie ładną twarz. Nawet jak jest krąglejsza to możecie dodać (na własną odpowiedzialność xD), że jej to pasuje jak Christinie Hendricks do której małolaty masowo się pałują a to przecież najwyższy dowód uznania.

 

Zależy też jaki to etap związku, jak jest między wami. Gdy np. ona się nie stara a zaczniecie wychwalać jej wygląd pod niebiosa to sobie tylko zaszkodzicie. W skrócie - wychwalając podbijacie jej wartość ale też możecie czasem przesadzić zaniżając swoja własną. Dlatego trzeba robić to mądrze. Czasem nawet trzeba troszkę coś tam jej ująć z tego uroku... dla dobra związku :D. Jak poniżej:

1 godzinę temu, Pytonga napisał:

To zależy czy pytanie zadajesz przed czy po penetracji...

 

Przed 8-9

Po skala leci.

 

34 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Ja sawsze na pytanie zadane przez laski odpowiadalem " jesteś bardzo ładna. Troche za duzą masz dupę, ale dla mnie super bo ja lubię ciut wieksze" ;). 

Komplement i lekki prztyczek, tak zeby jej palma nie odjebała ;)

Bardzo ładne przykłady Panowie ?.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.