Skocz do zawartości

Współpraca z kanałem Szarpanki z życiem


użytkownikx

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za, problem tylko antyfanów który robią smród Markowi pod filmami Szarpanki, ma to sens o ile sam Szarpanki na wstępie razem z znim wspomną by ignorowali hejterów w komentarzach z którymi Marek ma i wygrywa sprawy sądowe. Jak to będzie jak wstęp to byłoby super. Jakby zrobili od czasu do czasu podcast to byłoby już mega.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Ceranthir napisał:

I dorzucić jeszcze Rafała O

Kiedyś się wypowiadał w jednym z filmików, że nie chce być kojarzony z tym forum.

Do tego zdaje się, że raczej krytykował środowiska męskie typu red pill czy mgtow.

 

Z resztą nie oglądam go już od jakiegoś czasu, bo jego content jest skierowany głównie pod kobiety, a przynajmniej takie odniosłem wrażenie.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek w duecie z Szarpanki było by ciekawie. Kiedyś pamiętam taki live ze strażakiem i było całkiem wesoło. 

 

Co do Rafała to on nie chce być utożsamiany z Markiem. Kiedyś go słuchałem, ale po czasie zaczął mnie nużyć, przynudzać. Czułem się jak na lekcji w szkole z najbardziej nudnym nauczycielem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ksanti napisał:

No tak, a jego grupa docelowa to sfrustrowane kobiety i simpy dlatego nie może sobie pozwolić na kojarzenie z forum czy Markiem, chociaż może rzeczywiście nie popiera manosfery.

Zgadzam się z nim w wielu kwestiach, ma bardzo dużą wiedzę... ale sposób podania, stał się ostatnio, delikatnie mówiąc, niestrawny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jankowalski1727zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Cały czas napomina gości, żeby trzeźwo podchodzili do relacji z kobietami i nie uważali ich za nie wiadomo co. Ma bardzo trzeźwy osad sytuacji. Jego kanał jednak, nie ogranicza się tylko do tematów związanych z relacjami damsko-męskimi. Nie wiem skąd wzięło Ci się takie spostrzeżenie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, prod1gybmx napisał:

Zgadzam się z nim w wielu kwestiach, ma bardzo dużą wiedzę... ale sposób podania, stał się ostatnio, delikatnie mówiąc, niestrawny. 

 

Sorry, dla mnie ta "wiedza", to tylko cytowanie formułek, mierne przykłady, często totalnie przesadzone. Ta maniera, kiedy sili się na erudytę, te nieśmieszne żarty, albo jak moduluje głos. Dla mnie to tragiczne, dawałem mu szanse po jakimś czasie, próbując włączyć jakiś filmik, rozczarowanie, jak tak wszystko mówi rozwlekle, wymijająco, na swoich sesjach, to musi być męczące. Z drugiej strony, to znany zabieg tych, całych psychologów, zero konkretów, używanie, na siłę wyrazów bliskoznacznych, do każdego wypowiedzianego słowa, niby coś tłumacząc. Poza tym, ten widoczny u niego wpływ Marka, ogólnie dużo tematów, miał wprost spisanych z forum, używał tekstów Marka. Poza tym ten kontent, zgapiony z zagranicznych audycji, udając, że gdzieś, coś tam słyszał o RedPill itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NiesamowitySzymi No nie wiem, ja tam mu bardzo dużo zawdzięczam. Dużo sobie poukładałem w głowie, dowiedziałem się o rzeczach, o których do tej pory nie wiedziałem. Dzięki tej wiedzy i tym "formułkom", wyszedłem na prostą po "miłosnych" zawirowaniach, dowiedziałem się z czego wynikały, dlaczego mam takie tendencje i uświadomił mi, że pewnych rzeczy po prostu nie muszę, jeśli nie mam na to ochoty. 

