Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś już się za mało bał o GazWyb spieszy z pomoca ;)

 

https://next.gazeta.pl/next/7,173953,27545209,wirusolog-ostrzega-wariant-delta-jest-jak-rambo-uzbrojony-po.html#s=BoxOpImg8

 

A co z wariantem Mu??? <_<

 

BTW jakiś mecz jest na narodowym i tłok fm ubolewa że nie sprawdzają szczepki i będzie pewnie masa osób, które jej nie mają i wogle tragedia... Geeeezzz

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portale informacyjne już się gubią i manipulują wiadomościami.

 

Jeden portal straszy, ze szczepionki będą odpłatne i kosztować kilkaset złotych a inny, że koszt ma wynosić tylko 60 zł, kolejny portal mówi o Mu, inny o My, jeszcze inny o Mi.

 

Redaktorzy spiesza się z pytaniami do Niedzielskiego z usłużnymi pytaniami - Czy zamkniemy sklepy/zakłady fryzjerskie/hotele aby było więcej bankructw? Czy wreszcie zrobimy naziolską segregację? Czy wreszcie odpowiedzialni zaszczepieni będą mieć prawo do zakupów a niezaszczepieni pójdą do obozów?

 

Czy wreszcie możemy znowu nosić maseczki? Może czas już na reklamówki na głowie z obwiązaniem taśmą wokół szyi aby była 100% pewność? KIEDY RESTRYKCJE, NA BOGA?Kiedy czwarta fala, kiedy, już jest, już, już, tak, kiedy, JUŻ?!

 

Bierzcie i strzykajcie się wszyscy albowiem czwarta dawka nadchodzi!

 

Wszyscy są zgodni w jednym - UMRZECIE BEZ ELIKSIRU!

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Kolejna granica za nami...

 

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Koronawirus-w-Polsce-8-wrzesnia-2021-roku.-Raport.-Ile-nowych-zakazen-ile-osob-zmarlo

 

Mamy 500+ zakażeń... Tzw. "potwierdzonych"... Chyba przez ministra.

Szkoda że nie podają przy okazji ile testów zrobiono itp.

1 godzinę temu, Martius777 napisał:

Redaktorzy spiesza się z pytaniami do Niedzielskiego z usłużnymi pytaniami - Czy zamkniemy sklepy/zakłady fryzjerskie/hotele aby było więcej bankructw? Czy wreszcie zrobimy naziolską segregację? Czy wreszcie odpowiedzialni zaszczepieni będą mieć prawo do zakupów a niezaszczepieni pójdą do obozów?

Redaktory mają instynkt samozachowawczy i nie powiedzą NIC co jest sprzeczne z liną medium danego. Simple as that 😕

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szkołach wykrywają wirusa i wysyłają wszystkich na zdalne nauczanie. 

 

Chodzi o szantaż rodziców - zaszczepcie dzieci, a nie będzie trzeba zamykać szkół.

9 minut temu, Garrett napisał:

Mamy 500+ zakażeń... Tzw. "potwierdzonych"... Chyba przez ministra.

Szkoda że nie podają przy okazji ile testów zrobiono itp.

Na google: covid poland podają, że średnia z 7 dni to 37,000. Pozytywne to 0,8%.

2 godziny temu, Garrett napisał:

Tak wielu kłamstw, niedomówień i manipulacji w jednym artykule jeszcze nie widziałem.

Edytowane przez cst9191
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minutes ago, Patton said:

Na razie jeszcze nie rzucają wypowiedzeniami ale życzę in żeby to zrobili.

Nie życzę im źle, przeciwnie, jeśli to zrobią znajdą sobie lepiej płatna pracę i zrobią przysługę sobie i innym.

 

--

 

31 minutes ago, Iceman84PL said:

 

Czego się spodziewać po urzędnikach. Dyrektor szkoły jest urzędnikiem i robi co mu jego szef każe. Nie ma podstaw prawnych żeby kogokolwiek zmusić do noszenia kagańca zmusić a ten dalej swoje.

 

 

PS. jak dobrze pan dyrektor zna katechizm i dogmaty covidiańskue to poezja. Takiego nie przekonasz, tak jak nie przekonasz księdza, imama, czy jakiekolwiek innego kapłana.

 

--

 

1 hour ago, cst9191 said:

Na google: covid poland podają, że średnia z 7 dni to 37,000. Pozytywne to 0,8%.

 

Czyli dokładnie tyle ile wychodzi fałszywie pozytywnych wyników, które  wahają  się między 0,8% a 4%. Zgodnie z matematyką wychodzi więc, że nikt nie jest chory a te wszystkie przypadki są fałszywie pozytywne.

 

To teraz wystarczy, zwiększyć luźn luźne testów i tysiączek murowany.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Imiennik napisał:

Czytamy "mi", często ta litera oznacza przedrostek "mikro-".

No, jak to mikro. Nie może być mikro wirusa, tylko MEGA wirus xD Pojebały im się literko-cyferki. Jebane chuje.

