Skocz do zawartości

Współpraca z kanałem Szarpanki z życiem


użytkownikx

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Diabeł_Rokita napisał:

Ze wszystkich "uświadomionych" nt. problemów rynku matrymonialnego blogerów jakich znam to Rafał jest najbardziej bezstronny i dyplomatyczny. Założę się, że gdyby przeanalizować statystyki to pewnie też dzięki swojej neutralności miałby wśród widzów największy procent kobiet - grupy, na której uświadomieniu najbardziej by nam jako społeczności zależało.

Haha, to chyba nie byłeś na grupie, którą założył (sam miałem z tym krótki epizod).

Pełno sfrustrowanych kobiet po 30-stce, które narzekają na facetów, więc rzeczywiście przyciąga "odpowiednich" widzów.

One w sumie dalej swoje gadają i swoje wiedzą, mimo tego co sam psycholog mówi w audycjach.

Do tego stado simpów, które im przytakują lub odpowiadają protekcjonalnie dając nic nie wnoszące treści, no i puste pieprzenie o dojrzałości.

Pamiętam nawet pewien wątek, jedna babka pisała ponoć w imieniu koleżanki - parafrazując leciało to mniej więcej tak:

"Jestem pewna siebie, wykształcona, zadbana, wiem czego chce, dobrze zarabiam, ale nie wiem czemu te (podstępne) samce mnie nie zauważają i jestem samotna".

Chciałem odpowiedzieć co myślę na ten temat, ale na szczęście w porę się ugryzłem w... klawiaturę i opuściłem szeregi tej grupy narzekactwa na mężczyzn i bujania w obłokach.

 

Wartościowe grupy społeczne oddziaływania ideologiczno-edukacyjnego to nastolatkowie a nie ludzie po 30-stce, przeważnie z bagażem traum, negatywnych doświadczeń i betonem umysłowym. Nawiasem mówiąc najbardziej wartościowy narybek to przychodzi tutaj na forum, z wyjątkiem zakamuflowanych feministek a Szarpanki robi kontent rozrywkowy i takich ludzi przyciąga. Swoją drogą dobra robota Szarpanki, bo rzeczywiście przyjemnie się Ciebie ogląda, ale na yt, ani bez yt nie zrobisz kariery.

 

40 minut temu, Diabeł_Rokita napisał:

Jest nielicznym z psychologów realizujących swoje obowiązki w charakterze zawodu zaufania publicznego.

Zwyczajnie próbuje utrzymać w ryzach naszą przyszłość.

 Chyba odpłynąłeś, albo jesteś jego adwokatem.

Mówienie, że jest "mesjaszem" narodu to gruba przesada.

To jedynie twórca jak każdy inny.

Robi kontent psychologiczny i sprzedaje masowo.

 

Co do wpływu

12 minut temu, Ansolo napisał:

 

Na jego forum facebookowym jak któraś z pań nie dogadywała się ze swoim mężem i stwierdziła że ja dręczy psychicznie to sugerował zadzwonić na niebieską linię. Wszyscy wiemy jak by się to skończyło po 30. Listopada 2020.

Tego typu kwiatki są najlepszym świadectwem czy działa słusznie czy nie.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mroczek napisał:

Szarpanki to facet, który ma spoko szydere jednak na próżno szukać na tym kanale merytorycznych treści.

On w zasadzie mówi o tym co wszyscy doskonale wiemy. 

 

Czasami jakąś książkę poleci, badania czy wywiad.

 

Jestem przeciwny wszystkim kooperatywom w naszym "środowisku". Dyskusje, w której dwie strony prezentują podobne poglądy są zwyczajnie w świecie nudne. Uważam także, że Marek i Szarpanki to zupełnie inny temperament, inny sposób podania treści, inna dynamika wypowiedzi. Trudno byłoby stworzyć atrakcyjną platformę do dyskusji.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem MGTOW nie z powodu, że z kobietami sobie nie poradzę, bo poradzę bez problemu, natomiast systemowo jestem człowiekiem drugiej kategorii, a raczej trzeciej, czwartej. Antyludzkie, antymęskie ustawy, system działający tak, żeby JEBAĆ kolesia. A wszystko to się nakłada i mamy poziom niebezpieczeństwa, absurdu niemożliwy do zaakceptowania dla człowieka myślącego.

