Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

 

Rtęć w szczepionkach

CDC z USA znamy i na jej stronie pisze bykiem że pochodna rtęci czyli Thimerosal jest używany od dawna w szczepionkach, dlaczego? Ano dlatego by nie rozwijały się w nich bakterie. Oczywiście jest "niegroźny" ale mimo to zmniejsza się jego ilość w dziabkach:

 

"Thimerosal is a mercury-based preservative that has been used for decades in the United States in multi-dose vials (vials containing more than one dose) of medicines and vaccines. There is no evidence of harm caused by the low doses of thimerosal in vaccines, except for minor reactions like redness and swelling at the injection site. However, in July 1999, the Public Health Service agencies, the American Academy of Pediatrics, and vaccine manufacturers agreed that thimerosal should be reduced or eliminated in vaccines as a precautionary measure."

https://www.cdc.gov/vaccinesafety/concerns/thimerosal/index.html

 

Zatem po co są adiuwaty? Po to by dziabka dłużej mogła leżeć na półce, z przyczyn ekonomicznych, przecież nie dla smaku. Ale to są foliarze co oni tam wiedzą.

 

Odnośnie autyzmu jest pełno lekarzy którzy wiążą możliwy autyzm z szczepionkami i adiuwantami jak aluminium, nie mam czasu tego szukać ale warto posłuchać np Dr Klingharda i wielu innych. Zauważcie że foliarzami są zawsze przeciwnicy wielkich koncernów robiących miliardy. Dość zabawne...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MG-42 napisał:

A szczepionka dla dziecka 30kg to taka sama dawka jak dla dorosłego 120kg? 

Najlepsze jest to, że sami by nie wiedzieli. Skoro spełnia wytyczne to niech idzie sie szczepić - takie mają podejście.  Osoba z mojej rodziny spytala jaki poziom przeciwciał po szczepieniu daje ochronę. Nic nie potrafili powiedzieć ani ustalić. Przełączanie od sanepidu po szpitale zakaznego, po MZ. Finalnie i tak nikt nie podał konkretnej ilości, stwierdzili że skoro była szczepionka to na pewno będzie ochrona.

 

Mnie tam takie gadanie nie przekonuje. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, KolegiKolega napisał:

Ja się zaszczepiłem, moja rodzina jest zaszczepiona, moi znajomi też praktycznie wszyscy zaszczepieni - dla mnie temat przestał istnieć. Kto chce mieć problem to ma, kto nie chce ten się zaszczepił.

Państwo zaleciło, to ja wykonał. Nam myśleć nie kazano. Po co męczyć sobie głowę wątpliwościami. I ty też - takie odnoszę wrażenie - wierzysz, że będąc potulnym, zostaniesz pogłaskany przez pana. Temat wcale nie przestał istnieć, władza o tobie nie zapomniała.

Wiele moich wątpliwości straciłoby rację bytu, gdyby preparaty zostały wciągnięte na wykaz szczepień obowiązkowych - oznaczałoby to, że przeszły weryfikację i państwo może poświadczyć, że są bezpieczne.

Czy do tego dojdzie?

 

Ostatnio brałem udział w dyskusji - w gronie około dwudziestu osób*. Rozmowa zeszła na temat szczepień. I choć byli tam zarówno zaszczepieni (z przekonania) jak i sceptycy (ale nie foliarze), dyskusja była bardzo rzeczowa, cywilizowana i nawet doszliśmy do pewnego porozumienia. Dlaczego? Dlatego, że byliśmy w stanie wysłuchać się nawzajem i nie rzucaliśmy tekstów typu "nieszczepów jebać prądem". I patrząc na chłodno - zarówno sceptycy jak i zwolennicy** mają silne argumenty***, jeżeli tylko są w stanie uzasadnić swoje stanowisko w sposób merytoryczny. Narracja oficjalna i mainstreamowa jest emocjonalna, nie merytoryczna. Ale taka miała być od początku.

 

Zamiast się spierać, napiszę to, co pisałem ponad rok temu - pożyjemy, zobaczymy. :)

Ja nie chcę, aby moje było na wierzchu - wolę, abyś ty miał rację. :)

 

* inżynierowie, technicy, jeden biochemik (mój znajomy ze szkoły) - który masowe wyszczepianie zjechał od góry do dołu. Nie jest uzasadnione wyszczepianie jak bydła całej populacji. Nie z medycznego punktu widzenia.

** natomiast w tym zacnym uczonym gronie nikt nie popierał obowiązku (czyli faktycznego przymusu) szczepień. Ot, taki zlot foliarzy...