Też zauażyłem to podobieństwo w tematach tutaj poruszanych, a jego audycjach... No cóż. Temat może podłapał, ale wyjaśnił go w najlepszy sposób jaki potrafił, dzięki swojej wiedzy i formułkom. ;) 

Zaczął trochę gwiazdorzyć i właśnie zdziwiać w tych swoich audycjach... ale skoro mi przestała ta forma odpowiadać, to po prostu zmieniłem źródło wiedzy.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Marek na swoim długim live wspominał, że jeśli Szarpanki potrzebowałby pomocy z kwestią kasowania mu filmików/kanału na youtube, to chętnie pomoże swoją wiedzą.
Ale sami wiecie jak bardzo długie i rozwiązłe są te live'y, więc wątpię żeby Szarpanki obejrzał akurat cały ten filmik, jeśli w ogóle ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prod1gybmx Ja nie ukrywam, mojego uprzedzenia, do psychologów obojga płci, pewnie stąd moja niechęć do niego. Ja Ci pomogło, to tylko się cieszyć. Ja poprzez teoretyczne zapewniania innych, w tym psychologów, dokonałem, zmian, które okazały się dla mnie bardzo niekorzystne, po wszystkim się wypieli z problemem zostałem, sam. Co ciekawe, gdy stanęli przed praktycznie tym, samym wyborem, dokonali odwrotnie tego, co mi proponowali, pod hasłami odwaga, "chęć zmian" itp. 

 

Może w doradztwie matrymonialnym, szło im lepiej, ale zaraz, jedna była pod dwóch rozwodach, z dzieckiem, które dźgnęło nożem, dziewczynę, przy kłótni. Szkoda gadać, pisać. 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NiesamowitySzymi Ja się na jakieś prywatne sesje nie zgłaszałem, ale przerobiłem troche materiału z jego kanału, przeczytałem ze dwie jego ksiązki i powiem Ci, że bardzo pozytywnie to na mnie wpłynęło. 

 

Ps.

 

Masz tutaj stary wałek, który pomógł mi zrozumieć wiele w życiu. ;) 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ksanti napisał:

Kiedyś [Rafał, dop. ja] się wypowiadał w jednym z filmików, że nie chce być kojarzony z tym forum.

I słusznie. Bracia Samcy mają złą reputację i z tej samej przyczyny Olszak nie chce być kojarzony z Doktorem Szarpankim. Myślę, że do tego Dr ma fanbase, który jest wyolbrzymieniem nas. Tu na forum są zwyczajni ale uświadomieni o Matriksie ludzie, którzy swoje w związkach przeżyli a widzowie Doktora to hardzi Morfeusze, którzy znają prawdy black pilla na pamięć (nie mylić z redpillem) i wykopowicze, których merytoryczność komentarzy często bywa przyćmiona przez frustrację (choć zdarzają się zdrowi). Możliwe, że ostatnio Szarpanki trochę zmieni formę bo zaczyna się o nim robić coraz głośniej więc żeby nie wywołać złej famy to wypadałoby proporcjonalnie zadbać o przystępność kanału. Widzowie Marka, Rafała i Doktora żyją sobie zdala od siebie nie wadząc nikomu. Oprócz tego myślę, że to ten drugi najskuteczniej realizuje działalność apostolską red pilla i krzewi wiarę w bezbożnym, wolnym od moralności i pełnym od puszczalstwa społeczeństwie. Ze wszystkich "uświadomionych" nt. problemów rynku matrymonialnego blogerów jakich znam to Rafał jest najbardziej bezstronny i dyplomatyczny. Założę się, że gdyby przeanalizować statystyki to pewnie też dzięki swojej neutralności miałby wśród widzów największy procent kobiet - grupy, na której uświadomieniu najbardziej by nam jako społeczności zależało. Idąc w to dalej: kimś na kogo możnaby liczyć w zwracaniu uwagi na tematy tabu w relacjach interpłciowych to Tatiana Mitkowa.

 

 

2 godziny temu, Ksanti napisał:

Do tego zdaje się, że raczej krytykował środowiska męskie typu red pill czy mgtow.

Też bym tak robił gdybym był psychologiem i dostrzegał istną katastrofę demograficzną w niedalekiej przyszłości. Jest nielicznym z psychologów realizujących swoje obowiązki w charakterze zawodu zaufania publicznego. Zwyczajnie próbuje utrzymać w ryzach naszą przyszłość.

Mgtow jest dobrym wyjściem dla indywiduów a nie dla mas.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarpanki to facet, który ma spoko szydere jednak na próżno szukać na tym kanale merytorycznych treści.

On w zasadzie mówi o tym co wszyscy doskonale wiemy. 

