Skocz do zawartości

Sfrustrowana część forum, obrażona na rzeczywistość.


Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Przecież to jedna klika jest i wszyscy się po dupie całują do czasu aż kogoś nie złapia jak tego bystrzaka Pawełka.

Oni to może i jedna klika ale feminizm jest na topie i szukają młodych naiwnych dziewczyn chcących zmienić świat.

@Fit Daria jest idealna do tego, wręcz stworzona.

Została skrzywdzona przez mężczyzn i teraz będzie się mścić gdy ją system wesprze jeden dzień i dłużej. Skoro napieprza po 100 kont na miesiąć to jej heroizm w propagowaniu feminizmu będzie wspomożony pracą nad ludzką, tym bardziej iż póki co nie musi pracować i ma mnóstwo czasu.

Póki będą mieć z niej korzyści to różnie to może być, dobry strateg przewiduje wiele ruchów w przód. I stety niestety jest możliwość, że się rozrośnie w siłę już ma ponad 40 subów. Ignoruje swojego wroga tylko ignorant.

 

27 minut temu, Quo Vadis? napisał:

bo po prostu mi szkoda czasu ale zobacz ile osób lajknęło mój post

A ile osób lajkneło mój post gdy była pociskana? 12 w tym 6 pucharków za mój pierwszy post, jedno konto to chyba fit daria więc będzie 11 dajmy na to. Ludzie widzą tyle co postów napisałem i nic więcej i na tej podstawie jakiś mój obraz sobie kreślą, tak samo jak Słownian odgadł moje niecne plany ?

Napiszę dla jasności jeszcze raz, że gdyby Marka tak wyśmiano, czy @deomi czy @Tomko czy @Michael Angelo czy @Michael jackson albo @dupajasiek to stanąłbym w obronie bo to prostackie tak się zachowywać.

Ale abstrahując od niej, to wasza sprawa i wasza wojna. Wy checie dobrze, ona chce dobrze no i dobrze :D Wspaniałe rzeczy się działy gdy ludzie chcą dobrze, od eksperymentów medycznych, do bestialskich eksperymentów. 

 

27 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Właśnie sęk tkwi w tym, że Ty tego balansu nie masz.

W której kwestii?

27 minut temu, Quo Vadis? napisał:

jeszcze jedno, są jakieś prawa duchowe, które mówią nie krzywdź innych, bla bla.

Może i są, raczej opieram się tu na fizyce i na jej prawach.

27 minut temu, Quo Vadis? napisał:

One są mądre, bardzo mądre i super, że wiele osób takich praw przestrzega ale znajdujemy się na takiej planecie, gdzie czasem po prostu trzeba jebnąć pięścią w stół.

 

Dobrze, to co dało nam jebnięcie w stół w przypadku @Fit Daria ? Nastąpiła reakcja z jej strony, ból a następnie wzmocnienie - tak czy nie? Mam rację czy nie? Mięsień się wzmocnił, czy kość złamana zrosła się mocniejsza :) = Konto na yt i propagowanie jej ideałów dalej.

27 minut temu, Quo Vadis? napisał:

potem kto będzie do niej zaglądał? Te przygłupy co do Krzysia i Ardiana czy Labalbala?

A kto ogląda youtuberów co mają po 2 miliony subów? Tytani intelektu? No właśnie :) 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie frustracji. 

 

Dla mnie świat jest komicznie - cyniczny, i patrzę na niego z lekkim rozbawieniem, mieści się gdzieś pomiędzy filmem noir, a lekką czarną komedią. Żeby był zabawny trzeba wiedzieć jak to wszystko naprawdę dział, gdy rozumie się mechanizm to po pewnym czasie wszystko zaczyna być z lekka śmieszne. 

 

Życie mnie nie frustruje, przechodzę przez nie przez większość czasu w stanie lekkiego rozbawienia, czasem zdarzają się jakieś smutki, czy chwila zadumy i głębsze refleksje, czasem coś mnie oburzy ale większość czasu to zabawa.  