*** ale sceptycy mają silniejsze.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, zychu said:

Narracja oficjalna i mainstreamowa jest emocjonalna, nie merytoryczna.

Jest wycelowana precyzyjnie w "większość" populacji. Tak jak reklamy.

Dla tych pozostałych paru procent nie opłaca się osobnej linii propagandowej robić.

18 minutes ago, MG-42 said:

A szczepionka dla dziecka 30kg to taka sama dawka jak dla dorosłego 120kg?

Bardzo dobre pytanie!

37 minutes ago, MG-42 said:

Czy oni są jacyś zdrowi na umyśle?

Ich punkt widzenia jest - wbrew pozorom - taki sam jak "większości", uwarunkowany.

Chcą sobie zrobić dobrze. Jak zawsze.

Zbieżność celu prowadzi naturalnie do zbieżności środków i metod.

44037fded72da3e6b501341665976f5f.webp?s=

 

2 hours ago, Rnext said:

Myślicie że się nie skuszą spróbować i pchnąć plan dalej niż nawet zamierzali na początku?

Już jesteśmy "dalej" niż pierwotne wersje "Fit for 50" czy innych Agend-30 przewidywały.

Ale nawet jeśli dokręcą za mocno i "coś pęknie" - ten wariant też jest obstawiony.

 

Śmiertelność COVID wśród zdrowych dzieci 5-11 lat, dane z Niemiec.

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.11.30.21267048v1.full.pdf

Quote

The lowest risk was observed in children aged 5 -11 without comorbidities. In this group, the ICU admission rate was 0. 2 per 10,000 and case fatality could not be calculated, due to an absence of cases.

Nie da się obliczyć, nie znaleziono takiego przypadku. Szczepić obowiązkowo!

 

Aktualna wersja projektu Austriackiego "bata na antyszczepionkowców": https://www.parlament.gv.at/PAKT/VHG/XXVII/I/I_01176/index.shtml

Nie podejmę się tłumaczyć z niemieckiego, ale wychodzi że mój tajny plan przeczekania w więzieniu, został właśnie skasowany - poza grzywną za odmowę, nakładaną wielokrotnie "do skutku", pobyt w więzieniu może okazać się płatny ekstra.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, zychu napisał:

 

Wesołych Świąt.

 

Ciekawe czemu nie powiedzieli ile tych zgonów wśród osób poniżej 40. roku życia było :)

 

 

Podobne działanie tutaj:

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-program-szczepien-przeciw-covid/polska/news-szczepienia-dzieci-od-5-do-11-lat-skierowania-juz-dostepne,nId,5702954#crp_state=1

 

Przede wszystkim to szczepienie jest potrzebne dzieciom z grupom ryzyka, żeby je chronić, ale jest też drugie dno. To jest to, że zakażenia SARS-CoV-2, nawet bezobjawowe, wywołują zespół wieloukładowego, wielonarządowego zapalenia, zwanego PIMS i one się zdarzają u zupełnie zdrowych dzieci. To jest powikłanie, które stwarza bezpośrednie zagrożenie życia i możliwość śmierci - podkreślił prof. Szenborn.

 

Nie jest prawdą, że dzieci zawsze przechodzą Covid-19 łagodnie - przyznał lekarz.*

 

 

*nie jest prawdą, że nie możesz trafić szóstki w totka;

*nie jest prawdą, że nie może uderzyć Cię meteoryt;

itd.

---

Ten profesór dzisiaj występował w Polsat News i mówił, że trzeba koniecznie szczepić dzieci, bo PIMS. Że pojawiają się u niego w mieście pierwsi tacy pacjenci i że w innych regionach Polski jest znacznie więcej przypadków. Tylko niestety nie podał ile konkretnie :)

 

 

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spacemarine napisał:

Odnośnie autyzmu jest pełno lekarzy którzy wiążą możliwy autyzm z szczepionkami i adiuwantami jak aluminium

Z tym tematem mocno wiąże się wiek i wypowiedzi neurologów, badania wykazały że nasza bariera krew-mózg jest rozwinięta około 4 roku życia toteż wcześniej np. w Niemczech szczepiło się dopiero od tego roku, ale że ktoś ma więcej $ i przekupił ludzi to szczepi się już 6miesięczne dziecko :) i to od razu zestawem gówna :D, zestawem który nie ma żadnego uzasadnienia i ugruntowania nie tyle logicznego co właśnie medycznego, jak te pneumokoki... Ale co tam :) Urszulka rządzi brukselką a jej mężu przecież wcale nie jest powiązany z koncernami :D, tak jak wspomniał @spacemarine adiuwanty to słowo klucz bo zawierają na prawdę same śmieci i dlatego głównie szczepionki to gówno, zamysł nie jest zły, wykonanie chciwych debili jak najbardziej, ale są kliniki które potrafią tworzyć z wirusów szczepionki czyste i je po prostu mrożą czyli mogą leżeć długo no tyle że koszt takiej "chłodni" to trochę jest a tu każdy żydowski grosik się liczy. 

