Skocz do zawartości

Która koncepcja na podryw wydaje się Wam najskuteczniejsza?


Mapogo

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, mac napisał:

oryginalnej piękności kawaler

Kiedyś się mawiało: radiowej urody :D

3 godziny temu, Rnext napisał:

łechtaczka jest rakotwórcza i w ogóle obleśna

Chyba nawet wiem, który z braci z forum powinien spisać ten "kodeks prawdziwego mężczyzny" ;)

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, mac said:

Moja strategia na podryw w rezerwacie się nie sprawdza.

Ja też poniosłem kompletną porażkę. Oliwki, zapierdol przy pomidorach i wywózka do włoskiego lasu, okraszona nawet hipsterskim avocado w ogródku nikogo nie zwiodły. Brak matriksowej pracy, porzuconych korporacji i stałej wypłaty w € nie da się nadrobić językiem. Nie ten kontynent, nie te czasy. Do tego to foliarstwo, szowinizm i antysemickie poglądy. To nie miało prawa się udać.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wyjdę na ch*ja, ale muszę przyznać, że w stosunku do wpisów @SzatanKrieger wytworzył się u mnie mechanizm obronny podobny do banner blindness. Podziwiam konsekwencję @SzatanKrieger. Tyle kontentu nie wyprodukował chyba jeszcze żaden użytkownik w historii forum. Żeby wytwarzać tyle treści musiałbym mieć chyba drugi wolny etat w ciągu dnia. Jak w ostatnią niedzielę przesiedziałem praktycznie cały dzień na forum, to następnego czułem się jakbym przedawkował dragi. Jedyny plus, że dorobiłem się dzięki temu rangi forumowego Kaprala i mogę pisać privy do forumowych dupeczek.

 

Poza tym powiem Wam, że właśnie zjadłem rożka śmietankowego i smakował tak samo jak 20 lat temu ?

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Chadeusz napisał:

banner blindness

Co to jest banner blindness?

 

To, że mam więcej czasu i tyle kontentu to właśnie to, że musiałem się naprawić to było zaplanowane, także widzisz nie wszystko jest na pozór takim jakim wygląda, nie długo już mój kontent zmniejszy się o 95%, także nie będziesz musiał się bronić bo nie będzie przed czym :P 

 

Poza tym @Chadeusz jak coś to dodaj mnie na ignora i gra muzyczka, nie wiem gdzie problem :P 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Co to jest banner blindness?

ban - usunięcie z forum przez moderatora

ner - skrót od "nerka" - organ filtrujący

blind - ślepo

ness - połowa potwora z Loch Ness

 

Kapiszi?

49 minut temu, SzatanKrieger napisał:

nie długo już mój kontent zmniejszy się o 95%

Hehehe poznasz myszkę i się skończy forumowanie :D

 

P.S. @SzatanKrieger a tak poważnie to "banner blindness" na moje oko to jest "bannerowa ślepota" czyli coś takiego (tak mi wychodzi na logikę, bo niesłyszałem tego wcześniej), że Twój mózg nie zauważa juz tych wszystkich błyskających reklam i bannerów jak czytasz jakąś stronę internetową, niby dużych i krzykliwych ale jakoś je eliminuje i ich nie zauważasz. Faktycznie coś w tym jest. Chyba - jeśli dobrze to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imbryk

 

No może być, tylko nie rozumiem bo przyganiał kocioł, garnkowi - przecież Chadeusz ostentacyjnie zapraszał na kawę jakąś babkę ostatnio i chciał na priv rozmawiać - nie wnikam. 

Serio mnie to nie interesatne :D 

 

Dzięki @Imbryk za wyjaśnienie, chyba masz rację. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chadeusz napisał:

Jedyny plus, że dorobiłem się dzięki temu rangi forumowego Kaprala i mogę pisać privy do forumowych dupeczek.

Dzięki stary, twój wpis uświadomił mi, że mogę pisac na priw (nie sprawdzałem tego wcześniej).

No to teraz mogę podbijać do co atrakcyjniejszych rezerwatek, żeby spełnić mokry sen Archa. W końcu jak był łaskaw się wyrazić ów forumowy gigant, jestem szczwany lis!

 

Jak widać, nie na tyle szczwany, żeby ogarnąć, że już mogę pisać wiadomości prywatne?

Edytowane przez Tyson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tyson napisał:

Dzięki stary, twój wpis uświadomił mi, że mogę pisac na priw (nie sprawdzałem tego wcześniej).

Nie ma sprawy. Natomiast bardzo bym prosił, abyś wypowiedział się jako ekspert w temacie dotyczącym wpierdolu: link.

 

3 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

przecież Chadeusz ostentacyjnie zapraszał na kawę jakąś babkę ostatnio i chciał na priv rozmawiać - nie wnikam. 

Serio mnie to nie interesatne :D 

@SzatanKrieger to nie tylko erotoman gawędziarz, ale również doskonały konfabulant. O tym zaproszeniu na kawkę piszesz? Link.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.