Skocz do zawartości

Sfrustrowana część forum, obrażona na rzeczywistość.


Rekomendowane odpowiedzi

@ZamaskowanyKarmazyn Ja to napisałem :D. Ale sława... Nie użyłem chyba stwierdzenia "głupie", ale to prawda - gdyby gówno na głowie było modne to chodziłyby z nim. 

20 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Przecież my faceci też nie jesteśmy święci, chcemy młode kobiety, zgrabne i ponętne oraz wiecznie jędrne no i najlepiej, każdego dnia inna, czyż nie jest tak? 

Daria, weź się wyloguj, zostaw mu to konto i nie rób beki. Ehhh ja pierdolę co ci się stało ostatnio chłopie. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko

A wiesz, że właśnie stajesz się fit darią tylko męską wersją? Nie wiem czy zauważyłeś.

Serio uważasz, że faceci by nie chodzili z różową peleryną gdyby to nie dawało dodatkowej szansy na seks chociażby 30%?

 

Oby dwie płcie są wrażliwe na modę, chociaż Panie oczywiście bardziej co nie zmienia faktu, że stajesz się męską wersją @Fit Daria gdy mówimy o supremacji mężczyzn nad kobietami ;) 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zgadzam się, że należy się wystrzegać generalizowania, "wrzucania do jednego worka", szukania źródła swoich osobistych problemów wszędzie tylko nie u siebie. Należy dołożyć wszelkich, aby nie wyprodukować męskiej wersji feminizmu - kolejnej szkodliwej, rewolucyjnej ideologii, która świetnie toruje drogę do rozwalenia społeczeństwa. Jednak, aby różnić się od feminiazistek wcale nie trzeba zajmować takiego stanowiska:

 

16 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Wielu mężczyzn po prostu nie rozumie  czy też nie może strawić czym jest szukanie jak najlepszego samca przez nie, czy tam innych tego typu spraw. 

?

 

Stawiając taki ogólny zarzut dosyć łatwo dojść do wniosku, że jeżeli masz problem z tym, że zostałeś zdradzony, dałeś się wycyckać, wrobić w wysokie alimenty, straciłeś mieszkanie i masz utrudniony kontakt z dzieckiem to prostu nie rozumiesz czym jest szukanie jak najlepszego samca. A fakt, że było to skrajnie nieetyczne, niesprawiedliwe i zwyczajnie podłe to też element tego, że pewnych spraw nie rozumiesz.  Pewnie zaraz dostanę wiązankę, że to skrajność,  że to nie takie proste i że wcale nie o to chodziło etc. Jednak, czy to szukanie najlepszego nie wiąże się z takimi sytuacjami? Mało masz na forum takich historii? Problemem nie jest sama selekcja samców, ale to, że często odbywa się to cudzym kosztem i wielu odczuwa to na własnej skórze, a dla społeczeństw kwestia ta na ogół jest niezauważalna.

 

Budda miała sporo racji mówiąc, że wszędzie należy szukać równowagi i nie przesadzać w żadną ze stron. Dlatego fakt, że piętnujesz hipergamię i wyrachowanie dzisiejszych kobiet, a przede wszystkim postępujący upadek zasad w relacjach damsko-męskich - a co za tym idzie zasad współżycia społecznego - nie czyni z Ciebie żadnego mizogina, bo krytyka (zwłaszcza ta konstruktywna) nie jest żadnym przejawem nienawiści. Ja wiem, że marksiści  wytresowali społeczeństwo polityczną poprawnością i wmówili wielu ludziom, że jest inaczej, jednak po to tworzymy tego typu społeczności, aby się z tego amoku wyrwać, a przede wszystkim uświadomić siebie nawzajem.

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazyn nic nowego nie odkryłeś, ktoś w tym stanie zostanie, inni zaakceptują i wyskoczą przed szereg i to jest właśnie TO! 

 

Pamiętam jak kiedyś kuzyn podjechał do mnie i mówi:

-kurwa, chcę cofnąć czas, nie chcę wiedzieć to co wiem.

