Skocz do zawartości

Co miał na celu ten shit-test?


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

 

Przypomniała mi się sytuacja jak na pierwszym roku studiów kręciłem z pewną panną i coś tam się zaczęło do przodu posuwać aż tu nagle w juwenalia odwaliła następujący numer: Mówiła mi kilka razy że będzie rzucać swój zdjęty stanik na scenę gdy koncert będzie dawał T-Love. Tak też zrobiła. Oczywiście po tym mi powiedziała że dopięła swego. Nawet jej koleżanka z którą mieszkała później tego samego wieczoru zaczepiła mnie i powiedziała że naprawdę to zrobiła. Wiem na milion procent że to był shit-test. Ale co to miało mieć na celu? Mam trzy propozycję:

 

1. Żeby wzbudzić we mnie zazdrość (panna nie była zbyt urodziwa więc nie miała żadnych adoratorów poza mną którymi mogłaby się pochwalić więc zdecydowała się na taki czyn)

2. Pokazanie mi że ma wywalone we mnie (co jednak nie trzyma się kupy bo relacje szły całkiem nie najgorzej, były seksy itd.)

3. Sprawdzenie czy będę na tyle stanowczy aby zabronić jej tego i upilnować ją (dodam że juwenalia spędzaliśmy w większości czasu osobno)

 

Już tak na marginesie dodam że i tak nie wypaliło ponieważ była zdecydowanie za brzydka żeby mogła być taka szurnięta jaką była i jakiś czas później to ja zerwałem całkiem kontakt. Bogatszy o lekcję że brzydkie kobiety niekoniecznie nadrabiają fajnym charakterem, ale to już rozkmina na inny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś znajoma mówiła, że rzucanie stanikiem jest bardzo nieekonomiczne, bo dobry stanik to kosztuje 2 stówy albo lepiej. I że ona do rzucania kupuje tanie gacie, bo taniej wychodzi, a efekt taki sam jak nie lepszy. Jakbyś wyjechał z taką argumentacją, to myślę, że byś zdał niezależnie od pierwotnego celu testu.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

miało mieć na celu? Mam

?

NO wtedy nie miałeś.

 

ZACZYNAŁO wiać nudą, panna oczobitnie dała znak czekam na więcej.

ŻĄDŁO  miało zakuć mocniej/inaczej/odmiennie.

 

ZAKŁADAM  iż jak sobie przypomnisz to za wiele wariaci/miejsc/zagrożenia nie było?

 

NUDA PANIE NUDA.

    

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Jak można kręcić z laską, która słucha T-LOVE.

Choć więcej nie znam, to Warszawa - rewelacyjny kawałek.

@Tadamichi Kuribayashi, na mój gust to nie był shit-test. Nie doszukuj się w tym niczego wielkiego. Może ją Muniek zwyczajnie kręcił, jak to rockman.

@Adams mi kiedyś córka współpracownika (dobre relacje mieliśmy) pokazywała zdjęcie swoje i koleżanek toples (pamiątka ze szkolnych wygłupów). Ja byłem 2 lata po studiach, ona kończyła ogólniak.

Edytowane przez PUNK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

Bogatszy o lekcję że brzydkie kobiety niekoniecznie nadrabiają fajnym charakterem, ale to już rozkmina na inny temat.

To jest święta prawda, dlatego nie biorę się za brzydkie kobiety.

 

 

26 minut temu, Krugerrand napisał:

Nie wiem jak dawno to było, ale po co tym żyjesz i to rozkminiasz? Było, minęło, żyj dalej swoim życiem. Nie była urodziwa, więc po dwakroć nie warto.

Myślę, że po prostu brat jest bardzo dociekliwy.
Dodamy jeszcze do tego introwertyzm i o takiej porze jak ta przychodzą różne, wieczorne rozkminy życiowe.

@Tadamichi Kuribayashi ja powiem krótko bo tu nie ma co głęboko grzebać.