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red

O właśnie!

 

Mam podobny stan. Gdy pewne mechanizmy zrozumiesz, masz jakąś taką nie wiem jak to nazwać nawet, gdy pewne schematy zrozumiesz co jak się z czym je, to chyba się właśnie taka postawa wytwarza.

Ja dużo humoru stosuję jeszcze :) 

 

@Quo Vadis?

P.S jeśli ja się mylę to ok, ale to w takim bądź razie @ZamaskowanyKarmazyn też się musi mylić bo dostał ogrom lajków za ten temat. 

Czyli co z tym fantem?

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Apropo tego tematu o którym pisałem, to chodziło mi o ten:

 

48 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Póki co nie kojarzę by jakiś "pociskator" został ukarany za chamskie odzywki w stosunku do kobiet ;) , jakby chociaż, że kobiety są głupie i służą tylko do rozpłodu.

 

Gdyby kobieta napisała, że facet służy tylko do dania nasienia i jako bankomat to zaraz podniosłoby się larum i poszedłby ban, jest tak czy nie jest?

Nie manipuluj, dobrze wiesz a jeśli nie wiesz, to przypominam, że warny, których nie wpiszemy do tematu dla zwykłych użytkowników "nie istnieją" czyli nie jest to widoczne.

I nie, kobiety za podobne rzeczy nieraz nie dostawały warna :) że tak Ci przypomnę Fit Darię, której chamstwo i prostactwo tolerowaliśmy a raczej próbowaliśmy tolerować jakiś czas, gdy normalnie się wypowiadała w rezerwacie na takich samych zasadach jak każda kobieta tutaj.

 

50 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Pisałem, że @Fit Daria weźmie większy młotek i się zaczęło, teraz jest to w powijakach ale poczekajcie rok czy dwa :)

To rozumiem, że mam dać jej wejść na głowę, bo inaczej weźmie większy młotek? To wezmę jeszcze większy.

 

Nie obraź się ale ja widzę, że Ty niemal od początku logowania się na forum piszesz o feminizmie i o Fit Darii wtedy jeszcze Sarze. Ten temat się przewija i jest jak bumerang u Ciebie, gdyż cyklicznie powraca. Niestety również widać, że ona Cię zmanipulowała sądząc po tym jak piszesz, bo czytam podobne argumenty co u niej :) 

15 minut temu, SzatanKrieger napisał:

A kto ogląda youtuberów co mają po 2 miliony subów? Tytani intelektu? No właśnie :) 

Tylko osoby o których piszę nawet 50 subów nie mają ;)

12 minut temu, SzatanKrieger napisał:

P.S jeśli ja się mylę to ok, ale to w takim bądź razie @ZamaskowanyKarmazyn też się musi mylić bo dostał ogrom lajków za ten temat.

Czytaj ze zrozumieniem, bo odniosłem się do tego co napisał i napisałem, że skąd to zdziwienie?

A jaka ma być część forum skrzywdzona przez kobiety? No bo nie rozumiem, skoro tu trafili to znaczy, że mają dosyć bycia ranionym.

Ewentualnie zauważyli coś w relacjach damsko - męskich pokrywających się z tym co mówi Marek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co związku z tym tematem bo nie wiem o co chodzi?

 

Ja nie jestem sfrustrowany. Dziewczyny, które odchodzą są przecież czy się mylę?

Dla Marka to interes by było tu multum dziewczyn, bo wtedy jego idee i propagowanie pewnych spraw będą miały potwierdzenie w liczbach. To Interes dla użytkowników, dla niego finansowo i dla idei, które forsuje chociażby państwowych testów DNA i innych.

 

W tamtym czasie myślałem, że chodzi o stawanie się alfą ale zrozumiałem, że alfa to ledwie początek, przed ludźmi są znacznie większe możliwości.

23 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Nie manipuluj, dobrze wiesz a jeśli nie wiesz, to przypominam, że warny, których nie wpiszemy do tematu dla zwykłych użytkowników "nie istnieją" czyli nie jest to widoczne.