 

Tylko Marek o tym mówi. Dwa, Marek prowadził przecież ecoego.pl ekologiczną wizję życia, tam to wspaniale było napisane. Szkoda, że nie ma już tamtych materiałów. Marek stworzył tyle contentu, że ci panowie powinni mu buty wiązać i dziękować za inspirację. Marek to inna liga. Psychologa nie trawię. Typowy przedstawiciel swojego zawodu. Szarpanki to szarpanki, tego człowieka nie da się podrobić. Przecież spojrzenie tysiąca kutasów wyszło od niego ? Świetnie to wpisał w język polski ? Za to wieczna chwała.

 

A pomijając śmieszkowanie. Porozmawiać zawsze można o czymś neutralnym. Chciałbym, żeby panowie rozmawiali, ale niekoniecznie o sprawach ekstremalnych, tylko po prostu o życiu, o pracy, o pasjach, o życiu mężczyzny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Ksanti napisał:

"Jestem pewna siebie, wykształcona, zadbana, wiem czego chce, dobrze zarabiam, ale nie wiem czemu te (podstępne) samce mnie nie zauważają i jestem samotna".

Chciałem odpowiedzieć co myślę na ten temat, ale na szczęście w porę się ugryzłem w... klawiaturę i opuściłem szeregi tej grupy narzekactwa na mężczyzn i bujania w obłokach.

Wypisz, wymaluj jakieś 30% użytkowników BS. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Na początku słuchałem Pana Olszaka,ma wiedzę i doświadczenie,ale ostatnio jakoś nie mogę. Wydaje mi się,że on nieźle diagnozuje sytuacje,ale za bardzo nie wchodzi głębiej w temat i nie daje rozwiązań. Może źle to obieram,ale ogólnie chyba wszystko zostało powiedziane w temacie. Mamy wojnę płci, ludzie się wzajemnie na masową skale wyniszczają i pytanie co dalej?

No i tutaj wydaje mi się,że Marek ma przewagę,bo szuka różnych alternatywnych rozwiązań. 
 

Szarpanmi no to raczej żołnierz na froncie 😂

Edytowane przez ManOfGod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2020 o 23:51, Ksanti napisał:

Haha, to chyba nie byłeś na grupie, którą założył (sam miałem z tym krótki epizod).

Pełno sfrustrowanych kobiet po 30-stce, które narzekają na facetów, więc rzeczywiście przyciąga "odpowiednich" widzów.

One w sumie dalej swoje gadają i swoje wiedzą, mimo tego co sam psycholog mówi w audycjach.

Do tego stado simpów, które im przytakują lub odpowiadają protekcjonalnie dając nic nie wnoszące treści, no i puste pieprzenie o dojrzałości.

Pamiętam nawet pewien wątek, jedna babka pisała ponoć w imieniu koleżanki - parafrazując leciało to mniej więcej tak:

"Jestem pewna siebie, wykształcona, zadbana, wiem czego chce, dobrze zarabiam, ale nie wiem czemu te (podstępne) samce mnie nie zauważają i jestem samotna".

Chciałem odpowiedzieć co myślę na ten temat, ale na szczęście w porę się ugryzłem w... klawiaturę i opuściłem szeregi tej grupy narzekactwa na mężczyzn i bujania w obłokach.

 

Wartościowe grupy społeczne oddziaływania ideologiczno-edukacyjnego to nastolatkowie a nie ludzie po 30-stce, przeważnie z bagażem traum, negatywnych doświadczeń i betonem umysłowym. Nawiasem mówiąc najbardziej wartościowy narybek to przychodzi tutaj na forum, z wyjątkiem zakamuflowanych feministek a Szarpanki robi kontent rozrywkowy i takich ludzi przyciąga. Swoją drogą dobra robota Szarpanki, bo rzeczywiście przyjemnie się Ciebie ogląda, ale na yt, ani bez yt nie zrobisz kariery.

 

 Chyba odpłynąłeś, albo jesteś jego adwokatem.

Mówienie, że jest "mesjaszem" narodu to gruba przesada.

To jedynie twórca jak każdy inny.

Robi kontent psychologiczny i sprzedaje masowo.

 

Co do wpływu

Tego typu kwiatki są najlepszym świadectwem czy działa słusznie czy nie.

 

 

 

Jak nazywa się ta grupa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Olszaka nie, trochę zmienił kontent i lepiej szukać starych jego nagrań. Szarpankee czasem obejrzę, jest nieraz prze śmiesznie. 

Też mógłby zmienić jedną rzecz, skupić się na rozwiązaniach, bo to że jest chujowo to wiemy wszyscy doskonale.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.