Skocz do zawartości

Alfa w związku


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o kobiecą emocjonalność,manipulacje to raczej kiepska w tym jestem:-( Jestem do bólu racjonalna,nie płaczę,nie użalam się, wole męskie towarzystwo, sport niż zakupy i plotki.Wolę również pracować niż "zajmować się domem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małżeństwo to 2w1,zależność i niezależność, ku ścisłości.

Mam 30 lat,4 tys na rękę,nauczyciel, ale nie tylko tym się zajmuje.Wykształcenie wyższe,obecnie studia podyplomowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość błędów ortograficznych w twoich postach świadczy o tym że ze szkolnictwem możesz mieć coś wspólnego tylko wtedy gdy jesteś uczennicą gimnazjum.

 

Wiesz ile lat pracy trzeba mieć za sobą aby jako nauczyciel zarabiać 4k na rękę i jaki stopień nauczycielski? jesteś "trochę" za młoda.

 

Reasumując "ić stont".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żony, nie spotkałem kobiety, która spełniała by moje wymagania, co więcej nie uważam żeby była mi jakaś potrzebna do szczęścia, nie macie nic do zaoferowania intelektualnie w 99,9% przypadków.

 

W tym roku zarobiłem +/- twoją 54 letnią pensję. 

 

Assasyn spoko mam nudny dzień chętnie się rozerwę. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babon-określenie emocjonalne.Czyżby zazdrość? Może chcielibyście zobaczyć jak wygladam? Nie chodziłam do gimnazjum.Jak macie fb to możecie sprawdzić, czy to co piszę jest prawdą.Nie mam czego się wstydzić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red, nie wspominaj o pensji bo zaleje Cie fala wiadomosci prywatnych od wybitnej nauczycielki...One wszystkie matematyke maja we krwii...:)

Masz syna ktory jest w klubie gdzie sobie dorabiasz? Hmm...no tak, to wszystko wyjasnoa :)

Ok, ponioslo mnie...

Jestes nauczycielka, a takie bledy walisz jak Mietek z 2c...

Zazdrosc to zupelnie obce mi pojecie, ale skoro o niej wspomnialas to znaczy ze czesto jej uzywasz? Prawda to? :)

Nie tam fb, po co mamy sprawdzac? Tu piszesz to i tam mozesz napisac banialuki...:)

Wstaw swoja fotke, ocenimy Twoje predyspozycje...Dorabiasz w klubie takze sylwetke pewnie masz git, chce zobaczyc :)

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pierwszym bledem bylo to ze tu trafilas :)

Jak narazie to piszesz o swoich " sukcesach" i kasie...To wiadomy fakt ze sie tym interesujesz :)

Prawo jest takie jak regulamin, jak widac nie przeczytalas go, tym samym sie do niego nie dostosowalas...To juz drugi blad, postaraj sie troche lepiej moja droga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam 1 błąd ok,zgadza się i co z tego? Mam prawo,to nie oficjalna korespondencja.Znalazłam to forum, bo interesuje mnie ten temat.

Już kolejny błąd zrobiłaś. Nieoficjalna.

Masz prawo popełniać błędy. Ja mam prawo je wytykać. Nauczycielka? Śmiech na sali.

Znowu trzeba pochwalić ideę rezerwatu. Co by było, gdyby takie Panie mogły pisać wszędzie? :D

 

1) Czerwony zarezerwowany dla modów i administracji / zmieniłem na niebieski 2) Post pod postem, powinieneś to zgłosić / połączyłem. Słowne upomnienie tym razem. Q

Edytowane przez Quizas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.