Skocz do zawartości

Ponętne lewaczki


Rekomendowane odpowiedzi

Sam nie wierze że zakładam ten temat :D

 

Generalnie zauważyłem jak sobie jeżdżę po firmach że lewaczki dosyć łatwo poznać. Na ogół krótkie włosy lekki styl bycia, i pewnego rodzaju kobiecy "czar" (dotyczy tych mniej nachalnych). Ostatnio taką spotkałem dosłownie klon dziewczyny którą znałem przed laty (feministki). Jakoś mi się włączyła wesołość (choć wkurzała mnie tamta poprzednia - dziewucha jak jasna cholera), i czerwona lampka jednocześnie. Dobrze mi się z dziewczyna gadało ale jednocześnie zastanawiałem się kiedy wyciągnie maseczkę z piorunem. Nie zawiodłem się. Kilka dni potem jak podjechałem po paczki miała właśnie taką maskę. Jak zwykle kusiło mnie żeby skomentować ale sobie darowałem. Nie wiem czy to tylko u mnie - może odzywa się we mnie syndrom ratownika że chciałbym ratować te dziewczyny z tego zjebania umysłowego (jakkolwiek  to brzmi :D).

 

Tego rodzaju dziewczyny roztaczają wokół siebie pewnego rodzaju aurę (z braku lepszego określenia). Wydają się bardzo kobiece. Ta sama maniera w mowie co u "płodnych Julek" (tyle tylko że lepiej się kryją ze swoja głupotą pozując na nie wiadomo kogo).

 

Zauważyłem też podobne zachowania u kilku dziewczyn wśród znajomych. Po prostu kalka kalki.

 

Miał ktoś kiedyś do czynienia z kimś takim? Co wy sądzicie o takich babkach?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że kobiety to kolektyw BORG, z sagi Star Trek to wiemy już dawno. 

9 minut temu, Trevor napisał:

Tego rodzaju dziewczyny roztaczają wokół siebie pewnego rodzaju aurę

Ja, nic takiego nie odczuwam, tak zapewne są wsród nich atrakcyne babki - jak wszędzie.

 

Jesteś strasznie "wyczólony"  na ten zakazany owoc. Fetysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Trevor napisał:

Tego rodzaju dziewczyny roztaczają wokół siebie pewnego rodzaju aurę (z braku lepszego określenia). Wydają się bardzo kobiece. Ta sama maniera w mowie co u "płodnych Julek" (tyle tylko że lepiej się kryją ze swoja głupotą pozując na nie wiadomo kogo).

Są głupie i naiwne co jest podniecające dla samca. Czujesz, że nad nimi górujesz intelektem i doświadczeniem. Masz ochotę je posiąść zupełnie jak Azjatki. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje Ci się, że są bardziej kobiece i atrakcyjne ponieważ wśród młodych kobiet z wielkich miast jest ich statystycznie więcej. 

 

Z tego powodu znalezienie ładnej i ponetnej lewaczki jest bardzo proste. 

 

Tak samo wśród lewaczek jest więcej zakapiorow :)

 

 

Edytowane przez Mroczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ksanti napisał:

Siema @zuckerfrei.

 

Nawet katoliczki są dzisiaj coraz częściej antyklerykalne i zlewaczone. Następuje jakaś dziwna protestantyzacja i negacja wszystkiego co tradycyjne w stronę nowoczesnego Szymona Hołowni.

 

 

Co racja to racja. 

 

Widzieliście tego lysego księdza, który zagrywa takiego luzaka na yt? (szarpanki miał z niego beke) 

 

Nawet lewacki kler się dobrze sprzedaje. 

Edytowane przez Mroczek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Krugerrand said:

O tak:DTa pani poniżej wydaje się być synonimem kobiecości oraz co ważne potrafi wokół siebie wytworzyć pewną specyficzną aurę (spod znaku #wypierdalać):

Marta Lempart o 'czarnym piątku': Cokolwiek by się działo, nie poddamy się.  Nie pójdzie im łatwo

 

Na tego kaszalota to powinni się odezwać do wielorybników żeby kutry na kółka postawili ,i harpunami ją :D

18 minutes ago, horseman said:

Są głupie i naiwne co jest podniecające dla samca. Czujesz, że nad nimi górujesz intelektem i doświadczeniem. Masz ochotę je posiąść zupełnie jak Azjatki. 

