Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

https://dziennikzachodni.pl/pawel-wojtusiak-nie-zyje-zegnaj-przyjacielu-byles-wspanialym-mezem-i-ojcem-radny-sosnowca-zmarl-nagle/ar/c1-15968147?utm_source=facebook.com&utm_medium=dziennik-zachodni&utm_campaign=pawel-wojtusiak-nie-zyje

 

Następny na naglice padł. 35 lat. 

Francja dziś 90tys.+ UK 119. Makaroniarze 45tys. Po sto kilkadziesiąt zgonow(na sam covid, oni wspotowarzyszaco nie dodają). Obostrzenia dowalone na maksa. Mam pytanie do @Obliteraror, co sądzi o skuteczności Szczypek i wprowadzonych ograniczeń. Ja jakbym tak ludzi leczyl(dawać te same zalecenia i te same leki, a nie mieć efektu) dawno z torbami bym poszedł, albo w sądzie wylądował za błędy. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskoczył mi na główną w yt taki oto film:

Gdzie targetem jest ta bardziej (ale też bez przesady) myśląca część osób. 

 

W opisie zauważyłem trochę dziwną rzecz:

"(...) Her research investigates the social determinants of health, the health effects of social policy and, especially, Basic Income. (...)"

 

Natomiast w jej głosię słyszę coś dziwnego oprócz stresu... delikatny fanatyzm? 10:55?

 

A, no i na razie jeszcze da się zobaczyć ile jest łapek w dół w takim filmie. Jeszcze : ). Chociaż już teraz nie każdy korzysta z takiej wtyczki. Bardzo powoli jest przesuwane okienko : ) Tzw. window of opportunity, jak to ujął Professor Klaus Schwab, Founder and Executive Chairman, World Economic Forum

 

Chyba jestem szurem

 

PS: Dałem łapkę w górę, niech się zbierają punkciki : D

Edytowane przez slusa
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, mpawel5 napisał:

Francja dziś 90tys.+ UK 119. Makaroniarze 45tys. Po sto kilkadziesiąt zgonow(na sam covid, oni wspotowarzyszaco nie dodają)

 

Duża ilość przypadków, mała zgonów. Szczepionki spełniają swoją rolę (też wolałbym, by spełniały lepiej i by ten % zakażonych był dużo mniejszy, ale na to nic nie poradzę, nie jestem cudotwórcą).

 

W PL 5-7 razy więcej przy ilu wychwyconych przypadkach i jakim % zaszczepienia społeczeństwa? :) 

  • Haha 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasam zastanawiam się, jaki sens macie zadając pytania tej samej (zapatrzonej ślepo w kowidiańską narrację) osobie. Czego oczekujecie? Że nagle dana osoba/osoby doznała olśnienia i zaczęła myśleć logicznie? Próżny wasz trud, wcześniej Związek Sowiecki, dzisiaj inny "komunizm z ludzką twarzą" w wydaniu WEF i ONZ ale sposób działania ten sam - https://youtu.be/ZPF_5YZaDFs?t=81 https://youtu.be/ZPF_5YZaDFs?t=176

 

A tak pół-żartem, pół serio:

 

Edytowane przez oxy
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, Obliteraror said:

W PL 5-7 razy więcej przy ilu wychwyconych przypadkach i jakim % zaszczepienia społeczeństwa?

 

https://freeimage.host/i/YqSMjn

Ilość zgonów vs wydatki na służbę zdrowia, taka sama korelacja jak z % wyszczepienia. Jak to było z tą statystyką? Że jakaś kłamliwa dzi*ka z niej czy jakoś tak

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://legaartis.pl/blog/2021/12/23/pod-respiratorami-przewaga-szczepow-szpital-ujawnia-prawdzie-dane-o-hospitalizacji/

TL;DR:

 

Liczba covidowych hospitalizacji

  • listopad – 406
  • grudzień – 502

Hospitalizacja zaszczepieni/niezaszczepieni

  • zaszczepieni – 332 [36,5%]
  • niezaszczepieni – 578 [63,5%]

Zaszczepieni/niezaszczepieni na oddziale intensywnej terapii i podłączeni do respiratora

  • zaszczepieni – 88 [69,3%]
  • niezaszczepieni – 39 [30,7%]

    Czyli:
    ZASZCZEPIENI 88 / 332 = 26,5%
    NIEZASZCZEPIENI 39 / 578 = 6,7%

    To ja już chyba wolę swoje szansę przy byciu niezaszczepionym..
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Obliteraror napisał:

W PL 5-7 razy więcej przy ilu wychwyconych przypadkach i jakim % zaszczepienia społeczeństwa? :) 

 

Według mnie to wina zapaści w służbie zdrowia. Kilka dni temu widziałem dane, wedle których znaczna nadwyżka ludzi umierała nie w szpitalach. Może jutro znajdę źródło, dzisiaj już mi się nie chce.
 