 

Każdemu natomiast polecam sprawdzać finansowanie, nawet tych fake hunterów pożal się boże...

 

Z innej beczki, gdyby nas wszystkich leczono właściwie i odżywiano i nie truto środowiska wiecie że nie zmieścilibyśmy się na tej planecie 😛

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów z łOnetu , Naukowcy przeprosili i usunęli twierdzenia, że Covida można leczyć Amantadyną.

 

1 grudnia na łamach "Communications Biology" ukazała się praca przedstawiająca wyniki badań nad amantadyną w kontekście SARS-CoV-2. Wśród naukowców i lekarzy wzbudziła krytykę

 

Zwracano uwagę na mylący tytuł, stwierdzający, że amantadyna ma potencjał w leczeniu COVID-19 i zdanie mówiące o tym, że wyniki badań mogą służyć jako wytyczna do leczenia amantadyną

 

 Amantadynę badano wiele razy i jak dotąd nie wykazano jej efektywności w leczeniu COVID-19. A zatem polecenie go, mówienie, że jest lekiem rekomendowanym w leczeniu COVID-19, jest nieprawdą - komentował w Medonecie prof. Krzysztof Pyrć z Małopolskiego Centrum Biotechnologii UJ

 

Kilka dni później autorzy wspomnianej pracy wprowadzili do niej poprawki. Jak sami przyznali, tytuł pracy nie odzwierciedlał głównych ustaleń badania, a kilka zdań wprowadzało w błąd.

 

Może w końcu coś do szurów dotrze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KolegiKolega jakie zaszczepiłeś się i zapomniałeś o temacie pandemii?

 

A obowiązkowe noszenie maseczki, za które policja będzie Cie ścigać i wlepiac mandaty? Testy, kwarantanny niezbędne do podróży miedzykrajowych? (bo sam certyfikat znaczy już coraz mniej). Ewentualne kwarantanny, limity?

Popatrz na naszych bliskich sąsiadów i co tam. sie dzieje mimo zaszczepienia, nie mówiąc o dalszych krajach jak Australia, Izrael, GB.

Zaczekaj aż u nas walną kolejne nakazy, zakazy i lockdown, mimo szczepionek niewiele załatwisz to przekonasz się jak bardzo zapomniałeś o temacie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KolegiKolega napisał:

Ja się zaszczepiłem, moja rodzina jest zaszczepiona, moi znajomi też praktycznie wszyscy zaszczepieni - dla mnie temat przestał istnieć.

Pogadamy przy 3,4,5... dawce (we francuskim paszporcie tak wstępnie jest miejsce na 8 dawek 😎😜).

 

2 godziny temu, KolegiKolega napisał:

Zaglądam tu z ciekawości

Zaglądasz tu, bo ci za to płacą, dziwnym trafem tak zajadle promujesz te eksperymenty medyczne i zarejestrowałeś się tu w styczniu 2020. Ciekawostką jest, że najwięksi fanatycy promujący szczepienia zarejestrowali się tu od grudnia 2019 do Marca 2020, cóż za dziwny zbieg okoliczności. 

 

 

 

Edytowane przez Mosze Black
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Fury King napisał:

Naukowcy przeprosili i usunęli twierdzenia, że Covida można leczyć Amantadyną.

Dzięki europosłowi z Rumunii, który zażądał okazania umowy wiemy jak wygląda ów umowa pomiędzy pfizer a UE co za tym idzie członkami tego pierdolnika, oczywiście zdecydowana część tej umowy jest po prostu zamazana, no cóż za niespodzianka. Dzięki pewnemu hakerowi który wykradł pełną umowę ale to już oczywiście przecież tylko i wyłącznie szurskie teorie spiskowe, umowa zawiera świetne zapisy wskazujące na fakt, płacenia za preparaty i dostarczania ich w losowej ilości jak i czasie, przy czym zastrzegają sobie prawo do jakichkolwiek roszczeń, nie wolno ich w żaden sposób również pozwać ani ich członków/pracowników gdyby jednak po tym preparacie coś poszło nie tak, a odpowiedzialność spada na kupującego w razie w... Najciekawszy jednak jest punkt który wyraźnie mówi o ZAKAZIE rozpowszechniania lub wspominania o lekach a nawet ich blokowaniu :) i gdyby to nie działo się realnie na naszych oczach uznałbym to za teorie, ale to jest fakt... Proof me WRONG!