 

Pewnie coś w tym jest. 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, horseman napisał:

posiąść zupełnie jak Azjatki.

Z mojego doświadczenia (Azjatki - sztuk jedna), to one się podkładają z premedytacją, dokładnie wiedzą jak grać na instrumencie który nazywa się mężczyzna - kłamczuchy straszne.  :)

 

@Krugerrand duchem zawsze jestem tutaj.

26 minut temu, horseman napisał:

Są głupie i naiwne co jest podniecające dla samca. Czujesz, że nad nimi górujesz intelektem i doświadczeniem

Odniosę się jeszcze do ww cytatu. Facet ma być "głodny" kobiety jest to zdrowe i porządane. Problemy pojawiają się gdy ten sam mężczyzna staje się z głodnego również spagniony. I wtedy potrzebne jest to forum...

Oby @Trevor był tylko głodny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooolnoość!! Yebane dziadersy!! (w tle napierdala bębenek)

Niestety, kobieta jest istotą kolektywną do bólu - o niezależności przypomina sobie dopiero wtedy, gdy ktoś (dziaders) chce jej zajrzeć do cipy.

A że ten sam dziaders* rozpierdala gospodarkę i bolszewizuje na całego - to chuj, bo przecież dajo na bombelka i ustawą znoszą biedę.

 

* o dziadersach, julkach i całej tej gadzinowej swołoczy założę wkrótce osobny temat.

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lewactwo jest dzisiaj moda. Tak samo jak na tatuaże, pjeski i inne gówna. Nie ma opcji, żeby klasyczna Julka doszła do lewicowego absurdu na drodze logicznego rozumowania i to jeszcze stadnie. 

 

Niejedna wprost mówi, że ciebie zapewne nie polubi, ale twojemu pjeskowi da gwiazdkę z nieba. Spierdalam od takich jak najdalej. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Trevor napisał:

Na tego kaszalota to powinni się odezwać do wielorybników żeby kutry na kółka postawili ,i harpunami ją :D

 

Godzinę temu, Krugerrand napisał:

O tak:DTa pani poniżej wydaje się być synonimem kobiecości oraz co ważne potrafi wokół siebie wytworzyć pewną specyficzną aurę (spod znaku #wypierdalać):

O kim Wy mówicie? O mnie? Chcecie dostać?

 

z23744307Q,Marta-Lempart-w-studiu-TOK-FM

 

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wielki Mistrz Zakonu napisał:

Na lewactwo jest dzisiaj moda. Tak samo jak na tatuaże, pjeski i inne gówna.

Trafiłeś w sedno z tatuażami i pjeskami.

 

Mam znajomą. Weterynarz co miesiąc i kilogramy karmy. Rozumiem, że można lubić zwierzęta, ale kurwa mać 5 psów i 5 kotów na chacie?

 

Do tego małe tatuaże na całym ciele, a planuje już kolejne. Dziewczę wychowuje tylko matka, która doradza jej z wyborem tatuaży.

 

A co do samych tatuaży, to nie rozumiem tej mody, a coraz częściej widzę je u młodych dziewczyn. Może to jakaś forma okaleczania się i zwrócenia na siebie uwagi?

 

 

 

 

Edytowane przez Zeppelin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zeppelin napisał:

A co do samych tatuaży, to nie rozumiem tej mody, a coraz częściej widzę je u młodych dziewczyn. Może to jakaś forma okaleczania się i zwrócenia na siebie uwagi?

Wszystkie koleżanki mają -> muszę mieć i ja.
Social proof.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, zuckerfrei napisał:

To, że kobiety to kolektyw BORG, z sagi Star Trek to wiemy już dawno. 

 

 

Lewaczki to doskonały przykład BORGizacji - każda chce się wyróżnić, żeby wyglądać dokładnie tak samo jak inne.

 

Kolorowe włosy, okulary "problemki", kolczyk w przegrodzie nosowej. Krawędziowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, sargon said:

 

Lewaczki to doskonały przykład BORGizacji - każda chce się wyróżnić, żeby wyglądać dokładnie tak samo jak inne.

 

Kolorowe włosy, okulary "problemki", kolczyk w przegrodzie nosowej. Krawędziowo.

 

No i właśnie nie do końca o takie lewaczki mi chodziło, ale może nie chodziło mi wcale o lewaczki xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.