Nie wiem na ile działają szczepionki, ale to co obserwujemy na zachodzie, rekordy zakażeń, nawet potrojenia, pokazuje jasno, że szczepienie nie zatrzymuje transmisji. Niższa śmiertelność? Jak odróżnić, że jest to zasługa szczepionki, a nie mniej groźnego wariantu? Więcej - masowe szczepienia sprzyjają rozwojowi nowych odmian wirusa, przykładem może być Omikron.

 

Tak na koniec, to już teraz wiadomo, że 2021 był gorszy od 2020 pod względem nadmiarowych zgonów.

 

 

 

FHSo8SkXEAAkWCP?format=jpg&name=900x900

FHSo8SfXEAge8SI?format=jpg&name=900x900

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 Ten cały Basiukiewicz oszalał na starość i ma demencję. Poza tym te wykresy mnie nie przekonują, bo są z jakiegoś Excela. Ufam tym z demagoga, bo są ładniejsze i ogólnie mają ładną stronę. Nie to co te żółte napisy w Waszych filmach. 

Edytowane przez manygguh
  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://vm.tiktok.com/ZM8TaaLUh/

 

Jak to szło, nieznajomość historii...

FED też do nich należy WHO, ONZ, itd itp już wcześniej wrzuciłem film kto trzyma świat za jaja, zastanawia mnie tylko jak dogadali się z Chinami, bo jeżeli tylko im się wydaje że tak jest to i Chiny mogą ten fakt wykorzystać bo w kwestii wojennych mało kto może ich zatrzymać a oni wiedzą i widzą jak osłabiony jest świat i stanowi łatwy kąsek. 

 

Dla przypomnienia

 

https://rumble.com/vo2gvz-kto-rzdzi-wiatem.-film-ktry-obudzi-wielu..html?s=09

 

Nie ma możliwości żeby państwa wpadły na "genialny" pomysł zadłużania się żeby ktoś dzięki temu mógł je kontrolować. Nie ma możliwości że te wszystkie państwa są sterowane jak i ich media dlatego mówią jednym głosem który prowadzi do wyniszczenia ich gospodarek w celu resetu i zamordyzmu. Nie ma możliwości że zmodyfikowana grypa o nazwie COVID przez którą zarzynamy służby zdrowia aby wykazać zgony jest jedynie ich narzędziem, gdyż państwa które leczą zgonów nie mają.

 

Nie ma możliwości prawda!?

 

Dodam taką anegdotkę, koleżanka żony pracowała w UK w banku, dostała nakaz wypłacenia dużych milionów panu o nazwisku Rotshield, normalnie muszą być przeprowadzone wszystkie formalności przy tak dużych kwotach, więc zadzwoniła to szafa szefów, odpowiedź prosta i jasna WYKONAĆ.

Edytowane przez Piccardo
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Kapitan Horyzont said:

Austriacy jeszcze na zakręcie, czy już na ostatniej prostej?

To ostatnia prosta jak u Arteny Senna.

32 minutes ago, nowy00 said:

Niebiescy działają intensywnie z mandatami:

U mnie na wiosce co noc stoją pod marketem. Raz mnie już upolowali, odmówiłem przyjęcia, czekam na papier z komendy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Kapitan Horyzont said:

Z czego się biorą te zgony? Próbowałeś się dostać ostatnio do lekarza?

 

O, to, to!

Dostanie się do lekarza, państwowego, to misja niewykonalna. Co rusz ktoś umiera "na schodach szpitala" bo go nie przyjęli albo wrócili w karetce 8 godzin. Już pominę ilu osobom ta karetka nie pomogła przez te osiem godzin.

Łowcy skór 2.0.

 

Ci pierwsi łowcy skór (1.0) zostali osądzeni i skazani. Może dlatego, że nie trzymali sztamy z politykami. Ci drudzy trzymają i działają w najlepsze.

Co prawda, nie trzymają że swojej inicjatywy ale za sprawą tychże polityków ale fakt pozostaje faktem.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.