Ja nie wiem co istnieje a co nie. Nie interesuje mnie to i nie posądzaj mnie o manipulację proszę, bo wiesz, że to poniżej mojej godności.

Jeśli chcemy promować forum jako normalność i faktycznie równouprawnienie to musimy się zdecydować czy założyciel, modzi i inni użytkownicy mają przyzwolenie na ciśnięcie innym czy też nie. Ehhh zresztą tam nie ważne, nie chce mi się już rozpisywać @Quo Vadis?  bo doczytałem 

23 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Nie obraź się ale ja widzę, że Ty niemal od początku logowania się na forum piszesz o feminizmie i o Fit Darii wtedy jeszcze Sarze. Ten temat się przewija i jest jak bumerang u Ciebie, gdyż cyklicznie powraca

Witki mi opadły... autentycznie.

To już wolę być nazywany krypto białorycerzem, nice guyem i czym to tam jeszcze byłem określany, niestety jak pisałem te argumenty do mnie nie trafiają więc pozapominałem ?

 

Dobra wydało się @Quo Vadis? masz mnie, kocham @Fit Daria zadowolony? :D 

 

Idę spać, autentycznie po tym argumencie straciłem całą wenę twórczą. 

Tłumaczę co drugi post jedno i to samo a i tak jestem posądzony o krypo love do Sary xddd ja pierd... hahahaha tego jeszcze nie było ? zachowanie jak z @Fit Daria i jej argumentami nic nie dociera do Ciebie @Quo Vadis? 

 

Nie wiem z czym to jest związane, autentycznie witki mi opadły haha.

 

Róbcie co chcecie, ja spadam.

 

Miłego weekendu.

 

 

3 minuty temu, Bohun napisał:

Bracia, może Wam się fora pomyliły?

 

No tak pomyliły, a Pan co 21 dni zarejestrowany i rozumiem wie o co chodzi? :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mosze Red napisał:

Dla mnie świat jest komicznie - cyniczny, i patrzę na niego z lekkim rozbawieniem, mieści się gdzieś pomiędzy filmem noir, a lekką czarną komedią.  

Chyba zrobiłem duży progress bo ostatnio mam bardzo podobnie i najważniejsze, że znalazłem równowagę pomiędzy tym cynicznym rozbawieniem a trzymaniem się zasad etycznych.

 

Jedno nie stoi u mnie już w sprzeczności z drugim i to jest chyba najpiękniejsze, ale jeszcze ogrom pracy przede mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, SzatanKrieger napisał:

No tak pomyliły, a Pan co 21 dni zarejestrowany i rozumiem wie o co chodzi? :D 

Zarejestrowany to może jestem 21 dni, ale na tym świecie jestem zarejestrowany 36lat i podejrzewam że jak Ty na księdza jeszcze wołałeś Batman - to ja kończyłem oficjalną edukację  ;)

Edytowane przez Bohun
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ragnar1777 napisał:

 

<uwaga offtop>

 

Dzięki za film, ale ja nie jestem black pillowcem (no może tylko w strefie damsko męskim), tylko MGTOW.

 

Ale powiem ci coś:

A z kobietami dałem sobie spokój, mam dopiero 24 lata i dla kobiet jestem ,,nikim" bo nie mam tego wyglądu, hajsu, auta.

One mnie ,,nie widzą" albo na mój widok robią kwaśną minę. Hipergamia. Ja tam wierzę w swoją wartość i na laski sram.

Mam je po prostu w dupsku.

Uświadomiłem sobie, że one nie kochają za człowieka, tylko za korzyści - więc póki nie mam tych rzeczy, nawet nie idzie stworzyć związku.

Zdaję sobie sprawę z mechanizmów ewolucyjnych u kobiet, więc nawet nie jestem na nie zły.

 

Black pill wg tego filmu jest złem - dla BARDZO słabych jest, ale dla mnie jest po prostu obroną przed kolejnymi potencjalnymi złymi doświadczeniami.