 

Nazwałbym nową odmianę. MEGA WIRUSEM X. No i to panie jest wirus, a nie jakieś mi-mikro. Jeszcze jakby stękał, jąkał. Mi-mikro xD Oj, coś nie podumali.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, mac napisał:

Nazwałbym nową odmianę. MEGA WIRUSEM X. No i to panie jest wirus, a nie jakieś mi-mikro. Jeszcze jakby stękał, jąkał. Mi-mikro xD Oj, coś nie podumali.

 

Ciekawe czy ten kawałek co wrzuciłem można uznać za hymn tego wariantu?

Ludzie będą leżeć w szpitalach, jacyś starzy i schorowani na wariant Mi, a tutaj wchodzą lekarze biorący po 15k za dyżur, głośniki na pełną petardę, wszyscy zadowoleni (z takiego hajsu ciężko, żeby nie) i leci ten kawałek xD ledwo co podpinają do sprzętów, bo ręce i nogi same podrygują, żeby tańczyć z radości, taka fucha często się nie trafia. Zamiast kogutów z tym przeszywającym dźwiękiem z karetek będzie leciała ta piosenka. Wszyscy będą wiedzieli, że chodzi o najważniejszego wirusa w świecie. Od razu będzie milej na drogach :D 
 

 

Trochę polotu i finezji się doda w tym świecie. Jak wrzucić absurd to na pełne obroty. No bo kto rządzącym zabroni? 😆

 

Ech, może przesadzam, ale to jest takie żenujące, że już nie potrafię z tego nie kręcić beki i brać na poważnie. Naprawdę, to jest niesamowite 😆

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Messer zamiast do respiratora podpięcie pod muzyczkę i energetyki. Całodobowa biba z rzucaniem hajsu. Pierdolnąć zgona przy takiej muzie to zaszczyt xD Po chuj lekarze potrzebni, skoro dobra djka wystarczy dla zdrowia xD Wirusy weszli i wyszli,  proste xD

Edytowane przez mac
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, Messer said:

Ech, może przesadzam, ale to jest takie żenujące, że już nie potrafię z tego nie kręcić beki i brać na poważnie. Naprawdę, to jest niesamowite 😆

Nie ty jeden :).

3 hours ago, wrotycz said:

Czego się spodziewać po urzędnikach. Dyrektor szkoły jest urzędnikiem i robi co mu jego szef każe. Nie ma podstaw prawnych żeby kogokolwiek zmusić do noszenia kagańca zmusić a ten dalej swoje.

Jedyna metoda jak z sanepidem, zgłoszenie do prokuratury i pozew z KC o odszkodowanie za naruszenie dóbr osobistych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że znów GazWyb, ale zaczyna się powoli jazda...

 

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,27546622,czwarta-fala-covid-19-prof-simon-apeluje-do-niezaszczepionych.html#s=BoxMMt2

 

Cytat

Wyjaśnił też, jakie mogą być główne przyczyny przyspieszającej fali. - Wzrost liczby zachorowań wiąże się z dwoma kwestiami. Pierwszy to powrót z wakacji - połowa obywateli trafiła znów do zamkniętych pomieszczeń. Wzrostu nie łączyłbym jednak jeszcze z rozpoczęciem roku szkolnego, o tym jak duży wpływ ma na epidemię, dowiemy się za 2-3 tygodnie - wyjaśnił. 

Hmmm, a może by tak całoroczne wakacje? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja przypomina coraz bardziej rodem z Lotu nad kukułczym gniazdem, wszyscy jesteśmy w psychiatryku z sadystyczną pielęgniarką o twarzy Niedzielskiego czy Simona.

 

Cyrk.

 

Pielęgniarka przekonuje połowę do szczepień bo są skuteczne i po czym przekonuje drugą połowę do trzeciej dawki bo są nieskuteczne.

 

Wstańmy, bijmy brawa dla Simona!

Posłuchajmy co rzecze krynica mądrości.

 

Jeśli wszyscy by się zaszczepili, nosili maseczki, pandemia w sposób naturalny by wygasła. A tak czwarta fala przybiera na sile - tak w rozmowie z Next.gazeta.pl najnowsze dane dotyczące epidemii COVID-19 komentuje prof. Krzysztof Simon.

 

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,27546622,czwarta-fala-covid-19-prof-simon-apeluje-do-niezaszczepionych.html#s=BoxMMt2

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Imiennik said:
9 hours ago, Martius777 said:

kolejny portal mówi o Mu, inny o My, jeszcze inny o Mi.

Bo to urodzeni analfabeci, nawet nie wiedzą jak poprawnie siać/czytać μ

 

Nie urodzeni a wtórni. Grecki alfabet był na początku każdej szkoły średniej bo greckie litery się używa w matematyce i fizyce ale kto by takie rzeczy pamiętał...

 

4 hours ago, Imiennik said:

Czytamy "mi", często ta litera oznacza przedrostek "mikro-".

 

To grecka litera μ, po polsku "mi" się wymawia, po angielsku mu, wym. /ˈmjuː/, stąd nieporozumienie i stąd w polskim Internecie "mu". Kto bystry ten zajarzył, tylko po co psuć zabawę?

Tak to jest "mu" i już. Ile mniej mężów by było gdyby nie "mu".

 

 

Ed.:

Ile mniej memów by było gdyby nie "mu".

 

* Mu (letter)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.