Pańcia sprawdzała twoje granice.
I tyle.
Cała reszta jest nieważna.
Kobietom różne głupie rzeczy przychodzą do głowy.
Dlatego to my mężczyźni trzymaliśmy(wciąż trzymamy) wszystko w ryzach i budowaliśmy(budujemy wciąż) cywilizacje.
 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami ludzie robią róże durne rzeczy by dać komuś do zrozumienia że jest się fajnym, wyluzowanym, i ma się fantazje. I to właśnie tak było w twoim wypadku pewnie chciała ci zaimponować w durny sposób. Na przyszłość jak jakaś laska która znasz w sumie jak nie znasz też będzie chcieć rzucać stanikiem to zatrzymaj ją i powiedz jej patrząc w jej oczy: Czekaj pozwól że ci pomogę. :D

Edytowane przez Ogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 Wiem że to był shit-test ponieważ odkąd dowiedziałem się jak dziewczyny sprawdzają facetów to naliczyłem kilka w jej wykonaniu. Ten stanik też miał jakiś cel. Nie mówiłaby mi o tym kilka razy i w taki sposób żebym na pewno zrozumiał i zapamiętał.

 

Akurat jestem ekstrawertykiem, tylko wtedy jak byłem młody i głupi to z dziewczynami postępowałem bardzo ostrożnie, ważyłem każde słowo by nie urazić i w ogóle. Ale wyniosłem kolejną lekcję - że tak nie można postępować bo przyszłości z kobietami to nie wróży ?

 

A wracając do kręcenia z brzydkimi laskami np. samemu będąc 5-6/10 a podbijając do lasek 3/10 liczyłem na to że skoro nie są atrakcyjne to nadrobią w inny sposób. To było myślenie życzeniowe. Wzięło się to pewnie stąd że w pewnym momencie edukacji skupiłem się tylko na nauce i graniu w gierki nie dbając o siebie. No i ja swój ówczesny słaby wygląd rekompensowałem inteligencją, wiedzą i dobrymi ocenami. Wygląd zrobiłem sobie potem. Poza tym rozkminiłem związek przyczynowo skutkowy który w mojej ocenie nie ma żadnego błędu a leci on tak:

 

Jeśli facet 6/10 podbija do laski 3/10 to nigdy to nie będzie ok -> Oznacza to że facet ma niską samoocenę -> Niska samoocena to nieszanowanie siebie -> Jeśli sami się nie szanujemy to nikt Nas szanować nie będzie a zwłaszcza kobiety -> A więc brzydka partnerka nie będzie szanowała swojego faceta i przez to będzie to toksyczna relacja ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomko napisał:

@Jaśnie Wielmożny T-Love jest zajebiste. Wg mnie to jeden z najlepszych Polskich zespolow. Swietne teksty i kto nie kojarzy Munka Staszczyka...

O gustach się nie dyskutuje. Jeśli mielibyśmy 2005 rok to jasne, ale dla mnie ta muzyka nie przetrwała próby czasu kompletnie, uważam, że mamy wielu fantastycznych mniej cheezy muzyków z większą złożonością i głębią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym się nie związał z laską tego typu. Pamietam jak moja się jarała justinem bieberem i opowiadała mi że tez by piszczała gdyby go dotknęła (littlemonster). Albo mówiła ze przeglądała instsgrama usłyszała jak jakiś gość śpiewa i zapiszczała. 

Powiedzialem jej ze nie ma się o co martwić bo mózg kobiet rozwija się do 14 roku życia, później im rosną tylko cycki. Przez tydzień się nie odzywalismy, ale więcej nic takiego nie słyszałem. :D 

 

Pojechala  niedawno na koncert takiej kapeli swojej ulubionej, ale nie mówiła nic o piszczeniu, rzucaniu stanikiem itd. No po prostu niektóre kobiety naprawdę zatrzymują się w rozwoju i piszczą na koncertach, jarają się normalnymi ludźmi którzy maja talent. Sam jaram się bardzo muzyką, ale dobrze wiem ze tworzą ja ludzie tacy sami jak ja i nie ma co uważać ich za bogów. 

Za bardzo czuje u takich lasek że jakby ten kto jest na scenie zaprosił ją na backstage to by poszła z radością, zapominając ze jest z kimkolwiek w związku. 

 

Takze jeśli dziewczyna jest taką psychofanka to dla mnie czerwona lampka. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tomko napisał:

 Oczywiscie, ze mamy. Po prostu T-Love to solidny pop-rock. Legenda swojego gatunku wg mnie. 

Starsze kawałki przynajmniej mają jakieś teksty z przesłaniem a nie te nowe. Przykłady się mnożą niestety

 

 

Co do samego shit testu - stawianie granic. Na ile masz jaja by szalonej kobiecie nudziarz mógł powiedzieć, że jest stanowczy.

Zresztą walić to, było minęło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.