 

Bo widzisz - ja praktycznie w ogóle nie doświadczyłem POZYTYWNYCH relacji z dziewczynami - zawsze kończyło się na manipulacji, wyśmianiem - to siada w psychikę-  tak więc po co mam się męczyć?

Nie lubię na siłę ryzykować wtopą - melachonijność + introwertyzm + możliwa fobia społeczna - nie lubię po prostu gadać z ludźmi o niczym...

Najpierw kasa, jak kasa będzie, będzie szacunek, a wtedy panie MOŻE się łaskawie by się mną jako bankomatem (bo w coś takiego jak ,,miłość'' nie ma) zainteresowały.

Ale póki co, szanse na wyrwanie laski (czyli dziewczyny która by mnie pociągała czyli 6/10 i wyżej) są bliskie zeru.

Wymagania przez facebooki i sztucznie nabitą atencje rosną, przez co szanse także spadają....

 

Nie jestem jedyny, dzietność spada, a rośnie liczba singli.

 

Gość w tym filmiku sprawia wrażenie coachera -wierzy jak będziesz się starał to będziesz miał - ale wiesz gdzie gadki coacherów można włożyć....

tylko on nie zauważa pewnej rzeczy - dam przykład:

-jak się bym nie starał, to nie odwrócę biegu wodospadu, nie wiem, bosymi nogami - no bo cóż, prawa grawitacji,

tak samo:

-jakbym się nie starał, nie zmienię myślenia kobiet - jak im się FIZYCZNIE nie podobam, to niestety na ,,uczucie'' to gunwo chemiczne, nawet na nie ma co liczyć, więc związek.... długo by nie potrwał. 

 

Świat nie kończy się na związkach i ruchaniu.

Nie każda potrzeba musi być spełniona...

Są inne rzeczy warte życia np. hobby.

Dla kobiet nie będę się starał, skoro i tak one robią co chcą.

 

<Koniec offtopu>

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

I tu na koniec filmik jak to coraz więcej jest samotnych kobiet i TREND BĘDZIE RÓSŁ aż do załamania społecznego. 

Natura ma tzw "back upy" dlatego się nie martwcie, wszystko się ułoży. 

 

 

Ojojojj, jakie te biedne panie.....

Tylko szkoda, że to one nie kontrolują swojej hipergamii i ,,wyżej srają niż dupę mają"

Same poza wyglądem nic nie mają, a mają chore wymogi, atakują biernością, przez co potem siedzą same...

 

Zero myślenia przyczynowego-skutkowego.

Ale jak to pisałem, kobiety to takie małe dzieciaczki....

Jakby aż tak nie wybrzydzały, to miały by szczęśliwe rodziny, a tak to nic.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho i znów mamy pocisk w moją stronę od kochania feministki, która przy odrobinie władzy zarządzi kastrację mnie i to w pierwszej kolejności do Pana wielce czcigodnego, który mi pocisnął, że jest kapkę starszy ode mnie. Boże kochany, bracia kochani proszę no dajcie jakieś sensowne argumenty a nie, że kocham fit darię albo, że jak kolega kończył studia to ja oglądałem batmana. Nie widzicie, że te argumenty są tak SŁABE i cienkie jak siki pająka? I wieje żenadą? 

Przypomina mi to osąd mnie niczym w Orwellu... Autentycznie, wszystko oparte o spekulacje, plotki, nie chęci i antypatie. Żebym był zniszczony arugmentacją ale ja się po prostu śmieje ale jestem wkurzony sam na siebie, że marnuję czas na tłumaczenie, że jednak to nie @Fit Daria @Sara jest wybranką mego serduszka :D:D:D 

Dlatego z mojej strony basta, nie będę brał udziału w tym cyrku hejtu na mnie, bawcie się swoimi klockami a mi zostawcie moje.

 

Przyjemnego weekendu!