Na co ja:

-daj sobie trochę czasu, i będziesz rwał z życia najwiecej. 

 

U niego zadziałało, aż miło patrzeć motorem tu, motorem tam. Drugie auto. To jego hobby. Nie każdy będzie moim kuzynem, ale to nie mój problem...

 

 

 

Na forum jest opisane parę schematów, nie dziwię się młodym kiedy  siedzą na randce z randomową typiarą, a tu te same teksty i zachowania. 

-Wiesz. Ja nie jestem taka jak inne dziewczyny. 

 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Przecież my faceci też nie jesteśmy święci, chcemy młode kobiety, zgrabne i ponętne oraz wiecznie jędrne no i najlepiej, każdego dnia inna, czyż nie jest tak?

A jednak faceci tutaj są rozczarowani nie faktem, że nie przysługuje im harem kobiet, a faktem, że zbudowanie stabilnej relacji z jedną kobietą przysparza problemów

21 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Zamiast wkurzać się na kobiety, że są jakie są i chcą najlepszego samca na rynku, to lepiej zastąpcie to zrozumieniem

Wyrozumiałość dla popędu to rozgrzeszenie z myślenia, czy w ramach równouprawnienia mamy hołdować męskiemu popędowi sypiania z każdą, która się napatoczy? Opieka nad własnym dzieckiem również może być dla faceta kwestią rozumu a nie biologii, czy facet który nie czuje więzi jest rozgrzeszony?

 

Jednkakże, 

24 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

nie powinniście być wkurzeni drodzy samcy na kobiety tylko na system, który wam narzucono opresją i na to jak was zaprogramowano wierzyć

pod tym bym się podpisał, ale dialog wymaga porozumienia obu stron, a nie bezwarunkowego odpuszczenia drugiej - prawnie uprzywilejowanej - stronie. Faceci już nie muszą się martwić kobietami, robi to za nich państwo socjalne, a kobiety nie cofną się z takiego układu, co moim zdaniem wyczerpuje temat porozumienia. 

 

13 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

jak by było modne chodzenie z gównem na głowie to chodziłyby całe osrane

Wybaczcie, że rozwalę powagę, ale:

Poop Emoji Crop Top | Fashion | Trends | Pinterest | Emoji ...

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, WereWolf napisał:

Budda miała sporo racji mówiąc, że wszędzie należy szukać równowagi i nie przesadzać w żadną ze stron

Dlatego ja nie optuję ani za mężczyznami ani za kobietami, ponieważ mam wywalone jajca na to. Przyjdzie natura i to wyrówna wszystko jak będzie trzeba, robiła to nie jeden raz i żaden człowiek tego nie zmieni ani ja ani Ty. 

 

Kobiety szukają najlepszego samca a samce najlepszej kobiety - proste jak drut. Tylko, każda z płci inaczej rozumuje czym jest najlepszy samiec i można oszukiwać kodami podświadomości czy normami, co najlepsze oznacza. Jeśli najlepszy samiec to łysy, to nagle większość samców będzie golić się na łyso by się przypodobać samicom.

15 minut temu, WereWolf napisał:

Stawiając taki ogólny zarzut dosyć łatwo dojść do wniosku, że jeżeli masz problem z tym, że zostałeś zdradzony, dałeś się wycyckać, wrobić w wysokie alimenty, straciłeś mieszkanie i masz utrudniony kontakt z dzieckiem to prostu nie rozumiesz czym jest szukanie jak najlepszego samca.

Najlepszy samiec nie dałby się wycyckać i najlepszy samiec nie jest na pierwszych stronach gazet, ponieważ nie ma poczucia niskiej wartości, że musi być jego twarz malowana na murach :) 

Najlepszy samiec to coś na wzór niedoścignionego Boga więc prawdopodobnie nie istnieje ale warto do niego dążyć. 

