Skocz do zawartości

Wesołych Świąt. :D


Lalka

Rekomendowane odpowiedzi

@SzatanKrieger Ja nie używam słów na „k” bo uwielbiam gotować i piec ale muszę robić co pół h przerwę. ? 

No i dzisiaj mogę w końcu zająć się swoją kuchnią (choć pierogi, uszka, pierniczki zrobione tydzień temu) ale ostatnimi czasy jeździłam po dwóch znajomych pomagałam im coś zrobić bo dwie lewe ręce. 

??

Chyba jest to częste zjawisko, że młode damy nie umieją gotować.  :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie! Wszystkim Wam - tym, z którymi przegadałem niejedną noc, z którymi się poklepywaliśmy po plecach i tym, z którymi darłem koty, nawet tym, od których dostałem warna (khy khy elo Marek) - miłego odpoczynku, dobrego czasu z rodziną i znajomymi. Fajnych prezentów! Niegrzecznym dziewczynom rózgi od Mikołaja ;);)

 

Trzymajcie się tam ciepło!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta nie są absolutnie wesołe, w powietrzu wisi jakiś topór niespełnionych oczekiwań wobec rodziny i pretensje przygotowującej posiłek, która lubi rozpętywać tego dnia gównoburzę. :P Tak więc raczej - łączmy się w bólu.

 

Dobra niech Wam będzie, wesołych świąt.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Brat Jan napisał:

Że tak zapytam, żywa?

No żywa. Choinka żywa, ryba żywa, Pani żywa.

@RENGERS a długo będzie tak stała?

 

6 godzin temu, Lalka napisał:

każdemu z Was życzę spokoju ducha

Dzięki @Lalka, Tobie i Wam wszystkim Forumowiczom też!

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z okazji zbliżających się świąt, wszystkim ojcom, którzy na skutek wyroków polskich sądów rodzinnych, nie mogą spędzić ich z własnymi dziećmi, życzę:

Wytrwałości w walce z sądową opieszałością.

Nadziei na bardziej przychylne i pozbawione uprzedzeń postanowienia.

A przede wszystkim, silnej konstrukcji psychicznej!

                                  Wesołych świąt!

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę wszystkim forumowiczom, forumowiczkom i nie tylko zdrowych, spokojnych i radosnych świat Bożego Narodzenia.

Oby nadchodzący rok był dla nas dużo lepszy od obecnego i żeby w końcu państwo było dla obywatela, a nie obywatel dla państwa skarbonką z której można bezustannie ciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dyletant napisał:

A ja wam życzę braciaki, żebyście się najebali jak nigdy dotąd, do tego syto podjedli, a po wszystkim jeszcze zaruchali - tak właśnie tego wam życzę.

Dzięki, ale wolę inną kolejność. Z pełnym badziurem gorzej się rucha.

 

3 minuty temu, RENGERS napisał:

Tak, a jaka niby :)

Dość ciekawy projekt, fetysz.

Z lampkami widywałem już na fotkach, ale z bombkami chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, dyletant napisał:

A ja wam życzę braciaki, żebyście się najebali jak nigdy dotąd, do tego syto podjedli, a po wszystkim jeszcze zaruchali - tak właśnie tego wam życzę.

Z tego wszystkiego to tylko się najebię, nie wiem czy - jak nigdy dotąd - raczej wątpię ale będę się starał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha Wesołych świąt wszystkim :D moje święta są kiepskie bo dałem się wrobić w wyjazd do UK na święta. Ale po samych świętach mam sporo wolnego więc odpocznę. A i nigdy więcej nie dam się wrobić w wyjazd na święta do UK. 

 

Ale mam nadzieję, że wasze święta będą lepsze niż moje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzięki, ja właśnie całe życie próbuje przytyć :D

 

Wesołych Świąt Lalka, dla Ciebie i całej Twojej nowej, powiększającej się rodzinki :D ❤️

 

Innym użytkownikom także: Wesołych, Mądrzejszych, Obfitych i tam pomóżcie w kuchni swoim drugim połówkom, a jak już nie pomagacie to chociaż obficie pochwalcie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.