 

Jak ktoś chce się pośmiać z poprawnych politycznie cuckoldow i ich frajerstwa oraz komformizmu to jest to kanał dla niego. 

 

Olszak nie chce być kojarzony z forum natomiast mam wrażenie, że kiedyś często korzystał z jego zasobów, inspirowal się tematami poruszanymi na BS i nawet podobno kontaktował się z M. K na streamie. To było sprytne zagranie, żeby zrobić dobre wrażenie na fanach Marka. 

 

Jak dostał czego chciał to się odciął od forum - zwykle strategiczne zagranie. 

 

Słucham Olszaka ponieważ jest merytoryczny natomiast jego poczucie humoru, maniery i poza jaka ostatnio przyjmuje to jest jakiś dramat, naprawdę.

 

Jak zaczyna żartować to ja przewijam. 

 

Zresztą wkurwia mnie jak reaguje na nieprzychylne komentarze (sam ich nie pisze) jednak to dużo mówi o człowieku. 

 

Co do Olszaka powiem tak: słucham i jestem patronem bo przekazuję realna wiedze. Nie lubię jego wizerunku i sądzę że kolegami to byśmy nie zostali. 

 

Szarpanki - kilka razy przesluchalem i spoko gość, ale nie moje klimaty wiec nie słucham. 

 

 

Edytowane przez Mroczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, użytkownikx napisał:

Wpadłem na pomysł by Marek razem z Szarpankiem nagrali wspólny film. Dyskusja mogła by trwać z godzinę.

To dobry pomysł - kwestia tylko jakiegoś abstraktu o czym mieliby rozmawiać, bo dyskutować można i parę godzin i czasem może z tego niewiele wynikać.

 

Szarpanki, gdy kanał był aktywny miał tendencję do różnorodnych ciekawych i śmiesznych (a na pewno zwracających uwagę) wejść na video - z drugiej strony materiały video zapożyczone z innych mediów (styl Szarpankiego) to coś na czym można łatwiej uwalić film o prawa autorskie. Marek pod tym kątem przyjął bezpieczniejszą strategię - bo audycja albo osobowa (live), albo podcast z zakupioną grafiką. Mam wrażenie, że Marek uderza w bardziej dojrzałe towarzystwo (patrząc na komenty pod filmikami Szarpankiego w tamtym czasie), więc to jakaś forma wyzwania. Marek ma lepsze ogarnięcie od strony zaplecza, lata doświadczenia robią swoje.

 

To ma potencjał moim zdaniem. Będę trzymał kciuki ?

 

2 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

Co do Pana psychologa Rafała Olszaka - kiedyś nawet całkiem spoko, ale on wyczuł, że dużo Pań go ogląda i zjechał w kierunku simpa - niestety

Każdy ma jakiś sposób na bycie rozpoznawalnym, po tym rozpoznajesz dany styl, tutaj jest takie lekko narcystyczne podejście (można się do tego przyzwyczaić).

To w sumie nośnik, jego audycje są ciekawe, dają do myślenia, nie są przesycone nudną wiedzą psychologiczną. Czasem jest powtarzanie, ale też trudno ocenić kto ogląda jego materiały - jak masz jakąś bazę to zawsze część rzeczy będzie się powtarzać (Ty możesz coś wiedzieć, inni jeszcze nie).

Nie skreślałbym Rafała tylko dlatego, że zdecydował się odciąć od forum. Podjął taką decyzję na tamten moment i tyle. Wg mnie jego kontenty są wartościowe.

 

Widziałeś ostatnią audycję? Jakby spokojniejsza pod kątem dotychczasowego stylu.

Edytowane przez lync
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mpawel5 napisał:

@jankowalski1727zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Cały czas napomina gości, żeby trzeźwo podchodzili do relacji z kobietami i nie uważali ich za nie wiadomo co. Ma bardzo trzeźwy osad sytuacji. Jego kanał jednak, nie ogranicza się tylko do tematów związanych z relacjami damsko-męskimi. Nie wiem skąd wzięło Ci się takie spostrzeżenie. 

 

Na jego forum facebookowym jak któraś z pań nie dogadywała się ze swoim mężem i stwierdziła że ja dręczy psychicznie to sugerował zadzwonić na niebieską linię. Wszyscy wiemy jak by się to skończyło po 30. Listopada 2020.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.