 


@Bonhart

Faceci nie są rozczarowani strikte kobietami wbrew pozorom tylko nie rozumieją jak ta maszyna zwana kobietą działa oraz jak działa maszyna zwana mężczyzną - są rozczarowani tym, że nie dostali instrukcji obsługi i muszą się uczyć na błędach, czy też na zakłamanej instrukcji obsługi, którą dostali od rodziny i społeczeństwa.

 

5 minut temu, Charlène napisał:

Weź Darii nie obrażaj, co? :D 

 

Ale to prawda.

 

Jeśli daria mówi, że kobiety są NAJ a potem przykładowo szanowany brat dajmy na to @SzatanKrieger mówi, że to mężczyźni są NAJ a kobiety głupie, to jest to IDENTYCZNE ZACHOWANIE, jak znienawidzonej Pani Fit Darii/Sary/Weroniki/ + 500 nicków....

 

Ale to tylko moje obserwacje, jak się mylę to chyba nie ma co się wściekać :) 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazyn, Ty chyba mylisz nienawiść do kobiet w ogóle z niechęcią do konkretnych obecnych tu na forum pań oraz ich poglądów. I zapominasz też, że płeć przeciwna obecna tu na forum też czasami nie jest lepsza.

 

Przykłady? Bardzo proszę:

- co faceci widzą w tych śmierdzacych brzydkich murzynkach? 

- faceci już tacy są [tu wstaw sobie proszę dowolny stereotyp]

- facet jako ojciec to tylko dodatek.

 

Takie teksty są mega wkurwiające i rodzą załużoną ripostę, czasami ostrą i ciężką. Dopiero, jak się autorka takich tekstów spruje w jakimś innym wątku, że ma 20-coś lat i gówno wie o życiu, rodzicielstwie itp. to te teksty przestają być wkurwiające, tylko budzą politowanie, uśmiech zażenowania albo nawet i litość.

 

I to samo jest z facetami. Przychodzą tu faceci na różnym etapie życia, często sfrustrowani i pokaleczeni, jak Ci to ładnie wyklarowali @Turop i @Słowianin

 

Przychodzą też furiaci-frustraci, którzy niedojrzałe dziecko swojej ex kochanki chcą pytać o pożycie seksualne jego rodziców. Wystrzela się taki i milknie.

 

Przychodzą też różne kobiety - ciekawe, interesujące i takie, których nieobecność forum odczuwa z ulgą. 

 

Z drugiej strony, jak jedna pani zapytała, dlaczego koledzy z roku, którzy dostali od niej kosza, nie chcą się z nią przyjaźnić, to prócz połajanek (od przedstawicieli obu płci) dostała też sporo cennych informacji i spostrzeżeń. Więc nie przesadzaj pls. Obie strony muszą trzymać ramę. Inaczej Twoje życzenie zachowania idei forum będzie tylko i wyłącznie kurewną manifestacją skrajnego białorycerstwa.

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Hahahaha chłopie ja nawoływałem na forum do balansu i kultury, łagodziłem spory i często wpierdalałem się z buta żeby utemperować kilku chłopaków zanim ty jeszcze słyszałeś o takim miejscu. Nie mów mi więc, że mówię o supremacji mężczyzn nad kobietami bo mi zwieracze puszczą ze śmiechu. 

 

@Charlène Przykład z gównem na głowie to metafora dla ludzi intelignentnych. Nie każdy rozumie, wiem. Poza tym słabe to i wyrwane z kontekstu. Ale pisz dalej Daria, dobrze ci idzie pisanie w trzeciej osobie. 

 

@ZamaskowanyKarmazyn Oo :(. Pisałem identycznie, ale nie użyłem obelg wtedy. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, to naturalny etap - odrzucenie.

Później przychodzi refleksja, po przetrawieniu informacji, jak że nie zgodnych z dotychczasowym światopoglądem następuje wyciszenie złych emocji i wnioski:

 

Rozumiem skutki wynikające z obcowania z płcią przeciwną, będę robił to bardziej świadomie. Zobaczymy jak będzie.