 

P.S

Póki co nikt z was nie odpowiedział, czemu dziewczyny odchodzą z forum a dowiedzieliśmy się, że założyłem konto by kibicować @Fit Daria i, że ja z @ZamaskowanyKarmazyn pomyliliśmy fora, no coż :D 

 

Dobranocki, haha dzięki za uśmiechy chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

29 minut temu, SzatanKrieger napisał:

No tak pomyliły, a Pan co 21 dni zarejestrowany i rozumiem wie o co chodzi? :D 

Eee luzuj, po jego postach byłem pewnym, że on jest z A.D. 2001 co najwyżej :D

8 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Póki co nikt z was nie odpowiedział, czemu dziewczyny odchodzą z forum

To akurat nie wymaga wiedzy noblisty - brak możliwości pisania wszędzie, brak wystarczającej atencji.

Z kontekstu odczytuję, że uważasz to za jakąś tragedię - ale tutaj coś Ci się rypie, man. Przecież mają Wizaż itp. 100 milionów innych femiforów.

Edytowane przez Exar
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Oho i znów mamy pocisk w moją stronę od kochania feministki, która przy odrobinie władzy zarządzi kastrację mnie i to w pierwszej kolejności do Pana wielce czcigodnego, który mi pocisnął, że jest kapkę starszy ode mnie. Boże kochany, bracia kochani proszę no dajcie jakieś sensowne argumenty a nie, że kocham fit darię albo, że jak kolega kończył studia to ja oglądałem batmana. Nie widzicie, że te argumenty są tak SŁABE i cienkie jak siki pająka? I wieje żenadą?

A Twój argument o tym że ktoś  jest zarejestrowany tyle, a tyle to pewnie MOCNY, co nie ?  :(

Hipokryzją mi to wieje :(

Rany, nie pasuje Ci to forum - to nie pisz, nie czytaj - czy to takie trudne ? :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, SzatanKrieger said:

czy kość złamana zrosła się mocniejsza

Nie nie jest, to jest mit. Jak ktoś świadomie wybiera gówno to niech w nim tkwi. Czasy nawracania siłą już się skończyły.

Czy feministki to tak jakby kobiecy odpowiednik tzw "inceli" w sferze związków?

Swoją drogą jak przeczytałem definicję inceli na Wikipedii to cieszę się, że już nie dałem ani złotówki na ten twór, sama manipulacja jakby pisała jakaś feministka :-) ,

6 minutes ago, Zły_Człowiek said:

jak im się FIZYCZNIE nie podobam, to niestety na ,,uczucie'' to gunwo chemiczne, nawet na nie ma co liczyć, więc związek.... długo by nie potrwał. 

Tylko niestety system tak łatwo tobie nie odpuści według niego jako jednostka samotna jesteś wybrakowany i trzeba ciebie uszczęśliwić relacją a jak nie to zostaniesz uznany za incela, pedała itd.

6 minutes ago, SzatanKrieger said:

odpowiedział, czemu dziewczyny odchodzą

Ha ha ha. Dlatego ponieważ poglądy tutaj uderzają wprost w ich ego szczególnie atencjuszek przyzwyczajonych, że jak idą gdzieś jako same w grupę mężczyzn to wszyscy im nadskakują (co osobiście jeszcze przed redpillem i kobietopedią zawsze mnie denerwowało bo rozbijało zdrową męską atmosferę).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Exar napisał:

To akurat nie wymaga wiedzy noblisty - brak możliwości pisania wszędzie, brak wystarczającej atencji.

 

Zgoda ale:

14 minut temu, Exar napisał:

 Z kontekstu odczytuję, że uważasz to za jakąś tragedię - ale tutaj coś Ci się rypie, man. Przecież mają Wizaż itp. 100 milionów innych femiforów.

 

Nie, nie uważam tego za tragedię, tylko za wielką stratę dla pracy Marka, dla pracy innych użytkowników w tym mnie, w końcu trochę tu naspamowałem i zainwestowałem życia/czasu.

 

Pozbywając się kobiet, pozbywamy się treści jakich wnoszą i przede wszystkim wnoszą same siebie, swoje problemy i swoje spojrzenie, jest to niezwykle cenne dla bystrego oka. 