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KolegiKolega napisał:

Ciekawe byłoby zrobić statystykę, na przykład za ostatni miesiąc, kto ile razy w tym wątku się udzielał, kto nie może dnia bez czarnego dilda wytrzymać.

Pewnie byłbym jednym z przodujących. :) Tyle że ja staram się żyć normalnie i nikomu nie wadzić - ale ktoś usilnie wpycha mi tego dildosa w dupę, nie zważając na moje protesty.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mosze Black napisał:

Pogadamy przy 3,4,5... dawce (we francuskim paszporcie tak wstępnie jest miejsce na 8 dawek 😎😜).

 

Zaglądasz tu, bo ci za to płacą, dziwnym trafem tak zajadle promujesz te eksperymenty medyczne i zarejestrowałeś się tu w styczniu 2020. Ciekawostką jest, że najwięksi fanatycy promujący szczepienia zarejestrowali się tu od grudnia 2019 do Marca 2020, cóż za dziwny zbieg okoliczności. 

 

 

 

I wszyscy pisza to samo. Opisuja szczepionki w samych superlatywach i graja na emocjach. 

Edytowane przez Szczery Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczery Człowieki najśmieszniejsze, że nawet nie uwiarygadniają się pisząc w innych tematach niż te dotyczące agandy 2030. Tu jest forum o relacjach damsko-męskich to jest trzon, reszta tematów to tylko takie aktywności poboczne, z czego temat wirus z Wuhan jest tylko jeden. I taki @KolegiKolegaudziela się w tylko tym temacie i to od początku jego aktywności tutaj. Było też kilku innych, ale szybko zwątpili.

 

Wyróżnik zawsze jest jeden. Rejestracja od Grudzień 2019 - Marzec 2020 i pisanie tylko i wyłącznie o szprycy. Pisanie emocjonalne, nie logiczne, nie odpowiadanie na niewygodne pytania. Gdyby ktoś miał po prostu takie poglądy a nie był opłacany to by odpowiedział, pokrętnie lub naiwnie jak tam uwarza, a nie przemilczał jak rasowy troll, któremu zapewne za to płacą. Troll w znaczeniu kasowania pieniędzy za naskrobaną ilość postów w danym temacie. 

Edytowane przez Mosze Black
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, cst9191 said:

 

 

stan pacjentów zaszczepionych, którzy do nas trafiają, rzadko wymaga np. dodatkowej wentylacji tlenowej. Większość z nich przechodzi zakażenie bezobjawowo.

 

No, nie dziwię się, że nie wymagają wentylacji tlenowej, w końcu są bezobjawowi. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszczepieni covidowcy są w tak dobrym stanie że trafili na oddział covidowy...

Jako kto? Turyści?

 

Komedia, na oddział się trafia jak faktycznie są poważne problemy, ba karetki odmawiały przyjęcie zgłoszenia dopóki stan jest w miarę ok, poczytajcie relacje ludzi. Zwykła propaganda.

HIT ROKU, zobaczcie co mówi guru covidowców całego świata:

 

"To nie byłby pierwszy przypadek w historii, gdyby się okazało, że szczepionka która na początku wydawała się w porządku w rzeczywistości spowodowała, że ludzie gorzej na niej wyszli".

 

 

I co szury znowu miały rację

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maroon napisał:

Idę w ciemno o zakład, że wszystkie samodzielne mamadu polecą szczepkować, a potem cyk słit focie na insta mój bombelek już zaszczepiomy. I koniecznie różowe gwiazdki w tle. Albo małe wirusiki. Ach. Och. 

Nie dalej jak tydzień temu wszedłem na jeden z największych blogów o wychowaniu dzieci. Zamurowało mnie po lekturze komentarzy pod postem na temat szczepień. To z jaką dumą kobity pisały o tym, że zaszczepiły swoje dzieci porażało, ale najgorsze było to ich przeświadczenie o tym, że są lepsze bo przecież spełniają swój obowiązek. Jedna nawet się zwierzyła, że jej dziecko niedawno przeszło covid i żałuję, że musi czekać pół roku żeby móc go zaszczepić. Zidiocenie na maksa. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.