Rozumiem skutki wynikające z obcowania z płcią przeciwną, nie chcę uczestniczyć w tej farsie, zdecydowałem się, że skoncentruję się na czymś innym. Zobaczymy jak będzie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

 

Obie strony muszą trzymać ramę. Inaczej Twoje życzenie zachowania idei forum będzie tylko i wyłącznie kurewną manifestacją skrajnego białorycerstwa

TAK ale jednak to braciasamcy męskie forum, kobiety to tylko dodatek. Trzeba tępić te wybrane kobiety które rzucają takie komentarze, a nie wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger laski logujące się na tym forum i przestrzegające regulaminu. Są w moim przekonaniu upośledzone. I nie jest to pocisk w ich stronę - pozdrawiam. Reszta to poprostu kobiety... No i jest jeszcze ta trzecia grupa :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Przychodzą tu faceci na różnym etapie życia, często sfrustrowani i pokaleczeni,

I co najważniejsze w rożnym wieku. Kiedyś proponowałem aby przy użytkowniku był też jego rocznik lub wiek. Też by to wiele zmieniło. Ale to takie moje myślenie życzeniowe... Życie forum wyglada inaczej. 

@Tomko potwierdzam. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetłumaczę na język Polski:

 

17 minut temu, Tomko napisał:

Hahahaha chłopie ja nawoływałem na forum do balansu i kultury, łagodziłem spory i często wpierdalałem się z buta żeby utemperować kilku chłopaków zanim ty jeszcze słyszałeś o takim miejscu

Ty gówniarzu gdy ja byłem na wojnie we Wietnamie to na chleb mówiłeś, "bleb". 

17 minut temu, Tomko napisał:

Nie mów mi więc, że mówię o supremacji mężczyzn nad kobietami bo mi zwieracze puszczą ze śmiechu. 

Za, każdym razem gdy mówisz mężczyzna jest taki a kobieta taka i umniejszając tym paskudnie to właśnie jesteś taką małą fit darią w powijakach, tyle iż po drugiej stronie barykady. Nie mówię tego strikte do Ciebie tylko do wszystkich umniejszaczy jednej płci.

 

Kobieta i mężczyzna są równo nie równi, czy tez nierówno równi i mają swoje specjalności, tyle i aż tyle- przynajmniej na dzień dzisiejszy tak to widzę.

 

16 minut temu, zuckerfrei napisał:

laski logujące się na tym forum i przestrzegające regulaminu. Są w moim przekonaniu upośledzone. I nie jest to pocisk w ich stronę -

W sumie racja, któż chciałby się kisić w rezerwacie :P 

 

45 minut temu, Tomko napisał:

Ehhh ja pierdolę co ci się stało ostatnio chłopie. 

No wiesz zakochanie i te sprawy, @Fit Daria wspólna herbatka wypita no i chwyciło mnie!  Co tu dużo mówić, nigdy nie sądziłem, że tak to się śkończy! ? w końcu @Słowianin cały mój spisek odkrył, więc postanowiłem wyjąć zakurzoną zbroję z szafy i zostać białym harcerzem :D 

 

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często udzielając się w Świeżakowni piszę poszukującym rady, zbłąkanym i siedzącym w matriksie białym rycerzykom z zakonu pizdusia wspaniałego, aby po przeczytaniu zalecanych lektur, przesłuchaniu audycji Marka, przeczytaniu innych historii z forum lub pogrzebaniu w sieci na innych stronach przerobili to na własnej historii i wyciągnęli wnioski. Bez tego ani rusz, a co oni z tym zrobią, to już jest ich sprawa. Ja w to nie wnikam. Oczywiście, że po łyknięciu bakcyla etap mizoginii, czyli wkurwienia na kobiety jest tego nieodłączną częścią. Jest to etap przez który trzeba przejść, aby znaleźć się po drugiej stronie matriksa.