5 minut temu, Sceptyczny? napisał:

Nikogo to nie obchodzi. To jest męskie forum.

  

Przestań kręcić gównoburzę.

Rozumiem, że skoro to męskie forum i 80% dotyczy problemów z kobietami, to logicznie rzecz biorąc należy pozbywać się kobiet z forum, gdy mają inne zdanie a kopulację to będziesz pan robił z kolegowym forum? I nie jest to obraza ale tym mi to tu zalatuje, że skoro nikogo nie obchodzą kobiety to może zlikwidujmy od razu rezerwat? Co Pan na to?

 

12 minut temu, Bohun napisał:

A Twój argument o tym że ktoś  jest zarejestrowany tyle, a tyle to pewnie MOCNY, co nie ?  :(

 

Szczerze mówiąc to nie, ale trochę mocniejszy niż przedszkolne zagrywki. Ostatnio słyszałem teksty z wiekiem chyba w przedszkolu czy wczesnej szkole. 

P.S Moja podpowiedź, nie jesteś dużo starszy ale jesteś czego nie ukrywam w tym roku będę mieć 20 lat. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Szczerze mówiąc to nie, ale trochę mocniejszy niż przedszkolne zagrywki. Ostatnio słyszałem teksty z wiekiem chyba w przedszkolu czy wczesnej szkole. 

P.S Moja podpowiedź, nie jesteś dużo starszy ale jesteś czego nie ukrywam w tym roku będę mieć 20 lat. 

 

Człowieku to przecież Ty zacząłeś jazdę w stylu argumentum ad personam.

Skończ to Waść i wstydy oszczędź - SOBIE.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

Rozumiem, że skoro to męskie forum i 80% dotyczy problemów z kobietami, to logicznie rzecz biorąc należy pozbywać się kobiet z forum, gdy mają inne zdanie a kopulację to będziesz pan robił z kolegowym forum?

Co ma kopulacja do forum? Szukasz argumentów na siłę, ale nie wychodzi.

 

Poza tym problemy z kobietami są opisywane w miejscach, gdzie kobiety się nie mogą udzielać.

 

Przypominam również, kolejną prawdę głoszoną na tym forum - nigdy nie słuchaj kobiety w sprawie kobiet.

 

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

I nie jest to obraza ale tym mi to tu zalatuje, że skoro nikogo nie obchodzą kobiety to może zlikwidujmy od razu rezerwat? Co Pan na to?

Jestem za.

 

Dla mnie 90% treści w rezerwacie to wołanie o atencję, gównoburze i inne bezwartościowe treści. Jedyna zaleta rezerwatu jest taka, że od razu widać który z użytkowników forum jest białorycerzem, bo od razu zapewnia samicom atencję, której poszukują udzielając się w bzdurnych tematach.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazyn

 

Napisałem długawą odpowiedź, ale wylogowało mnie, więc będę się streszczał.

 

Kobiety mają oczywiście bardzo wiele zalet, które są podkreślane wszem i wobec. Mają jednak również wiele wad, które są przemilczane, bądź bagatelizowane, a je same przedstawia się jako anielskie stworzenia. Nasz forum bardziej koncentruje się na tych mniej chwalebnych cechach kobiet, co nie znaczy, że nie dostrzegamy ich zalet.

 

Mając powyższą wiedzę każdy może sam zdecydować czy chce wchodzić w związki z kobietami i jakie będą tego konsekwencje.

Dla Ciebie wady kobiet nie są na tyle istotne, ażeby zaniechać bliskich relacji z nimi - i masz do tego pełne prawo.

Przyjmij jednak do wiadomości, że istnieją również osoby, które mają odmienne zdanie - i to też jest okay, bo nikogo nie krzywdzą podejmując decyzję o funkcjonowaniu jako singiel. Żyj jak chcesz i pozwól innym na to samo, bez zbędnych wycieczek osobistych. 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.