 

3 godziny temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Nasze jaskiniowe, męskie, nabuzowane testosteronem małe mózgi nie są w stanie zrozumieć tak skomplikowanej i wysoce zaawansowanej maszyny jaką jest kobieta

W tym momencie wypada Tobie napisać to samo. Wejdź w Świeżakownię i dział o doświadczeniach ze związków i dokładnie poczytaj. Jest bardzo duża szansa, granicząca nawet z pewnością, że zauważysz pewien schemat. Kobiety są dokładnie takie same i nie jest to skomplikowana maszyna. Myślę, że gdy napiszę, że 99% z nich dokładnie tak samo się zachowuje, dokładnie to samo mówi oraz to samo robi to zbyt wiele się nie pomylę. Jest to zwyczajny fakt. Moje wszystkie byłe co do joty robiły, mówiły i zachowywały się tak samo, mimo że wywodziły się z różnych środowisk i części Polski i nie miały prawa się znać.

Na podstawie reprezentatywnej grupy kilku, kilkunastu czy kilkudziesiąciu, nawet kilkuset kobiet możesz wyciągnąć wnioski co do całości i to nie jest nic złego. To poznanie mechanizmu funkcjonowania całej tej niezbyt wysoce zaawansowanej maszyny jaką jest kobieta.

 

Co do tego, że kobiety stąd odchodzą moim zdaniem może wynikać z faktu, że do końca nie wiedzą na jakie forum trafiły. Nie zdają sobie także sprawy z tego kto na tym forum przebywa i jakie historie spotkały wielu z nas. Są przekonane, że to forum i znajdujących się na nim facetów, jak to w życiu prywatnym, ustawią pod siebie i zaczną rządzić. Przykład pierwszy z brzegu:

 

 

 

Paniusia ledwo co zawitała na forum i zaczyna się rządzić, zderza się ze ścianą świadomych facetów, zupełnie nie jak na co dzień i jest zdziwiona, że nikt jej nie przytakuje, tylko sobie robią z niej bekę. Ostatecznie obraża się na całe forum i zabiera swoje zabawki z przytupem.

 

Tak mi się wydaje, iż w naszym Rezerwacie jest grupa takich pań, które ja pamiętam odkąd tu jestem i z nimi da się pogadać, pośmiać, mają dystans, nie obrażają się, piszą często z sensem, nawet nie ma jak po nich pojechać. Po prostu nie dają ku temu powodów. Je serdecznie pozdrawiam:)

 

Co do naszych reakcji. Nie uważam, że są one przesadzone, że to jest mizoginia. Wręcz przeciwnie: my jako forum świadomych facetów znamy te zagrywki pań jak manipulacje, odwracanie kota ogonem, wzbudzanie poczucia winy, granie ofiary i robienie ze wszystkiego dookoła jak wiedza, nauka, czy zdrowy rozsądek panienki lekkich obyczajów:

Sztandarowy przykład to wątek tutaj:

 

 

 

 

Wiesz, ja się Braciom nie dziwię, że czasem pocisną jakiejś paniusi, ale jak tłumaczysz proste rzeczy upartej krowie i nie dociera, to nie jest to problem nasz tylko upartej krowy, która za nic w świecie poglądów nie zmieni i niezależnie od wszystkiego, będzie stała przy swoim. Zresztą ja mam wrażenie, że wielu z nas, w wielu momentach traktuje to jako rozrywkę i świetnie się bawi, zamiast odstawiać mizoginię.

 

Zupełnie inna sprawa jest w przypadku naszej forumowej maskotki, co to wraca z multikontami, sieje zamęt, nie szanuje przez to nikogo z nas, a w nagrodę jest broniona.

 

@SzatanKrieger przeczytaj "No more Mr, Nice Guy". Niedługo zacznie mi się robić Ciebie żal, że nie przepracowałeś pewnych spraw.

Nie bierz tego osobiście, bo ja Ci jak najlepiej życzę, ale ten syndrom miłego faceta trzeba z Ciebie wyplenić, bo to może mieć dla forum opłakane skutki.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Baelish napisał:

Rozumiem skutki wynikające z obcowania z płcią przeciwną, będę robił to bardziej świadomie. Zobaczymy jak będzie.

Rozumiem skutki wynikające z obcowania z płcią przeciwną, nie chcę uczestniczyć w tej farsie, zdecydowałem się, że skoncentruję się na czymś innym. Zobaczymy jak będzie.

Dlatego wybrałem (w raz z setkami innych facetów) opcję numer 2.

 

Panie nie doceniają facetów, państwo wszystko im dostarcza, na wszystko im się pozwala.

 

Niestety, postępowanie naszych pań rodzi frustrację, bo same manipulują i wprowadzają w błąd by osiągnąć korzyści.

Ta frustracja zaczyna się pojawiać nie tylko na naszym forum, ale też na facebookach, 9gagach itd.

 

To jest trend międzynarodowy.

 

Mężczyźni zaczynają się przebudzać, i niestety muszą odczuwać ból.

 

Chady i badboye i inni farciarze genetyczni nie odczują tego, bo tak czy siak zawsze ktoś się pojawi, ale niestety inni ,,przegrańcy" mają nic, chociaż się starają i to oni pierwsi wybuchają (jak ja).

Red i black pill wiążą się rozczarowującym przebudzeniem, więc wkurw rośnie, ale też potem spada.

 

Powiedziałbym, że dziewczyny dostają słusznie, ale w sumie one są jak małe dzieciaczki, one nie umieją myśleć refleksyjnie, one tylko żyją chwilą obecną.... 

ale nie zrobię tego, przecież nie będę gnębił takich ,,dzieci".

 

Ja jestem przeciwny wszelkiej cenzurze i politycznej poprawności - nikt mi nie będzie narzucał ,,siedzenia cicho" podczas gdy ktoś narusza wolność słowa.

A w szczególności jak pani zaczyna się panoszyć i pieprzyć bzdury, przy czym jest upartą krową i nie da niczego sobie wytłumaczyć.

Myślę, że panie doskonale wiedzą co to za forum, ale nas testują, czy będziemy tacy mili jak biali rycerze w świecie rzeczywistym.

Zderzenie ze ścianą boli panie, więc potem gadają jacy to źli jesteśmy.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand to jest tak, że w mojej ocenie @SzatanKrieger to normalny spoko typ, jego wizja świata to świat spawiedliwy -  takie to młodzieńcze i bardzo naiwne. Ja już dawno nie mam tego luksusu, że Bóg powinien dawać po równo i nie stać mnie na naiwność. Klapki z oczu spadły mi jeszcze przed trzydziestką. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Dlatego ja nie optuję ani za mężczyznami ani za kobietami, ponieważ mam wywalone jajca na to. Przyjdzie natura i to wyrówna wszystko jak będzie trzeba, robiła to nie jeden raz i żaden człowiek tego nie zmieni ani ja ani Ty.

 

Cywilizacja zbudowana została m.in po to, aby człowiek przezwyciężył swoją zwierzęcą naturę, dlatego poprzez prawo, kulturę czy normy społeczne ma możliwość oddziaływania na relacje damsko-męskie. Czy wymienieni już przeze mnie marksiści kulturowi nie wprowadzili w tym aspekcie żadnego zamętu?

Owszem jeżeli uznany, że kapitulujemy, bo nie odwrócimy kijem Wisły, to możemy czekać na to co zrobi natura. Jednak w obecnej sytuacji, szybciej niż do wyrównania, dojdzie do tego, że człowiek kultury łacińskiej uznanie zostanie za narażony na wyginięcie.

 

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Kobiety szukają najlepszego samca a samce najlepszej kobiety - proste jak drut. Tylko, każda z płci inaczej rozumuje czym jest najlepszy samiec i można oszukiwać kodami podświadomości czy normami, co najlepsze oznacza. Jeśli najlepszy samiec to łysy, to nagle większość samców będzie golić się na łyso by się przypodobać samicom. 

 

Kobieta znajduje lepszego (czyt. jeszcze bardziej łysego) - brawo dla niej, miała prawo ułożyć sobie życie, poprzedni nie był jej wart.

Mężczyzna znajduje lepszą - gnój zostawił ją samą, znudziło mu się być mężem i ojcem, od zdrajcy powinny się wszyscy odwrócić.

Jednak nie takie proste, bo traktowane zupełnie inaczej.

19 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Najlepszy samiec nie dałby się wycyckać

 

W czasach, kiedy nawet zastępca RPO mówi, że przemoc ma płeć męską, a profesor(ka) UW otwarcie mówi, że za całe zło tego świata odpowiada mężczyzna, to samiec, który próbuje się jak najmocniej odseparować od tego diabolicznego wizerunku idzie na ustępstwa wobec kobiet (czyli chyba to, za czym sam lobbujesz), przepisuje majątek, zmienia się w totalnego pantofla. Jak to się zazwyczaj kończy? Sami dobrze wiemy.

Naprawdę słabe usprawiedliwienie tych wszystkich podłości opisanych w książce "Brudna Gra". Mam nadzieję, że nie napiszesz tak nikomu, kto szuka tutaj pomocy.

 

26 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Najlepszy samiec to coś na wzór niedoścignionego Boga więc prawdopodobnie nie istnieje ale warto do niego dążyć.  

Czyli najlepszy wzór, to ten niedościgniony, i mimo, że nie da się go osiągnąć, to i tak warto próbować. Nie dostrzegasz w tym żadnego nonsensu? Jeżeli nie, to trudno. Ja natomiast nie mam zamiaru udawać, że nie jest to absurdalne i nie krytykować tego na wszystkie możliwe sposoby.

 

Widzę, że generalnie dla Ciebie wszystko jest proste jak drut, a świat maluje się w czarno-białych schematach, a cały świat działa na bazie banalnych zerojedynkowych schematów. Jeżeli tak, to niestety, ale nie dogadamy się ze sobą ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylmy braku kindersztuby z ostrą dyskusją, która często ma tu miejsce. Szacunek dla drugiej osoby, ale bez czapkowania i manginowego pierdolca to wielka wartość forum.  I bardzo dobrze, że się toczy ostra dyskusja. Tutaj Panie nie mają handicapu jedynie za płeć, jak w 90 proc. innych platform. Czy to źle? To jak haust ożywczego powietrza. To czyni frustratem i mizoginem? Bądźmy poważni.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger możesz nazywać to chamstwem czymkolwiek chcesz!

Bo żeby zrozumieć matrix 100procent trzeba tego doświadczyc! Tylko w tym wszystkim nie tyle ważne są pieniądze a czas i energia która poświęcasz a zwortu nie dostaniesz bo magicznej kapsuły nikt nie wymyslil. Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zuckerfrei napisał:

@Krugerrand to jest tak, że w mojej ocenie @SzatanKrieger to normalny spoko typ, jego wizja świata to świat spawiedliwy -  takie to młodzieńcze i bardzo naiwne. Ja już dawno nie mam tego luksusu, że bog panien dawać po równo i nie stać mnie na naiwność. Klapki z oczu spadły mi jeszcze przed trzydziestką. 

Też tak kiedyś myślałem, ale spojrzałem na piramidę płci w Polsce, brakuje młodych kobiet =/= równość

i spojrzałem ile 1 koleś może mieć kobiet, a ile kolesi nie miało kobiety w ogóle... tak zgadłeś, tu też brak równości!

W naturze nie ma czegoś takiego jak sprawiedliwość. Pora się obudzić.

 

Że jedni rodzą się:

żywi a inni martwi,

piękni, a inni brzydcy bez szans na partnera,

pełnosprawni, a inni bez rąk, i nóg,

inteligentni a inni bez ,,rozumu"

itd.

 

a nawet nie doszedłem do cech społecznych, jak kasa, rodzina, itd.

 

Jak ktoś mi gada o sprawiedliwości, to na pusty śmiech mnie zbiera. :)

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.